Aktualizace stavu

Tak opět přidávám "update".

U doktora Klubala - "standard". Léčbu mi nechal stejnou, zvýšil mi dávky ATB, ale asi po 3 dnech jsem to zase snížila, protože mě začal trochu pobolívat žaludek. Jinak jsem stále na WP.

Byla jsem také u kamarádky, která se zabývá léčitelstvím, a ta zas přišla s teorií parazitů... No, nevím. Antiparazitární kúru jsem absolvovala v roce 2011 a výsledek nic moc. Dala mi na to nějaké bylinné čaje, ale fakt je, že hleny ustupují.

Nicméně, já osobně se domnívám, že hlavní podíl na celkovém zlepšení mají ty infuze vitamínu C. Proto přikládám v dalším blogu ten opis. Určitě to za pokus stojí.

Na kolik te tech 6 infuzi

Na kolik te tech 6 infuzi vyslo a kde presne jsi na nich byla? A taky kolik Cecka bylo v jedne infuzi?

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Adri, je to na mém blogu.

Adri, je to na mém blogu. Jedna dávka 7g stojí 1.300,-, dvojitá těch 15g stojí 2.500,- Kč. Ale dá se to možná někde sehnat i levněji. Dvojítá dávka se dává u zánětů a různých nádorů a podobných věcí, preventivně stačí 7g a 1x měsíčně. U zánětů se chodí třeba každý týden. Ale to urči lékař podle závažnosti. Byla jsem v Říčanech. http://www.rehabilitace-jarosova.cz/sluzby/vitamin-c-infuze/

Já měla první dvě dávky dvojité po týdnu, a pak jednoduchou po týdnu. Ale o dovolené jsem měla pauzu, a aby nebyla delší než 3 týdny, tak jsem šla i tam (v Turecku) na jednu infuzi. Zajímavé je, že tam mě vyšla na polovinu... Teď mi u posledních dvou dávek do toho přidala ještě Glutation, asi za 200,- Kč, že to prý zvýší vstřebávání toho céčka do krve. A to bylo taky dost znát. Popis přípravku je např. na.: http://symbinatur.com/Glutathion-LGT-500+-produkt-826.html

 

Já nejsem já....  :o(

Je pravda ze sa pri tychto

Je pravda ze sa pri tychto inf. herxuje? Kamaratka sestricka to chodila pichat jednej kocke, neviem aku mala dg, no vraj to s nou pekne mavalo kratko po podani. 

Janka, chodím sem už nějakou

Janka, chodím sem už nějakou dobu, ale prakticky stále nevím, co je "herx"? Je to zhoršení stavu? Pokud ano, tak to jsem opravdu po té první dávce měla. Navíc během té první infuze jsem pocítila tak šílenou žízeň, že to jsem snad v životě neměla. Asi tomu tělu něco chybělo. Při té druhé jsem to už neměla, ale ještě mi nebylo dobře. Až po té třetí. Každopádně nechci ostatním tvrdit, že zrovna tohle je "ono" a že to každému pomůže, to rozhodně ne, ale mně osobně to fakt pomáhá. Ale chce to asi konzultovat s lékařem, aby nastavil správné dávky a četnost.

Já nejsem já....  :o(

tu je vysvetlené, čo je

tu je vysvetlené, čo je jarisch-herxheimerova reakcia: http://chlamydie.info/node/691

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Díky za info, já tu pořád

Díky za info, já tu pořád ještě v těch textech neumím hledat :o(  

Jinak tyhle stavy jsem neměla, alespoň ne tak intenzivní. Na začátku léčby mi bylo prakticky pořád stejně blbě, vlastně jsem měla to, co celé ty tři roky - chřipkový stav, bolesti v krku a v plicích, hleny, únavu,pocení, schvácenost, a tak. Ale ta intenzita se stále snižovala. Asi 2x mi byla zima, což mě docela i potěšilo, protože ty tři roky jsem se neustále potila, což bylo například při venkovní teplotě mínus deset dost otravný.

Já nejsem já....  :o(

neviem ako je to s herxami po

neviem ako je to s herxami po C-cku, ak sa navysia iste hodnoty tak mozno ano...ja osobne som mal 50g v zile a bolo to krasne :)

Angell ak ti to robi dobre ukecaj ich este na vyssie davky...

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

pan Ch, myslíš, že ty vyšší

pan Ch, myslíš, že ty vyšší dávky nebudou vadit? Měla jsem z toho trochu obavy, ale pravda je, že se stále držím a to zlepšení je opravdu neskutečné. Jediný problém je ta cena... Já vlastně vydělávám jen na mou léčbu, když sečtu, co mě stojí ATB, ty různé blbiny kolem a ty infuze, tak to je docela "prda"...

Nějakou dobu jsem taky užívala ty čaje od té kamarádky, ale tomu moc nevěřím, že by to mělo takový efekt, takže to spíš přičítám tomu céčku. Možná měly nějaký efekt i ty léky, co mi dal turecký doktor, čert ví. Ale pravda je, že zatím dobrý... I za ty asi 4 týdny, kdy skoro normálně žiju, jsem neuvěřitelně vděčná, protože to tříleté peklo před tím, to bylo fakt hrozný.

Dost se děsím toho, že se to kdykoliv může vrátit... :o( Možná po vysazení WP...? Třeba zabral taky po roce ten WP, možná v kombinaci s infuzemi, možná akupunktura, čert ví, člověk opravdu zkouší kdeco. Tak uvidím, ale určitě chci s infuzema zatím pokračovat, pokud to půjde. Ten efekt se opravdu dostavil až po té třetí infuzi na té dovolené. I když ta kamarádka mě od toho zrazuje, že prý si přivodíma "raka"... No nevím, na rakovinu se právě céčko používá, ne?

Já nejsem já....  :o(

Angell, rakovinu si C-ckom

Angell, rakovinu si C-ckom isto neuženieš, pretože práve táto terapia sa užíva pri onko ochoreniach, a bola zahájená práve pri liečbe onko pacientov. Ja som nad tým tiež uvažovala, aby som si posilnila organizmus, tak som rada, že sem niekto príspevok a skúsenosti s C infúziami dal :-) 

http://rizikaockovania.sk/dok/Vitamin_C-liecba.pdf

raka? mozes kamaradke

raka? mozes kamaradke zaklopat kludne na celo...raka liecia C-ckovy doktori 120g infuzkami C-cka a niektori idu az po 250g...pozri si o tom nieco na nete, to nie su ziadne vylysli a ani sci-fi.

toto svinstvo ide vykinozit len systematicky, pokial nebudes boostovat IS, na co je vysoka davka C fajn, tak sa z toho nikdy nevyhrabes, totizto IS je to o co tu cely cas ide a nie o samotne vybijanie...funguje to asi takto bang-bang, detox, IS, vyprazdnenie hovna z tela, bang-bang, detox, IS, vyprazdnenie hovna z tela...myslim si ze multiple infekty porazis len multiple pristupom, preto nelutuj ani korunu co si pre seba urobila, zivot je otazkou priorit a nie je to len o tom cieli, ale hlavne o tej ceste k nemu ;-) a ked raz pride cas postupne zacat vysadzovat a zameriavat sa uz len na detox, IS a vyprazdnenie hovna z tela, tak sa znizia aj naklady samosebou ;-)

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

..tak tak :-D nepracuje vo

..tak tak :-D nepracuje vo farmakol. priemysle? :-D pridala som do prispevku aj knihu, je sice 460 stranová, ale je ..dobrá :-)

Janka, přesně tak, zarazilo

Janka, přesně tak, zarazilo mě to, protože to jsem právě četla, že se tím léčí nádory, než jsem se rozhodla to vyzkoušet. Ale ta kámoška je trochu "divná", takže ji moc vážně neberu... :o) Každopádně můžu zodpovědně říct, že zkušenost je dobrá.

Jediné omezení to má, že ten den, kdy se aplikuje infuze se nesmí pít káva (a možná ani silný čaj) a do 24 hodin se musí vypít mi. 2 litry tekutin. Jinak pohoda. Určitě budu dál informovat, jak to pokračuje.

Já nejsem já....  :o(

Najlepšie je prečítať celú

Najlepšie je prečítať celú knihu. 

http://rizikaockovania.sk/dok/Vitamin_C-liecba.pdf/57

str 56/57 Skutočná spotreba

ODD (odporucane denne davky) sú historickou záležitosťou, dedičstvom výživového konceptu, a poslúžili ako nástroj prevencie skorbutu v časoch nedostatku vitamínu  C; takto boli navrhnuté a tam sa ich potenciál končí.

V súčasnosti by už azda mali byť ambície medicíny o niečo vyššie. Ak sa chceme odpútať od „skorbutickej“ roviny úvah a vykročiť k úvahám o optimálnom zdraví, tak nevyhnutným krokom je zamietnutie minima­listického reliktu ODD, a akceptácia maximalistických dávok, čiže takých, ktoré reflektujú skutočný dopyt tela a umožňujú tešiť sa dobrému zdraviu, fyzickému i psychickému, ktoré Szent - Gyӧrgyi[1935] definuje ako „najvyššiu odolnosť voči ochoreniu“.

U zdravého dospelého človeka bez stresových okolností je to približne 1000-4000mg denne, priemerne okolo 2300mg, na základe výskumov a porovnania s najbližšími druhmi cicavcov. Tento údaj je aj v súlade s údajmi o črevnej tolerancii.

Už dávno je známe, že v určitých podmienkach, na saturáciu tkanív môžu byť potrebné denné dávky od 1000-3000mg. Podobne aj pre optimálnu výkonnosť imunitného systému.

Zvieratá bežne syntetizujú vitamín C v dávkach, zodpovedajúcich 5-10g denne u dospelého človeka. Okrem priameho porovnania s inými cicavcami, máme k dispozícii aj odhad týkajúci sa ľudskej stravy. Pauling skúmal, aké množstvo vitamínov by získal človek, keby svoju dennú kalorickú potrebu naplnil čisto plodmi rastlín. Do úvahy zobral 110 druhov čerstvého ovocia a zeleniny a zistil, že by priemerne predstavovali dennú dávku vitamínu C v rozpätí 2,3-9,5g. Okrem toho by obsahovali 2-4× viac B-vitamínov, než je odporúčaná denná dávka. Zuskin et al uvažujú, že minimálny tonus dýchacieho svalstva je ukazova­teľom dostatku vitamínu C, a Paulingom navrhované 2-2,6g denne sa môžu ukázať optimálnymi pre dobré zdravie.[1931] 

Ely upozorňuje, že ani užívanie 5g denne nezabezpečí človeku stav dostatku, aký pozorujeme u cicavcov schopných syntézy, pretože tie si navyše pružne zabezpečujú aj zvýšenie produkcie v čase, keď to potrebujú.[1935]

Faktormi zvýšeného dopytu vitamínu C, ktorý môže byť až 15g denne, i viac, sú: stres, ochorenia, horúčky, zvracanie, hnačky, anorexia, alkohol, fajčenie, drogy, znečistené prostredie, pesticídy, vek, spánok (prirodzený vs umelý), trauma, ročné obdobie, hmotnosť, užívanie hormonálnej anti­koncepcie, salicylátov a kortikoidov, veľké potenie.

V tehotenstve dopyt postupne rastie zo 4 až na 10g; oficiálne odporúčaných 95mg je podľa Klennera tragédia.[1] Zvýšená spotreba (vzhľadom ku hmotnosti) platí aj v detstve, pretože deti, na rozdiel od dospelých, rastú.

Niektorí srdcoví pacienti dokonca môžu nájsť svoje optimum až medzi 6-18g.[308]

Saul uvádza bežný rozsah spotreby vitamínu C u dospelého človeka na 2-20g denne.[1378]

Keď uvážime zreteľnú disproporciu oficiálnej ODD voči fyziologickým nárokom a rutinnej spotrebe vitamínu C u všetkých ostatných cicavcov, ako aj etiológiu a skutočný účel ODD, musíme konštatovať, že tzv. „normálne“ dávky (z pohľadu ODD), sa dajú nazvať jedine ako „mikrodávky“ (Stone ich nazýva „homeopatickými“ dávkami), a že práve tzv. vysoké dávky, resp. „megadávky“, by sa mali v skutočnosti nazývať normálnymi dennými dávkami.[21][297]

Rast spotreby cicavcov v čase stresu a choroby dáva logické zdôvodnenie dávkam v rozsahu desiatok až stoviek gramov denne u chorého človeka.

Črevná tolerancia

Zdravý človek dokáže ústne prijať približne 4-15g vitamínu C denne, toto množstvo je pre každého individuálne a mení sa podľa požiadaviek tela. Všeobecne býva tolerancia vyššia u mladších, avšak približne 80% ľudí má veľmi dobrú toleranciu. Ak človek požije priveľa vitamínu C, nastáva dávenie alebo hnačka, avšak tá je len príznakom priameho podráždenia žalúdka alebo črevnej steny, NIE systémovej otravy, nakoľko pri injekčnom podaní hnačka nenastáva ani pri omnoho vyšších množstvách, než je človek schopný prijať ústne.[13][44][47]

Celkom nečakaným objavom bolo, že v čase stresu a choroby dokáže človek ústne prijať aj 10× viac vitamínu C, než by za bežných okol­ností viedlo ku hnačke. Táto tolerancia indikuje neuveriteľný rozsah potenciálu, s ktorým telo dokáže využiť vitamín C v stresovej situácii, a závisí na konkrétnej chorobe, podľa toxickej a stresovej záťaže, ktorú predstavuje pre telo. Preto sa dá predpokladať, že telo z potravy prijme len toľko vitamínu C, koľko potrebuje; ak ostane v črevách väčšie nestrávené množstvo, môže ich podráždiť a spôsobiť hnačku, avšak tá sama osebe nie je nebezpečná.[44][313]→[43];[1378]→[1380]

Je takisto zaujímavé, že ak sa vitamín C podáva zároveň aj injekčne, črevná tolerancia neklesá, naopak – krátkodobo stúpa!

Na základe výsledkov protokolu „kalibrácie“ (viac v kapitole C-kalibrácia / C-sprcha), Jaffe uvádza nasledovnú štatistiku spotreby vitamínu C: asi 5% ľudí je v dobrom zdraví a stačí im 4g denne a menej.

10% sa nachádza v bežnom rozpätí 5-10g.

Až 80% potrebuje viac než 10g vitamínu C denne, až do 130g; toto rozpätie zodpovedá bežnému stresu, zraneniam 

apod.

Asi 5% potrebuje vyše 130g denne, zvyčajne ide o ľudí s chronic­kými ochoreniami.

Angell, diky za info, me to

Angell, diky za info, me to prijde jako hrozna zlodejina za obyc. cecko 2500,- a taky jak jsi psala v tom minulem blogu, ze ti sestra jeste prejizdela rukou po vydezinfikovanem miste, tak to me taky odpudilo. To bych se asi neudrzela a neco ji musela rict, kristepane dodrzovani spravnych postupu pri infuzich by mela znat kazda. Takhle mi ponicili zily, kdyz jsem lezela v nemocnici Na Frantisku, nedodrzovanim hygieny- pak je zanet zil hnedle.

Ekvivalentem infuzniho cecka by mel byt livon vitamin c, alespon to tvrdi vyrobce, ale je potreba prepocitat davky, kolik pytlicku odpovida jake infuzi. Ja jsem brala nejakou dobu jeden denne a je pravda, ze to fungovalo proti unave a tak, ale jinak zazraky na infekce se nekonaly, no a jeden pytlicek je asi malo, chce to vic. 

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Tady pekna

Tady pekna story http://www.michaelmooney.net/DidLiposomalVitaminCCureCancer.html

lidi tam pouzivali 6g 

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ahojte!Ja chodim na infuzie

Ahojte!Ja chodim na infuzie vitamin C zatial som bola 2.krat a 2.krat sa mi zvysila teplota na 37-37,3.Mam pozitivne chlamydie a hranicne mykoplazmi.Zatial neberiem antibiot.licbu cakam na terminu lekarky.Moje potiaze su hlavne palenie v krku pazeraku a v zaludku,bolesti ucha.Na gastr a ph metrii vyluceni reflux.Na Orl vyluceni zapal ucha,ale chron.nadcha.Napriek zvysenej teplote po infuzii C vyberiem ich este 4.uvidim ako sa budem citit po 3.infuzii.

Adri, omlouvám se, že reaguji

Adri, omlouvám se, že reaguji pozdě, ale měla jsem hrozný fofr. To víš, že jsem jí to taky řekla, že mi to místo má ještě jednou vydezinfikovat, ale cítila se dost dotčená, a od té doby mě asi moc nemusí... :o) Ale já bohužel o nikom jiném nevím, kdo ty infuze dělá, možná bych jedině ukecala našeho veterináře :o)  Ale pokračovat v tom určitě chci, protože po třech letech můžu normálně fungovat, i když nejsem samozřejmě zcela zdravá, ale je to o dobrých 70% lepší. Ale myslím, že v tom roli hraje i WP. Určitě jedno s druhým.

Já nejsem já....  :o(

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k