BCL nebo Klubal nebo obojí?

Dobrý den všem,

konečně, po více než dvou letech tuším, kde je příčina všech mých postupně se zhoršujících problémů, když jsem vlastně "úplně zdravá a únavu a bolesti mám jenom v hlavě". Proto jsem se rozhodla sáhnout do "úspor na důchod" a jít tam, kde mi pomohou. A tady, prosím potřebuji poradit od těch zkušenějších.

Do Německa nepojedu, neb má němčina a angličtina není na takové úrovni, abych si troufla na rovnocenný rozhovor plný lékařských termínů. Na komplexní léčbu v Luhačovicích nemám (teda měla bych, ale to by mi pak to, že budu v důchodu zdravá k ničemu nebylo, neb bych velmi záhy vyhladověla, takže jsem si to vyhodnotila jako málo muziky za hodně peněz, tudíž zbytečné). Dr. Kl., podle příspěvků zde, řeší vše jenom dlouhotrvající ATB léčbou, s čímž mám tak trochu pocitový problém. Nejlépe mi vychází domácí léčba v Luhačovicích (krátkodobě ATB, poté byliny) a to i proto, že na některé bežné neduhy používám bylinky pořád. A hlavně krátké objednací termíny, si tak říkám, že čím dříve začnu, tím lépe. Ale mám tu ALE. Pochopila jsem že někteří z vás (např. Lerak, cyklista) kombinovali léčbu v BC a u Kl. Je to lepší, finančně výhodnější (odběry, předepisování ATB)? Poraďte prosím. 

Určitě se ještě pokusím přes někoho ve svém okolí nalézt osvíceného Mudra, který by mi pomohl třeba s odběry. Ale sama této variantě po zkušenostech, které mám moc nevěřím.

Budu ráda za jakoukoliv radu, názor. Díky.

 

 

 

Ano je to tak. Klubal dělá

Ano je to tak. Klubal dělá velmi dobré všeobecné testy a často při nich vyskočí i jiný problém (spíše podružnější, není to zpravidla příčina nemoci) S léčbou chlam. infekce už to taková sláva není. V BCL používají i byliny, buď souběžně s ATB, nebo samostatně a tato léčba se zdá být efektivnější, ale nechat si v Luha. dělat nějaké širší testy je velmi drahé a nijak zvlášť lepší než u Kl. Vyjimkou jsou snad jen testy LTT a nová verze LTT Revised

llubore, díky. Budu teď asi

llubore, díky. Budu teď asi vypadat jako méně chápavá a více tuupá, ale jaké všeobecné testy u Klubala máš na mysli? Já jsem (nebo si to alespoň myslím) protestovaná skrz na skrz (imunologie, revmatologie) a nikde ani ťuk, žádná alergie, autoimunitní onemocnění, borelie, revma, artritida a já nevím co ještě. Chlamky nikdo neřeší. Vlastně ano, když se o nich zmíním (v dubnu 2013 přeléčení třemi tabletami Sumamedu - to už jste vyléčená. Tak jsem si právě myslela, že bych si v Luhačovicích nechala udělat ty speciální chlamkové testy, ale ráda si nechám poradit od vás zkušenějších. Objednat se ke Klubalovi a pak se léčit v BCL? Nebo po Klubalovi najet na bylinky (už mám doma obě Buhnerovy knihy)? Nebo...? Nevím, jsem z toho lehce rozhozená, ale to tady nemusím zmiňovat... Pravda je, že jsem, tak jako většina tady limitovaná financemi, ale nechci v padesáti z hodně aktivního života spadnout trvale do stavu "jsem ráda, že ráno vstanu a dojdu do práce". Proto bych ráda nalezla nějaký kompromis a začala to řešit co nejdříve.

Jinak velký dík vám všem, kteří tady popisujete dlouhodobě své postřehy, zkušenosti, rady, doporučení a já nevím co ještě všechno, mě to moc pomohlo k tomu, abych si ujasnila co a jak.

Ahoj Tinko, tohle dilema jsem

Ahoj Tinko, tohle dilema jsem taky řešila a možná jeste tak trochu řeším...

Nicméně jak pise Illubor testy udela Klubal hodne obsahle, vse možné- podle tvých příznaků zaškrtá co nechat udělat. Podle me to ti nikdo jiny (neplaceny) neudělá..jestli mas u sebe podezření na chlamydie je dobry nasadit pred testy asppon tyden NAC (ACC long), ja to udělala pred druhými testy a chlamydie z IGG vylezly i v IGA..kromě jeste jednoho antigenu na borelku a dalsi koinfekce..

nakonec začnu léčbu tu a uvidim...dle vývoje budu teprve začínat...nicméně manžela posílám do BCL na LTT testy chlamydii (jelikoz je urcite bude mit taky) abysme léčbu začali spolu - u Klubala je plno a je blbost léčit jednoho a pak druhého...zároveň si to jeste potvrdíme lepšími testy, i kdyz uz asi neni co...manzel problémy nema (ted o víkendu ho chytl teda houser,ale to s tim nemusí souviset-doufám...)...jinak asi léčit se u dvou Dr je blby spis kdyz ti jedno nebude vyhovovat/pomáhat zkusit druhyho...vse je dost pokus omyl co jsem tak pochopila ...uvidime,držím palce 

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

Jano, dík za Tvou reakci,

Jano, dík za Tvou reakci, zase jsem o něco chytřejší, ale zároveň mi vyvstaly další otázky.

Včera jsem se už zaregistrovala u Klubala, takže se hnedka poté objednám, pravda je ta, že můžu mít i hafo jiných potvor a to bych se BCL asi nedoplatila. Pochopila jsem ale dobře, že LTT testy se jinde nedělají. V čem jsou tyhle testy tak výjimečné, zatím jsem to nikde nenašla. Jsou snad průkaznější?

Poklud budu před testováním užívat ACC, vytáhne to ty potvory zapouzdřené ven, tak že se na testech ukáží i tam, kde by "nebyly"?

Píšeš, že posíláš na testy i manžela, protože "je blbost léčit jednoho a pak druhého". Proč? Jsou chlamky (jedno jaké) přenosné i v latentní fázi?

Nz, LTT jsou v ČR jen v

Nz, LTT jsou v ČR jen v Luhačovicích. Detaily jak funguji nevim, ale někteří lidi mi psali, ze ony jim pozitivitu ukázaly, kdyz ne Elisa nebo Wb. Hraje tam úlohu více faktoru.

NAC test je na chlamydie: http://www.chlamydie.info/node/2358

jj manžel muže byt infekční a ja to mohla chytit od nej, i Klubal mi to potvrdil,ze lidi bez problému v páru vyšli pozitivní na chlaM. a opačné..proto se chceme prelecit rozhodne oba dva...

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

Nevíte, zda se v BCL zabývají

Nevíte, zda se v BCL zabývají také léčbou chlamýdií (borelióza u mě prokázána nebyla). Je tu někdo, kdo absolvoval konzultace/léčbu v BCL a mohl by popsat, jak léčba probíhá? Na webu se píše něco o třítýdenním pobytu. Zajímalo by mě, jestli poskytují i jednorázové konzultace (mám na mysli i opakované konzultace bez nutnosti setrvávat v Luhačovicích celé 3 týdny). Díky.   

Léčí i chlamydie, ono je to

Léčí i chlamydie, ono je to dost podobne vs. léčba boreliozy. Manžel tam ted pojede na testy/léčbu..neni nutné tam byt 3tydny,ale možnost léčit se sam doma a jen tam dojizdet. Doporucuju si od nich mailem nechat poslat instrukce/ceny. Maji to přehledné zpracovány..

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k