Blog uživatele Jacck

Neem (Azadirachta indica)

Někteří co tu jsou pravidelně, tak už si nejspíš všimli, že jsem to tu párkrát doporučoval. Vzhledem k tomu, že o této bylině a chlamydii nejsou na internetu žádné informace, tak o tom založím krátký blog, aby to google ev. byl schopen najít. Většina lidí na této stránce na bylinky nejspíš nevěří, tato by ale mohla být výjimkou.

Hledal jsem nějaké vědecké práce o neemu + chlamydii, a jediná opravdu vědecká práce, co jsem našel, je

Neem (Azadirachta indica): Immunomodulatory and Antimicrobial Properties S Upadhyay, S Dhawan, N Wali

Je tam přímo obsažen obrázek, jak neem inhibuje nitrobuňěčný růst chlamydií, ale nedělá to tak, že by na ně působil přímo, ale pomocí stimulace buňěčné imunity. Buňěčná imunita (tzv. Th1 imunita) je primárně odpovědná za likvidaci intracelulárních patogenů, mezi které patří právě chlamydie.

Osobně užívám neem 5. den, a vidím, že na to mám čím dál silnější die off reakci - zprvu se mi spustila rýma, začalo mě škrábat v krku a hrtanu, začal jsem mít tlak v dutinách a v hlavě. Nyní se to stupňuje a mám už die off reakci stejně silnou jako na azithromycinu. Tj. tak v hlavě, tlak na hrudi atd

Věřím, že u lidí mladších (co mají ještě vitální imunitní systém) a u lidí, u kterých infekce netrvá tak dlouho (tj. ne 20 let), je neem schopen nejspíš chlamydii kompletně sám zlikvidovat skrze aktivaci buněčné imunity. Výhoda likvidace pomocí imunitního systému je ta, že se nemusím spoléhat na průnik antibiotik, protože imunitní buňky si sami najdou cestu do všech tkání - v mozku se jim říká mikroglie.

Zatím zkusím užívat pouze neem a uvidím, jestli infekci tímto způsobem zlikviduju. Později udělám update pokroku. Zatím to vypadá docela slibně.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k