Chlamydia pneumoniae

Zdravím Vás všechny a mám na Vás dotaz..byla mi diagnostikována cpn na základě krevních testů. Trpím na chronické bolesti hlavy (a toto bylo jediné možné vysvětlení mých problémů). Vím, že už jste na toto odpovídali jistě mnohokrát, ale co mě teď čeká?Díky moc za nějaké zjednodušené vysvětlení.. :-)

Udělala jsi terapeutickou

Udělala jsi terapeutickou sondu na základě akce-reakce tj. naordinovali ti nějaké léky a byla reakce? Pokud máš "jen a pouze" bolest hlavy, tak to může být z čehokoliv. Zjistíš to pouze podle systému akce-reakce, protilátky proti chlamýdiím má dneska v těle snad každý - teda kromě mě :-) Pokud chceš začít sama něco... tak doporučuju začít s detoxem (tím nic nezkazíš) tj. Chlorellu a jiné dostupné věci - studuj sama - je to tvůj boj, bolest hlavy bývá často z toxínů. Tj. nemoc třeba i odezní, ale zanechá tam po sobě smetí. Jak ti to začalo a jak dlouho to trvá?

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Léčba jako taková se bude

Léčba jako taková se bude řešit v pátek, čeká se na kontrolní výsledky odběru. Hlava mě bolí skoro dva roky, začalo to z ničeho nic, ze dne na den, bez jakékoliv zjevné příčiny, nepředcházela tomu žádná nemoc. Bolesti jsou každodenní, celoměsíční (vyjma pár dní), bez návaznosti na cyklus (hormonální porucha byla vyloučena), ve stejných místech na obou stranách hlavy. CT, MR, EEG bez nálezu, kompletní krevní testy ok, alergie ne, jediné na co mi přišli, byla snížená funkce štítné žlázy, která je léčena, nízká hladina vit. D (doplňuji) a právě pozitivní chlam.pn. Bolest hlavy nedoprovázejí žádné jiné příznaky, byla vyloučena migréna. Když zhodnotím životní styl..mám doma tříletá dvojčata, spánek není tak vydatný jak bych potřebovala, stres okolo taky je, ale nemyslím si, že by tyto faktory byly až tak zásadní pro takovou dlouhotrvající bolest hlavy. Nicméně chlorellu určitě koupím :-) já opravdu a upřímně doufám, že tento problém má na svědomí právě chlam., protože už jsem neskutečně vyčerpaná, nejsem schopná se o děti starat tak jak bych potřebovala a chtěla..

Takže jen tak pro info,

Takže jen tak pro info, kontrolní testy vyšly negativní, takže začínám znovu od zaačátku. Díky.

 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k