Ale no toto!

Drahí spoluveseliaci sa!

tak som už aj myslel, že vcelku dobre a bách!

Na poslednom pulze únava, pachuť, zhoršenie skoro všetkého, ťažko opísateľné odporné stavy s pocitom "že hádam aj zgegnúť je príjemnejšie", nočné potenia, zbitosť totálna, hnusné bolesti všade po tele a až "do špiku kostí", no proste "hnus a špina v Las Vegas"... teraz som už po pulze a asi to najhoršie odoznelo až na nechutnú chuť v ústach takú elektrolyticko-plechovú, čo po entizole býva a neviem či je to liekom alebo reakciou no a proste ešte tá únava, ubitosť, stále kus zhoršená prostata. nejaké tipy/ osobné pozorovania? dikes!

Len poznámka k tej kovovej

Len poznámka k tej kovovej chuti na jazyku po entizole. Nedá sa vylúčiť, že je to premnožená kvasinka candida albicans, ktorá sa namnožila po tom, čo entizol vybil na sliznici úst konkurenčné banktérie...

Niektoré veci, čo sa mne trochu osvedčili proti tom:

- kloktanie šalviovým roztokom  (Florsalmin)

- kloktanie roztokom z grepových jadierok (Citrovital)

- rozhrýzť nystaninovú tabletu a nechať rozpustiť v ústach na jazyku (subjektívne nie moc veľká efektivita účinku)

Celková skúsenosť je taká, že prvé dva prípravky (Florsalmin a Citrovital) na začiatku výrazne pomáhajú, ale po cca mesiaci užívania sa ich účinok stráca, zrejme si príslušné baktérie vybudovali nejakú formu rezistencie.

Nystatinové tablety mi na candidu na jazyku prekvapivo účinkovali dosť slabo a to napriek tomu, že nystatin je podľa definície primárne účinný práve proti candide.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

dík za radu, ale asi to

dík za radu, ale asi to nebude tým

lebo ona tá hnusná chuť etc zmizne hneď ako skončí entizolový pulz

ale tie veci čo spomínaš môžu byť dobré aj tak, len tá príčina asi bude niekde inde. 

Co ja stale hovorim? Kup si

Co ja stale hovorim? Kup si saunu.. Musi to ist von, carbofit, chlorella a denne sauna!

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k