Blog uživatele Honza555

Mycoplasma pneumoniae!

Zdravím Vás, a přidávám se do komunity kterou spojuje společný problém. Jsem zde nový a proto v rychlosti popíši svůj problém. Minulí rok mi bylo nalezeno mycoplasma genitalium, po té nasazená léčba azitromycin 3dny pauza a pak zase 3dny. Samozřejmě neúspěšně, takže další léčba byla doxybene 200mg 2xdenně na 14 dní. Opět neúspěšně, tak léčba ofloxin 200mg 2x denně 35dnů, neúspěšně.

Mezi tím se mi rozjeli potíže nejen urologické, ale začali se objevovat bolesti kloubů, zánět očí, bolest svalů, únava, mentální mlha, stížené dýchání, únava atd... A ted mi zjsitili pozitivní Mycoplasma pneumoniae. 

Výsledky z testů:Mycoplasma pn. IgA 23,0 (0,0-20,0), IgG 29,5 (0,0-20,2)

Přečetl jsem stránky a přemýšlím co by mi pomohlo a co mám dělat. Obtíže jsou nesnesitelné, ale to jistě všichni víte. Obracím se na Vás jako na "zkušené", aby jste mi poradilo co dál. Za jakým doktorem jít (obvodní, venerologie, plicní...), jakou léčbu nasadit. Jsem paralizovaný svou situací a nejsem schopen náhledu. Všichni mojí situaci bagatelizují, myslísi, že je to psychické a obtíže se zhoršují. Byl jsem aktivní sportovec a teď jen ležím a život jde do háje...

Předem moc děkuji za pomoc a ochotu číst můj problém a pomoct mi.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k