červené tečky věděli by v Augsburgu?

něco jako maličké hemangiomy, krevní znaménka. rojí se mi po těle, horní půlka mé osoby je tím esteticky totálně zmršená, jsou jich desítky maličkých, tu a tam větší. stejné má otec a oba máme těžké kognitivní potíže. nedokázal by se někdo z těch, kdo se léčí v Augsburgu, optat, jestli nevědí víc o příčině? někde jsem četla o babesiích nebo rickettsiích nebo co... samozřemě negativní.

http://careman.files.wordpres

http://careman.wordpress.com/

Taky jsem měl, možná chlamky,

Taky jsem měl, možná chlamky, možná bartonelky...   , je to pryč...

Ovšem v ne takové hrůze, jak je v odkazech dervise, jen takové červené pupínky, jak nacuclé štěnice...

březen 2013 ukončení CAPu 

Já je mám taky, ale né tedy

Já je mám taky, ale né tedy co je výše uvedené v odkazech. Jsou takové kulaté, červené jako krevní sraženinka, nemám jich tolik, ale zdá se mi, že za poslední rok mi jich trochu přibylo. Mám pozititvní bartonellu, borku, ehrli, CPN v igg, tak asi jedna z těch mršek :-(. Ale když si všímám lidí v létě, právě jsem se na to loni zaměřila, má jich to spousta. tak nevím..... Ale doktorka mi říkala, že prý to nic není , no moje "skvělá OL"

takhle to nevypadá, jsou to

takhle to nevypadá, jsou to taková ta kreví znaménka, nic otevřeného, prostě cévní "uzlíky" v kůži. zarazilo mě, že já i otec máme podobné a k nim podobné trable s hlavou. každopádně další znetvořující příznak.

Když píšeš o tátovi, tak jsem

Když píšeš o tátovi, tak jsem hned za tepla volala mamče, protože si pamatuji, že jsem je na ní viděla taky a potvrdila mi, že je taky má, ale spíše nohy, něco málo na hrudníku a zádech. S hlavou problémy nemá, já samozřejmě ano, ale u mně je to spíše dané tím, že je mi furt blbě...Tak bůh ví, co za tím bude .......možná kožní by nám mohla odpovědět??????Jdu tam s dcerou, tak se optám a pak poreferuju

Petechie jsou stará dobrá

Petechie jsou stará dobrá Bartonelka.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

K  teorii bartonelky se

K  teorii bartonelky se přidávám, mám "tečky" a mám i bartonelu v Igg :-(

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k