Blog uživatele beqerellis

Update Leden 2017

Benemicin vysazen po 2 dávkách, spát 23 hodin opravdu nedávám po tolika měsících v posteli ve tmě. Dobře jsem udělala, dostala jsem od K. ten původně zamítnutý Entizol, tak jsem měla obrovskou radost. Panují ty názory, že bez Enti to prostě nejde. Docela tomu věřím, cysty jsou prostě výhoda, kterou breberkám musíme vzít, taky tolika lidem se to po dobrání ATB bez "enťáku" vrátilo,,že důkazů více než dost. 

Nemile mě ale skolila typická viroza na sklonku roku. Tolik dní klasického průběhu od bolesti v krku přes příšernou rýmu k vyčerpávajícímu kašli...pro i tak oslabený a unavený organusmus fakt super. Entizol dám tedy, až to bude úplně pryč, teď by mě to skolilo absolutně hned.

O Entizolu - vidím tu tolik příspěvků, je lepší dát třeba 3 dny plnou denní dávku na poprvé? Nebo rovnou plnou palbu jako u dr.Ďurovské? I tak mám jen 4 tablety denně. Ale 5 dní tu hodně lidí nedalo. Na druhou stranu infekci jsem začala léčit pár měsíců po nákaze, to by nemusely být takové reakce, jako u dlouholetých chroniků, co myslíte?

Léčba u dr. Klubala

Tak po 4 měsících samoléčby jsem byla u Klubala. Vyhodnocení tamních testů je opravdu na dlouho, před Vánocema mi došly výsledky .

 Borelie + CPN. Doporučuje dál Mino (ale navýšit na 150 mg), Azi (500 mg 3x týdně, což jsem nedávala ale, šílené únavy) a nově Benemicin (300 mg denně). Ten budu začínat dnes. Dost se ho obávám hlavně po přečtení některých zdejších příspěvků. Je to 5.měsíc ucelené léčby, Klubal mi mou kombinaci schválil, což jsem byla ráda. Za týden od užívání Bene mám dát vědět :-)

Update listopad 2016

Jsem objednaná k dr. Klubalovi a jdu taky zkoušet dr. Ďurovskou, jelikož nemám pojišťovnu, se kterou má dr. Klubal smlouvu, takže pokud to bude příliš drahé, budu muset do Bratislavy.

Jinak stále únava, hrozné. Před měsícem jsem měla dost krve ve stolici, jen nárazově, ale měla. Teď po měsíci se to opakovalo, šla jsem s tím na chirurgii a budou mi dělat vyšetření - mslím endoskopie? Každopádně se ptali, co užívám a musela jsem říci, že antibiotika Minocyklin denně a Azithromycin 3xtýdně. Prý to může být způsobeno tím, ale musí vyloučit i jiné příčiny.

Chci se zbavit únavy, ta mě limituje nejvíce, jsem stále v posteli. Zde jsem našla článek o lipidové terapii. Jelikož jiné doplňky mi nepomáhají (doporučované Q10, taurin, himalájská sůl, štětka, B12 v tabletách i injekčně, vit. C, vit. D, ostropestřec, zázvor, detoxikace), možná zkusím to NTFactor.

 

Antibiotika beru cca 3 měsíce v kuse

Před antibiotiky byla borelioza přeléčena  3 týdny antibiotik na infekčním. Žádné zlepšení, dále se vše horšilo.

Další měsíce jsem trpěla, prakticky jen ležela se zavřenýma očima v bolestech, teplotách a nevírou ostatních, že mé problémy nejsou psychické.

Poté mi bylo na dva měsíce předepsáno neoficálně antibiotikum Doxyhexal, které jsem brala ve větších dávkách. Po 6 týdnech zlepšení. Po 2 měsících téměř zdravá.

Pak se ale slabosti začaly cyklicky vracet. Proto hledám kombinovanou léčbu, chci začít Strattonův protokol.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k