Blog uživatele Lentilka červená

Můj příběh

Je mi 55 let a mám dlouhodobé problémy s kašlem. Původně mi doktorka tvrdila, že je alergický s náběhem na astma. (jsem alergická na pyly, zvířata, prach) Ted na jaře se mi kašel hodně zhoršil a tak jsem podstoupila vyšetření na plicním oddělení. výsledky serologie - obraz probíhající infekce chl. trachomátis (posoudit, zda se jedná o specifické nebo zkřížené protilátky produkované v důsletku zánětu jiné etiologie. dostala jsem Klacid na 14 dní, stav se mírně zlepšil. Po kontrolním vyšetření jsou výsledky stejné. bez odezvy. Lékařka na plicním mi řekla, že vubec neví co s tím, a že by bylo dobré navštívit imunologa.

doktorka na gynekologii řekla, že toto vyšetření není důkaz, že to jsou zrovna trachomatis, doporučila vyšetření urologické. Na gynekologii je vše v pořádku, žádný viditelný probíhající zánět (dělohu již nemám, takže stěry z čípku s udělat nemohou), stěr z uretry je negativní. Nikdy jsem netrpěla na žádné gynekologické problémy.

Asi před 17. lety jsem prodělala boreliozu, přeléčenou týden antb, mám časté bolesti kloubu, brnění v rukách od zápěsatí do konce prstů,únavu, a před 15. lety jsem byla léčena na rakovinu prsu, v současnosti docházím na kontroly jednou za 2 roky. Občas pobolívání v podbřišku a v zádech,  ale nijak dramatické. Vzhledem k tomu, že jsem prodělala chemoterapii, lékaři přičítají většinu problémů právě jejím vedlejším účinlům. ale já si ted nejsem vůbec jistá, zda vědí.

Měním v současnosti obvodního lékaře, který dělá i ajurvédu a homeopatika, slibuju si od toho pohled na mě jako na celek, a snad bude vstřícný i nformacím, které jsou zde na tomto webu.

Ráda bych věděla, zda je léčba všech chlamýdií stejná, nebo zda se každý druh jinak léčí, a zda jste se někdo setkal s termínem skřížené protilátky a mohl mi případně vysvětlit, co to znamená. Případně poradit co dělat dál, nebo jaká vyšetření podstoupit. moc děkuji za rady. 

Powered by Drupal - Modified by Danger4k