Antiparazitika

Jaké máte prosím zkušenosti s objenáváním antiparazitik po iternetu. Konkrétně potřebuji Stromectol (Ivermectin). Mám na mysli nejsou-li problémy s proclením - zásilka by byla asi za 70USD, tedy bude určitě rozbalena a kontrolována. Že bude vyměřeno clo a DPH s tím jsem srozuměn, spíše jde o to, aby byla vůbec doručena. Děkuji předem za jakékoliv postřehy.

toto je asi vseobecny dnesny

toto je asi vseobecny dnesny proboem inet lekarni a hocijakych liekov.

ja som objednaval raz generegicky albedanzol, z nejakej skvelej inet lekarne, trvalo to vyse mesiaca, doslo to z ciny, colnici otvorili a bez dokladov k liekom to nechceli pustit dalej do obehu. antihelemtikum ci antibiotikum, to je jedno, je to raz liek.  asi jedina moznost je zasielka pod colny limit, co je tazke zrealizovat pri cenach liekov alebo najst nejaku inet lekaren, co zasiela z eu, napr. z cypru.

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

Co je toto za svět ? Ne, že

Co je toto za svět ? Ne, že bych chtěl šířit zbytečnou skepsi, ale celá situace se má tak:

Tyhle AP nejsou pro mne, ale pro přítelkyni. Ve výsledcích u Klubala jí vyšly mírně zvýšené protilátky v séru na cysticerkózu, echinokokózu a filariózu. Klubal jí napsal recept na Stromectol, který má užívat 1den (to není omyl jeden celý den). Napsal Stromectol s tím, že je účinější než Vermox, který ji předpsal minulel na základě předchozích poz. testů. Evidentně nezabralo. Stromectol je složité objednat byť s receptem - ve většině lékáren kroutí hlavou, že nemohou ani objednat, nebo je cena za 8tab 3200,- Osobně si myslím, že jednodení přeléčení bude stejně neúčinné, navíc Stromectol by podle popisu měl fungovat pouze na filárie. Na ty ostatní asi spíše Albendazol+Praziquantel.

Pokud máte někdo zkušenosti jak na to, poprosil bych o radu.

ivermectin sa da kupit pasta

ivermectin sa da kupit pasta pre kone veterinarna bez receptu.

albedanzol je u nas ako zentel, treba recept.

praziq u nas nie je, da sa kupit praziq pre akvarijne rybicky.

 

 

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

zkus tady, pán se jmenuje

zkus tady, pán se jmenuje Václav, řekni, že máš kontakt od Irmy55, určitě něco najdete a mluví česky! A když nemá, tak at sežene !!! :-)

http://www.praziquantelshop.com/

Taky mám kontakt, ale je to

Taky mám kontakt, ale je to e-mail, tak nevím, zda to sem můžu dát, když to není úplně legální... :o) Asi spíš do zprávy, v případě zájmu. Ten pán mi sehnal Albe, Prazi i Ivermectin, a je schopen sehnat buď originální balení nebo posílá i jednotlivé tablety. Buď z Německa nebo asi o polovinu levnější z Thajska. Já jsem riskla ty jednotlivé tablety, i když musím říct, že jsem byla podělaná strachy, protože normálně jsem naprosto zodpovědný člověk a nic podobného bych neudělala, ale tehdy mi bylo tak zle, že jsem to tak neřešila. A bylo to přes pána, který mi dělal testy podle Jonáše a říkal, že to je naprosto spolehlivé. Tak jsem to riskla a dokonce i přežila :o) Nejdříve se mi ulevilo, ale pak jsem zjistila, že tímto směrem to u mě nebude. Jinak Vermox mi nezabral ani trochu. Je to stále prostě stylem: pokus - omyl :o)

Já nejsem já....  :o(

Prazi je taky v koňských

Prazi je taky v koňských pastách, já koně odčervuju Prazi + Ivermectin naráz a je to dost dobré. Koňská past vyjde daleko levněji, než humání pilule a je třeba dodržet dávkování na kila. Koně jsou naproti lidem totální sra.ky, vydrží daleko míň. Nevím, který hňup vymyslel - vydrží jako kůň. Znám x lidí, co pastu vyzkušeli a v pohodě.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Doteť jsem si naivně myslel,

Doteť jsem si naivně myslel, že to ignorantsví ze strany lékařů je spojováno hlavně s chlamkama a borellí. O parazity jsem se nějak nezajímal. Ale zdá se, že situace je naprosto stejná. Na co ty doktory máme nějak nechápu. Kuří oka si umím zalepit sám a když je vážný problém, tak je člověk odkázaný na pokoutné šmelení a obcházení předpisů, nebo pastu pro koně. Děkuji všem za tipy a především, že jsem byl opět uveden do reality lékařské péče. Budeme muset to zase nějak vybojovat.

Počki počki. rozumím tomu

Počki počki. rozumím tomu tak, že Paraziquantel v pastě pro koně můžou i lidi?

Praziquantel je jako chemicka

Praziquantel je jako chemicka sloucenina pouze jeden. A je jedno jestli ho nekdo zabali pro psy, kone, rybicky nebo pro lidi. Rozdil je obvykle jen v obalu a cene.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k