Blog uživatele Anežka

Můj příběh

V roce 2004 jsem se nakazila boreliozou a v roce 2005 chlamydiozou(chlamydie pneumonie) a v roce 2010 chlamydiozou trach.
Až v roce 2007 nákazu potvrdily krevní testy, které jsem si obtížně vymohla pro značné zdravotní obtíže. Potíže: bolesti kloubů, chronický únavový syndrom, od roku 2009 cukrovka, silné pocení, opakované záněty horních cest dýchacích, závrati, pálení očí apod.
Začátkem roku 2008 mi byl nasazen doxycyklin- 3 týdny. Potíže neustaly. Pak mi byl předepsán Sumamed - 12 dní.
Přestože potíže i další krevní testy potvrdily chronickou infekci další antibiotika jsem do roku 2010 nedostala, přestože jsem žádala o kombinovanou léčbu podle Wheld. protokolu.
V polovině roku 2010 se výsledky krevních testů zhoršily a nově se objevila infekce chl. trach. Byl mi nasazen opět Sumamed na 12 dní (na revmatologii). Pak jsem požádala svého závodního lékaře o kombinovanou léčbu podle protokolu. Dostala jsem jen na 6 dní Klacid a k tomu Entizol na 10 dní. Dále mi bylo sděleno, abych navštívila lékaře na ORL. Ten mi s obtížemi napsal na 10dní Doxybene a Sumamed. Dále mi při kontrole bylo sděleno, že mi další antibiotika již nedá.
Moje problémy se zhoršují a není nikdo, kdo by mi antibiotika předepsal ani na "hradí pacient". Jsem bezradná. Prosím poraďte mi.
Anežka

Powered by Drupal - Modified by Danger4k