Blog uživatele chlam5050

Entizol-hlad

Zdravím, taky někdo pociťujete nadpřirozený hlad na entizolu? Normálně jím hodně, ale když jsem včera zvládl 2 obědy, trochu zmrzlinového dortu, pořádně jsem se napil, stále to nestačilo, tak proteinovou cookiesku (kterou mám normálně na svačinu) a stále byl hlad, tak už jsem si říkal, že něco není v pořádku :D...ale víceméně to tak na entizolu mám pořád.

Máte podobné zkušenosti?

Chlamydie a sport

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zda někdo děláte náročný sport a zda po tréninku také cítíte zvýšené reakce v postižených oblastech (během atb léčby) ? Věřím, že aerobní pohyb (pohyb, kde si tělo dokáže plně okysličovat), jako je například lehký běh, plavání, dělá všem dobře. Ale zajímá mě spíš anaerobní trénink (spíše silové a rychlostní aktivity při kterých se tělo nestíhá dostatečně okysličovat), jako například  sprint, kruháče atd. Zda máte např. další den zvýšené reakce a jak to vnímáte? Spíše jako rozproudění krve s atb do postižených oblastí a tím zrychlené léčení nebo naopak jako např. nějakou negativní odezvu imun.systému? 

Děkuji za Vaše názory a přeji všem úspěšnou léčbu!

Pálení očí

Zdravím, máte někdo i přes výborně progresivní léčbu stále problém s oči? Kdyžtak prosím zprávy. Děkuji

Chlamýdie trach

Dobrý den,

jen mě zajímá váš názor. Asi půl roku mám v těle chlamýdie. Ale hodně roznesené: kolena, bedra, ruce, nohy, oči, hrudní kost, spánek, dále vyrážka atd.

Výborné reakce mám na azytro+ryfampicin. Už jím také skoro měsíc entizol+penicilin+inh (podle strattona je to kombinace, která z těla zaručeně dostane krypty, ale u mě skoro bez reakcí. Proto předpokládám, že mám více aktivních chlamýdií (kvůli účinku makrolidu).

Profesionálně sportuji, a celého půl roku, když jsem se kdykoliv cítil dobře, šel jsem makat a zase mě to energeticky odrovnalo. Teď po atb se energie samozřejmě vrací a když si jdu zase pořádně zatrénovat (povaha sportu je v převaze anaerobní aktivity), potom cítím pár dní zase reakce. Takže moje teorie je taková, že jsem si vlivem nadměrného sportu chlamýdie do těla rychle zanesl převážně chlamýdie v aktivní formě, a vlivem sportu tam zase léčiva naženu=reakce=uzdravení. Sport je můj život.

Zajímá mě jestli si myslíte, že je to možné. Dále jestli je podle Vás také každá snesitelná reakce=dobrá reakce.

A poslední dotaz: po atb mi narostla energie a vše se spravilo. Jen vyrážka zůstala (věřím že se po naskoneční imunitního systému vstřebá)a hlavně ostrost zraku se ihned zlepšila! ale takové nepříjemné řezání v oblasti jakoby uvnitř oka stále cítím (zejména po pohybové aktivitě, asi jako vše). Zmizí to podle Vás také? 
Děkuji!

 

Dále jsem raději začal léčit přítelkyni také tím stejným, ikdyž neměla žádné problémy. Zatím jen azytro+ryfampicin. Vždy asi do 20 minut po azytru má krátké křeče v břiše, předpokládám, že má něco v trávící soustavě. Jinak nic necítí. Už asi týden nedostala menstruaci, doufám, že to je vyvolané těmí reakcemi po atb a tělo si samo řekne kdy začít (těhotenský test negativní). Je možné, že to vůbec nemusí být chlamýdiemi? A poslední dotaz: Je od malička alergická na penicilin. Po tom všem co jsem si přošel nevím, zda věřit, zda je to opravdu alergie, nebo zda nemá nějaký patogen který se penicilinu brání = tělo se léči, to už jsou asi jen spekulace. Budu rád za Vás názor.

Děkuji!

Powered by Drupal - Modified by Danger4k