Blog uživatele Kukacka2

A opět CAP protokol

Ahoj spolubojovníci, jsem zpátky po 14ti letech, kdy jsem se za rok a půl CAP protokolu vyléčila. Aspoň jsem si to myslela. Vše bylo v pořádku,  problémy zmizely, výsledky sice úplně výborné nebyly, ale bylo mi krásně. Po domluvě s Klubalem jsme léčbu ukončili. Nenaběhla jsem na bylinky, protože se zdálo, že je všechno v pořádku. Zmýlila jsem se,  vloni se mi příznaky ozvaly znova, ale tříměsíčním přeléčením Mino + Summamed, se všechno vrátilo do normálu. A to hned po 14 ti dnech. Po třech měsících jsme léčbu ukončili. Bylo mi dobře a dle Klubala není potřeba antibiotika jíst. A rok uběhl, a přesně po  roce je opět všechno na prd. Léčba CAP už probíhá tři měsíce (opět Mino 1-0-2 a Summamed), ale problémy nemizí, spíš se nové nabalují. Opět neurologické potíže-brnění, mravenčení a stěhovavé bodavé bolesti po celém těle, ty se teď přidaly, předtím jen bolest hlavy a loketního kloubu. Jeden den je líp, druhý den zase hůř. Vloni žádný entizol Klubal nenapsal, nebyly žádné pulsy, tak nevím,  možná proto je všechno zpátky? Sedimentace se pořád drží vysoko, vloni 86 letos 62. Doplňky samozřejmě beru dle protokolu, i ten detox -zelený ječmen, ostropestřec, oregánový olej atd. atd. Prosím o rady vás zkušené.  Díky předem.

Výsledky přikládám. Jsou tam i paraziti, vyšly negativně, ale vloni byly EOZINOFILY a BAZOFILY vyšší. Vysoké EBV A HERPES VIRY. 

Prosba

Ahojky, nemáte, prosím, někdo na prodej doxy? Pište mi do mého inboxu. Děkuji.

Prosba o pomoc

 Omlouvám se, ale svoji prosbu jsem poslala omylem do blogu Meduš, takže ještě jednou omluva.....Ahoj lidičky, mám velikou prosbu, kdo z Vás byste mohl postrádat 6 balení doxy a 2 balení azi, napište mi do inboxu. Můj obvoďák je dlouhodobě nemocný Ke Klubalovi jdu až 5.8. a příští týden mi atb. již dojdou. Nechci proto zbytečně léčbu přerušovat. Moc všem děkuju!!

prosba o radu

Tak Vás prosím o radu, zejména ty zkušenější ( Jan a Adriana). Jsem na Wheldonově protokolu již půl roku a musím říct, že mé zdravotní problémy se již po asi 3 měsících CAP značně zlepšovaly. Jelikož se cítím fakt dobře a to tak, jako před započetím léčby, domluvili jsme se s p. dr. Nouzou, že léčbu mohu ukončit. Zatím ještě dobírám doxy a azi, ale začínám pociťovat, jakoby se problémy vracely. Takže dnes jsem na tom tak trochu jako na začátku-začínají bolet klouby, tuhne krční páteř, opět rozmazané vidění atd. atd. Takže poraďte, co dál. Asi s léčbou nekončit a pokračovat? A co si myslíte o rezistenci na antibiotika, nemohlo k ní dojít?

Powered by Drupal - Modified by Danger4k