Blog uživatele Peter21

Kúpim isoprinosine

Prosím, ak ma niekto na predaj isoprinosine napíšte mi sem do blogu.

Výsledky imunologia

viete mi poradiť? Dr povedala, že až na malé odchýlky je to ok?

Predám doplnky

Swanson Olive leaf extract super strenght 20% oleuropein 60 cap 750 mg--- 8 balení-- jedno za 5 €

 

Natures answer Cats Claw 1000mg 60ml --- 3 balenia-- jedno za 6 €

 

NutriBiotic Citricidal ( pôvodný pravý ) ----3 balenia---- jedno za 15 €

 

NOW NAC 600mg 250 caps --- 19€ ---- plus mam jedno otvorené je tam asi 230 caps--- 14€---- PREDANÉ 

 

Info cez správu.

Kde je vyvodenie zodpovednosti?

odporucam pozriet celé, rovnaké problémy ako my...

http://www.zvedavec.org/vezkratce/10680/

Kúpim augmentin sr a Klacid. Súrne!

Kúpim augmentin sr a Klacid. Súrne!

Chronicky únavový syndrom

zdravim Vás!

 

mozete prosím napísať, kto z vas mal/ma chronicky únavový syndróm ( unava, spavost, nespavosť, bolesti v hrdle, teploty do 37,5 ) a po začatí ATB liečby sa mu polepšilo, za koľko a aké symptómy, aký protokol? Na internete čítam názory od MD, že dlhodobá ATB nemá účinok na liečbu CFS, ale pre mna su podstatnejšie osobne skúsenosti. 

Dakujem za vaše odpovede!

Pomoc

Zdravím Vás! Chcel by som sa s vami poradiť ohľadne mojich problémov, ktoré má trápia už asi 6 rokov. Všetko to začalo cez leto v roku 2010, ochorel som asi na klasickú chrípku, ktorá ani po liečbe antibiotikami neprechádzala, chodil som stále k doktorke, ktorá robila rôzne testy, ale nič podstatné nenašla ( okrem prekonanej mononukleózy a boreliózy – Igg protilátky ). Jediná ich odpoveď bola – psychiatria, ale keďže som to neakceptoval, začal som si o tom čítať, a presvedčil sa, že mám CFS. Začal som niekoľko krát denne užívať čaj vilcacora/lapacho, zdravšie sa stravovať a brať doplnky ako vitamín C, omega atď. Trošku sa mi polepšilo a tak som mohol normálne pracovať, chodiť von a žiť v celku normálny život nakoľko jediné moje príznaky boli občas „chrípkové stavy“. Takto to pokračovalo asi 5 rokov. Od minulého októbra až do apríla tohto roka som prakticky nemal žiadne príznaky a tak som si myslel, že som sa z toho dostal ( posledný rok som behával, posilňoval a tak ), ale to som sa mýlil. V apríli nastúpili zase tie chrípkové stavy, ale nerobil som si z toho hlavu. Koncom júla som šiel na dovolenku a keď som sa vrátil tak sa mi začali príznaky zhoršovať, tie chrípkové stavy som mal väčšie, bolela ma hlava a klby a cítil som, že niečo nie je v poriadku. Šiel som k môjmu doktorovi, ten mi zobral krv, kde bol krvý obraz v poriadku, jedine zvýšene ASLO asi 300 a protilátky Igg borelia asi 12. Povedal, že to bude psychika ale ja som trval na tom, že určite nie. Poslal ma na infekčné kde mi ešte zobrali krv na mykoplazmy a chlamýdie – dali antibiotiká Klacid SR na 28 dní ( to bolo včera ) a mám čakať na výsledky. Teraz keď to všetko čítam neviem, či to môže byť všetko z prekonanej boreliózy alebo to bude CFS. Moje hlavne problémy sú: „chrípkove stavy“ ( taký pocit v hrudi, ako že som chorý ), bolesti hlavy v čele, bolesti kĺbov ktoré sa sťahujú z lakťov na kolená, celková slabosť, posledný týžden unava a ospalosť extrémna.Z toho všetkého mám samozrejme rozhádzanú psychiku, keďže sa obávam budúcnosti, musím pracovať nakoľko mám snúbenicu atď. Prosím o pomoc či niekto z Vás mal takéto príznaky.

 

Výsledky zaťal ešte na chlamýdie a mykoplazmy nemám:

 

anti-BOR b IgG - 15 pozitívne ( > 10 U/mol ), S_anti-BOR b. IgM - negatívne 

 

Čo to vlastne hovorí? Doktorka povedala, že to je nič, že som sa s tým len stretol. Bude to Ď. stačiť? Kde si dávate robiť tie imunologicke testy? Ešte by som chcel vedieť, mám Klacid SR na 28 dni, zobral som len 3 tabletky spolu s Nac 1200mg, objavila sa tá unava, ktorú som nikdy nemal, môže to byt z toho?

Powered by Drupal - Modified by Danger4k