blogy

ATB Doxybene

Zdravím, pokud má ještě někdo navíc antibiotika Doxybene či Doxyhexal, rád zakoupím, díky moc

ATB Minocyclin

Koupím atb Minocyclin, prosím o zprávu kdo má přebytek!! Děkuji

ACC long (NAC) efekt - Špatně analyzované výsledky z výzkumu + poslední zjištění

Zdravím všechny, jsem dost skeptický člověk a ověřuji si informace, takže když jsem začal je Wheldonův protokol, zarazilo mě hodně nesrovnalostí.
Lékař mě klasicky léčil Klacidem, který zabral tak na půl, dávka jen 7dní pak to šlo do ztracená, příznaky znáte. Krev OK, CRP ok, 37 teplota - mírně zvýšená, krk rudý, ale dle ORL vše oK.
Po týdnu to neustopovalo ani po dalším ATB tak jsem si udělal NAC test, 2x600 ráno 2x600 večer, 2x600 ráno a večer to přišlo 38,5 horečky, rýma jak blázen, slzení z očí, chřipkový stav, nevzal jsem si paralen, druhý den 37,2 - takže jsem začal víc číst o CPN.
A ted to zásadní, vadilo mi že hodně protokolů je z roku 2006 a všechny info /studie rok 1990-2005. Tak jsem projel studie na chlamýdie a narazil jsem na dost zásadní z roku 2018.
 https://jmm.microbiologyresearch.org/content/journal/jmm/10.1099/jmm.0.000716#tab2

stará studie co cituje Wheldon je [Raulston JE et al., Surface accessibility of the 70-kilodalton Chlamydia trachomatis heat shock protein following reduction of outer membrane protein disulfide bonds. Infect Immun. 2002; 70(2): 535-43.]

Výsledek nové studie zkoumal vliv ACC/NAC na CPN (ta původní studie od Wheldona byla na ChlTrach) a zjistil významé pomnožení CPN při podávání NAC. To by úplně sedělo na ten NAC efekt. Prostě se najednou pomnoží + asi kombinace, že se ještě zároveň "odhalí".
Studie zase neřeší jak je to s kombinací NAC+ATB, ale bez ATB NELZE NAC POUŽÍVAT jako léčbu. Naopak podporuje množení CPN. A pokud má někdo třeba horší imunitu tak to pomnožení by mohlo být dost problém. Možná to funguje zároven jako nejaká forma "očkování", ale na to jsem nenašel studie....bohužel i na http://cpnhelp.org/node/14102 si chválí že budou jíst jen ACC/NAC jako léčbu a prevenci proti reinfekci.
Podle té studie neměl ACC na ochranu proti infekci také vliv

Benemicin k dispozici

3 baleni po 100 tabletach 150mg, expirace 11.2019  

200.-  kus 

 

Prevzeti Praha osobne nebo dobirka

Isoprinosine

Zostal mi po liečbe isoprinosine, ak máš záujem, ozvi sa

Opticide FC

Zostal mi po liečbe OPTICIDE-FC - Praziquantel 600 mg. Ak máš záujem, ozvi sa.

Shanim Cotrimoxazol

Ahoj, nemel by prosim nekdo vymenou za jine antibiotikum Cotrimoxazol Al Forte ci Biseptol? Je to akutni. Dekuji

Koupim Protokonazol

piste zpravu dik... 

aneb je na case se lecit uplne sam.... aneb kdyz vira v doktory selhava...

Koupím Azitromycin

V případě zájmu prosím napište soukromou zprávu. Děkuji.

Zhoršený stav-viz.příspěvek,Děkuji.

Ahoj Ahoj, 

V roce 2016 výtok z močové trubice, urolog mi diagnostikoval Chlamydie, dal mi 2 balení ATB, od té doby už trubice OK akorát bolesti pánve, v oblasti beder a mírně varlat. Letos v dubnu výtok z močové trubice znovu a nasadil mi zase 2 balení ATB Doxyhexal, trubice zase už OK, ale celkově stav se zhoršil a s ním i hlava, pocit na zvracení, celková únava, motání hlavy, záškuby svalů, celková nasranost, chuť nefungovat, bohužel mám zkouškové období, takže to musím nějak dávat... U obvodního jsem zašel na testy, krev a moč:

S-Bilirubin 9 | S-AST 0,43 | S-ALT 0,40 | S-GGT 0,23 | S-CK 6,59 | S-CRP 0,4 | S-RF-Latex 5,6 | S-ASLO 370 | S-Glukóza - 4,7 | S-IgA 2,20 | S-IgG 10,49 | S-IgM 0,97 | S-IgE 47 | B-FW 1 -3 | B-FW 2 -6 | B-Leuko 3,33 | B-Ery 4,7 | B-Hb 146 | B-Hematokrit 0,41 | B-trombo 161 | B-segmenty 0,48 | B-eozino 0,06 | B-mono 0,08 | B-bazo 0,00 | B-lymfo 0,38 | B-MCH 31 | B-MCHC 356 | B-MCV 87 | B-RDW 11,2

13.5.2019 Laboratorní nález obecný

Protokol: Serol (konečný výsl.)

Krev-sérum

Chlam.Trachomatis IgG - pozitivní 25,60 AU/ml 9,00-11,00

Clam.Trachomatis IgA - negativní <3,000 index 5,00-6,00

Koment.: Amnestický titr, séropozitivní bez známek aktivity infekce.

Chlam.Pneumonie IgG - negativní (index 0,68) 0,80-1,10

Chlam.Pneumonie IgM - negativní (index 0,19) 0,80 - 1,10

Chlam.Pneumonie IgA - negativní (index 0,44) 0,80 - 1,10

Koment.: Nepromořen, séronegativní

Krev sérum:

Průkaz protilátek proti Mycoplasma pneumonie

Mycoplasma pneumonie IgG - pozitivní (24,90 AU/ml) 10,00-10,00

Mycoplasma pneumonie IgM - negativní (3,00 index) 10,00 - 10,00

Mycoplasma pneumonie IgA - negativní (0,62 index) 0,80 - 1,10

Koment.: Anamnestický titr, séropozitivní bez známek aktivity infekce.

U-PH Moč, U-Bílkovina, U-Glukóza

U-pH moče - 5.0, jinak všude 0.

Aerobní kultivace, Nález - Kuktivačně Negativní

Mycoplasma/Ureaplasma - Moč - Negativní

Ureaplasma urealyticum - Moč - Negativní

Moč - Chlam.Trachomatis - PCR

Výsledek - Negativní

- Dle obvodního sympaťáka a výsledků - můj stav neodpovídá infekci, ale upozornil mne, že urolog, který mi předepsal antibiotika jako první postupoval špatně, zvolil špatný postup.. Ale nevyloučil, že testy nemusí odkrýt nějakou latentní infekci. Dále mi poslal na neurologii, EEG, zítra budu mít výsledek od neuroložky, také ORL, výtěr z krku a testy zaměřené na ztrátu rovnováhy, nijak neodhalili příčinu mého stavu, je mi 24 let. Ještě se tady moc neorientuji, tak se omlouvám předem, pokud jsem napsal do jiné sekce nebo už tu něco podobného někdě visí. ;)

Děkuji za každou radu, kdo má podobnou zkušenost, nebo doporučení jak postupovat dál.

 

Chlamydie plicní- úspěšnost ATB protokolu?

Mám již 7 let chronickou formu chlamydiové infekce, pozitivní Iga a IGg, problémy s klouby, kašlem a únavou. Zajímá mě jestli existuje někdo, kdo měl po ATB protokolu negativní výsledky v Iga, Igg a IGm, nebo to pacienti podstupují pouze pro zlepšení  potíží a celkového klinického stavu. Dočetla jsem se tu o různých zlepšeních, ale, že by se někdo vyléčil tak, že by chlamydie byly negativní, to ne. Budu ráda za vaše názory.

 

Koupím azithromycin a entizol

Piste sz nebo mail cathslee@seznam.cz

Můj příběh

Je mi 55 let a mám dlouhodobé problémy s kašlem. Původně mi doktorka tvrdila, že je alergický s náběhem na astma. (jsem alergická na pyly, zvířata, prach) Ted na jaře se mi kašel hodně zhoršil a tak jsem podstoupila vyšetření na plicním oddělení. výsledky serologie - obraz probíhající infekce chl. trachomátis (posoudit, zda se jedná o specifické nebo zkřížené protilátky produkované v důsletku zánětu jiné etiologie. dostala jsem Klacid na 14 dní, stav se mírně zlepšil. Po kontrolním vyšetření jsou výsledky stejné. bez odezvy. Lékařka na plicním mi řekla, že vubec neví co s tím, a že by bylo dobré navštívit imunologa.

doktorka na gynekologii řekla, že toto vyšetření není důkaz, že to jsou zrovna trachomatis, doporučila vyšetření urologické. Na gynekologii je vše v pořádku, žádný viditelný probíhající zánět (dělohu již nemám, takže stěry z čípku s udělat nemohou), stěr z uretry je negativní. Nikdy jsem netrpěla na žádné gynekologické problémy.

Asi před 17. lety jsem prodělala boreliozu, přeléčenou týden antb, mám časté bolesti kloubu, brnění v rukách od zápěsatí do konce prstů,únavu, a před 15. lety jsem byla léčena na rakovinu prsu, v současnosti docházím na kontroly jednou za 2 roky. Občas pobolívání v podbřišku a v zádech,  ale nijak dramatické. Vzhledem k tomu, že jsem prodělala chemoterapii, lékaři přičítají většinu problémů právě jejím vedlejším účinlům. ale já si ted nejsem vůbec jistá, zda vědí.

Měním v současnosti obvodního lékaře, který dělá i ajurvédu a homeopatika, slibuju si od toho pohled na mě jako na celek, a snad bude vstřícný i nformacím, které jsou zde na tomto webu.

Ráda bych věděla, zda je léčba všech chlamýdií stejná, nebo zda se každý druh jinak léčí, a zda jste se někdo setkal s termínem skřížené protilátky a mohl mi případně vysvětlit, co to znamená. Případně poradit co dělat dál, nebo jaká vyšetření podstoupit. moc děkuji za rady. 

KUPIM VIAC BALENI PENICILINOVYCH ANTIBIOTIK

LaughingKupim penicilinove antibiotika ako Augmentin,Duomox,Zinnat atd  asd95@azet.sk

Prodam HCl, Silymarin a tobolky velikosti 00 na kapslovani bylin

Piste do SZ.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k