Blog uživatele dervis

radiace a mutace

""Víme, že Lyme spirochetes bylo před  dlouhou dobou , ale něco se stalo asi před 30-40 lety, kde tvorové stali se více agresivní, pronikavější, a další nemoci produkující, než byly předtím.""

zapřemýšlel někdo nad ozn. "" něco se stalo asi před 30-40 lety"" ???  už dávno  mi to vrtalo hlavou, ,hlavně ve spojitosti s MG a tento článek jsem  ještě neviděl.

Co tak; že došlo k mutaci ? Když se mohly rodit deformované děti, tak proč by se nemohly deformovat (mutovat) i bakterie, houby atd. A na základě mutací vznikají nové "nemoci".,nové organismy a stávající být agresivnější

Doporučuji přečíst /celé až do konce/. Mělo to zůstat utajené, ale Švédové to práskli....a následky toho všeho ? jsou dodnes ? Věřím, že ANO !!

https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cernobylsk%C3%A1_hav%C3%A1rie

a k tomu ještě můžeme přičíst Fukušimu a pokusy s at. bombami......a ,že by to nemělo mít na zdraví vliv ?

4 x LP

zda absolvovat LP či ne se musí rozhodnout každý sám. Lépe se mu bude rozhodovat, když o LB bude něco vědět a také možná po přečtení mých LP.

V r. 2005 mi bylo řečeno : reaktivace LB a dostal asi na 14 dní Doxy a byla udělána první LP. Na doxy žádná reakce a po dobrání žádná změna. Výsledek LP : neuroborelioza vyloučena.(mok byl v BM) .Po čase bylo testování krve opakováno a pro pozitivitu jsem byl odeslán do PV.  Žádná hospitalizace se nekonala a žádné léky mi nedali. Prý jsem byl už přeléčen.

V r. 2006 mě nakonec v PV hospitalizovali. (21 dní PNC) a při odchodu mi dali na cestu Doxy -10 tbl. Doma po  třetí tbl. se mi na těle objevily červené fleky, otekly kolena a kotníky. PL to vyhodnotil jako alergie na Doxy a zakázal dobrat, i když jsem ho přemlouval (prý umřu). //Ďurovská později vyhodnotila jako herx-přes mail.//.

V r. 2008 mě začala ochrnovat L.ruka a v OL mi udělali druhou LP. (mok do Prahy). Na základě El.M byla Neuroborelioza potvrzena a dostal Lendacin 31 dní. Poslední den hospitalizace mi udělali třetí LP s výsledkem : neuroborelioza vyléčená (prý).

V r. 2010 mi udělali v PV čtvrtou LP (mok do Prahy- PCR). Na základě pozitivity jsem měl dostat 21 dní PNC, ale udělaly se mi  po 14  dnech puchýře na nohou a rukou, tak mi hosp. zkrátili na 14 dní.

Konec s PV byl, když  udělali test na CD 57 s výsledkem 17 a s tímto mě poslali na psychiatrii.

Kdybych tenkrát věděl o LB více, tak se jim na LP vy... z vysoka. ALE zase na druhou stranu  ta druhá LP mi pomohla k tomu, že mi PL uvěřil, když viděl černé na bílém,že mám LB. Rovněž tak to  poznali i v PV, protože si s OL telefonovali. Pomohlo mi to k získání ČID. Do té doby jsem žil z dávek v hmotné nouzi ( 2000.-). Nemocenská po roce zanikla a já musel chodit na UP hledat zaměstnání. Zachránil mě nedostatek práce, jinak bych ji musel odmítnout a to bych zase byl vyřazen z evidence a musel si platit soc. a zdrav. a protože bych na to neměl, dluhy by narůstaly až by přišel exekutor a vzal mi střechu nad hlavou.........to všechno člověk zažíval a nikdo nevěřil. a vlastně nevěří doposud (ani Jack a Jackové, kteří mají ozn. SIL). Nechal jsem si poslat výdaje zdr. poj. Nepamatuji se na období, ale až na dva případy u zubaře se výdaje týkaly pouze LB a byly : 500 000.-kč  ( + moje , které si nepamatuji). A jak se daly snížit ? Léčbou ala Hulinská ,nebo-li pár krabiček ATB více. a bezprůtahů, tj. ihned. A výdaje by byly o tři nuly (řády) nižší. To bychom ale nesměli žít v Absurdistánu a v Kocourkově.

Hulinská a USA

nedávno mi při hledání Hulinské googel  vyhledal něco zajímavého , starého....a Hulinská je už odvolaná. Co bylo příčinou nevím.

kousek tedy okopíruji bez svolení P.D.

Dr. Hulínská je velmi dobře obeznámená se situací v USA (ILADS vs. IDSA), nějakou dobu tam působila, mnoho zúčastněných (např. dr. Burrascana a další) zná osobně. Sama se setkala u studie o perzistentní infekci mozku a cystických formách borelií, na které v USA pracovala s tlakem shora, aby práce nebyla publikována a citována. Pravděpodobně přímo z CDC (Centrum pro kontrolu nemocí). Jedná se o ožehavé téma, ale z hovoru bylo patrné, že důvodem jsou finance jak pojišťoven, tak i přímo veřejného rozpočtu USA. Vzhledem k systému zdravotního (ne)pojištění v USA není v zájmu úřadů, aby byla borelióza uznána za závažné, životu nebezpečné onemocnění. Nepochybně by výzkum mohl jít značně rychleji kupředu, ale momentálně není zájem financovat a zveřejňovat informace, které by mohly vést k nabourání stávajících mýtů o neškodnosti borelií.

CD - 57

CD-57 podmnožina nebo CD-57 se počítá měří specifickou podskupinu z NK buněk (NK-buňky), když je aktivní Lyme. Počet CD-57 je potlačen pouze Borrelia. To se nepoužívá jako diagnostický nástroj, ale jako markeru závislosti na různých stupních Lyme infekce. Můžete spustit test na začátku léčby a opakovat ji o několik měsíců později, aby bylo možné určit účinnost jakékoliv léčby. Nízká CD 57 se vyskytuje v chronické Lyme nebo pokud je onemocnění působí na více než jeden rok. Pod 20 označuje těžkou infekci. 0-60 je typická pro chronickou lymské boreliózy. Nad 60 ° C ukazuje, zlepšení, a počty 200 označuje normální stav nebo žádné napadení.

.....................

http://dervis1.rajce.idnes.cz/nastenka/#oez..jpg

http://dervis1.rajce.idnes.cz/nastenka/#_-PV-unor-erven.JPG_-o.jpg

 

Počet CD-57 je potlačen pouze Borrelia. Pod 20 označuje těžkou infekci.

tady mají k dispozici důvod (někteří) proč tak nadávám na Mudry. Kdo by jim tleskal ? a vychvaloval ? Proč se furt někdo divý a na mě prská, že se s takovým přístupem nechci smířit ?

Kde mám shánět ATB, když mě je "odborníci" nechtějí dát . V testech poz. IgG a IgM mi tvrdili, že to v krvi zůstává dlouho a pozitivitu neřešili...no dobrá, ale na CD-57 =17 mi už neřekli nic a jen mě jednoduše poslali do blázince a ukončili 2r.sledování.

Tak na mě Jacku neprskej a raději mi porad něco realného a ne, že si mám mozek převrátit zleva doprava, když ho mám na kaši a poukazuješ na lidi co mají zlomenou nohu, že oni to dokázali, protože chtěli a ty si myslíš, že já nechci ?

léčba něčeho ?

http://www.publichealthalert.org/parasites-and-worms-the-new-lyme-diseas...

http://translate.google.com/translate?hl=cs&sl=auto&tl=cs&u=http%3A%2F%2...

ABOUT THE AUTHOR

Picture  
 

Bryan Rosner is the author of 4 books on Lyme disease treatment. His latest book, Freedom From Lyme Disease, was published in August, 2014. Bryan lives in Northern California with his wife and three children.

 

nehty aj.

 

""pokud se tělu podrazí nohy přívalem ATB apod., candidka se rozjede""

to je docela možné, ale v mém případě  to neplatí.""

protože : nehty se mi změnily před ATB, resp. po  prvním přeléčení LB v 2000. A změna nehtů nastala v 2004 a v této době nastalo i šílené svědění celého těla, hlavně břicha a tvořily se pupínky, z kterých se vymačkávaly malá zrnka. Zrnka se vytváří doposud....chemie nechemie, nebo-li žádná chemie mnou polykaná od r.2008  neměla na tvorbu zrnek žádný vliv. Nejsou už tak malá, jako při svědění, ale jsou. viz.

http://dervis1.rajce.idnes.cz/plisen/

Na kožním to vyhodnotila mudra jako svrab......samozřejmě špatně, jak jinak ? Takže "příval" ATB nastal až po r.2005. A nenazval  bych to  přívalem; těch 14 dní od mudrů v r. 2000 a v r. 2005. Mezi lety 2000 a 2005 nebylo nic...jen jsem bojoval se smrtící unavou a tu jsem prohrál....kdo zvítězil ?

Samoléčba začala až v 2008 a trvá doposud a nebyla celou dobu na ATB. Jedinné vysvětlení nehtů a zrnek vidím v LB jako hlavní podezřelý, ale také je možné, že v tom má prsty někdo jiný......ale kdo ? Nejsem sám kdo má stejné problémy a týká se to celé planety, hlavně za Velkou louží.Možná to je způsobeno jen tím, že tam je nejvíce intern.připojení a dostane se to tím pádem do eteru. Nebo se pletu a postižení jsou jen ti, co byli infikování něčím "tajemným". a s LB to nemá nic společného.

 

RS=LB

ano nebo ne ?

http://owndoc.com/lyme/multiple-sclerosis-is-lyme-disease-anatomy-of-a-c...

"" Jakmile bylo zjištěno, že Minocycline pomohlo s RS, jeho výrobce, Lederle, ztrojnásobil jeho cenu.""

teorií je dost

https://derhonigmannsagt.wordpress.com/tag/morgellons/

....

V listopadu a prosinci v roce 2012  byly nalezeny podivné kusy bílých vláken, ve Francii, na různých místech.

Myslím to bylo už předloni, kdy jsem to viděl doma také.Pod mikroskopem nic moc- bílá vlákna, okem viditelná a rukama uchopitelná. Jen jeden den a pak už nic./dodnes/

chemie

http://www.morgellons-research.org/morgellons/morgellons-epidemiology.htm

""Nakonec někteří z nich mohou být infikovány / napadeni, aniž vykazují příznaky, ale jsou  latentními nositeli neaktivních spór plísní, nebo Lyme bakterie nemoc (borelií) a některých dalších patogenů (chlamydie, mykoplazmata, Babesia, Bartonella, atd.), možná, prošel i z této houby nebo plísní podobné formy života.
snad o mnoho let později, když se stal jejich imunitní systém oslabený, při stresu nebo traumatické zážitky , nebo když dojde ke změně tělesné chemii po menopauze nebo andropause (snížené hormonálních hladin), mohou si stěžovat na Morgellony nebo Lyme příznaků onemocnění. Totéž platí pro Mycoplasma.
Jakmile Mycoplasma dostane do buňky, může ležet dělat nic, někdy po dobu 10, 20 nebo 30 let, ale v případě, že dojde k traumatu, jako nehody nebo vakcinace,   Mycoplasma může být  spuštěna

""Mnoho lidí neví, že má Lyme nemoc (Borrelia burgdorferi, spirocheta bakterie) je nakažlivá téměř stejným způsobem jako syfilis (Treponema pallidum, další spirochéty bakterie).
Vzhledem k tomu, Borrelia bakterie mohou napadat všechny regiony lidského těla , může být zjištěno, že pouze v krevním oběhu, nebo jako je cystická forma  v pojivové tkáně, ale také v slzách, spermie, moč, sputum a mateřského mléka.

""Lymská borelióza se nejen přenáší klíšťaty, ale také tím, hlístům, komáry, pavouky, roztoči, vši a blechy, a jistě entomopatogenních hub, které jedí klíšťata

atd. , je tam toho moc, včetně krmení zvířat ATB (pro zisk),oteplování, atd.- stačí i translátor

 a závěr :Only when the last tree has been cut down, the last river has been poisoned and the last fish has been caught, will we realize that we cannot eat money.”

Teprve když poslední strom byl vykácený,  poslední řeka byla otrávena a poslední ryba byl chycena, uvědomíme si, že nemůžeme jíst peníze."

 

pro Mudry povinné

kdesi jsem nechal odkaz  na UOS (trochu byl špatný), tak tady by měl být správný a měl by být povinný pro Mudry (obdoba povinné četby ve škole). Není to film s herci , ale s postiženými, jejich  rodinnými příslušníky,popř. pozůstalými, dále v něm hrají doktoři, kterým se čs mudři smějí, když my odkazujeme na internet.

Snad se vám po shlédnutí otevřou oči a k LB změníte pohled a sami se budete zasazovat o změnu tabulek dle kterých se LB léčí a  které vytvořil SIL = do nebe volajíí špatnost(slušně povedané)

...............

http://www.ulozto.cz/xGHEdUny/under-our-skin-cz-zip

.................

5x

poslední naděje k získáni Rp na mino byl včera Mvdr a dnes zubařka.....všichni STRACH......a jiní mudři ....STRACH ...a na inf.odd. ...STRACH.

Oni mají strach dát pacientovi s LB   ATB, aby mu neublížili, ale nemají strach mu ponechat v těle spirochety ? Jednak to potvrzují testy a také je cítím.

Pokud platí, že přeléčení = vyléčení, tak nechápu proč mě přeléčili podruhé,potřetí,počtvrté,popáté.... a z tohoto průběhu jsem si jist, že ani to popáté nebylo uspěšné.To bych se cítil vyléčený a to se necítím. Ani páté přeléčení na testech není vidět jako uspěšné.//viz.IgM poz. a CD-57= 17(má být 200)//.

Film UOS byl natočen v USA myslím v 2008, uběhlo tedy 7 roků a co se změnilo tam  nebo tady v EU ?? N I C !!!....bohužel ; pacienti nadále trpí a ze zoufalství navštěvují šarlatány, kteří na tomto stavu parazitují.

Prachy nemám, abych navštěvoval v Praze mudra K, který jedinný o LB něco ví a nebojí se ATB napsat. A proč nemám prachy ? Nevyléčená LB,pouze přeléčená  mě dostala do ČID a z toho se k mudr.K nemám čanci dostat. Mohu se dostat jen ke svému PL, ale ten by mě poslal na psychiatrii, jak chtěli po posledním přeléčení na inf.odd. v PV.

Takže mám pěkné vyhlídky...vyhrabat se z LB bez ATB, bez Mudrů jen s pomocí šarlatánů, kteří ale také za divadelní představení potřebují zaplatit.

....má cenu se snažit o změnu ?....kdysi se uskutečnila "demonstrace"v Praze před MZ za učasti TomioO. (dnes poslanec)....a výsledek = nula, takže asi nemá. Pořád ale věřím, že se jednoho krásného dne začne LB léčit a ne přeléčovat.

2000

kdysi  jsem vše smazal, tak jen něco, aby mudrům byl jasný omyl, který udělali,dělají a dělat by neměli !

V r. 2000 jsem začal padat na hubu a můj PL řekl chřipka. Po pár dnech (když se nic nezměnilo),  řekl angina. Když jsem vylézal z vany,všimnul jsem si fleku na stěhně....a já si vzpoměl, že tam mě před pár dny kousla muška( během 2 sec.).  Ten samý den flek  ukazuji PL a on na to : počkáme. Do prdele na CO ??? On asi chtěl čekat, zda nezmizí.

On se dočkal- flek zmizel a já se také dočkal - PEKLA !

Díky známé sestře ve špitálu jsem tam byl přijat, protože můj stav jsem označoval : umírám.

Ve špitále jsem prošel od kotelny po vrátnicí a všude říkali OK. Takový jsem také býval, ; nikdy jsem neměl chřipku ani anginu a to věděl i můj PL a nebylo mu to divné, když jsem ho začal navštěvovat a ukazovat EM ?? Jedinné odd. ve špitále ,kde to nebylo OK, byl odběr krve - konečně mi řekli : máte boreliozu,....a dali pár dní ATB. Po dobrání jsem říkal , je to pořád stejné- umírám a odpověd byla : počkejte,ono se to zlepší  a zlepšilo tak na 70%. Už jsem to nebyl já. Platil jsem alimenty,v práci strach o zaměst., tak jsem šel až na krev a vydržel až do 2004 a opět začal navštěvovat mudry, šarlatány a podvodníky s prosbou o pomoc. Jenže pomoc nepřišla a v r. 2005 jsem boj vzdal a šel na ÚP. A tam bych byl dosud nebýt ČID a předč.star.důchodu. Na PL jsem si stěžoval na MZ, ale znáte to.....je to stejné jako na lampárně. Také  bych si musel opět stěžovat na druhého PL, který je uplně stejný. Co je mi platné, že čR zdravotnictví je na vysoké urovni, když si neumí poradit v časné fázi s LB a neumí to ani v konečné fázi. , jedinné co umí je posílat lidi s LB na psychiatrii.

Proč pořád dělají odběry ? Vysávají zdr.pojištovny. Když je odběr neg. ,tak tvrdí,že LB je vyléčená a když není a je pozitivní, tak zase tvrdí, že po "léčbě" proitlátky v těle zůstávají......tak do prdele proč ze mě vysáli "hektolitry" krve a moku ?, když všechny odběry byly poz. ; nebo v PV zjistili CD57 -31 a po čase CD57 -17....a s tím mě posílali na psychiatrii ?

Dokud budou mudři léčit LB dobře jen u sebe a svých rodin a u ostatních budou používat tabulky SILu, tak se máme na co těšit.....bude nás totiž přibývat a výrobci  inv.vozejků nebudou stíhat vyrábět a psychiatrie budou praskat ve švech.

pokožka

panCH se zmínil o pokožce a já si vzpoměl na období, kdy jsem zažíval také cosi divného se svou. Čelo bývalo pokryté vrstvou "slizu" (nebyl to pot !). Po koupeli a umytí hlavy se během hodiny vlasy opět zmastily, jako by nebyly půl roku myté. Dnes už je to lepší, ale není to 100%. Jak si vysvětlit děje ? Hnisá hlava, hnije hlava ? To stejné bylo v uších. Nebyl tam klasický maz, ale divná bílá hmota.....také to není na 100% vyléčené.

vzpomínky

S odstupem času si dávám věci do souvislostí a něco z toho vylejzá. Musel ovšem uběhnout nějaký čas, aby se došlo k nějakému závěru.Je možná chybný, ale dává mi smysl.

Za mlada jsem míval fleky po těle tzv.plíseň a od mudrů jsem dostával "vodičky" na potírání .Byly na dvě věci. Nešlo se toho zbavit a já měl viníka: špinavé montérky.

Nebo-li už v mládí ve mě žila plíseň. Později, už s LB se mi změnily nehty-hrbolaté podélně a na koncích tmavší okraj a hrboly byly tvořeny "korálky". Jednu dobu byly  nehty na nohou/palcích/ uplně černé a já to ukazoval mudře v PV...a ona na to, že jsem se bouchnul. ....hovno, vím jak vypadá černý nehet po bouchnutí- stejně, jen v době buchu se kolem hlavy objevují všichni svatí. ..a to nebylo, byla to na 100% plíseň. Dostal jsem vOL sporanox (asi 2x kolečko) a 1x sehnal sám bez Rp. Černá barva zmizela, ale "žlutá zůstala....takže plíseň žije v těle dál. a nehty mají stále  hrbolky. a okraje. //sporanox nesporanox//.

To jsou fakta, která stále vidím a co nevidím jsou vzpomínky na šílené svědění ,hlavně břicha. Mudr sice řekla svrab, ale řekla to od stolu aniž by se trochu podívala. K závěru ji stačilo slovo svědění. To později ustalo. Souvisí to všechno s gastrem, kde kamera ukázala mudrovi něco a pozvali si mě za 14 na nové čučení. Tentokrát si ještě na pomoc zavolal primáře a čučeli, že málem vyčučeli celý monitor. Až jsem kameru vyzvracel, tak se ptám co tam viděli ?...prý nic, jen divný povrch žaludku...tečka. Byl jsem tam proto, že jsem nemohl jíst.(ze žaludku se ozývaly divné zvuky a grgání apod.).

A tyto vzpomínky mi vytvořily závěr.

Houba, žijící v žaludku  prorostla zkrz stěnu a pronikla až pod kůži....to bylo to šílené svědění. A pokud to začlo "nevinnými" flíčky na těle za mlada, tak to po 40(50) letech ve spojení s LB dopadlo jak dopadlo.......jsem chodící houba......a od ní mi může pomoci jen příroda. Spirochety jsou tedy v klidu schovány v houbě , tělo  stále vyrábí IgG a IgM (každá lab. hlásí Pozitivní) a jsem tedy v začarovaném kruhu..... a nemůžu přece chtít po mudrech ,aby mi z toho kruhu pomohli

http://dervis1.rajce.idnes.cz/nastenka/#-nehty-zmen..jpg

http://dervis1.rajce.idnes.cz/

MMS2

dlouho jsem tu nebyl, protože xyz

tak jen v rychlosti co se stalo nového . NIC se nestalo.

S možností, že v mém těle žije houba (plíseň) a ta ze mě dělá mrtvolku a dosavadní chemie z lékárny mi nepomohla, přešel jsem na MMS2 a pokračují s česnekem,zázvorem,mentolem,KS , CBD , kefír a mletý hřebíček. Ještě doberu 2piksle Artemisin ze starých zásob.

K mudrům nechodím, ale jejich pomoc bych uvítal......je to  však  marný boj. PL nevěří a neví jak pomoci a "odborníci" v PV jsou na tom stejně. Když zjistí CD-57 = 31, tak při další KO zjistí   CD-57 = 17, tak mě  odesílají  na psychiatrii...prý je to nejlepší obor, kde umí léčit LB. Chtěli si mě na psychiatrii nechat a hospitalizovat 2měsíce.....asi se chtěli pokusit ze mě vyrobit blázna za pomocí chemie. To se ale nestalo a na špek jsem jim neskočil a raději se už  mudrům vyhýbám.

Z léčitelného stavu  neléčením ze mě udělali chronika a ČIDůchodce.....tak pěkně děkuji, škoda, že jsem neměl internet dřív a spoléhal na "vzdělané" mudry.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k