ACC Long

Beru Minocyklin + Azitrox + Entizol na mnohaletou infekci od Chlamydia Trachomatis. Lékař mi zakázal ACC Long kvůli žaludečním vředům. Někde jsem tu četl, že ACC Long je nutný jen při Chlamydia Pneumonie, ale na Chlamydia Trachomatis nepůsobí, ale nemohu ten článek najít. Je ACC Long nutný na zničení Chlamydia Trachomatis nebo je potřeba pouze na ochranu jater ? Dá se ACC Long něčím nahradit ?

 

Prosím, existuje nějaký

Prosím, existuje nějaký způsob, jak zjistit, zda se dá ACC Long nahradit nebo zda je nutný na Chlamydia trachomatis ? Nebo je nutné ho brát bez ohledu na žaludeční potíže ? Na internetu nemůžu nic najít. Určitě nejsem sám kdo má současně chlamydiovou infekci, která mu absolutně ničí život a zároveň má problémy se žaludkem, takže odpověď by pomohla i dalším.

Mirouši, a je problém ve

Mirouši,

a je problém ve formě toho ACC Long - že je to šumivá tableta? Nebo obecně N-acetyl cystein? Protože doplňky s NAC se dají koupit ze zahraničních e-shopů i ve formě tablet nebo kapslí. 

Žaneta

brnění nohy, bolesti uzlin, monoklonální gamapatie nejasného původu, Helicobacter pylori + další potíže, na WP od 09/2007, od té doby ústup teplot, ranního pocení a bolestí v bedrech, více energie, do 07/2010 zmizela

Díky za odpověď. Zajímavý

Díky za odpověď. Zajímavý nápad, ale myslíš že je opravdu možné, že šumivé tablety by dráždili žaludek a klasické tablety nebo kapsle ne , když účinná látka je stejná ?

 

 Mám dojem, že to bylo někde

 Mám dojem, že to bylo někde v diskusi, že ty přídavné látky, které jsou v šumáku, můžou někomu dělat špatně na žaludek. Ale je to hodně dávno, co jsem to tu studovala:)

Zkus se na to zeptat lékaře.

 

Jinak NAC v kapslích mi někdy dobře nesedl, když jsem ho jedla nalačno.  Manžel s tím má taky problém - tak ho bere po jídle. 

Tady: http://chlamydie.info/content/nac-test píše Klárinka, že sehnala NAC v tabletách: 

MarkusSK: já teď beru čisté

On September 25th, 2016 Klárinka says:

MarkusSK: já teď beru čisté NAC. ACC Long a jiné formy rozpustné ve vodě mi dělaly velmi zle, ale čisté NAC v tabletách (dovoz z USA) celkem snáším, ovšem zatím se bojím velké dávky. Zatím beru pouze 2x 200 mg denně (ráno a navečer). Reakce na něj mám dost silné (odhleňování, vykašlávání, rýma apod.), což asi svědčí o přítomnosti infekce (zatím jsem vysoce pozitivní na chlam. pneu a myko. pneu). Pokud to budu zvládat, časem přitlačím na pilu. Asi za měsíc chci začít s vyšetřením u Dr. Ď, a pak s ATB protokolem pod vedením  Dr. Ďurovské.

Žaneta

brnění nohy, bolesti uzlin, monoklonální gamapatie nejasného původu, Helicobacter pylori + další potíže, na WP od 09/2007, od té doby ústup teplot, ranního pocení a bolestí v bedrech, více energie, do 07/2010 zmizela

"Přidal bych k suplementům

"Přidal bych k suplementům NAC (= n-acetyl-cystein, u nás k dostání jako NAC Al, nebo ACC long). Používali jsme v našem režimu amoxicillin (=antibiotikum užívané k zabíjení elementárních tělísek) jako prostředek proti elementárním tělískům (= infekční, nereplikující se forma Cpn, která se akumuluje v mezibuněčných prostorách, dostává se do buněk a napadá je), ale NAC se zdá funguje stejně dobře a nabízí navíc výhody, co se týče podpory imunitního systému a ochrany jater. Co se týče suplementů/vitamínů, myslím, že Wheldonovy návrhy suplementace jsou velmi ucelené a měly by být považovány za pevný bod protokolu."

http://chlamydie.info/node/688

Aneb Stratton užíval nejprve amoxi a to později nahradil NACem. Jestli to funguje stejně na Ctr je otázka... :-) možná hodná Nobelovky :-D
Další věc je ta, že mnohdy Ctr chodí společně s dalšími pohlavně přenosnými infekcemi a ty bývají na léčbu ještě víc rezistentní (mycoplasma, ureaplasma,..)

https://www.bodyworld.cz/siln

A posílají ti bez problémů i

A posílají ti bez problémů i do ČR? Jak je to se způsobem platby a dobou dodání? Minulý týden jsem chtěla objednat NAC ze Swanson.sk - a bylo to trochu kpmplikovanější.  Díky za odpověď:)

Žaneta

brnění nohy, bolesti uzlin, monoklonální gamapatie nejasného původu, Helicobacter pylori + další potíže, na WP od 09/2007, od té doby ústup teplot, ranního pocení a bolestí v bedrech, více energie, do 07/2010 zmizela

Cena za 90 kapslí je 175 Kč,

Cena za 90 kapslí je 175 Kč, zatímco cena za 20 šumivých tablet ACC Long v lékárně je okolo 200 Kč. Je to 5x levnější. Jak může být tak obrovský rozdíl v ceně ? Rád bych si předem přečetl podrobný příbalový leták, ale nemůžu ho na internetu najít. Neznáte někdo náhodou adresu, kde takový leták je ?

No bylo to naprosto bez

No bylo to naprosto bez problémů a fakt rychle. Posílají to z Bratislavi, tak počítám, že to jen hodí do krabičky a pošlou. Objednala jsem si to minulou neděli a v úterý mi pípla sms, že mám zboží v zásilkovně. Já si to objednala na dobírku (což dělá + 20 Kč navíc) a do zásilkovny. Takže jsem to platila až při převzetí hotově.

 

Opravdu myslíte, že NAC v

Opravdu myslíte, že NAC v tabletách působí stejně jako ACC Long ? Vrtá mi hlavou cena, která je 5x nižší na 1 tabletu než u ACC Long. Kdyby jste na netu narazili na příbalový leták, napište prosím adresu, kde se dá přečíst.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k