Blog uživatele Phil

Stav 2020

Zdravím všechny a držím palce všem, tahle doba je pro nás chronické pacienty pekelná!

Vloni v zimě imunita po něajaké viróze (nebyl to už covid?) opět klekla, pomohly dvě terapie isoprinosinem a paradoxně lockdown, čili snížená námaha. 

Léto bylo lepší, snažil jsem se být co nejvíc venku, nabrat co nejvíc sluníčka, konec srpna s návratem do práce (školství) to jde opět dolů. Isoprinosine nám vykoupili ti, co ho nepotřebují, takže i když mám recept, je mi k prdu a jen se modlím, abych to nechytil. Cytokinová bouře mi vzhledem ke snížené imunitě asi nehrozí, zato chytím leccos. Permanentní rýma, řekl bych že z mikroklimatu roušky, ale kdo ví.

Držte se!

ATB

Zdravím, kdybyste měl někdo přebytek či k dispozici doxycyklin či azitromycin, rád odkoupím. Nabídky prosím do inboxu.

S díky Phil

Phil - aktualizace stavu

Zdravím všechny po devíti měsících! :)

Stav zatím více méně setrvalý, tj. relativně dobrý. Po loňském ukončení CAP, zeleninových šťávách, Alafitu a Immodinu bylo velké zlepšení (viz minulý post). Až na výkyvy to drží, zatím.

Mentální a psychická únava je větší, to je ale dáno cca 50 hodinami náročné práce týdně, minimum volných víkendů ... Vypozoroval jsem jasnou souvislost mezi trávením a celkovým stavem, zřejmě pěkná alergie na mléko, lepek, cokoli kvašeného. S přísnou dietou je to mnohem lepší ... Budu zkoušet přes léto opět detoxikaci a na podzim Immodin, pokud se povede ho sehnat. Celkově jsem na tom v posledním roce výrazně nejlíp za posledních 5 let, doufejme, že to vydrží.

Držím palce všem, nevzdávejte to.

melatonin

Zdravím,

mám tu přebytek minocyklinu hexal 50 mg, 80 tablet, expirace 10/2014. 3 VÁŽNÍ ZÁJEMCI, ZŘEJMĚ UŽ NENÍ. :(

Naopak kdybyste měl někdo přebytek melatoninu, příp. fluoxetinu, mám zájem.

Pište prosím poptávky i nabídky do inboxu.

Update stavu - podzim 2013

Zdravím všechny vespolek,

po půl roce se pokusím shrnout zkušenosti s léčbou:

  • ve stručnosti - je výrazně lépe
  • obtíže po lednovém relapsu - zimnice, únava, průdušky, z nějakého důvodu kolena (pálení, pocit, že zebou)
  • do července jsem jel střídavou léčbu - jeden měsíc ATB (klasická trojkombinace doxy + azi + enti, doxy bylo zvýšené na 2 x 200 mg), k tomu samozřejmě doplňky, byť v té základní podobě (NAC, vitamíny B, C, E, živočišné uhlí), další měsíc na podporu imunity isoprinosine + vitamíny
  • zatímco tak do dubna května se stav pomalu zlepšoval, poté jsem moc změny nepociťoval, je ale možné, že to bylo způsobeno únavou z práce (soukromé školství, končící školní rok, pracuji na plný úvazek a rozhodně se neflákám)
  • vzhledem k tomu, že se to příliš neměnilo, rozhodl jsem se o dovolené kůru vysadit, zkusil jsem po konzultaci s imunologem očistnou kůru (zeleninové a ovocné šťávy - ze začátku domácí, nyní kupované freshe, jinak půst, vysadil jsem mléko, mléčné výroby s výjmkou sýrů, bílé pečivo, tuky, cukr. Půst se šťávami jsem v té nejčistší formě vydržel tři dny, ale i potom jsem dietu držel a držím plus mínus do teď.
  • určitě pomohla pětitýdenní dovolená, během níž jsem si konečně trochu vyčistil hlavu a odpočinul
  • opět po konzultaci s imunologem se mi podařilo sehnat 5 injekcí Immodinu (ze Slovenska, 50 EUR za injekci), které jsem aplikoval v průběhu září a října
  • po injekcích (ne hned, s odstupem) konečně začínají mizet poslední příznaky (kolena, je mi přes nastupující podzim konečně tepleji), můžu se fyzicky projevovat (procházky, rychlejší chůze), mám rozhodně více energie
  • v říjnu mě skolila viróza a bakteriální zánět průdušek, na který ale kombinace azi + doxy v pohodě zabrala, i poté zdá se imunita drží (klepu na vše dřevěné, co je v okolí)
  • samozřejmě jsou výkyvy, je lépe i hůře, ale celkově oproti zimě a jaru je lépe výrazně!

Těžko říct, co z toho, co jsem podstoupil, mělo největší vliv, či zda to byla kombinace. Rozhodně dieta pomáhá v tom, že se výrazně zlepšilo trávení, mám pocit, že to má vliv i na celkovou energii (zřejmě se tolik vnitřně něčím neotravuji). Immodin bych také nezatracoval, investice podle všeho zbytečná nebyla, ATB v první polovině roku určitě zbytečná nebyla, bylo mi s nimi líp než bez nich. Pokud by někoho cokoli zajímalo, ptejte se.

Držím palce všem, nevzdávejte se.

Update stavu

Tak konečně shrnuji vývoj za posledních půl roku:

Cca rok a čtvrt po ukončení WP a relativního ucházejícícho stavu se na podzim 2012 problémy vrátily v plné míře (asi díky náročnému a stresujícímu roku): zimnice (zejména v kolenou), únava, mentální mlha, průdušky. Testy potvrdily reaktivaci cpn, v listopadu jsem od dr. Nouzy dostal Isoprinosine a následně na měsíc klasiku doxy+azi+enti (+acc a spol.). Už po isoprinosinu to bylo o fous lepší, atb to dále vylepšily, bohužel to vydrželo ani ne měsíc, od té doby opět dolů.

Zkusil jsem kombinaci mino+roxy (nemaje doxy+azi), nemám pocit, že by to nějak výrazně pomáhalo, po mino mám závratě. Tak si říkám že jsou potvory i v hlavě, a mino je likviduje tam, uvidíme. Od Nouzy mám doporučený Alafit (máte s tím někdo zkušenosti?) - volně prodejný doplněk s jakýmisi peptidy, které by měly boostovat fagocytozu. Nemám pocit, že by to pomáhalo, spíš naopak, ale zkusím ještě chvíli vytrvat, třeba se to zlomí. Zimnice se i po přidání doxy vrací, obávám se, že věc bude tentokrát složitější. Co pomáhá stále je teplo (super horká vana - uvažuju o pořízení infrasauny) a česnek, ale ani v jednom nemůže být člověk naložený pořád. :)

Je fakt, že zatím i s problému stále zvládám pracovat, takže na tom zas tak hrozně nejsem, ale velká sláva to není (asi jako když neustále přecházíte virozu, ale to všichni znáte). Samozřejmě, válka trvá, nic nevzdávám. Uvažuju, že bych Nouzu požádal o cap přerušovaný imunomodulací (cca měsíc cap, měsíc podpora imunity - je fakt, že ten isoprinosine vždy pomohl, zřejmě hrají roli i viry), uvidíme, co na to řekne. Všem hodně sil. 

Melatonin a podjazykový B12

Pokud byste někdo měl zbytný melatonin a podjazykovou formu B12, rád koupím. Nabídky prosím do inboxu. Díky.

4 měsíce po přerušení CAP

V červnu tohoto roku jsem dokončil jeden rok na CAP (klasický Wheldonův protokol s doplňky), pokusím se shrnout současný stav.
Předesílám, že jsem na CAP nastupoval v asi poměrně dobré kondici, kdy jsem sice ještě fungoval, ale neustálé pálení dýchacích cest, únava a další symptomy běžný provoz omezovaly. Nástup léčby byl docela rychlý, reakce byly, ale ne moc bouřlivé. Po konzultaci s lékařem v květnu, kdy už reakce žádné nebyly (s výjimkou nevolnosti to entizolu), jsem léčbu ATB přerušil (zatím nepředjímám další vývoj). Měsíc dovolené v létě sice za moc nestál, s opadnutím stresů z práce se některé příznaky opět projevily (únava, průdušky, zimnice). Jako už několikrát, pomohl Isoprinosine, i když ne hned. Jediné, co jsem nevysadil, je ACC.
V současné době jsem opět v plném pracovním zápřahu, tělo zatím jakžtakž zvládá. Zvládám i mírné fyzické aktivity (občasná turistika, přesun nábytku :)), pořád mi dělá dobře hodně tepla.
Celkově shrnuto: myslím, že CAP výrazně pomohl, pokud by někdo stál o názor, tak říkám, nebojte se toho. Není to lehké, není to levné, efekt určitě není hned, ale pomáhá to. Osobně si nemyslím, že jsem 100% vyléčený, zatím se spíš divím, že to zatím jde. Ale v podstatě jsem připravený kdykoli do CAP znovu nastoupit.
Hodně sil do boje všem!

Samoplátecké testy

Zdravím, kdybyste měl někdo dobrou zkušenost nebo tip, kde by si člověk mohl nechat udělat (samozřejmě za peníze, nikoliv na pojišťovnu nebo přes doktora) podrobné testy, budu rád za tip.
Stejně tak budu rád za doporučení, co všechno, příp. jakými metodami je dobré otestovat. Díky.

Isoprinosine

Kdybyste někdo měl zbytný Isoprinosine, rád koupím. Nabídky prosím do inboxu. Díky.

Něco málo pro zasmání - EHEC a islandská sopka

Tento hoax běží světem:

# > # Předmět: Střevní epidemie není z okurek, ale ze sopečného prachu!!!
 Stejně jako vloni v březnu provází letošní erupci islandské sopky Grimsvötn (prozatím "jen" na území Německa, Nizozemska, Dánska a Velké Britanie)lékařům nepochopitelná "epidemie" střevních potíží, která dle popisů opět takřka přesně odpovídá otravě sopečnými plyny. Jejich složení může být samo sebou letos lehce

 odlišné, ale to neznamená, že nám hrozí "jen" zasažení sopečným popelem (popel dorazil na území ČR ve středu a čtvrtek, pozn. redakce). Opět jen ztěží lze identifikovat původce (vždy se nějaký dá nalézt), ale hlavně ony krvavé průjmy znamenají vyšší agresivitu plynů. "Střevní chřipka" opět nereaguje na antibiotika (jak jinak, když jde o chemické poleptání sliznic). Stejně jako vloni média zajímají především ekonomické důsledky a chaos v  letovém provozu. Na ochránění zdraví si každý sám budeme muset najít návod samostatně... K čemu je na "svém" místě nejvyšší hygienik, když jeho zp r ávy jsou srovnatelné s komikem roku? V některých loňských zprávách o "epidemii střevní virózy" se jasně hovořilo o neúčinnosti standardních léků na průjem (vč. Endiaronu, který je takřka 100% spolehlivým stavidlem) - ovšem to lze vidět právě u průjmů, způsobených intoxikací, nikoli u infekcí.
 Tělo se při otravě správně snaží o detoxikaci touto cestou a stavět průjem by bylo v tomto případě kontraproduktivní...
 Naše tělo je moudré a zastavit potřebnou detoxikaci jen tak nenechá. Příznaky otravy sloučeninami fluoru, chloru a sirnatými aerosoly si může každý najít na netu... !
  Prosím dejte (samosebou dle Vašeho zvážení) informaci volně dál ať lidé  nepanikaří s epidemií a nebaští zbytečně chemické léky, které nemůžou  zabrat....!!!!!
 Poznámka: Proč není střevní viróza ve Španělsku? Tam se okurky  nekonzumují?
 Zřejmě to nebude ten pravý důvod!!!

A nyní s komentářem Rádia Jerevan:


Rádio Jerevan komentuje zprávu Rádia JPP (Jedna paní poudala):
> Předmět: Střevní epidemie není z okurek, ale ze sopečného prachu!!!
RJ: Ano, je to pravda, islanďané schválně s použitím tajné technologie, která mj. zapříčinila zemětřesení v Japonsku, revoluce v arabských zemích a pád Sazky, otravují vzduch všem, kteří mají v držení tzv. islandské cenné papíry.

> Stejně jako vloni v březnu provází letošní erupci islandské sopky Grimsvötn
> (prozatím "jen" na území Německa, Nizozemska, Dánska a Velké Britanie)
> lékařům nepochopitelná "epidemie" střevních potíží, která dle popisů opět
> takřka přesně odpovídá otravě sopečnými plyny. Jejich složení může být samo sebou letos lehce
> odlišné, ale to neznamená, že nám hrozí "jen" zasažení sopečným popelem
> (popel dorazil na území ČR ve středu a čtvrtek, pozn. redakce).
 
RJ: Lékaři opravdu nechápou, jak by sopečné plyny ve výšce přes 10.000 m mohly otrávit lidi na zemi. Ale možná, že "epidemici" baštili popel na zem spadlý.
 
> Opět jen ztěží lze identifikovat původce (vždy se nějaký dá nalézt),
 
RJ: Původce, který se vždy dá nalézt, lze opět jen ztěží identifikovat. Za tuto větu navrhujeme RJPP na Pudlitzerovu cenu.
 
> ale hlavně ony krvavé průjmy znamenají vyšší agresivitu plynů.
 
RJ: Průjmy vždy znamenají vyšší agresivitu plynů. To máte jako s tou sopkou, taky si potřebuje ulevit...
 
> "Střevní chřipka" opět nereaguje na antibiotika (jak jinak, když jde o chemické poleptání sliznic).
 
RJ: Teď vážně: Reaguje. Jen WHO (Světová zdravotnická organizace, ne ta banda potrhlých ječilů s předponou The ) nedoporučuje léčit nemocné antibiotiky, jelikož by tím bakteriální původce (co to žvaním, ten popel přece) trpěl a nemocného ještě víc otrávil. Pár doktorů to přece zkusilo, a ejhle, nemocní (ta banda simulantská) se uzdravují.
 
> Stejně jako vloni média zajímají především ekonomické důsledky a chaos v  letovém provozu.
> Na ochránění zdraví si každý sám budeme muset najít návod samostatně...
> K čemu je na "svém" místě nejvyšší hygienik, když jeho zp r ávy jsou srovnatelné s komikem roku?
 
RJ: Hlavní hygienik se snaží svým vystupováním obveselit obyvatelstvo, přesně podle hesla veselá mysl, půl zdraví. To je přece náplň jeho práce! Podobně jako většiny našich čelných představitelů.
 
>V některých loňských zprávách o "epidemii střevní virózy" se jasně hovořilo o neúčinnosti
> standardních léků na průjem (vč. Endiaronu, který je takřka 100% spolehlivým stavidlem)
> - ovšem to lze vidět právě u průjmů, způsobených intoxikací, nikoli u infekcí.
 
RJ: Ano, na tuhle s...ku už opravdu nepomůže žádné stavidlo. Leda palicí do palice.

> Tělo se při otravě správně snaží o detoxikaci touto cestou a stavět průjem by bylo v tomto případě kontraproduktivní...
> Naše tělo je moudré a zastavit potřebnou detoxikaci jen tak nenechá.
> Příznaky otravy sloučeninami fluoru, chloru a sirnatými aerosoly si může každý najít na netu... !
RJ: Odborník Rádia Jerevan: Projmout se může člověk z čehokoli. Problém může však vyřešit okamžitý nákup dostatečného množství výše zmíněných islandských cenných papírů, v tuhle chvíli jsou stejně na ho...
 
>  Prosím dejte (samosebou dle Vašeho zvážení) informaci volně dál
> ať lidé  nepanikaří s epidemií a nebaští zbytečně chemické léky, které nemůžou  zabrat....!!!!!
 
RJ: Pravda. Činíme tak s láskou, "epidemii" je třeba čelit epidemií, průjmu průjmem!

> Poznámka: Proč není střevní viróza ve Španělsku? Tam se okurky  nekonzumují?
> Zřejmě to nebude ten pravý důvod!!!
RJ: Nepravda. Střevní záležitost ve Španělsku již je, poté, co museli sníst všechny okurky, které nikdo nechce, tak se všichni ... :(((

RJ: Rádio Jerevan na závěr doporučuje všechny čtenáře zmíněné zprávy: i hoaxem je možné peristaltiku zrychlit na nadkritickou úroveň. V každém případě autorům doporučujeme hospitalizaci, klid na lůžku a brzkou výměnu zbytků mozku. A islandským sopkám přejeme hodně sil!


Isoprinosine

Zdravím,

kdybyste měl někdo zbytný ISOPRINOSINE, pošlete mi nabídku do inboxu.
Díky.

Po 4. pulsu Entizolu

Zdravím opět spolubojovníky a spolubojovnice s potvorami.
Jsem na WP už půl roku, kombinace ACC + Doxy + Azi naplno plus samozřejmě nezbyztné doplňky, laktobacily, atd.
Mám za sebou 4. puls Entizolu, krátké shrnutí průběhu:
1. puls - rozhodně reakce ještě dva dny po jednodenním braní Entizolu - únava, zimnice, slabost, jako obvykle.
2. puls - první den byl horší, druhý den se mi udělalo lépe a pár dní to vydrželo. Říkal jsem si, že by Entizol bylo to, co mě vyléčí? Jedinou nevýhodou byla nepříjemná pachuť v ústech, ale to je asi normální.
3. puls - 3 dny Entizolu po sobě - podobně jako druhý, opět docela zlepšení celkového stavu, průdušky jsem v té době ani necítil.
4. puls - čtyři dny v kuse Entizol, opět na začátku bylo hůře, ale to mohlo být i náročným nasazením posledních předvánočních týdnů v práci. Nicméně poté opět lépe, a dokonce bych si troufl říct, že výrazně. Průdušky téměř necítím, zimnice jsou taky minimální, dokonce zlvádnu i fyzickou námahu (pár kilometrů turistiky v mrazu a sněhu, lehké cvičení - po posledních pokusech někdy před čtvrt rokem jsem vždycky lehnul).
Všeobecně cítím více síly a energie, zejména té fyzické, neděsím se každého nutného pohybu a přesunu. Pořád mi ještě dělá lépe větší teplo (= nabaleno a přetopeno) než chlad, ale pohyb v zimním počasí už tolik nevadí.
Podle vyjádření doktora to vypadá, že to opravdu zabírá, zřejmě jsem nebyl promořený cpn tolik jako ostatní a tudíž se už (možná :) blýská na lepší časy. Domluva je taková, že pokračujeme, minimálně další čtvrtrok, pak se uvidí.
Uvidíme po Novém roce, kdy zas přijde pracovní zátěž, co to s tělem udělá.
Přeju všem hodně sil nejenom do nového roku, ale do každého dne. Díky za Vaše postřehy, názory a podporu. :)

Po třech měsících na WP

NAC, Doxy a Azitro + doplňky naplno přes dva měsíce, docela dobře to snáším, reakce jsou spíš z únavy a pracovního vypětí. NAC denně 1800mg, mám pocit, že to je lepší než těch 1200mg, zkusím najet na 2400mg denně. Zažívání díky lactobacilům docela dobré, špatně mi bývá po L-carnitinu, máte s tím někdo zkušenosti?
Výrazné subjektivní ani objektivní zlepšení nepozoruju (to jsem ani nečekal), ale přece jen snad první vlaštovky na obzoru:
- když je čas na odpočinek, tělo lépe a rychleji regeneruje (snad :), bohužel času moc není, práce i o víkendech, ale pořád ještě můžu pracovat.
- mám pocit, že trochu ustoupily ranní zimnice a taková ta celková ranní únava, večerní únava samozřejmě je.
- průdušky jsou o fous lepší, rozhodně takový ten chronický zánět necítím každý den a celý den. Zatím nezkouším sportovat, každý předchozí pokus skončil zhoršením stavu, mám za to, že tělo dostává dostatečně zabrat v práci.
- spaní někdy horší, někdy lepší, po dohodě s lékařem zkusím jedno kolečko Circadinu.
Celkově by to chtělo dovolenou, šetřím si jí na Entizolové pulzy, které přijdou zanedlouho, jen co doplním zásoby doplňků.
Souhrnem: rozhodně mi není hůř, spíš o fous líp, doufejme, že ty mrchy to cítí přesně opačně. Přeju hodně sil všem, kteří bojují.

Pozn.: Kamarádka a jeden známý momentálně bojují zřejmě s akutní chlamydiozou, reakce lékařů jsou bohužel dle očekávání:
"Jak vám je, je vám líp? Tak to bude v pohodě, žádná ATB nepotřebujete. Chlamydie mají dneska všichni, s tím si tělo poradí." Apod. :(


Léčba pokračuje - Azitro a Doxy naplno

Poměrně rychle se mi podařilo najet na plnou dávku Doxycyklinu a Azitromycinu, spolu se všemi doplňky (člověk už nemusí jíst téměř nic jiného). Reakce jsou, ale spíš mírné (pálení kůže - a to nechodím na sluníčko, vnitřní horkost, občas zimnice, průdušky se vracejí pravidelně). Jedna větší reakce po druhé dávce Azitromycinu, jak žaludek, tak jakoby náběh chřipky, ale poměrně rychle to odeznělo. Ze začátku se mi po Doxy i Azitro dělalo špatně od žaludku, teď už se to docela srovnalo, laktobacily pochopitelně baštím. 

Když čtu vaše blogy, tak si pořád říkám, že jsem na tom ještě dobře.

Docela mě zaujala zpráva o nově objeveném retroviru XMRV, pokud se to potvrdí (bohužel za desítky let), tak by asi do léčby bylo potřeba přidat virostatika. Z mé zkušenosti vím, že mi vždycky nejvíc pomohl Isoprinosine (což by přesně mířilo, u mě to bylo kvůli EBV a CMV) - kdybyste někdo věděl, jak ho sehnat, případně jste někdo měl přebytek, dejte vědět do inboxu.

Přeju hodně sil všem bojovníkům a bojovnicím s Cpn a ostatními mikroteroristy!

Powered by Drupal - Modified by Danger4k