Chlamydie plicní- úspěšnost ATB protokolu?

Mám již 7 let chronickou formu chlamydiové infekce, pozitivní Iga a IGg, problémy s klouby, kašlem a únavou. Zajímá mě jestli existuje někdo, kdo měl po ATB protokolu negativní výsledky v Iga, Igg a IGm, nebo to pacienti podstupují pouze pro zlepšení  potíží a celkového klinického stavu. Dočetla jsem se tu o různých zlepšeních, ale, že by se někdo vyléčil tak, že by chlamydie byly negativní, to ne. Budu ráda za vaše názory.

 

Ahoj!.....  Ja sa liečim

Ahoj!.....  Ja sa liečim zatial iba krátko,ale moj  IS je v pr.....li a mám klinicke problémy,  ktoré sposobili  zle liečené chlamýdie..... ...Kludne by som mohla mať protilátký IgG , IgA pozit a nerobilo by  mi to problemy ...neriešim. Skoro 8O  percent populácie má chlam. IgG pozit!!!.... V robote mám tri kolegyne, ktoré sa liečili na chlamky a ani jedna nemá také problémy ako ja.....A myslím , že každý na týchto stránkach je v podobnej situácii....... Tlačím do seba ATB nie preto, aby boli protilátky negat. ale preto aby som mohla normálne žiť, bez bolesti a   radovať sa zo života...... A nikdo mi neponúkol inú alternatívu,okrem náročnej ATB liečby. Vďaka aj za to. ... Nie je doležité mať protilátky negativne, ale doležité je, aby môj IS dokazal udržať tieto patogény v rovnováhe....   Samozrejme, že ATB ničia chlamky a tým ubúdajú  zdrav. problémy, ale po liečbe musi IS pracovať naplno... A to je asi najväčší problém ukončenej liečby...... A osobne si myslím, že vyliečených ludí je veľa( zaregistrovaných je asi 1O OOO ludí) ale nemajú potrebu sem písať .... Česť výnimkám....Alebo sa mýlim???      Majka Bull

ATB liečba nieje náročná je

ATB liečba nieje náročná je to normálna protizápalová liečba,len treba správne nastaviť kombinácie ATB +metronidazol a dávky . Neuznávam dlhšie bratie ATB ako 1,5 Mesiaca. Za 1,5M musia byť všetky baktérie vypálené.Nemá zmysel sa ďalej odmikrobovať nakoľko to vo vlaku ,autobuse ,obchode a pracovisku  nakolonizuje naspäť od ľudí ,ktorý neberú ATB a vydychujú celý zverinec.Čo je to vlastne IS imunitný systém? 

Neviem ale ludia majú rozličné autoimunitné defekty ktoré lekári nevedia odhaliť  a prejavuje sa to zápalom klbov ,ischias, chrbtica....Tieto spomenuté choroby sa volajú autoimunitné. Niektorý liečitelia aj natura lekári tvrdia ,že na vine sú parazity,a dávajú rôzne antiparazitárne kúry.

Kupodivu to pomáha a ich stav sa výrazne zlepšil.Treba pochopiť čo je autoimunitná porucha ,čo pomáha a čo zhoršuje stav. V žiadnom prípade na autoimunitnú poruchu nepomáhajú doplnky ,vitamíny ,antioxidanty, na" posilnenie imunity "  ale imunitu treba utlmiť napríklad kortikoidom.Najčastejšia autoimunitný defekt je sarkoidóza v prvom ,druhom štádiu (a ešte k tomu príde  a zmizne) lebo ju nikto nemá snahu zistiť. Autoimunitné zhluky ako produkty nedokončených imunitných procesov sú ukadané do rôznych častí tela ako sú klby ,chrbtica ,pečeň,slezina,zažívací trakt,hlava a tam spôsobujú zápaly.Protizápalová liečba ATB+ antiparazitikum metromidazol ktorá sa pojednáva na týchto stránkach je super empiricky overená liečba. Domnievam sa e ľudia so zápalmi klbov najskôr nemajú parazity ale sarkoidózne zhluky pôsobia ako parazity .Antiparazitiká typu antimalariká sú na rozbíjanie sarkoidoznych zhlukov najvhodnejšie. 

Ludia nevedia od čoho sú chorí a lekári majú svoje zabehnuté arogantné schémata,ktorých sa držia ako keby vedeli všetko.

Najlepší je taký lekár ,ktorý na sklonku balancovania  zistí e nevie nič a v medicíne je všetko tak a práve naopak.

A nikdy by som nelipol na nejakých jalových laboratóznych rozboroch.

"... Neuznávam dlhšie bratie

"... Neuznávam dlhšie bratie ATB ako 1,5 Mesiaca. Za 1,5M musia byť všetky baktérie vypálené...", hm, a to jako kdes vzal? 

Někdo mele cosi o léčbě založené na důkazech, Evidence based medicine, a důkaz nikde! Jiný soudí jen podle sebe, výsledek stejný, lidem stiženým tímhle svinstvem jsou houby platná všechna tato rádoby "moudra"...! 

Jediný kdo má pravdu je ten, kdo ví, že nic neví! Me nihil scire scio! To platí již tísíce let. Ten, kdo je přesvědčen jen a jen o své pravdě, ten bývá vedle jak ta jedle! 

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

IgA by se s vyléčením mělo

IgA by se s vyléčením mělo znormalizovat, IgM je pozitivní jen na začátku infekce, IgG zůstane pozitivní na celý život

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k