Arficin

Taková pěkná zpráva pro papače Rifampicinu - SUKL zatrhl dovoz Arficinu, takže je k mání jen Benemicin. Samé pěkné zprávy....

Pendepon taky není k mání,

Pendepon taky není k mání, tak nám za chvíli asi zbyde jen "tráva" :o)

Já nejsem já....  :o(

Počkej, to už se tu nedá

Počkej, to už se tu nedá koupit? Nebo ještě jo.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Benemicin ma ted vypadek.

Benemicin ma ted vypadek. Proc zatrhli Arficin?

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ten německej Eremfat je

Ten německej Eremfat je hrozně drahej, doufám, že tu bude něco kmání, ale pro tuberáky musí.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

To je fakt vtipný. A dá se

To je fakt vtipný. A dá se nechat dovézt Arficin nebo Benemicin z Němec jako mino? Nebo se mám jít začít pást bo mi rifa dochází :(

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

Mně by stačil Pendepon...

Mně by stačil Pendepon... Nevíte někdo, zda se dá sehnat venku? Veterinář by mi ho snad napsal... :o)

Já nejsem já....  :o(

Benemicin jsem normálně

Benemicin jsem normálně sehnal, Arficin nee...

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Takže děcka, Arficin nemá

Takže děcka, Arficin nemá zaplacenou registraci a už nebude. Benemicin je normálně a snad bude. Dávejte si bacha, nejsou prachy a spousta léků takhle zmizí, nebo už zmizelo. Registrace je drahá a bez ní tady lék prostě nebude k mání. Mimochodem i veterinární medicína má brutální výpadky, jak v lécích, tak ve vakcínách, prostě ve všem. A je to docela maso. Takže zásada číslo jedna světem vládnou peníze, ne pacienti. Nic není nemožné.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Ty peíze spotřebovává

Ty peíze spotřebovává mašinérie, která jede z 50% naprázdno...

 

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Karle, ty jim fandíš:-) Já

Karle, ty jim fandíš:-) Já bych to procento zvedla. Se kolem sebe rozhlédněte, kdo tady vytváří nějaký hodnoty? Tím myslím výrobu a tak. To se nemůže utáhnout. Teď půjdou po malých podnikatelích, ti to všechno táhnou. Kdysi jsem se pracovně zúčastňovala toho, čemu se říká podpora malýho a středního podnikání - je to jenom kydání a skutek utek. Když vidím jak naše místní družstvo frčí... mají elektrárny na biomasy, oni vozí kukuřici i sto km daleko. Proč se jim to vyplatí? Protože to zaplatíme my. Kdyby na to nedostali dotace, tak by to nikdy nestavěli. To samý solární energie. A zkus si postavit malou vodní elektrárnu...eee ono to nejde, proč asi? Protože z toho nikdo nic nemá. Tím myslím ty syčáky, ne tebe. No a pak není na léky na invalidní důchody, no prostě na nic obyčejnýho. Panč Češi si furt budou na něco hrát. Už nemůžu ani chodit po vlastním dvoře v gumákách a motérkách. Nejenom, že mi na vlastním dvoře nikdo neodpoví na pozdrav, ale přijdu o všechny kšefty. Jsem ten největší póvl. Proč? Protože si na nic nehraju. V Německu a jinde je to normální, že když něco děláš, tak máš montérky a nikdo se na tebe nešklebí. Tady je něco dělat ta nějvětší potupa. Tak nebudem dělat nic, no. A stěžovat bysme si taky neměli, panč si za to můžem sami.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

To mi připomíná - známý byl

To mi připomíná - známý byl na maturitním plese gymplu a tam absolventi měli říkat, kam chtějí jít dál - to bylo samé - právník, amerikanistika, dějiny literatury, filozofie....A stál tam takový týpek, poslouchá to a poví: "Tak, a do pěti let u nás nepůjde elektrický proud...." :-)

Těch 50% jsem měl nicméně na mysli - ve zdravotnictví.

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k