Blog uživatele Nemocny simulant

NAC

Ahoj všichni,

prosím o pomoc s dotazy ohledně NAC:

 

1) Kde je možné v ČR koupit NAC v tabletách (kamenné obchody či eshop)? Pokud toto není v ČR možné, jaký zahraniční eshop (a výrobek) je aktuálně nejlepší ve smyslu kvality a ceny? A je užívání NAC v tabletách skutečně šetrnější k žaludku? Ve foru jsem našel pouze informace staré několik let. Nevím, zda se od té doby něco nezměnilo.

 

2) Co si myslíte o názoru, že NAC podporuje růst rakoviny? Viz http://www.osel.cz/8475-oblibene-antioxidanty-rakovine-nebrani-ale-prospivaji.html Je k tomuto více výzkumů či článků na internetu?

 

Velké díky všem!

Velká prosba o pomoc - otázky

Hezký den všem!

V oblasti chlamydiových infekcí jsem teprve začátečník, proto prosím o pomoc vás zkušenější. Mám několik otázek.

 

1) Mám od lékaře výsledky testů na chlamydie:

AB/Chlamydia IgA index 0,69

AB/Chlamydia IgG index 0,37

AB/Chlamydia pneumoniae IgA index 2,52

AB/Chlamydia pneumoniae IgG index 3,54

Chlamydia pneumoniae IgM ve výsledcích chybí, trachomatis vyšly negativní.

Závěr laboratoře je takový, že přítomnost druhově specifických protilátek bez pozitivity IgA rodových (tj. celkových) protilátek vypovídá o předchozím kontaktu s chlamydiemi bez současné aktivity infekce.

Opravdu je to dle výsledků tak, že chlamydie u mě nejsou aktuálně problém? Mám již několik měsíců (let?) vícero zdravotních problémů odpovídajících chlamydiové infekci v chronické formě. 

2) Mám výsledky testů na mycoplasmu pneumoniae:

AB/Mycoplasma pneumoniae IgM U přes 2, IgA U a IgG U přes 6 a přesto je závěr, že jsou hodnoty v normě a protilátky nezjištěny. Měl jsem za to, že vše nad hodnotu 1,1 svědčí o pozitivitě.

Měsíc starý test (asi u jiné laboratoře) mi vyšel u mycoplasmy pneumoniae IgA a IgM negativní, IgG pozitivní (lehce přes 2).

Jak tedy hodnotit výše uvedené aktuální výsledky? Jednalo se o jinou metodu, u které neplatí, že co je nad 1,1, to je pozitivní? 

3) Mám snížené hodnoty fosforu, železa a vit. d - může to mít nějakou spojitost s chlamydiovou infekcí? Resp. je to pro chlamydie typické? 

4) Jak řešíte situace, kdy se léčíte s chlamydiemi (zpravidla dle protokolu) je vám opravdu zle, nejste schopni chodit do práce, ale dle obvodního lékaře jste zdráv, protože chronická chlamydiová infekce je mýtus - na chlamydie se dají jedny ATB a po týdnu je přece každý pacient vyléčen...? 

5) Plánuji se objednat k MUdr. Klubalovi a po poradě s ním případně zahájit léčbu dle protokolu, ale z důvodu šílených objednacích lhůt se k němu dostanu až kdo ví kdy... Pokud by za mými problémy byly opravdu chlamydie pneumoniae - co mohu do té doby pro své zdraví udělat? Existuje nějaká dostupná alternativní léčba, která má alespoň nějaký pozitivní efekt? Nemáte někdo zkušenosti s čínskou medicínou při léčbě chlamydií? 

 

Všem předem moc děkuji za pomoc!!!

 

Nejspolehlivější test na chlamydie + interpretace výsledků

Ahoj všichni, hledal jsem hledal, ale odpovědi na mé otázky jsem nenašel (resp. si často protiřečily), proto prosím o pomoc vás a omlouvám se, pokud je to pro někoho trivialita.

Měl jsem za to, že výsledky testů na chlamydie se interpretují ve stylu 0-0,9 negativní; 0,9-1,1 hraniční a nad 1,1 pozitivní. V tomto duchu mám na papíru výsledky na mycoplasmy (jednotky jako "index" - IgA a IgM negativní, IgG pozitivní - lehce nad 2). Ve stejném sloupci ale pokračují anti-Chlamydia trachomatis a ačkoliv mám tyto výsledky přes 4, resp. 8 jednotky jako "AU/ml", jsou vyhodnoceny jako negativní s tím, že hranice je na 22 AU/ml. Jakou metodou se dělal tento rozbor? Myslel jsem, že to byla ELISA, ale proč by tedy byly jiné jednotky u mycoplasmy a jiné u chlamydií?

Pokud bych si chtěl v laboratoři objednat a zaplatit (lékař mi žádanku zřejmě nenapíše) testy na chlamydie pneumoniae, jaký druh testů je v dnešní době nejpřesnější (nejméně hrozí falešná negativita) v případě chronické infekce? Je u chronické infekce velký rozdíl, pokud se test udělá v době silného kašle a zahlenění nebo v době, kdy kašel a zahlenění je menší (přichází a odchází ve vlnách), ale ostatní projevy zůstávají (únava, bolesti...)?

Všem předem moc děkuji za pomoc a ať je pro vás rok 2017 rokem, kdy vám chlamydie dají definitivně pokoj!

Lékař - ideálně východní Čechy

Ahoj všichni bojovníci, lékařskou mluvou simulanti! Jelikož mám již delší dobu zdravotní problémy, které se stupňují, dle lékařů jsem zdráv a po hledání na internetu mám vážné podezření na chlamydie pn. (prozatím tyto netestovány, pozitivní IgG na mycoplasmata s negativním IgA a IgM) obracím se na vás všechny s velkou prosbou - poradte, prosím, lékaře (nejlépe východní Čechy), pro kterého nejsou chlamydie sprostým slovem a heslem k odeslání na psychiatrii. Hodně jsem na těchto stránkách hledal a našel jsem jména a) Klubal a b) Nouza - oba jsou z Prahy. Není nějaký chápající a kvalitní doktor, který by na mě případně dohlédl i po dobu, kdy bych byl na protokolu v lokalitě východní Čechy? Případně, pokud bych vynechal omezení lokalitou, kteří další lékaři mimo výše uvedených se mi při vyslovení slova chlamydie nevysmějí do očí a opravdu se snaží pomoci (ne pouze jedním druhem ATB na dva týdny)? Aktuálně jsem rozhodnut vyhledat doktora Klubala, pokud bych nenašel jinou alternativu, ale ty objednací lhůty......

Omlouvám se, že jsem moje zdravotní problémy nerozepsal, určitě vše ještě časem doplním.

Všem předem moc děkuji za pomoc a držte se!!!

Powered by Drupal - Modified by Danger4k