blogy

Isoprinosine na podporu imunitného systemu pri liečbe boreliozy - predaj

Predám Isoprinosine na podporu imunitného systemu pri liečbe boreliozy - zostal mi po ukončenej liečbe.

Rada chlamidie

Dobry den.

Donedavna by me nenapadlo ze bych uvazoval nad necim takovym jako je toto forum nebo chlamidie.

Je mi 25 let dlouhodobe chodim do fitka a tak nejak ziju mladym zivotem. Cca rok me trapila unava kdy jsem na ranni smene musel v prubehu usnout a jakoby se znovu nahodit abych mohl funguvat pak uz do koncne dne bylo dobre. Unavu sem prikladal pracovni vytizenosti a kombinaci ranni prace s nocni praci rikal sem si sem mlady vydrzim dost z prace do prace cvicit zarizovat... Na konci kvetna me postihl stav ktery bych nazval jako kolaps zniceho nic silena unava a musel sem usnout kdyz sem se probudil motala se mi hlava nemohl sem popadnout dech silene mi busilo srdce pocit jako kdybych nechapal kde sem prpc tam sem. Vecer doma se pridali pocity na omdleni takto intenzivni stav trval cca 14 dni pote se mirne zlepsil ale od te doby staly tinitus rozmazane videni neschopnost soustredeni vypadky pameti busaky srdce pocity ze je neco spatne v oblasti srdce. Absolvovana sppusta vysetreni neurologie kardio plicni imunologie psychiatrie. Naszena AD kvuli 5 let zpatky diagnoatikovane depresi zadna zmena imunologie ukazala pozitvni stafilokok zlaty v nose probihajici ebv a mirne zvysene igg plicnich chlamidii (1,29). Nasazen imunor bezefektne. Nasazena atb dalacin na 7 dni na stafylokoka a ejhle za 2 dny silena reakce ze sem nemohl z postele vstat a skoro dychat a silene buseni srdce za dalsi 2 dny uplne zmizely neurologicke priznaky motani hlavy spatne videni. Dokonce i unava a po slouhe dobe sem se zase do fitka tesil nyni je to 14 dni po dobrani atb a zniceho nic opet stav navalu nachvili pocit slabych nohou a opet stejne neuropriznaky. Urcite na tom nejsem tak jak. Mnozi tady zvladam i kdyz s velkou psychickou nechutidenni cinosti i pesi tury chozeni do prace a stale chodim do fitka je to pro me vlastne neco nepostradatelneho v zivotnim stylu po kazdem treningu je mi do vecera jak kdybych mel zacinajici chripku a za den dobry. V kazdem. Kloubu mi krupe silene bolesti beder a kolenou. Zvetsene lymf. Uzliny na krku asi 6 prave podpazi. Vysetreny ze pry v poradku jen zvetsene. 

Mam obavy jak dlouho to jeste budu zvladat zda neskoncim. Jako lezak nebo na psychiatrii. Zvazuji otazky ohledne protokolu ale nedovedu si predstavit roky brat atb nemoci mit fyzickou aktivitu a podobne.

Pressm dekuji pokud mi nekdo neco odpovi. 

Predám Vermox po ukončenej liečbe

Okrem boreliozy som mal aj nejaké parazity a po uspešnej liečbe mi zostal Vermox. 

Ak potrebuješ, predám

Koupím - ATB

Zdravim vas ve spolek,

Koupim ATB na borelie.

Díky za jakékoli info

Pomoc s výsledkami krvi

Laborat. vyetrenia. SerolOgia: Serum anti Borrelia igG ELISA ...<5.000 (Wimp [0.000 - 10.000] ; Serum anti Borrelia IgM ELISA ...8.585 (11.11m1) [0.000 - 30.000] ; Serum Anti CMV IgG ELISA _166.000 (U/m1) [0.000 - 12.000] ; Serum Anti CMV igM ELISA _10.100 (U/m1) [0.000 - 18.000] ; Serum Anti Helicobacter pylori igA ELISA _1.0 (index) [0.0 - 03] Serum Anti Helicobacter pylori IgG ELISA ...168.3 (U/m1) [0.0 - 16.0] ; Serum Anti Herpes sim. 1,2 IgG ELISA ...25.40 (11/m1) [0.00 - 0.90] ; Serum Anti Herpes sim. 1,2 IgM ELISA ...0.57 (U/m1) [0.00 - 0.90] ; Serum Anti Chlamydia pneumoniae IgG ...8.240.(U) [0.000 - 8.000] ; Serum Anti Chlamydia pneumoniae IgM ELISA .2.480 (U) [0.000 - 8.000] ;. Serum Anti Mycoplasma pneumoniae gG _1:09 (AU/m1) [0.00 - 8.00] ; Serum Anti Mycoplasma pneumoniae IgM ELISA ...0.1 (index) [0.0 - 8_0] ; Serum Anti-EBV EBNA IgG ELISA _246.000 (U/m1) [0.000 - 5.000] ; Serum Anti-EBV VCA IgM ELISA ...<10.000 (Iiimi) [0.000 - 20.000] ; Serum Protilatky proti Bordetella pertussis IgA Elisa ...3.654 (IU/m1) [0.000 - 11.990] ; Serum Protilatky proti Bordetella pertussis igG Elisa ...4.208 (1U/m1) [0.000 - 39.900] ; Serum Toxocara spp. IgG _26.090 (U) [0.000 - 8.000] ; Serum Varicella zoster igG ...376.10 (mUl/m1) [0.00 - 135.00] ; Serum Varicella zoster IgM ...0.62 (index) [0.00 - 1.00] ; Serum Yersinia IgA ...0.116 (index) [0.000 - 0.800] ; Serum Yersinia IgG ...0.322 (index) [0.000 - 0.800] ; 

 

Bartonella?

Ahojte viete mi poradiť ohľadne môjho stavu? Pred asi 2 mesiacmi som bola pohryzena feralnou mačkou. Po asi týždni mi bolo zle, začala som užívať azitromicine 3 dni. Ďalej nie. Potom sa mi stav zhoršoval. Absolvovala som očkovanie proti besnote, aj keď ma každý od toho odrádzal. Od vtedy mám hrozne stavy. Bolesť chrbta, krku, oči, hlavy, v hlave pocit sumenia? alebo ako to nazvať, v noci nespavam, maximálne 2-3 hodiny v kuse, potom sa. Uhryznutie bolo na prste pravej ruky a teraz asi po 6 týždňoch od incidentu sa mi pod pazuchou tej istej ruky vyhodil červeny dlhý fľak, vyrážka. Testy boli negatívne na boreliu a bartonelu mi nikto nerobil. Viete poradiť? 

 

Sháním Doxybene, Doxycyclin, Doxyhexal apod.

Nabídněte, děkuji.

Isoprinosine

Poptávám isoprinosine pokud někdo máte po léčbě či navíc. Děkuji

 

Interpretace WB na Borelii

Zdravím všechny bojovníky,

Mám po 1. konzultaci u dr. Klubala, jenže probrat výsledek už s ním jaksi nejde, tak se zkusím zeptat zde přítomných.

Z testovaných breber potvrzena Mykoplasma pn. (IgA, IgM), slabě Cpn, Anaplasma (obojí IgG hraničně) a Borelie dle komentáře Klubala již staršího data. Dělal se WB na Borelii a ocenila bych zkušenost někoho, kdo umí vyčíst interpretaci WB. Ve všech kolonkách je totiž psáno "negativní", tak nerozumím tomu, kde tam ta infekce je. Soubor přikládám.

Mám teď trošku zmatek a nevím, na co se v léčbě zaměřit - léčba každé brebery je trošku jiná. Jak moc vážně bych měla brát tu Borelii? Moje obtíže subjektivně spíš sedí na Mykoplasmu, prodělanou akutně před 10 měsíci - tam přesně začaly příznaky. Borelii jsem nikdy v životě nepocítila, snad jen mám vyšší tendence k sezónním virózám celoživotně. Kl se nezdály mé bolesti kloubů, prý na příznaky Mykoplasmy nesedí (na Borelii ale ano). 

Napsal mi klasické recepty, co dává asi všem - Mino 100mg denně (není to moc slabá dávka? Našla jsem i 200mg denně) + Azitro 250mg, oboje na 50 dní. Časem bych chtěla najet na Strattona, jestli budou nějaké reakce, či jiné protokoly (Plaquenil). Plus zkusit i byliny, doplňky beru půl roku.

Děkuju za jakékoliv postřehy! Smile Hodně štěstí všem!

Doxyhexal, minocyklin, plaquenil

Po liečbe boreliozy mi zostal doxyhexal, minocyklin, plaquenil, predám

Koupě atb

Koupím minocyklin, benemicin, azitromicyn, nebo plaquenil. Případně pište do zpráv, děkuji :)

Koupím ATB Doxybene a nebo Minocyclin

Dobrý den,

 

koupím ATB Doxybene a nebo Minocyclin. Děkuji za nabídky.

Krátka správa

Nemám čas na to, aby som rozpisoval akékoľvek podrobnosti, tak len dávam na vedomie komunite, že ešte stále existujem.

Približne 2 roky som viac-menej úplne od konca antibiotikového protokolu

Posledné 2 roky som bol bez antibiotík, iba sporadicky som dal pár týždňovú udržiavaciu týždňovú atb kúru, keď som mal pocit, že sa stav zľahka začínal zhoršovať.

Posledný rok som aj prakticky úplne bez užívania vitamínov (obvykle si dám z každého vitamínu z Wheldonovsho zoznamu 1x týždenne).

Keď som začínal WP pred 11 rokmi, mojím dominujúcim problémom bola zničujúca únava chronického únavového syndrómu (problém zájsť si čo i len do obchodu pred domom niečo nakúpiť).

V tomto ohľade je súčasný stav veľmi uspokojivý - nie je to síce fyzička plne zdravého človeka, ale značne sa to tomu blízi. Bežné denné fyzicky nenáročné aktivity zvládam úplne bez problémov, vrátane celodennej aktivity od rána až do neskorého večera (v minulosti ma odrovnala akákoľvek mimodomová aktivita trvajúca dlhšie než hodinu). Fyzicky náročné veci ako prenášanie ťažkých predmetov sú zatiaľ mimo moje možnosti, ale to ma netrápi.

Čo je trochu horšie než v minulosti je psychika. Nenazval by som to vyslovene nábehom na depresie, ale skôr len chýbajúci pocit nadšenia. Prisudzujem to však viac environmentálnym vplyvom, než pôvodnej chorobe alebo následkom ATB liečby. Ako najpravdepodobnejšie príčiny vidím problémy s kvalitou pitnej vody v lokalite, kde bývam a nie práve ideálna čistota vzduchu.

Ďalšia vec, ktorá ma výrazne hnevá v poslednej dobe, je zhoršenie pamäte. Vždy som si zakladal na tom, že mám vynikajúcu pamäť, ale posledný polrok sa zhoršila. Je to nepríjemné hlavne v kontexte toho, čo sa odo mňa očakáva v práci.

Sú tiež dni, kedy je to horšie so sústredením pri počítači (niečo na štýl mozgovej hmly z čias atb protokolu, ale miernejšie).

V poslednom roku som zistil u seba nový nezvyčajný problém a to tzv. elektromagnetickú hypersenzitivitu (EHS). Inak povedané, precitlivelosť na tzv. "elektrosmog", t.j. precitlivelosť na všetky typy elektromagnetického žiarenia, ktoré produkuje naša moderná technika - telefóny, wifi routery, smartfóny, notebooky, mobilné vysielače na strechách atď... Je to značne mrzutá komplikácia, ožarovaniu z elektroniky sa v dnešnej modernej dobe človek prakticky nemá šancu vyhnúť.

Pred rokom som si robil naposledy testy na mykoplazmy. Napriek 10 rokom ATB protokolu boli stále výrazne pozitívne, bez ohľadu na subjektívne pomerne dobrý zdravotný stav.

Neustále pretráva problém so zahlieneným hrdlom, bez ohľadu na dlhé roky na protokole. Podozrievam ako jednu z príčin prach v našom byte.

Naopak sa mi úspešne podarilo zbaviť silnej seboroitickej dermatitídy (lupín) vo vlasoch.

---

Keby som to mal v stručnosti zhrnúť. V porovnaní s katastrofálnym stavom pred liečbou je môj stav mnohonásobne lepší. Nevyrovná sa to síce plne zdravému človeku, ale ohodnotil by som to na nejakých 90%. Je možné, že tých zostávajúcich 10% sa nedá dosiahnuť práve kvôli zlému životnému prostrediu, v ktorém musím prežívať (elektrosmog, nedostatočne dobrá pitná voda, atmosférický smog vonku za oknom)

Koupím Minocyklin

Koupím minocyklin, nezbyl někomu? Nabídky prosím do zpráv. Děkuji

Detralex predam

Po ukončenej liečbe predám Detralex 180 ks balenie.  Zostalo v ňom 150 ks.

ivet

Powered by Drupal - Modified by Danger4k