ATB

neměl by někdo k odprodeji nějaké zbytky ATB, nejlépe minocyklin? dík.

omlouvám se ,ale chtěl bych

omlouvám se ,ale chtěl bych Ti napsat , že jsem se musel právě zasmát. Protože jsem si vzpoměl na své začátky. Cítil jsem , že ATB potřebuji jako sůl a byl jsem schopen sežrát jakýkoliv druh  a v jákémkoliv množství. A záviděl jsem druhým jak ta ATB dlabají a jak o tom píší. Naštěstí ty pocity jsou už pryč, ale nějakou chemii stále potřebuji, jen nevím jakou.

Tak Ti přeji at nějaký zbytek seženeš a hlavně at pomohou.

od r.2000

Já jsem na začátku roku

Já jsem na začátku roku absolvovala 3x po sobě ATB léčbu a úplně jsem si rozhodila imunitní systém. Tak jsem začala s odčervovací kůrou před měsícem pod odborným dohledem a mohu to všem jen doporučit. Chovám před dvacet let psy a ty samozřejmě odčervuju velice pravidelně, ale sebe jen 2x a jak zjišťuji, tak velmi nedostatečně. Kamarádky dcera měla delší dobu problémy s imunitou a zažíváním  a tak začala hledat, co by to tak mohlo být a dostala se až k motolici psí a pak i na web , kde našla pomoc. Protože jí to fungovalo, tak jsem si od ní vzala kontakt a šla tam na vyšetření taky.dostala jsem plán - út a st pastu a v sobotu a v neděli dva druhy tablet ( vše pro koně ) a absolvovala jsem biorezonanci, kde mi ty potvory našli a řekli mi , jaké jsou to druhy. Byla to celá zoologickáTongue Out, tak jsem se rozhodla, že se bez nich obejdu a začala jsem s kůrou. je na 3 měsíce, vyjde cca na 3 tisíce Kč, ale dá se to v pohodě zvládnout. Sice mi občas není úplně nejlíp, to když ty potvory odcházejí, ale problémy se zažíváním, psychikou i celkový stavem se mi dost razantně zlepšily. nemám už nafouklé břicho a cítím se "lehčí".  nevím, jestli můžu na blog psat odkaz , kam se obrátit, takže pokud byste měl někdo zájem o bližší info, pošlete mi email.

jo v poho, pro okolí je to

jo v poho, pro okolí je to úsměvné, jsem zvyklej. Pro mě už to moc úsměvné není, "načechral" mě solidní relaps (borelka) a potřebuji se "vzpamatovat", než rozmyslím, co dál. S mlhou jak kráva se prostě nedá fungovat...

"psychosomatické potíže - s tímto vám mladý pane bohužel lékař nepomůže, dopřejte si vycházky..." a díky tomu mám místo mozku spirochetami prolezenou housku...

Já se zase musím zasmát týmu

Já se zase musím zasmát týmu podpisu... mě s "podezřením na akutní neuroboreliozu", po vylití 16 ampulí krve do kanálu, po neuskutečněné lumbálce, MR apod. poslali léčit se jakožto psychosomatika a anorektičku - procházkama - nedolezla jsem ani na záchod, ale to je detail. Ale ty testy - ty byly srášně drahý a když jsem se zeptala, kde je mají, tak neměli... tohle není komedie, ale tragedie. Tak se už nesměju.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

nebylo by na škodu zkoušet i

nebylo by na škodu zkoušet i KS. Bud samo, když není ATB nebo i s ATB. Já to sice flákám a zapomínám jej dělat, ale budu muset se polepšit, protože:

http://zdravi.doktorka.cz/olomoucti-vedci-posilili-antibiotika-stribrem

.... Podařilo se nám prokázat, že nanočástice stříbra velice posilují účinek antibiotik vůči bakteriím....

 

od r.2000

Ok, zkusím se na to podívat.

Ok, zkusím se na to podívat. Jenom by mě zajímalo, jestli i jako samotné by mohlo mít blahodárný vliv na neurologicko-psychiatrické poškození způsobené LB a jinými infekcemi. Obyčejné ATB, jako je doxy, tento vliv má (alespoń u mě)... No uvidíme.

"psychosomatické potíže - s tímto vám mladý pane bohužel lékař nepomůže, dopřejte si vycházky..." a díky tomu mám místo mozku spirochetami prolezenou housku...

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k