Ahoj Chlamíííci

Vzhledem k tomu,že jsem přišla k tromboze a nevím jak,sedím u netu a snažím se najít nějaké informace,náhodou jsem narazila na vaše stránky,kter é mne velice zaujaly,neboť..... Mám již řadu let spoustu zdravotních problémů,podobné těm které zde popisujete.Asi před půl rokem jednoho lékaře napadlo udělat mi testy na Chlam. a byly pozitivní.Nasadil ANt.biot.už přesně nevím jaká-jsem totiž dost velký alergik,užívala asi týden.Když jsem se na příští kontrole zeptala na další krev.testy tak mi bylo oznámeno,že přeléčení je dostatečné a že se to více nekontroluje.A tak nevím na čem jsem, co ta tromboza? Mají Chlam. na ni vliv a co teprve ty další hrůzy, které tady popisujete-mám se těšit?

Ještě omluvu za ten

Ještě omluvu za ten Formát-neFormát,zatím stím bojuji asi marně jakož           i my všichni se zákeřnými nemocemi

Ahoj Ane Mari a vitej :) Ano

Ahoj Ane Mari a vitej :)

Ano chlamydie napada cevy a vystela je nesouvislym plakem, vyvolava tak chronicky zanet. Takze tromboza souvisi velmi- precti si Wheldona, kde je ten proces popsan..co se tyce alergii, ja jsem taky byla silny alergik v podstate cely zivot a ted mi nejak ty moje alergie "zazracne zmizely", kazdy den snidam liskove orisky, ktere jsem roky nemohla vzit do pusy a odpoledne svacim jablko, po kterem mi driv natekala pusa jak cernouskovi ze Zimbabwe.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

AneMari, jestli umíš

AneMari, jestli umíš angličtinu, pak zde je zajímavá diskuze ohledně sedimentace a "hustotě" krve.

 

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k