Částečný update

ahoj, nakonec jsem se rozhodl update udělat o něco dříve. Mám teď čerstvé po pulzu a potřebuji si to zaznamenat. Jsem necelých 6m na strattonovi. Objektivně musím říct ze je to silnější než kombinace od kl. Celkové se na té léčbě cítím hůře, coz je snad dobře.

v květnu jsem měl testy u kl. To už jsem měl 2 m strattona a mesic immunor. No kl. Byl dost spokojen. Poprvé se testy hnuly vyzname k lepšímu snad ve všech hodnotách. Konečně se mi dost přiblížily absl. Hodnoty lymfocytů a neutrofilu. Lym mám dokonce už nad 2,2 a to jsem začínal tuším někde 1,8. Klesá sedimentace (původně 19, teď 16). Crp nejnižší za celou dobu 2. Klesá aslo, Srovnala se štítna žláza na kt. Klubal upozorňoval. Kleslo igg. Poprvé výrazně klesly igg yersenie. Ebv viry. Proužky jsou ale intenzita taky výrazně klesla. Cd56 se drží 0,26 absolutně, mohlo by být ještě větší. Vzrostlo cd19. Jediný negativum byly mírně zvýšené jaterky ale to připisují těm rotavirum který jsme doma měli všichni a já 2 dny po zmatoreni šel na testy. Dle dur i kl. Je to OK. Nasadil jsem sylimarin 5 h od atb. No takže říkal ze byste mohli před koncem roku začít vysazovat. Já vím i podle stavu to jen tak jednoduchý nebude. Každopádně hodnotím pozitivně ze se ty testy hybou a jeste k tomu správným směrem.

 

uz celkem jasné dokážu identifikovat herx na pulzu - 1. Den celkem pohoda. Vždycky do toho jdu s takovou euforii. Druhy den mě přepadne únava, psychická ne pohoda, pocit na zvracení (nikdy ale nezvracím), zimnice. Vždycky mi naděli taky něco nového co potom třeba do 3 týdnu odezní. Jednou je to bolest palce, kolen, hrudi, oči, teď naposledy bolest krku. Zajimave je ze jednou na jedné, podruhe na druhé. Z pulzu se nějakou dobu dostávám a naposledy se mi dost zvýrazňlip hučení v hlavě a bolest hlavy. Mám teď 7 dni po pulzu a dnes v noči jsem se vzbudil se strašnou bolesti hlavy. Snad taky dobrý znamení ze se něco vybilo. 

Jeste takový zajímavý poznatek. Měl jsem teď kvůli dovolené delší pauzu od pulzu, cca měsíc a zaznamenal jsem herx v podobě bolesti nohou,  únavy . Bylo to den po polyoxi, po náročné cestě. Za 2 dny to přešlo do mého "standardního" stavu. 

Taky jsem vysadil lepek a mužů říct ze se to okamžitě projevilo v kvalitě stolice. Stravu si dost hlidam, proste klasika.

Co se tyče příznaků. Můj problém je ze dost zapominam. Některé věci jsou pryč, jak ale odezní zapomenu. Třeba afty, prostata, pocení... některé min cetnejsi. Některé ale i přibyly nebo se zvýraznily. stejně bych ale vyjmenoval 10 věci kt. Jsou minimálně divné.:) naposledy jsem si stěžoval na to břicho, Viz předchozí příspěvky. To se dost sklidilo. V podstatě mám par dni kdy je absolutně OK, pak třeba 3 dny bolí v jednom místě vlevo a pak třeba 3 dny přesně v okoli mocaku. Tohle všechno ale odchází a pak se vrací asi v o něco menší intenzitě. No před rokem jsem kvůli tomu mocaku nemohl spát a pral do sebe aulin. Spis mi teď vadí ta únava, hučení v hlavě případně bolest hlavy. To je naprd. Ale věřím ze dal od pulzu se to zas zlepší.

Kdyz bych to měl nějak shrnout. Před 2 roky jsem se cítil jako absolutně zdravý jedinec. Začal jsem se léčit cca po 3/4 roce nějakých souvislejsich Problému. Jsem přesvědčen ze ta vším u mě stojí borelie, s kterou nějak moje tělo zilo v symbióze než jsem se odrovnal v práci, na operaci a než mi obvodacka v problémech píchla klistovku. A to jsem před několika lety dostal upozornění když mě 2 m bolela hlava a pak se to samo srovnalo. Od začátku nejsem ležák, chodím do práce, i když je to někdy těžké, hlavně s pulzy. Neměl jsem az tak šílené příznaky jako někteří zde, proto možná nevidím tak jasné posuny v léčbě. Už teď vím ze to u mě bude na roky, neříkám atb ale určitého režimu, bylin, saun.... ale to mi jedno, pokud tam někde v budoucnu je šance přiblížit se stavu z před 2 roky, tak věřím ze ji využiji naplno.

ts týden mám kontrolu i dur. Jsem s ni spokojen, jde dost z ostra, vše je herx ale už mockrát se ukázalo ze měla pravdu a to i u mě. Navíc se mi líbí ze jde i do té alternativy. Hodím sem ještě ltt a cd57, jsem zvědavý :) mám po 2m imunoru a 2 m polyoxi. Rad bych už měnil na benemicin, ale nevím, reakce furt mám. Myslím ze za dost věcma je i bartonella (stehna, hlava, mocak - typicky), já benemicin bral jen 300 3 m a pak 450 mg 3m, což asi úplně nestačí.

díky za jakékoliv vecne komentáře . Mějte se míra 

ps: Sry za preklepy, píšu na mobilu

 

 

 

 

Ještě bych chtěl diplnit, ze

Ještě bych chtěl diplnit, ze od půlky června nám v kombinaci 100 mg mina kvůli slunku, takže možná i proto ty zvyraznene neuro problémy. M.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k