Blog uživatele shelby

Nabízím Isoprinosine

Zdravím všechny,

mám několik krabiček Isoprinosine, které už nevyužiji, takže je nabízím ke koupi. V případě zájmu prosím pište do soukromé zprávy.

Akutní - prosím, nemá někdo krabičku Minocyklinu na prodej?

Ahoj všichni,

partnerovi se rozjel hrozný zánět prostaty, bolest břicha apod., zřejmě to opět chytil ode mě, chlamydie trachomatis mám i po letech léčby pořád pozitivní. Už se to v minulosti stalo, nasadil na to tehdy na mou radu Minocyklin a výborně mu zabral. Teď to má po pár měsících zpátky, bohužel už nemáme žádné Mino a než by se k němu normální cestou dostal, obávám se, že už by bylo pozdě... Urolog s ním nechce spolupracovat, tvrdí, že to chlamydie být nemůžou, když mu je ve stěru nenašel :/

Tak moc prosím nějakou dobrou duši, jestli by nám prodala krabičku Minocyklinu. Opravdu to spěchá :( Přítel se chystá za 3 týdny ke Klubalovi, takže Mino může následně i vrátit, až mu ho napíše.

Moc děkuju...

 

Termín u Dr. Klubala 12.7., 11.30

Ahoj, nabízím kontrolní termín (za 2000) u Dr. Klubala 12.7., 11.30, ideálně výměnou za pozdější. 

termín u Dr. Klubala 24.5.

Vyměním termín u Dr. Klubala 24.5., 10.30 za pozdější v květnu nebo červnu. 

Nabízím termín u Dr.Klubala 15.3.

Nabízím termín u Dr. Klubala 15.3. ve 13.30 (standardní kontrola za 2000 Kč), případně vyměním za nějaký pozdější termín. 

prodám Candex - proti kvasinkám

Prodám Candex, který už nevyužiju, je to tento   http://www.swansonvitamins.com/PEL004/ItemDetail?n=0  a expiraci má 02/2012. Zájemci prosím do inboxu :)

Termín u Dr. Klubala 27.7.

Moc prosím, nevyměnil by se mnou někdo (kontrolní) termín u Klubala 27.7., 15 hod., za dřívější ?? (aspoň o něco dřív). Je to akutní, volám tam každý den a nemají nic :( Budu moc vděčná...

Stav po 8 měsících léčby

Zdravím všechny, právě jsem se vrátila od Dr. K. s výsledky léčby po 8 měsících a moc mě nepotěšil, takže ani já vás (po minulém optimistickém příspěvku do blogu) nepotěším :) Pokud bych měla vycházet z výsledků testů+osobních dojmů, tak jsem na tom jednoznačně mnohem hůř než před léčbou nebo v počátcích léčby. Minule (po 5 měsících léčby) mi protilátky hodně klesly a cítila jsem se celkem dobře, teď jsem na tom s testy tak, jako bych nikdy ATB nebrala. Výsledky se překvapivě zhoršily.. Pro představu :  

anti CHLAMYDIA PNEUMONIAE IgM (mikroimunof.testem)... < 1:10  
anti CHLAMYDIA PNEUMONIAE IgA (mikroimunof.testem)... < 1:16 
anti CHLAMYDIA PNEUMONIAE IgG (mikroimunof.testem)... < 1:16

anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgM (mikroimunof.testem)... < 1:10 
anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgA (mikroimunof.testem)... < 1:16 
anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgG (mikroimunof.testem)... 1:16 + 

anti chHSP60/CHLAM.PROTEIN IgG ELISA ... neg. 0,49
anti CHLAMYDIA IgM ELISA ... + 1,32 (bývalo hraniční)
anti CHLAMYDIA IgA ELISA ... + 1,15 (bývalo negativní)
anti CHLAMYDIA IgG ELISA ... ++ 2,72
anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgA ELISA ... neg. 0,30 
anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgG ELISA ... ++ 2,25

Připomínám, že jsem brala pořád "jen" Azi 500 (3krát týdně) a 10-denní pulsy Entizolu po měsíci. Takže jak jsem teď na tom: Hrozně :) Jsem příšerně unavená, slabá, často se motám nebo mě popadne akutní pocit, že to se mnou sekne, nemyslí mi to, bolí mě v krku, padají mi dál vlasy, svědí hlava (ale lupy žádné) atd. To všechno se rozjelo asi po třetím pulsu a nejhorší je to právě při pulsech. Po pulsu se to postupně trochu zlepšuje, ale než se stihnu zregenerovat, přijde další puls, takže intervaly mezi nimi postupně trochu protahuju. Na kandidu/porfyrii beru Nystatin + doplňky, prolévám se Carbofitem, chodím na injekce všech Bček atd.. Tak si říkám, jestli by se stav přece jen neměl spíš zlepšovat než zhoršovat, obzvlášť, když už mám v sobě tolik Entizolu jako jiní za rok a půl léčby :) Brzdit se mi nechce už kvůli těm vlasům, protože kdybych měla jet léčbu 2 roky a víc, tak mi vypadají všechny a to mi přijde jako velká daň za to, že jsem šla do léčby "jen" s bolestmi podbřišku+lehká únava+angíny. Někdy mi připadá, že jsem tak zamořená chemií, že bych se na to nejradši vykašlala, protože prostě nevidím jediný pozitivní efekt a ztrácím motivaci (i ty bolesti podbřišku trvají...). Okolí už se na mě taky dívá jako na blázna, protože se pořád léčím a přitom je mi hůř a hůř... To nemluvím o tom, jak jsem najednou neschopná, pokud jde o práci a vůbec všechno, co dělám.

Nicméně po poradě s Dr. K. pokračuju dál. Přihodím Doxy, uberu Azi, případně přidám i injekce Grifolsu, které mi navrhuje. Takže vlastně klasický protokol. Radost z toho nemám (ale to asi nikdo tady). Kdyby stav pořád stagnoval, přihodíme Rifampin, ale to je zatím daleko. Kdyby měl pro mne někdo nějakou radu, jak dál, budu ráda... ale brzdit se mi skutečně nechce, už to chci mít z krku. Pozitivní je, že jsem podle Dr. Klubala zřejmě vyvraždila většinu CTR, ale kdoví, jen testy tomu prý odpovídají...

Btw. Pro lidi z boreliózy - borelku mám dvakrát negativní, klíště jsem neměla, ještě si pro jistotu dojdu zítra do Cytolabu jako samoplátce, ale doufám, že tohle nebude můj problém.  

radost z výsledků :)

Zdravím s výsledky od Dr. Klubala po asi 5ti měsících léčby:

anti CHLAMYDIA PNEUMONIAE IgM (mikroimunof.testem)... < 1:10  
anti CHLAMYDIA PNEUMONIAE IgA (mikroimunof.testem)... < 1:16
anti CHLAMYDIA PNEUMONIAE IgG (mikroimunof.testem)... 1:16  +/-

anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgM (mikroimunof.testem)... < 1:10
anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgA (mikroimunof.testem)... < 1:16
anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgG (mikroimunof.testem)...1:16 +/-

anti chHSP60/CHLAM.PROTEIN IgG ELISA ... neg. 0,48 (kleslo z 0,64)
anti CHLAMYDIA IgM ELISA ... +/- 0,92 (kleslo z +/- 1,08)
anti CHLAMYDIA IgA ELISA ... +/- 0,90 (kleslo z +/- 1,13)
anti CHLAMYDIA IgG ELISA ... ++ 2,18 (kleslo z ++ 2,67)
anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgA ELISA ... neg. 0,53 (kleslo z 0,78)
anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgG ELISA ... ++ 2,06  (kleslo z +++ 4,21) !!!


Zkrátka hodnoty šly pár měsíců nahoru a teď jdou zase pěkně dolů. Samozřejmě vím, že hodnotám se nedá tak moc věřit, ale já z toho mám prostě dobrý pocit. Mám za sebou dva "maxipulsy" 10 dnů + každý týden 3 dny za sebou Azi 500. Předtím jsem se léčila Doxybene. V léčbě budu dál pokračovat včetně 10denních pulsů. Ten poslední jsem snášela o něco hůř - měla jsem větší zimnice, motanice, slabost a rozjely se mi kvasinky. Naštěstí ne na dlouho. S doktorem K. jsme se dohodli, že pokud by příště hodnoty stagnovaly a potíže ještě přetrvávaly, tak přidáme další ATB nebo příp. (na radu Adriany) i Levofloxacin apod. 

Jinak hormony se mi srovnaly do normálu (zřejmě byly rozhozené dlouho pod vlivem CTR) a moje největší starost - zvýšené Lymfocyty a hodně snížené Neutrofily se vracejí do normálu, to je dobře. Tak snad to tak půjde i dál a snad jsem Vám dodala trochu optimismu.. :) Je pravda, že moje problémy nejsou tak závažné, ale je dobré vidět, že léčba má nějaký pozitivní efekt (už jsem tomu trochu přestávala věřit..).

 

Po 10-denním "pulsu" Entizolu

Zdravím všechny :)  Mám za sebou 10 dní Entizolu (2x2 denně) + Azi 500 (3krát týdně, už 3.měsíc, předtím jsem měla Doxy) = terapie podle Dr. Klubala. Výsledek ? Přežila jsem :) A zvláštní je, že mi nic nebylo (ani teď po 14 dnech od konce "pulsu"). První den trošičku zimnice, ale jinak nic... stejně jako na Azi nemám od začátku žádné reakce - snad jen příšerné padání vlasů, ale to se podle Dr. K. přibližně 10% lidí stává jako vedlejší účinek a musím to vydržet.. Z potíží přetrvává únava a bolesti v podbřišku  - zkrátka - nic se nemění. Za měsíc se podle testů rozhodneme, co dál, jestli pokračovat, změnit terapii nebo ji ukončit. PCR (stěry, moč) mi vychází trvale negativně, otázkou je, jestli v mém případě jde ještě o aktivní infekci nebo jen bolestivé srůsty po prodělané infekci. Žádné koinfekce nemám, na probíhající infekci Ch.Tracho. ukazují jen krevní testy (kromě negativního chHSP60), protože vzrůstají protilátky. Vůbec nevím, co si o tom mám myslet a jak vlastně poznat, jestli mi chlamky ještě intenzivně škodí nebo ne, jestli má smysl do sebe dál cpát ATB...

Jinak jsem se snažila udělat něco pro zpravidelnění cyklu (po vysazení antikoncepce) a chtěla jsem zkusit místo chemických progesteronů apod. nějakou alternativu - objednala jsem si bylinky z čínské medicíny - myslíte, že je můžu brát v průběhu Azitroxu? Vadilo by to něčemu? 

po 2 měsících monoterapie Azi...

Jako jedna z mála tady jedu na doporučení Dr. Klubala monoterapii Azitroxu (3 dny v týdnu za sebou Azitrox 500) a tady jsou prozatimní výsledky testů:

anti CHLAMYDIA PNEUMONIAE IgM (mikroimunof.testem)... < 1:10  
anti CHLAMYDIA PNEUMONIAE IgA (mikroimunof.testem)... < 1:16
anti CHLAMYDIA PNEUMONIAE IgG (mikroimunof.testem)... < 1:16

anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgM (mikroimunof.testem)... < 1:10
anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgA (mikroimunof.testem)... < 1:16
anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgG (mikroimunof.testem)... 1:16 +/-

anti CHLAMYDIA PSITTACI IgM (mikroimunof.testem)... < 1:10
anti CHLAMYDIA PSITTACI IgA (mikroimunof.testem)... < 1:16
anti CHLAMYDIA PSITTACI IgG (mikroimunof.testem)... < 1:16

anti chHSP60/CHLAM.PROTEIN IgG ELISA ... neg. 0,64
anti CHLAMYDIA IgM ELISA ... +/- 1,08
anti CHLAMYDIA IgA ELISA ... + 1,13 
anti CHLAMYDIA IgG ELISA ... ++ 2,67
anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgA ELISA ... neg. 0,78
anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgG ELISA ... +++ 4,21

Zajímavé je, jak se od minula ty výsledky zhoršily, před léčbou jsem měla jen Tracho. IgG a hraniční IgM... Je tohle přirozený následek léčby nebo je možné, že se ty chlamky vážně tak "zhoršily"? Nemělo by se to v testech spíš zlepšovat?

Taky jsem podstoupila PCR diagnostiku a tam vyšly chlamky negativně (jen Gardnerella a HPV high risk pozitivně). Tak vůbec nevím, co si o tom myslet...

Dál budu pokračovat s Azi 500 + teď na 10 dní Entizol 4krát denně 250 mg (chceme "zabít dvě mouchy jednou ranou" - gardnerellu a chlamydie), ale jsem teda zvědavá, jak těch 10 dní přežiju, když jsem Entizol nikdy nebrala a většina lidí tu má problém se dostat na puls 5 dní... Každopádně Dr. Klubal se tvářil, že by to pro mě neměl být problém....

A teď k tomu jak mi je - je mi hůř.  Jsem strašně unavená, po každé Azi-dávce mám útlum, zimnice, slabost a začaly mi neskutečně padat vlasy (to ale může být i z vysazení antikoncepce)... Bolesti v podbřišku trochu polevily, gynekologicky jsem na tom dobře - asi i díky doplňkům.. Jiné potíže jsem neměla.. 

Tak snad 10 dní Entizolu přežiju a za 2 měsíce sem hodím další info . :) Ještě mě napadá - nemůže tak dlouhé braní samotného Azi způsobit rezistenci? Dr. Klubalovi věřím, ale tohle mi neni úplně jasný... Ptala jsem se na Doxy a říkal, že zatím není nutné s tím začínat..

Výsledky testů MUDr. Klubala a léčba

Zdravím spolubojovníky  a hlásím se s (konečně pořádnými) výsledky testů od MUDr. Klubala: 

EBV prodělaná (před 8 lety), nyní už prý úplně v pořádku, Mycoplasma negativní, CMV negativní, Toxocara negativní, Helicobacter negativní. 

anti CHLAMYDIA PNEUMONIAE IgM (mikroimunof.testem)... < 1:10  

anti CHLAMYDIA PNEUMONIAE IgA (mikroimunof.testem)... < 1:16 

anti CHLAMYDIA PNEUMONIAE IgG (mikroimunof.testem)... < 1:16 

anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgM (mikroimunof.testem)... < 1:10 

anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgA (mikroimunof.testem)... < 1:16 

anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgG (mikroimunof.testem)... 1:16 +

anti CHLAMYDIA PSITTACI IgM (mikroimunof.testem)... < 1:10 

anti CHLAMYDIA PSITTACI IgA (mikroimunof.testem)... < 1:16 

anti CHLAMYDIA PSITTACI IgG (mikroimunof.testem)... < 1:16 

anti CHLAMYDIA IgM ELISA ... +/- 1,04 

anti CHLAMYDIA IgA ELISA ... negativní 

anti CHLAMYDIA IgG ELISA ... ++ 2,24 

anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgA ELISA ... neg. 0,58 

anti CHLAMYDIA TRACHOMATIS IgG ELISA ... +++ 3,79  

Všechno ostatní včetně boreliózy, autoimunity atd. úplně v pořádku. Až na hladinu Estradiolu (nízká) a hormonu SHBG (trojnásobně vyšší než je normál - to sem nepatří, ale prý to může být i "přikrmené" chlamydiemi - kdyby tomu náhodou někdo víc rozuměl, budu ráda za vysvětlení). 

Došli jsme k tomu, že moje problémy (všechny mám jen gynekologické) jsou skutečně způsobeny chlamydiemi. Kvůli "relativně dobrým" výsledkům jsem dostala Azitrox 500 na 2 měsíce (3krát týdně 1 tbl.), pak znovu testy a pokud budou problémy (gynekol.záněty, rozladěné hormony, bolesti v podbřišku) přetrvávat, najedu na protokol. Překvapilo mne, že MUDr. Klubal byl hodně optimistický, že se toho zbavím a že by ani nemusela být nutná další léčba. Nesouhlasí s okamžitým nájezdem na Doxybene u protokolu, říkal, že to pro tělo je moc velké zatížení a Azitrox bude mírnější.  

Co si o tom myslíte? (a celkově o výsledcích?) Jsem tu pořád ještě nováček, poznám rozdíl mezi IgM/A/G, ale už ne mezi ELISOU, mikroimunof.testem apod. Budu moc vděčná, když mi někdo zkušenější řekně svůj názor na výsledky. Skutečně je možné, aby stačil Azitrox nebo je to jen optimismus MUDr. Klubala?  (Také je mi divné, že bych neměla Ch.pneumoniae, když ji můj partner má... leda že by zabralo NAC, které už dlouho beru...)  

Díky nějaké dobré duši za odpověď a celkově díky za tyto stránky, moc mi pomáhají  

srůsty a výsledky testů po "přeléčení"

Pár dní po dobrání Doxybene (20 dní) jsem podstoupila na gynekologii opětovné krevní testy. Výsledek - Ch.trachomatis IgG 4,3 = hraniční (místo původních 2,1 před Doxybene = podle laboratoře slabě pozitivní) -- komentář laboratoře: "odeznívající infekce nebo reinfekce". Jak je možné, že 2,1 je podle nich slabě pozitivní a 4,3 hraniční??

Dále mi gynekoložka tvrdila k mým trvalým bolestem v podřišku, že jsou to pravděpodobně srůsty po prodělané chlamyd.infekci. Vyřešíme to prý při laparoskopii. Zajímalo mne, jestli srůstání dál pokračuje, když jsem pořád IgG pozitivní (pardon, hraniční:)). Nerada bych, aby se to ještě víc zhoršovalo.. Na to mi odpověděla, že už ne, protože srůsty se dělají jen tu krátkou dobu probíhající infekce (asi týden), kdy se vylučuje jakoby "lepidlo", které slepuje vnitř.orgány. Co si o tom myslíte? Je možné, že se srůsty vytvářejí průběžně pořád (dokud v sobě člověk ty mrchy má) nebo je to jednorázová záležitost (jak říká gynekoložka)? Předem díky za názory informovanějších lidí :)

prosím o radu pro nováčka :) - výsledky testů - ch.trachomatis

Dobrý den, 

 chtěla bych poprosit vás zkušenější o názor. Už léta trpím nejrůznějšími gynekologickými problémy a posledních pár měsíců nevysvětlitelnou slabou bolestí v podbřišku. Na testech na chlamydie jsem byla v lednu, vše negativní. Až poslední dobou se ale potíže zhoršily, novému partnerovi našli ve stěru ch.trachomatis, mně včera v krvi tento výsledek:  

Ch.trachomatis- IgG slabě pozitivní (hodnota myslím 2,1, ale jistá si nejsem) 
Ch.Trachomatis- IgM negativní 
Ch.trachomatis- IgA negativní 
(Výsledky ostatních chlamydií se zřejmě dozvím až v listopadu od MUDr.Klubala, kam jsem se objednala) 

Gynekoložka předepsala Doxybene na 20 dní. Ale sama uznala, ze to nikam dlouhodobě nepovede. Zná trojkombinaci ATB, hodně se prý o to zajímá, zná i ženy, které min. roční léčbu podstoupily, ale prý po čase se většina vrací opět s problémy, které ukazují na chlamydie. Zná mojí špatnou imunitu (měla jsem už problémy s prekancerózou děl.čípku, HPV viry, mononukleozu) - prý v mém stavu, kdy si hlavně potřebuji budovat imunitu (je mi 25, chci co nejdřív dítě), by mi taková nálož ATB jen přihoršila. Mám se o problematiku jen aktivně zajímat a čekat (stejně jako ona), až se objeví něco, co nebude tak radikální. 

Tak se ptám vás zkušenějších - myslíte, že bych měla čekat nebo se pustit do WP? Zatím jiné problémy, než jsou ty gynekologické a bolesti v podbřisku (poslední 3 měsíce) nemám. Snad jen únavu, ale nijak extrémní..  

 Zatím beru skoro všechny doplňky, NAC a ještě mi doktorka doporučila Echinaceu na imunitu.. Budu vám moc vděčná za jakýkoliv názor. Zatím se mi zdá, že WP je pro každého, ale může někomu třeba i uškodit? Gynekoložka tvrdí, že to má kdekdo - je nějaká hranice toho, kdy už přejít na WP? Nebo by se rovnou měl dlouhodobě léčit každý (i s drobnějšími potížemi)? Jak se liší chronická a prodělaná infekce??

Powered by Drupal - Modified by Danger4k