Chlamydie ?

Zdravím všechny spoluútrpníky,

chtěl bych poprosit o názor, případně radu k mému zdravotnímu stavu. V září 2014 jsem po cca roce zdravotních problémů (pocení,vyčerpanost,ztuhlost svalů,zimnice atd.) a pozitivních testech na boreliozu zahájil pod dohledem lékaře Wheldonův protokol. Asi po roce protokolu byl můj stav mnohem lepší asi na cca 80 až 90 % původního zdraví. Jak už to tak bývá, s jídlem roste chuť a já se snažil žít jako dříve. Snažil jsem se sportovat jako dříve, čímž jsem se zbtečně vyčerpával. Na podzim roku 2015 jsem postupně začal mít nové potíže. Začalo to občasným svěděním kůže po celém těle, bolestmi hlavy, permanentním nachlazením a ztrátou chuti k jídlu a hubnutím. V lednu se moje potíže dál zhoršovaly - každý den večer úplně zarudlé oči, které řežou, tlak a bolest pod levým žebrem, špatné trávení, nechutenství, bolest kloubů a svalů a samozřejmě obrovská vyčerpanost. Stále jsem byl na wheldonovi, ale už jsem nebral několik měsíců entizol. Tyto problémy trvají do ted, spravila se jen chuť k jídlu a trávení, takže už nehubnu, a také mě už téměř nebolí klouby a svaly. Užíval jsem dál wheldona včetně entizolu, ale  můj stav se už nijak neměnil - pouze vždy cca týden po pulzu jsem zažil několik dní zhoršení celkového stavu a s tím opravdu nechutné psychické stavy. Proto jsem červnu 2016 nastoupil do zaměstnání (pod tlakem okolí) a wheldona vysadil - od té doby stav téměř beze změny - červené oči a pocit řezání v očích (přes den někdy klid, ale večer vždy nejhorší), již od února permanentní zahlenění v krku které mě nutí stále chraptět a kašlat, únava, občasné zimnice či návaly horka, , občas nateklé a bolestivé podčelistní uzliny a v neposlední řadě výrazné bušení srdce a dušnost. Takže - oční problémy, hubnutí, nechutenství, svědění kůže, bolesti hlavy a srdeční problémy - žádnou z těchto potíží mi borelioza nezpůsobovala.

Otázka tedy zní... Mohl jsem chytit na Wheldonovi chlamýdie ? Pomohlo by nasadit jiný protokol ?  V průběhu léčby jsem byl na chlamydie pravidelně testován, proto dávám pro srovnání test Elisa ze září 2015, kdy jsem byl bez těchto nových potíží, a test Elisa z března 2016, kdy jsem byl už v nejhorším:

Září 2015 - Elisa - Ab anti Chlamydia sp. IgM  - O,65 - negativní, IgA - 0,60 - negativní, IgG - 0,83 negativní

Březen 2016 - Elisa - Ab anti Chlamydia sp. IgM - 1, 07 - hraniční, IgA - 0,42 - negativní, IgG - 1,62 poztivní

K tomu dodávám - že v žádném předchozím testu mi nevyšla třída IgM na chlamydie hraniční ani pozitivní, a zpravidla i IgG bylo negativní.

Zajímalo by mě hlavně, zda si myslíte že je možné aby se někomu tak rozjely chlamydie při protokolu, a jestli tomu odpovídají potíže, které zde uvádím.

protože jsem jedl dlouho antibiotika, říkám si jestli se mi nerozjela po tkaové době candida, a nezpůsobuje mi všechny tyto problémy, ale je to asi nepravděpodobné, i když candidu určitě alespon lehce rozjetou mám a občas se ukáže na jistém místě, ale nic vážného, nemít ostatní problémy, vubec by mě to nezajímalo. S candidou je to ale tak, že se jí přisuzují téměř všechny potíže, na které si člověk vzpomene. Pokud někdo bude mít tu trpělivost a přečte si to, prosím alespoň o názor, jestli i já teď patřím mezi vás.

Díky moc, Motous :)

popravdě, vypadá to dost

popravdě, vypadá to dost podivně. Po celou dobu jsi byl krytý antibiotiky, a najednou máš pozitivní IgG a hraničně pozitivní IgM? (tj. akutní infekce?). Buď byl ten předchozí test falešně negativní, nebo je tento falešně pozitivní. Ale to, jak by ses mohl nově nakazit při krytí antibiotiky mi není jasné, takže bych spíš předpokládal, že ten předchozí test byl falešně negativní. 

Jak bych ti poradil? Nevím a pochybuju, že to někdo ví.

ohledně candidy, nejsem uplně přesvědčený, že se jedná o nemoc. Když googluješ kandidu, tak to na tebe vyplyvne jakési alternativní medicínské stránky, které tě straší tou nemoci, co všechno to dělá. Přijde mi to jak nemoc uměle vymyšlená alternativci. Candida většinou existuje lokálně - v krku, ve vagíně a myslím že standardně žije i ve střevech. Systematizovaná candida, co by se rozšíříla po celém těle, je vzácná a tuším bez léčby smrtelná, a vždy se vyskytuje jen u těžce imunokompromitovaných lidí (tj. se zcela zdecimovaným imunitním systémem)

Ale přece jen jednu radu bych ti dal. Zkus neem.

Já jsem teď nadšený z neemu - přírodní antibiotikum, antivirotikum, antiparazitikum, antihelmintikum, antimykotikum. Skoro to zní až příliš dobře, aby to byla pravda (ale jdou vygooglovat seriozní studie , které to potvrzují, farmafirmy to masivně zkoumají, tahaly se o patenty). Začal jsem to užívat před pár dny, a definitivně cítím, jak to bojuje s tou infekcí - brnění v dutinách, v krku, bzučení v hlavě. Když o tom budeš googlovat, tak zjistíš, že to funguje na plísně, na candidu, na boreliozu, na parazity, na malárii, na toxoplasmu, na chlamydii, na bakterie. Obsahuje to asi 140 účinných látek, které jsou prozkoumané jen částečně. Já jsem to koupil odsud a beru to 2x denně. Za zkoušku nic nedáš.

Podle toho, co jsem někde četl, to je schopno vymítit chlamydii za 1 až 3 týdny. Já mám zkušenosti zatím jen krátkou, ale za 3 týdny dám vědět. Každopádně pokud umíš anglicky, tak není problém si počíst zkušenosti z Amazonu nebo odjinud.

 

Kloubní a zažívací potíže,

Kloubní a zažívací potíže, nechuť,  dělá yersenie, která může odeznít i sama, pokud imunita  pracuje. Byl jsi sice krytý ATB, ale z potravin či vody jsi mohl chytit yersenii, částečně mohly potíže později odeznít. Yersenie mohly nabudit chlamydie, které se naštvaly. Být tebou, udělám test na yersenie.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k