Blog uživatele kamila

pokračování v "léčení"

Po měsíci se zase hlásím do řad chlamidiových.

Doktorka mi opět vzala několik zkumavek krve a výtěr a sepsala tyto výsledky:

FW 20/44

S-bil9,5 S-ast0,42 s-alt0,53 sgmt0,34 s-alp1,37 s-crp 15,5

hematologie b-mch 28,6 b-leu5,1 b ery 4,82 b-hgb138 bhct 0,41 b-mcv 85 bmch28,6 bmchc 33,70 b-rdw 13,1 btrb271 (já se omlouvám, ale vůbec nevím co to znamená a doktorka mi k tomu řekla, že hodnoty se nelepší ani nehorší)

výtěr z krku nález streptococcus beta-haemol sk.C stanovena kval.citlivosti na ant. Penicilin arytromycin

Neisseria sp.

Streptococcus alfa

FW alfa, subfebrilie v.s. reaktivace chlamidiové infekce.

Pokračuju dál v užívání Klacidu po 24 hodinách a po dobrání opět odběry a vytěr z krku. Taky jsem byla na CT dutin, mozku a krční páteře, ani nevím proč. Asi, že se stále opakují rýmy a bolesti v krku. Taky si myslím, že to CT bude negativní, jak mnozí na stránkách píší. Pokud někdo z vás chápe ty hauznumera na začátku a popíše mi normálně laicky co to znamená budu ráda. Jinak celkem se cítím lépe, ale jsou dny kdy odpadám, jak kdy. Pořád přetrvává teplota a střídavě chlad a horko. V práci to tak nějak vydržím,ale doma odpadám. Snad ty ANT zaberou a bude pokoj?? Když tak pročítám u některých jejich problémy je mi z toho ouzko. Jsem ráda za tyto stránky aspoň se něco dovím, doktorka mi sdělila, že léčba je dlouhodobá a nemám to podceňovat a všechno pomalu žádný vyšilování v domácnosti, což vůbec nehrozí. Tak uvidíme co se z toho vyvrbí.

Zatím díky a všichni se držte.

Prosba

Zdravím všechny,

dneska jsem se dostala na tyto stránky a potřebovala bych poradit.

Před 6 týdny jsem šla k obvodnímu lékaři s bolestmi v zádech na staně ledvin. Ten po vyšetření moči naznal, že se nejedná o ledviny a odeslal mě na internu. Tam mi byla odebrána krev a zjištěna sedimentace 98/hod. Začalo veškeré vyšetření všech orgánů, výtěry, rentgeny atd. Neustále odebírali vzorky krve. Poslední týden mi doktorka sdělila, že mám Chlamidia pneumonia-serum 20866/SER nález : IgA 28,00 hraniční, IgM 0,319 negat., IgG 95,00 pozitiv. Serologický příznak proběhlé infekce. Do zprávy lékaři napsala, že za období 6 týdnů došlo k poklesu protilátek ve třídě IgA, při trvající pozitivně IgG. - lze hodnotit jako proběhlou reaktivaci infekce. Rekonvalescence probíhá zdlouhavě a zánětlivé mark. FW 28/hod, že došlo k poklesu. Infekce je již zvládnuta a není potřeba antibiotika. Já jsem skončila neschopenku a šla do práce. S tím, že vyzkouším jak to budu zvládat. Není to ale žádná sláva. Chytla jsem rýmu,bolest v krku a není mi vůbec dobře. Cítím se oslabená a mám problémy vyjít shody nebo menší kopec. Zadýchávám se a cítím zvyšený tep. Pořád mě pobolívá až pálí na levé straně pod prsem. Nevydrřím sedět a chodit taky dlouho nemůžu to mám problémy s klouby na nohách.

Tak nevím jestli jsem to neuspěchala. Zarazilo mě,že mi doktoři nic nepředepsali ani nic moc neřekli, jenom že jsem jakoby prodělala něco na způsob zápalu plic a že se s tím můžu potýkat i půl roku. Může mi z Vás někdo vysvětlit co mi teda je a jestli máte s tímto nějaké zkušennosti? Budu moc ráda. Díky! P.S. snad jsem se moc nerozepsala,tak se omlouvám.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k