Aktuálny stav

Iba veľmi stručne

Stav je veľmi dobrý. Občas sa objavujú veľmi mierne dočasné relapsy (dĺžka trvania v týždňoch), ale v bezproblémových medziobdobiach je stav blízko stavu "perfektný". Počas leta som prakticky absolútne neriešil situácie, kedy by som bol v priebehu dňa unavený (či už fyzicky alebo psychicky). Sú tam ešte trochu isté oblasti stavu, kde by sa dalo trochu zapracovať k dosiahnutiu "ideálu", hlavne v oblasti fyzickej vizáže, ale inak je to veľmi dobré.

Posledný rok som zistil zaujímavú vec - keď som krátkodobo sa vrátil k ATB protokolu (1,5 mesiaca doxy+azi), tak došlo už po 2 týždňoch k zlepšeniu celkovej vizáže a atraktivity (dokonca sa za mňou sporadicky obzerali dievčatá). V minulosti nie práve obvyklý jav.

Posledný rok viac-menej bez atb aj bez vitamínových doplnkov. Mal som dve obdobia, kedy som krátkodobo na 1,5 mesiaca nabehol naspäť na atb protokol, ale bolo to motivované hlavne udržovacou snahou, resp. snahou pohnúť sa ešte o ten malý kúsok smerom k "ideálu".

Prajem všetkým veľa zdaru a pevné nervy v boji s chorobou (aj so spambotmi tu na webe)

A co konkretne liecis?

A co konkretne liecis?

fajín! no čo, budz naporádku

fajín!

no čo, budz naporádku a je chvályhodné keď prečistíš túto stránku tak, že sa sem opäť dá chodiť. mne aktuálne po 2 rokoch bez atb a teraz opäť cca roku s nimi celkom dobre. na jar mám vypnúť, tak uvidíme... 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k