Chronický únavový syndróm. Ohliadnutie za 6 rokmi WP

Nenašiel som si dostatok času na to, aby som spísal podrobný blog o priebehu mojej liečby, ale skúsim napísať aspoň takúto stručnú sumarizáciu, skôr než zabudnem úplne na všetky detaily. Moja liečba bola značne chaotická a nedržal som sa úplne WP, hlavne v neskorších rokoch som veľmi veľa experimentoval, s pozitívnymi aj negatívnymi výsledkami. Preto aj popis liečby je značne komplikovaný a neprehľadný.

Základný stav

Základný zdravotný problém bol chronický únavový syndróm, od roku 2004. Spočiatku som s ním bojoval s pomocou imunológov (injekcie Imodinu, preparáty Imunoru). Výsledky boli síce výrazné, prakticky okamžitý ústup únavy, ale veľmi krátkodobé, obvykle v priebehu 1 týždna sa všetky problémy znovu vrátili.

Okolo roku 2007 už imunologická liečba vôbec nezaberala. Zdravotný stav bol tak zlý, že mi robila problém 1 hodinová prechádzka okolo domu.

Začiatkom roku 2008 sa mi pri náhodných testoch objavili protilátky proti chlamýdii pn, veľmi vysoké protilátky proti mycoplasme pn, protilátky proti bordetelle parapertusis a vysoké protilátky proti EBV. Z toho som vychádzal a keďže môj zdravotný stav bol tak zlý, že som nemal čo stratiť, rozhodol som sa risknúť liečbu WP.

Rok 2008:

1. rok WP bol v podobe klasického Wheldonovho protokolu: NAC+doxy+azi+entizolové pulzy v dĺžke 4,5-5 dňa. Atb som začal v máji 2008, predchádzala im asi mesačná prípravná fáza čisto iba na vitamínoch. Protokol som vydržal asi 7 pulzov, potom boli reakcie na liečbu tak silné, a postpulzová depresia tak ubíjajúca, že som protokol na 3 mesiace vysadil a bral ďalej iba doplnky.

Počas tohto ročného obdobia sa objavili asi 2 dni, kedy som sa cítil lepšie než pred liečbou, rekordom bola poldňová okružná cesta po pražských obchodoch. Väčšinu obdobia som sa cítil zúfalo zle, s extrémnou mozgovou hmlou, nesústredenosťou, veľmi silnou únavou, dezorientovanosťou a depresiou.

Rok 2009:

2. rok WP. Pokračoval som ďalej klasický protokol: NAC+doxy+azi+entizolové pulzy. Naštudoval som si informácie o chlamýdiovej porfýrii a dospel k názoru, že stojí za mojimi hroznými reakciami na pulzy. Pridal som teda k liečbe Strattonove rady na detoxikáciu od porfyrínov: vysoké dávky carbofitu, podjazykový vitamín B12 vo forme methylcobalaminu, plus malé dávky glukózy na okamžité potlačenie príznakov. Dávkovanie ostatných vitamínov som posunul až na hranicu zo Strattonovho protokolu. Často som mal problém, že som za deň nedokázal vypiť toľko vody, aby som zapil všetky tabletky.

Výsledky: stav bol silne premenlivý s veľmi zlými a mierne zlými dňami. Rekordnými výkonmi bol jeden celodenný výlet spojený s výstupom pešo na Jestěd (niečo v minulosti nepredstaviteľné) a jeden celodenný výlet do Koněprusov.

Rok 2010:

3. rok WP. Tu už si detaily presne nepamätám, ale začal som výrazne viac experimentovať a upravovať protokol. Istú dobu som skúšal pridať vysoké dávky vitamínu D3. Po asi 4 mesiacoch sa to prejavilo dramatickým zhoršením herx reakcií na všetky typy antibiotík (hlavne na doxycyklín, z ktorého som býval psychicky úplne mimo, malátny a so silnými depresiami). Branie déčka som teda znížil. Pôvodný plán brať WP plus 10 000 IU D3 denne hodnotím zo spätného pohľadu ako veľmi riskantný a nereálny. Taktiež som v tomto období prešiel z metronidazolu na tinidazol v nádeji, že by naň mohli byť menej drastické reakcie než na metro (ako tvrdili všetci na cpnhelp). Metronidazolové pulzy mnohým ľuďom spôsobujú stavy silných depresií.

Výsledky: stav bol stále veľmi silne premenlivý s obdobiami totálnej únavy a hlbokej depresie, striedanými s krátkymi obdobiami nezvykle dobrého stavu. Tieto dobré obdobia však boli výrazne častejšie a s výrazne viac fyzickej energie, než v minulosti. Už na jar som zvládol niekoľko poldenných výletov po okolí prahy a minimálne 2 mimopražské výlety. V minulosti niečo nepredstaviteľné. Podobne v lete som zvládol viacero jednodenných turistických výletov mimo prahu. Rekordom bol 4 dňový výlet do Krkonôš, kde som zvládol fyzicky výstup peši z Pece pod Sněžkou až na samotný vrchol a 2 menšie krkonošské trasy. Skúsenosti z minulých rokov boli vždy také, že najlepší zdravotný stav býval počas leta a začiatkom jesene, potom nasledovalo vždy zimné zhoršenie stavu a najhoršia situácia bývala začiatkom jari.

Rok 2011:

4. rok WP. Krízový rok. Robil som ďalšie experimenty s protokolom, keďže som mal pocit stagnácie a frustrujúco pomalej liečby (pôvodne som mal predstavu, že za najnejskôr 1,5 roka budem vyliečený). Na azitromycín som nikdy nemal žiadnu herx reakciu, takže som ho vymenil za roxitromycín. Pokračoval som WP v podobe: doxy+roxi+tinidazol+kolísavé dávky vitamínu D3. K tomu vysoké dávky vitamínov podľa strattonovho protokolu a protiporfyrické vitamíny: carbofit, B12, sporadicky glukóza.

Situácia sa ďalej kombinovala so stupňujúcimi pracovnými stresmi v práci, ktoré som napokon riešil 3 mesačným neplateným voľnom na zotavenie. Počas letného obdobia sa náhle stav veľmi výrazne zlepšil. Bežné boli popoludňajšie niekoľhododinové prechádzky po Prahe, zrealizoval som tiež početné jednodňové turistické výlety mimo Prahu a rekordom bol ďalší 4dňový pobyt v Krkonošiach so 4 fyzicky náročnými celodennými trasami. Situáciu som videl veľmi optimisticky. S príchodom jesene a zimy sa stav znovu zhoršil a vrátili sa únavové vlny a depresie.

Rok 2012:

5. rok WP. Pokračoval som stále vo WP v podobe NAC+doxy+roxi+tinidazol. Na isté obdobie som pridal niacin. Výsledkom pridania niacinu bolo dramatické zhoršenie znášanlivosti pulzov tini: v minulosti som zvládal 5 dní metronidazolu, teraz som zvládal len 4 dni tini a vo veľmi zlých pulzoch iba 2 dni (potom nasledovali záchvraty zvracania a nedalo sa pokračovať ďalej).

Po 4 rokoch WP sa začal prejavovať výraznejšie nový problém a to bola premnožená candida albicans na jazyku a veľmi úporná seboroická dermatitída (lupiny) vo vlasoch a na časti tváre. Lupiny som mal už dlhé roky pred štartom WP, ale v poslednom roku sa výrazne zhoršili. Niektoré zdravotné stavy som začal pripisovať premnoženej candide a nie chlamýdiam. Takže koncom roku 2012 som začal robiť experimenty s pridaním rôznych antimykotík: nystatinové tabletky, neskôr fluconazol, kloktanie úst citrovitalom,... Reakcie na prvé tabletky fluconazolu boli značne dramatické: už po jednej tabletke ohromná mozgová hmla a stav malátnosti, chaotické búšenie srdca. (Pre zaujímavosť: v súčasnosti mi fluco nerobí prakticky žiadne prejavy)

V porovnaní s predošlými rokmi stav viac pripomínal stagnáciu a nebolo vidieť tak výrazné pokroky ako v predošlých rokoch. Stav mal stále k vyliečenie ďaleko, stále prichádzali dlhé obdobia silnej fyzickej únavy, mozgovej hmly, depresie, malátnosti a to napriek tomu, že stav bol jednoznačne lepší, než pred začiatkom WP. Koncom roku 2012 som po niekoľkých rokoch znovu siahol aj po podpore imunity pomocou Immodinových injekcií. Podobne ako v predošlých rokoch som občas dával do protokolu 2-týždňovú pauzu na zotavenie, keď boli reakcie príliš silné alebo keď na mňa doľahla príliš hlboká postpulzová depresia.

Rok 2013:

6. rok WP. Extrémne neznesiteľné reakcie na pulzy (už po 2 dňoch prichádzali prudké záchvaty vracania), plus pretrvávajúci pocit stagnácie. Dospel som k názoru, že hlavným problémom sa stáva premnožená candida, ktorej toxíny nežiadúcim spôsobom reagujú s liekmi WP. Takže som prešiel na nejakú dobu na antimykotickú lieču. Objavili sa tiež problémy s bolesťami kĺbov, takže som na niekoľko mesiacov pridal glukosamin, prekvapivo rýchlo zaúčinkoval a problémy ustúpili. Objavovali sa tiež rôzne ďalšie podivné problémy s nepružnou pokožkou pripomínajúcou krepovaný papier, ktoré som riešil braním kolagenu.

Ťažiskom tohto roku bol hlavne boj s seboroickou dermatitídou na tvári a vo vlasoch. Počas tej doby som prerušil WP a zameriaval sa niekoľko mesiacov na antimykotickú liečbu.

Taktiež som pridal ďalší experiment: hlavným zostávajúcim problémom boli extrémne husté biele hlieny v krku, neidentifikovateľnej príčiny. Vzdorovali všetkým antibiotikám z WP, pripomínali husté biele lepidlo a extrémne páchli. A jednoznačne som sa z nich cítil zúfalo priotráveno. Zaradil som teda do liečby látky proti biofilmom: Neprinol, citrovital, zelený čaj, xylitol. Dopĺňal som to antimykotikami: v ústach rozpúšťané tablety nystatinu, neskôr nahradený krátkymi odbobiami intenzívneho brania fluconazolu.

K vitamínom som pridal ďalšie experimentálne vitamíny mimo WP: tocotrienoly (silnejšia verzia vitamínu E, veľmi drahé a efekt nie moc výrazný), astaxantin (veľmi silný antioxidant s rozumnou cenom) a luteín (na ochranu zraku, ktorý sa mi začal zhoršovať).

Pomerne veľkú časť roku som mal dlhé pauzy od WP. Situácia bola neuspokojivá, s obdobiami dlhého pomalého zhoršovania stavu. Stav bol stále lepší než pred štartom WP, ale horší, než predošlý rok. Znovu som siahol po podpore imunity, tentoraz pomocou rozpustného Imunoru, ale výsledok bol silne nepresvedčivý.

Spätne hodnotím, že za týmto dlhým obdobím stagnácie mohol byť môj prechod na tinidazol, ktorý síce mal miernejšie reakcie na pulzy (hlavne slabšie depresie), ale slabší liečebný efekt, v porovnaní s prvými 3 rokmi na metronidazole.

V druhej polovici roku som po početných neúspešných domácich experimentoch konečne dostal balíky s kvalitnými antimykotikami (krémy aj tabletky) zo zahraničia (z Nemecka) a nasadil silnú antimykotickú liečbu. Nizoralový krém, nystatinový krém, nizoralový šampón vo vysokých dávkach, citrovital a nystatin do úst, Neprinol na rozbíjanie biofilmov. Typickým javom posledných rokov liečby bol nepretržitý pocit zimy, pocit že sa človek nemôže zohriať a všade sa trasie zimou. Pokiaľ to človek zažíva niekoľko rokov nepretržite, začne to byť riadne frustrujúce.

Koncom roku som sa z drvivej väčšiny zbavil 20 ročného problému s lupinami vo vlasoch a na tvári.

Potom tesne pred koncom roka, uprostred zimy, sa náhle objavilo skokové zlepšenie stavu a ústup únavy a mozgovej hmly. Bolo to o to prekvapujúcejšie, že zima vždy bývala krízovým obdobím roka. Pokračoval som v tej dobe v modifikovanom WP: roxi+doxy, úplne vynechané pulzy, fluconazol, neprinol, vitamíny, xylitol. Robil som v tej dobe divoké experimenty s protokolmi, takže netuším, čo presne spôsobilo tú náhlu zmenu k lepšiemu.

Rok 2014:

7. rok WP. Prechod na prerušovaný protokol, veľmi dobrý stav. Zdravotný stav s výrazne zlepšoval počas celého prvého polroku 2014, vrátane jarných období, ktoré bývali vždy predtým najkrízovejšie časti roku. Veľa som chodil po vonku, zvládal som celodenné aktivity mimo dom. V minulosti sa síce tiež objavovali osamotené dni, kedy som zvládal celodennú aktivitu, ale v tomto prípade to bola dlhá séria bezproblémových dní, kedy som ráno vstával a vracal sa domov o 23h v noci a vôbec sa necítil unaveno. Takto dobré obdobie som nemal od doby, čo mi pred 10 rokmi vzplanul CFS.

Fungoval som v režime prerušovaného protokolu, cca 2 týždne atb, 2 týždne pauza. Bral som ďalej rôzne antimykotiká, k tomu Neprinol na rozbíjanie biofilmov. Seboroická dermatitída úplne zmizla. Občas sa stále objavovali obdobia útlmu a čiastočného návratu únavy. V tomto období som tak chaoticky experimentoval so všetkými možnými antibiotikami, antimykotikami a netradičnými vitamínmi, že nie som schopný prisúdiť, čo bolo príčinou môjho zlepšenia stavu.

V lete som fungoval niekoľko mesiacov úplne bez antibiotík, chcel som si po dlhých rokoch užiť slnečné leto, čo s doxycyklínom nebolo možné. V minulosti sa už po 2 týždňoch vysadenia WP objavoval nábeh na relaps, tentoraz som vydržal bez problémov 3 mesiace. Zároveň som po prvý raz výrazne znížil dávkovanie vitamínov a po prvý raz za 6 rokov som znížil dávkovanie carbofitu proti porfyrínom (v minulosti som nevydržal bez carbofitu ani deň, okamžite mi začalo byť zle).

Koncom roku 2014 som pristúpil k ďalšiemu experimentu. Namiesto WP som začal realizovať modifikovaný Nicolsonov protokol proti mykoplazmám, obohatený o Ďurovskej protokol: klaritromycin+fluconazol. Pointou úvahy bolo, že súčasný zostatkový stav už nie je spôsobený Chlamýdiou (tá bola vyliečená v predošlých rokoch WP), ale že zostáva nevyliečená mycoplazma pn (aj po 5 rokoch WP stále vysoko pozitívna v testoch). Takže som sa rozhodol pre Klaritromycin (Klacid) s tým, že ten som ešte neužíval a teda nehrozí, že by mala mycoplazma na neho rezistenciu. Doplnil som to fluconazolom na zosilnenie efektu klaritromycinu a potlačenie premnoženej candidy. Pozor, táto kombinácia je nebezpečná pre ľudí so srdcovou arytmiou! Reakcie na štart tohto protokolu boli pomerne silné: vrátila sa mozgová hmla, pribudli podivné psychotické stavy, podráždenosť, stavy opitosti. Bral som protokol asi 40 dní, výsledkom bola výrazná redukcia dovtedy nezničiteľných hlienov v krku. Po 2 týždňoch od štartu sa reakcie na klari+fluco výrazne zmiernili. Pri neskorších opakovaniach klari+fluco protokolu už boli reakcie úplne minimálne.

Rok 2015, 2016, 2016

Rok 2015 bol charakterizovaný kolísavým stavom s výbornými obdobiami prerušovanými miernymi relapsami. Niekedy sa zhoršila únavovosť alebo mozgová hmla, inokedy sa objavil nábeh návratu seboroickej dermatitídy. Stav nebol vyslovene zlý. Relatívne dlhé fázy som bol bez antibiotík, dávkovanie vitamínov som zredukoval na polovicu a carbofit vysadil úplne (ešte pred 2 rokmi som bez carbofitu nevydržal ani deň). Stále pretrvávali jedovaté hlieny v krku, jeden z posledných zásadných problémov, aj keď boli v menšom rozsahu, než v minulosti.

Čo ma rozlaďovalo, boli opakované zápaly hrdla, kvôli ktorým som viakrát musel znovu siahnuť po antibiotikách, hlavne po klaritromycine.

Počas leta som zažil asi 3mesačné obdobie, ktoré som ohodnotil, že som sa cítil lepšie, než pred 15 rokmi, kedy som bol oficiálne zdravý. Toto obdobie bolo tak dobré, že sa za mnou na ulici dokonca obzerali dievčatá, po prvý raz po dlhých rokoch. Pokračoval som v občasných kúrach klaritromycinom (obvykle v dĺžke 14-21 dní), po ktorých vždy nasledovalo ďalšie zlepšenie a ústup hlienov z krku. Zlepšil sa po dlhých rokoch spánkový biorytmus, spánkový režim sa skrátil z 10 hodín na 8,5 hodiny a začal som sa ľahšie ráno zobúdzať. Sklamaním naopak bol návrat intenzívnych lupín do vlasov, aj keď sa našťastie nevrátili aj na plochy tváre z minulosti.

Na jeseň sa stav znovu začal zľahka zhoršovať. Potom nasledovalo podivné prechladnutie počas obdobia v Prahe, ktoré som nazval "nekončená chrípková sezóna", kedy asi 2 mesiace všetci v Prahe v autobusoch kašlali. Objavilo sa silne zapálené hrdlo a 2 týždne nemohol rozprávať. A následne sa mnohé únavové problémy skokovo začali vracať. Vrátil som sa teda znovu k redukovanému WP (bez pulzov) a stav sa znovu stabilizoval.

A teraz príde téma, ktorú asi budú mnohí vnímať veľmi kontroverzne. V Prahe, kde žijem, sa od roku 2015 (súdiac podľa mojich fotiek) začali na oblohe objavovať chemtrailové aktivity. V roku 2016 dosiahla aktivita doslova desivý rozsah, kedy boli chemtraily na oblohe prakticky každý deň. Je mi jasné, že pre mnohých je táto téma silne kontroverzná. Diskusia o nej je tu , prípadné poznámky smerujte tam. Je mi jedno, či sú chemtraily používané kvôli boju s globálnym otepľovaním alebo či sa jedná o nejaké vojenské radarové či klimatické zbrane. Faktom je, že som na tieto intenzívne práškovacie dni značne citlivo reagoval a okamžite nasledovalo zhoršenie stavu. Pri čítaní internetu vidím, že nie som jediný, kto takto reaguje. Mojím typickým príznakom bolo zapálené hrdlo, pocit prachu v pľúcach, výrazne zvýšená tvorba hlienu v krku a náslene stavy psychickej únavy. Od jesene 2015, kedy sa chemtraily začali vyskytovať na oblohe skutočne masovo sa môj stav začal zhoršovať. Vnímal som to hlavne v podobe zvýšenej únavy a návratu mozgovej hmly. Zarážajúce bolo, že počas chemtrailových dní mi robilo problém zájsť 10 minútovú cestu do obchodu, ale počas čistých dní som bez problémov zvládol pol dňa aktivít mimo dom. V roku 2016 bol môj zdravotný stav výrazne horší, než pred rokom.

Súčasný rok 2017 je o trochu lepší, než minulý rok, ale k skvelému stavu z roku 2015 má ďaleko. Stav kolíše, keď som bez atb, je vidieť pomalý trend zhoršovania. Ak nasadím na 2 týždne antibiotiká z WP, tak sa stav v priebehu niekoľkých dní skokovo zlepší k normálu, ale po vysadení antibiotík sa znovu pomaly zhoršuje. Plánujem teda v dohľadnej dobe nasadiť dlhšiu antibiotickú kúru a porovnať výsledok.

Zhrnutie

Bol som na WP asi 6 rokov, plus ďalšie mesiace v podobe prerušovaného protokolu. Za tých 6 rokov som sa dostal zo stavu zničujúcej chronickej únavy, kedy som doslova len prežíval zo dňa na deň, do stavu, kedy som mohol žiť normálnym aktívnym životom a celodennou fyzickou a spoločenskou aktivitou. Domnievam sa, že môj pôvodný problém spojený s CFS a chlamýdiami a mykoplazmami bol za túto dobu vyliečený. Moje súčasné nejednoznačné zdravotné problémy zrejme súvisia s inou príčinou a ja osobne ich pripisujem práve nezdravým látkam z chemtrails. Je možné, že môj organizmus a imunita je stále oslabená po predošlej chorobe a tak na látky z chemtrails reagujem citlivejšie, než iní ľudia. Je fakt, že nie všetci ľudia v mojom okolí na chemtrails reagujú. Niektorí sú bezproblémoví aj počas silných chemtrailových dní ale poznám aj osobu, ktorá na situáciu presne rovnako ako ja: rýchlý príchod únavy a mozgovej hmly.

Takže toľko z mojej strany.

Pár dní budem monitorovať diskusiu pod blogom, kto sa chce čokoľvek spýtať, nech napíše do diskusie.

Nepíšte mi otázky do Inboxu, odpovedám iba na verejné otázky, aby z toho mala úžitok celá komunita.

Som skeptický.... vidíš

Som skeptický.... vidíš problém tam kde ho chceš vidieť.... 

každý deň preletí 100 lietadiel nad tvojou hlavou + každý deň sa cítiš chorý = môžu za to chemtrails... 

Každý deň sa rozprávam s manželkou+ každý deň sa cítim chorý = môže za to moja manželka? ..........do takejto logiky netreba skĺznuť, to je najľahšie...

Skús každý deň suchú saunu (70°C a viac aspoň 2x20 min), športovanie a hladovú dietu (jesť vačšinou nič a keď už, tak nech je to niečo nechutne zdravé)...

Vysad niektoré lieky ak ti nepomáhajú lebo viac si nimi škodíš ako pomáhaš... 

 

re: "každý deň preletí 100

re: "každý deň preletí 100 lietadiel nad tvojou hlavou + každý deň sa cítiš chorý = môžu za to chemtrails... "

Obvykle sa hovorí, že niet dymu bez ohňa. Téma chemtrailov je zahraničí už takmer dve desaťročia veľmi vášnivo diskutovaná a vyjadrujú sa k nej aj rôzni odborníci, vrátane whistleblowerov, ktorí sa na programe podieľali. Podľa uniknutých dát sa jedná o nelegálny vojenský program, a práve preto je jeho existencia dôsledne popieraná. Pod slovom "nelegálny" mám na mysli, že porušuje americké zákony aj medzinárodné zmluvy. Niektoré dôkazy postupne prenikajú aj do oficiálnych zdrojov. Viď linky v týchto dvoch komentároch:

http://www.chlamydie.info/content/chemtrails-ako-pricina-nasich-zdravotn...
http://www.chlamydie.info/content/chemtrails-ako-pricina-nasich-zdravotn...

Kto dôslednejšie hľadá, postupne sa dopracuje až priamo k verejným patentom, ktoré celý proces popisujú.

Mne je jasné, že táto téma je veľmi kontroverzná a dlhú dobu som váhal, či to vôbec spomenúť. Ale problém sa nevyrieši tým, že budeme o ňom cudne mlčať len preto, že je širokou verejnosťou zatiaľ opovrhovaný. V rovnakej pozícii z pohľadu verejnosti boli/sú aj dlhodobé antibiotické protokoly. Keď nahliadneš do tých linkov a celej diskusie, tak vidíš, že ani tu na chlaminfo webe nie každý tému chemtrails hádže automaticky pod stôl.

re: "Vysad niektoré lieky ak ti nepomáhajú lebo viac si nimi škodíš ako pomáhaš... "

V tejto chvíli nemám čo vysadiť, pretože ATB neberiem a aj vitamíny iba v minimálnych dávkach. Takže v tom to nebude.

Mimochodom, niektoré texty, čo som v poslednej dobe študoval naznačujú, že Chronický únavový syndróm, borelióza, mykoplazmy a morgellons sú výsledky amerického vojenského biologického programu a že práve to je dôvod, prečo je debata a liečba týchto chorôb tak extrémne tabuizovaná a lekári prenasledovaní...

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

no ja na chemtrails

no ja na chemtrails neverím... podľa mna je to hoax na ktorom ryžujú konšpirační žurnalisti už dve desaťročia obrovske prachy.... 

Ak by som aj zobral do úvahy, že máš pravdu a chemtrails sú pôvodom všetkých zdravotných problémov tak aj tak vlády nezastavia celú leteckú dopravu kvôli pár ľudom čo na základe nedôveryhodných pozorovaní zistili nejakú chabú spojitosť.... takže aký má zmysel o tom špekulovať? 

Aký zmysel má o tom

Aký zmysel má o tom špekulovať?

Polymérový odborník a enviromentalista Mike Castle píše o vážnych environmentálnych rizikách programu chemtrails.

Z článku: "Autorom je R. Michael Castle, vyštudovaný polymérový chemik s 22 ročnou praxou v obore a 15 ročnou prácou pre nadáciu na odhaľovanie environmentálnych rizík. Text bol publikovaný v máji 2006 v nezávislých novinách Idaho Observer. V roku 2003 bol Dr. Castle spoluatorom návrhu zákona UAPA3, ktorý mal zakázať všetky praktiky rozprašovania chemikálií do atmosféry/stratosféry nad územím USA. Po tom, čo sa ukázalo, že v programe je priamo zainteresovaná americká vláda, kongresmeni stiahli svoju podporu a zákon odmietli podporiť."

Assessing the direct occupational and public health impacts of solar radiation management with stratospheric aerosols . Odborná štúdia publikovaná v US National Library of Medicine

Štyri americké vojenské programy spojené s projektom chemtrails

Britská vláda priznala, že desiatky rokov testovala na miliónoch Britov bakteriologické zbrane . Zdroj: britský denník The Guardian

Skrátka, odborné zdroje sú k dispozícii, len laická verejnosť o nich obvykle nevie.

 

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Mám jednu, resp.2

Mám jednu, resp.2 otázky.

1.Kde žijú tí, čo to mali zosnovať? (tie pokusy s bakter. zbraňami)Otázka sa týka aj "sprisahancov" z "kauzy" chemtrails.Kde a ako žijú tí, čo to na "nás" zámerne vypúšťajú s cieľom zničiť nás.

2.Ak žijú na tu, na  Zemi, ako sa chránili?...resp. kto boli tie "milióny" Britov?

 

Je to asi takto. 1) Látky aj

Je to asi takto.

1) Látky aj baktérie, ktoré sú na ľudí vypúšťané, nie sú smrteľne jedovaté, aspoň nie v jednorazovej dávke. Cieľom je dlhodobým pôsobením ľuďom pomaly poškodzovať zdravie. Preto aj organizátori môžu byť sporadicky týmito látkami zasiahnutí a pokiaľ nie sú vystavení vplyvu pravidelne, žiadne veľké škody neutrpia. To ostatne potvrdzuje aj moja praktická skúsenosť. Akonáhle sa obloha vyčistí, v priebehu pár hodín som znovu v pohode, hoci tesne predtým mi bolo mizerne.

2) Organizátori, ktorí poznajú zloženie týchto látok, môžu vedieť, ako sa pred nimi účinne chrániť: či už formou správnych detoxikantov od ťažkých kovov, užívaním preventívnych antibiotík, vzduchovými filtrami v domácnosti, resp. sa v dobe práškovania v lokalite nezdržujú.

3) S tým súvisí tretí bod: obvykle nebýva práškovaná naraz celá krajina, hlavne ak sa jedná o cielené experimenty s biologickými látkami. Obvykle práškujú jedno konkrétne mesto (hovorím teraz o situácii v USA) a následne si na základe elektronickej zdravotnej dokumentácie vyhodnocujú zdravotné dopady. Treba si uvedomiť, že tieto projekty majú k dispozícii obrovské finančné zdroje, hlavne ak sa jedná o projekty armády.

4) Niektorí ľudia vôbec netušia, čo vlastne rozprašujú. Piloti nemajú oprávnenie na informáciu, čo rozprašujú v daný deň nad krajinou. Proste majú lietať a držať ústa (inak vyhadzov, súd za vlastizradu alebo brutálna pokuta). Niektorým účastníkom (vojaci) je nahovorené, že sa jedná o menšie zlo, v záujme bezpečnosti krajiny (napríklad pri testoch vojenských radarov). Iným účastníkom je nahovorené, že to robia pre záchranu planéty pred globálnym otepľovaním.

5) Mnohí vysokí organizátori sú k dôsledkom ľahostajní, pretože sú vo veľmi vysokom veku a do konca života im zostáva pár rokov. Je im jedno, či si poškodia zdravie, sú presvedčení, že sledujú nejaký "vznešený" cieľ a že to za to riziko stojí.

Tak ako som už naznačil, viaceré záhadné choroby z posledných desaťročí sú spojené s americkým biologickým vojenským programom. Jedná sa o vývoj tzv. nesrtiacich bakteriologických zbraní, ktoré človeka nezabijú, ale iba ho paralyzujú alebo spravia dlhodobo chorým. Pre armádu majú tieto zbrane obrovské výhody:
- je veľmi ťažké vysledovať zdroj infekcie, pretože sa šíria veľmi pomaly s dlhou inkubačnou dobou
- ľudia sú vyradení z ekonomického života, ale zároveň svojou chorobou zaťažujú zdravotníctvo a sociálny systém krajiny (pripomína vám to niečo?)

Z toho, čo som z rôznych zdrojov vysledoval, patrí medzi tieto zbrane:

1. Chronický únavový syndróm. Pravdepodoben vyvinutý v 80tych rokoch ako zbraň na paralyzovanie ekonomiky východného socialistického bloku

2. Borelióza. Vyvinutá ako zbraň proti Vietnamským partizánom

3. HIV. Vyvinuté v 60tych rokoch ako nástroj depopulácie krajín tretieho sveta. HIV bol v Afrike rozšírený pomocou zámerne infikovaných vakcín proti obrne.

4. Ebola. Detaily neviem, len sa spomína, že bola tiež vyvinutá laboratórne

5. SARS. Taktiež laboratórne vyvinutý, bol plánovaný ako moderná verzia Španielskej chrípky s 90% úmrtnosťou. Výsledná 10% úmrnosť a rýchle izolovanie choroby v Hongkongu bolo údajne pre tvorcov veľkým sklamaním.

6. Rakovina. Choroba je síce staršia než bakteriologický program, ale americké výskumné ústavy hľadajú spôsoby jej efektívnejšieho šírenia. Cieľom je depopulácia údajne preľudnenej planéty. Za zmienku stojí, že americké ústavy pre výskum rakoviny zamestnávajú vedcov, ktorí až do 70tych rokov pracovali na bakteriologických programoch, až kým neboli po škandále oficiálne zrušené. Predpokladá sa, že americký výskum rakoviny je v skutočnosti iba zástierka pre pokračovanie vojenských programov.

7. Morgellons. Čo presne je jeho účelom som zatiaľ nezistil, jedná sa zrejme o jeden znajnovších výtvorov. Je to hybridný syntetický patogén, kombinujúci gény baktérií, archeí, húb a nanotechnologických procesov. Detaily nie sú k dispozícii. Je zaujímavé, že morgellony vraj v sebe obsahujú okrem iného génové sekvencie z chlamýdií a mykoplaziem.

Špeciálne by som zdôraznil toto: vzhľadom na to, že sa jedná o vojenské programy, tak liečba nakazených pacientov je z ich pohľadu vysoko nežiadúca. Oni skrátka chcú vidieť, ako sa bude choroba vyvíjať. Navyše si absolútne neželajú medializáciu. Práve z tohto dôvodu je výskum liečby týchto chorôb v USA tak striktne prenasledovaný: zosmiešňovanie témy v médiach, prenasledovanie lekárov venujúcich sa výskumu. To sa týka lekárov venujúcich sa výskumu CFS (Stratton, Wheldon..), lekárov venujúcich sa liečbe Boreliózy (mená neviem), mykoplaziem (dr. Nicolsona vyhodili z kliniky, kde predtým pôsobil a potom sa mu snažili zavrieť jeho novú súkromnú kliniku), morgellonov (výskumník Carnicom čelí opakovane vyhrážkam smrťou za to, že sa v téme príliš vŕta)

Takže tak...

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

zni to jako sci-fi.. ale muzu

zni to jako sci-fi.. ale muzu potvrdit, ze nektere spolecnosti maji takovou silu, ze jsou schopni zastavit ruzne vyzkumy jednotlivych individualistu - at se jedna o stribro, ruznych "jedovatych" kytek ..  uplne neverim, na nektere scenare co uvadis, ale v principu vim, ze do urcite miry neco takoveho je...  o chemtrails presvedcen nejsem (celosvetove)

watch my profile

Myslím, že to není až tak

Myslím, že to není až tak sci-fi, i nyní se hovoří o použití  biol.zbraní.  Infa je dost, že byly jak boreli, tak chlamydie a další viry / bakterie, plísně.../ v laboratořích zpracovávány, bylo to i na Plum Islandu, Laboratoř 257 a další výzkumy, které se dělaly. Nejde o smrt, ale o postupnou likvidaci osob, psychologický dopad, pomalé následky, zneschopnit nepřítele, neodhalení, anonymita .....proto nemoc syn.Perského zálivu. Mnoho vojáků zemřelo po návratu z válek  a také jim nic nebylo.  Již se to tady i na borelioze probíralo. Chce to jen hledat a porovnávat, co může a nemůže být pravda. Pokud někdo s LB /u nás standardně léčenou - t.j. nevyléčnou/  nemůže pracovat v zemích EU, je to na pováženou, že to asi legrace nebude. A u chlamydií to bude podobné.Ono to vše člověka dostihne časem.  Mě celý život přesvědčovali, že jsem OK, chlamydie nic nedělají, ani boreli, ted mám nově  i CHOPN + další závažné poruchy a nemoci, takže tak, bílí havrani se zase vyznamenali!  http://www.globalpolitics.cz/studie/terorismus-biologicke-zbrane a další v google   http://www.chlamydie.info/node/2931  

špatně léčené ničí celé tělo, hlavně srdce, cévy.

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/miliardar-hleda-zbran-na-chlamydie-c...

https://xman.idnes.cz/biologicke-zbrane-kdyz-bakterie-viry-a-toxiny-vraz...

Dr. Garth Nicolson na tému

Dr. Garth Nicolson na tému amerického biologického programu a vývoja "nenápadných" bakteriologických zbraní:

https://www.researchgate.net/publication/235949671_New_Emerging_Infectio...

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Nebudem s tebou polemizovať o

Nebudem s tebou polemizovať o všetkom čo tvrdíš.Pripadá mi to totiž rovnako efektívne a zmysluplné ako "debata" s nábožensky veriacim v spore o existencii/neexistencii boha.T.j.márnosť nad márnosť

Tak len k jednému tvrdeniu,...mám otázku, resp. poznámku

Citujem:" Borelióza. Vyvinutá ako zbraň proti Vietnamským partizánom"

Vývojári tejto zbrane sa asi riadne sekli...Je a bolo "milión"efektívnejších spôsobov eliminovať nepriateľa.Keby to nechali len na borelu, tak tam bojujú s tými partizánmi doteraz.

:-)

Ja len poznamenám, že laická

Ja len poznamenám, že laická verejnosť aj lekári sa ako na "náboženských fanatikov" dívajú aj na nás, ktorí roky jeme antibiotiká a "veríme", že chlamýdie spôsobujú vážne zdravotné problémy. Takže pozor na to, keď niečo automaticky zhadzuješ zo stola, často to závisí len od množstva informácií, ktoré si mal k dispozícii.

Ad borelióza a Vietnam. V tej dobe sa naštartovala nová vlna biologického výskumu a borelióza bol jeden z pokusov, ako paralyzovať partizánov pôsobiacich vo vietnamskej džungli. Napokon prax ukázala, že výrazne účinnejšie bolo použitie "chemických zbraní" v podobe herbicídu Agent Orange.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

dobre pises Miso....zial

dobre pises Miso....zial niektori ludia ziju vo svojej bublinke a veria SME-tam a pobnym dennikom plnym zvastov.

Ale tak da aj nieco z oficialit teda pre naivnych, nieco k comu sa uz po 60 rokoch aj mozno priznat, semtam

https://www.aktuality.sk/clanok/173505/usa-obama-sa-ospravedlnil-za-amer...

niektori aj skapu v nevedomosti a mozno je to aj tak pre nich lepsie.

.....a predsa sa toci!...

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

1. Ano, to je pravda! On

1. Ano, to je pravda! On socialistický blok jel jak dobře namazaný stroj, blahobyt neskutečných rozměrů proti Západu - viz třeba plastové skleničky z Polské lidové republiky, pořád jsme byli o krok před nima, takže bylo nutno vyvinout ten únavový syndrom, díky němuž se RVHP konečně začala ekonomicky sypat :-)))
3. To ho teda vyvíjeli pěkní patlalové, v zemích třetího světa se lidé množí geometrickou řadou HIV neHIV.
6. A já si myslel, že rakoviny přibývá proto, jak a v čem žijeme...a ona je to práce amerických úřadů! Soused měl raka jícnu. Já si myslel, že to má z chlastu a toho, jak žere. A ejhle, oni ho infikovaly ty americké svině :-)))

A ta léčba, to musí být v USA neskutečně nasraní, když HIV dnes již v podstatě není smrtelnou chorobou (léky umí držet na uzdě) nebo když vidí pokroky v léčbě rakoviny jako protonová léčba apod.

Ovšem nejsilnější z Tvých myšlenek je uvedena níže: vojáci radši drží huby o tom práškování, aby jim nehrozily pokuty. Radši teda vraždí svoje děti... Si představuju, jak jde voják do práce a děti se ho ptají "Tatí, a co tam dnes budeš dělat?" "No, Johny, dneska budu sypat na zem takovej prášek abych Vás otrávil, víš. Ale nesmím o tom mluvit." To má logiku!

Iróniou je, že pred 3 rokmi

Iróniou je, že pred 3 rokmi som sa posmieval chemtrailovým textom presne tak, ako sa posmievaš teraz ty mne. Trvalo mi celý rok, kým som začal argumenty počúvať a nezhadzovať ich obratom zo stola len preto, že som si prečítal jeden "múdry" článok. Medzičasom sa téme venujem už dva roky a prečítal som o tom desiatky a desiatky článkov, predovšetkým anglicky písaných, keďže v našom jazykovom priestore o téme nebolo nič použiteľné. Moje znalosti fyziky a tu získané znalosti medicíny mi paradoxne pomohli rýchlo prefiltrovať ponúkanú ponuku textov a nájsť tie články, ktoré boli seriózne a s vedecky overiteľnými faktami.

Zbytok nebudem komentovať, len k poslednému bodu, že to vojenskí piloti vedome sypú na vlastné deti. Z časti je to naozaj pravda, mnohí piloti tušia, že rozprašujú niečo, čo je potenciálne nebezpečné, ale nemajú na výber. Hovoriť o tom verejne nesmú a v prípade dobrovoľného odchodu z armády alebo z civilného letectva budú vzhľadom na svoju špecializáciu ťažko hľadať inú robotu. A hypotéka sa sama nezaplatí. Navyše mnohí piloti zapojení do projektu sú bezdetní a bez rodiny, takže im to je jedno. Tí, ktorí mali v sebe príliš veľa svedomia, projekty opustili.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

nehovoriac o tom Michal, ze

nehovoriac o tom Michal, ze su normalne konferencie o geoinzinierstve, ktore navstevuju normalne validovane kapacity s viacerymi titulmi jak p Jack

tazko vysvetlis nieco hluchemu a slepemu, ked dodnes este stale zije oficialna verzia o 11.septembri, fyzikalne neobhajielna, tak co s tymto? budeme za cudnych dalsich 20r, ale pravdu neumlcis nidy, vzdy sa najdu spravni ludia, cest im

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Je zajímavé, kolik od 11.9.

Je zajímavé, kolik od 11.9. máme na světe kapacit v oboru chování stametrových mrakodrapů po nárazu statunových letadel, čili na situace, které nikdy nikdo nezažil a ani nemohl simulovat. Taky je zvláštní, že takové věci osnují ty vlády a armády a nepohlídají si elementární detaily - když následně každý, kdo má 2 semestry fyziky na VUT pozná, že tak se věci nemohly dít... Nejlepší ilustrací může být analýza, kterou před Boltovým světovým rekordem vypracovali slovutní profesoři všech možných oborů na základě všelijakých milionů dat. Výsledek byl: UB může dokázat zaběhnout 100m za neuvěřitelných 9.64 - když se sejdou všechny nejlepší možné parametry. No, akorát mu to asi zapomněli říct, protože ten dacan týden na to běžel 9.59... Takže asi tak.

Asi nejúsměvnější je ta dvoukolejnost výkladu pobytu Američanů na Měsíci. Jak známo, jsou dvě teorie, obě zaručené, přesně jak píšeš vyfutrované obrovkými vědeckými kapacitami...a přesto se vzájemně popírají. Jedna tvrdí, že tam nikdy nikdo nebyl a druhá že tam bylo přerušení vysílání protože Armstrong se tam vybavoval s mimozemšťany nebo tak něco - tedy ale že na Měsíci byl! Tak které, prosím, mám věřit???

No, děti evidentně nemáš,

No, děti evidentně nemáš, takže diskusi na téma zabíjení vlastních dětí opustíme. A k tomu, že máš o tématu hodně načteno asi tolik:
Zadej si do vyhledávače slova jako "lepek", "cukry", "éčka", "chlor ve vodě" a já nevím co ještě. Ke každému z nich se postupně dostaneš ke spoustě zajímavých, věrohodných a titulovanými kapacitami ozdrojovaných článků, získáš pozvánky na přednášky a tipy na knížky. Když je přečteš, tak sem zase přijdeš a budeš psát, že se tomu a tomu už dlouo věnuješ a že máš jasný důkazy, že někdo (vláda USA, farmaceutický průmysl, pojišťovny, marťani...) má zájem na zničení našeho zdraví nebo abychom měli tři oči nebo aby se stalo to či ono...a proto jsou na světě výše uvedené věci, sofistikovaně vyvinuté, o kterých jsou nám zatajována fakta...atd atd atd. Takže tak.

A Michale: co když ty chemtrails jsou jen "růžovým slonem"! Něčím, co má odvést naši pozornost abychom si všímali jich a neviděli něco mnohem horšího! Co když ti, o kterých píšeš, že osnují chemtrails aj. jsou vysmátí z toho, že my tady vlastně řešíme kraviny a už nás dááávno ničí něčím jiným!!! Pozor na to!

Čoveče, když ti letadla

Čoveče, když ti letadla přistávají či startují dnes a denně nad hlavou, nepočítaje ty, co jen tak přeletí jen proto, že mají trasu nad tvojí hlavou, mám takový pocit, že když bílé čáry zakryjí nebe, má to spíš spojitost s počasím, tlakem atd., čili jsou-li čáry, je šlověku šoufl, je-li nebe modré bez čar, je jaksi lépe... letadla doplňují palivo tady v Praze, je to civilní letiště... ale čert ví! Ty výfuky jsou každopádně fuj. Na Plzeňské jsou asi tři pichlavé smrky, pod mostem nadjezdu do Motola, desetiletí živořily ve smradu starých  škodovek, trabantů atd.. Dneska se zelení, auta s katalyzátory atd...

Já to dlabal skoro 10 let, pak jsem měl takové epizody, kdy mi obvoďák psal atb jak mne viděl ve dveřích... Pak jsem dostal díky pokousané noze nějakou muchničkou Dalacin C, trochu ďábelské dávky, 4 x 2, teda 4 x 600 mg a posléze 4 x 300 mg asi celkem skoro měsíc, nohu jsem pak mazal ještě belogendem a pak framykoinem plus jsem pil mateřídouškový čaj a dlabal zázvor a od té doby je pokoj. Asi tam byl nějaká hajzl, kterému WP ani SP nic neříkal a Dalacin C plus ten čajíček ho konečně dorazil... Inu jsou věci mezi nebem a zemí... Asi to možná chce tu tečku, něco jako já, něco jako ten Dalacin C na doražení...

Jinak si ale nedělám iluze, co nám sypají na hlavu, resp. si sypem... 

březen 2013 ukončení CAPu 

Ono je to asi tak, ako kedysi

Ono je to asi tak, ako kedysi písal Jim K. z cpnhelp. Že vážny zdravotný stav nie je nikdy spôsobený iba jednou baktériou, ale že je to zložitý mix rôznych chorôb, ktoré je ťažké rozlíšiť a každá z nich sa lieči iným spôsobom.

U mňa zrejme bol kombinovaný mix:

- chlamýdie (liečené pomocou WP: NAC,doxy,roxi/azi,metro/tini)
- chlamýdiová porfýria (B12tky, carbofit, glukóza). Branie glukózy mi následne spôsobilo premnoženie candidy.
- mykoplazmy (liečené Nicolsonovo-ďurovskej protokolom: klaritromycín, fluconazol)
- candida (mix najrôznejších antimykotík)
- nejaká neidentifikovaná pliaga v hlienových biofilmoch v krku (liečené antibiofilmovými protokolmi)
- z času na čas aktivované EBV
- nezdravé životné prostredie (počítačové výpary)
- niečo neidentifikované, čo mi spôsobovalo zápaly tráviacich slizníc
a ktovie čo všetko ďalšie.

Takže na toto nájsť jeden univerzálny liečbný protokol bolo prakticky nemožné. Každý môj experiment pohol s časťou problémov, aj keď z času na čas niektorý experiment nevyšiel podľa plánu.

Ohľadom mojich súčasných problémov s chemtrails:

Obvykle sa v textoch udáva, že zdravotné problémy sú spôsobené dvomi základnými látkami:
- bárium v chemtrailoch poškodzuje imunitu a narušuje fungovanie svalov (čo sa prejavuje stavmi fyzickej únavy)
- hliník v chemtrailoch sa hromadí v mozgu a spôsobuje zápalové stavy, ktoré sa prejavujú psychickou únavou, nesústredenosťou, bolesťami hlavy, mozgovou hmlou atď.
- radšej nebudem rozpisovať niektoré skutočne kontroverzné úvahy o tom, že sa v chemtrails nachádzajú biologické látky.

Je možné, že po prekonanej liečbe môj organizmus stále nie je plne fyzicky zotavený a tak na túto chémiu reagujem citlivejšie, než plne zdraví ľudia. Ale čo môžem skonštatovať, odkedy pred 2 rokmi začala táto práškovacia kampaň nad Prahou, tak vídam vonku mnoho ľudí, ktorí vizuálne pôsobia veľmi nezdravo. To predtým nebývalo.

Môj dojem bol ten, že v roku 2015 som bol vyliečený. Alebo na hrane úplného vyliečenia. Ale potom prišlo to obdobie zvlášnych nekonečných chrípkových sezón, kedy boli chorí všetci ľudia okolo mňa. Môj dojem z toho bol, že som schytal niečo nové, to jest že sa jednalo o buď o novú infekciu alebo reinfekciu ale nie o relaps pôvodnej choroby. Toto bolo také pomerne dlhé obdobie, ktoré bolo typické tým, že doma som sa cítil dobre, ale po každej ceste do mesta som sa vrátil so zapáleným hrdlom. Do rána sa to vyliečilo a po ďalšej ceste do mesta bolo späť. Plus sa v regióne, kde bývam, veľmi zhoršila kvalita pitnej vody, čo mi asi zdravotne tiež nie moc prospelo.

Každopádne, v tejto dobe som približne 2 roky mimo nepretržitého CAP, iba sporadicky dávam 2-3 týždňové kúry. Taktiež dávkovanie vitamínov je minimálne. Určite sa nedá povedať, že by to bol relaps na tú hroznú úroveň pred liečbou, len je skrátka stav o niečo horší, než bol pred 2 rokmi. Takže keď sa mi podarí nazhromaždiť nové zásoby ATB, tak skúsim dať nejakú silnejšiu kúru a porovnám výsledok.

K tvojej liečbe:

Čiže z toho čo píšeš, ak to dobre chápem, si mal výraznejší pokrok z 40 dní Dalacinu, než z 10 rokoch na WP/SP ?

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

  "...Čiže z toho čo píšeš,

 

"...Čiže z toho čo píšeš, ak to dobre chápem, si mal výraznejší pokrok z 40 dní Dalacinu, než z 10 rokoch na WP/SP ?"

Ne, byla to jen taková neplánovaná třešnička na dortu. 

Mohu jen spekulovat, ale to je vše. Buď tam byl hajzlík, který přežil tu kanonádu CAPu nebo toho hajzlíka mi tam nasadila ta muchnička, když se do mne zahryzla. Zahryzla se do mne ještě, když jsem byl na CAPu. Noha sice hrála všemi barvami, ale tak nějak víc nic, ale po vysazení CAPu noha opuchla, začala v tom řezat, kousat, pálit a začalo to vadit. Ukazoval jsem to mudrcům a nic! Čuměli na to jako puci. Až jsem dostal radu od doktorky kam se mám obrátit, čekal jsem sice dlouho, ale vyplatilo se, byl ten Dalacin C a děly se věci. Zrudli oči jako maliny, cukalo v nich a za nimi, klouby kvílely, no a pak od té doby se zdá, že je konečně klid. Taj nějak to vypadalo, že tam bylo hnízdo těch mrch, no a sem tam se rozlezly do celého těla, byla ATB, chvíli klid a pak znova, asi 3x. Po Dalacinu C je zatím pokoj. Je to asi jak říkáš ty, či JimK, máme prostě v sobě pěknou snůšku hajzlíků  a WP či SP je jen základ, na chlamky, které mají asi všichni. No a když se jeden zbaví chlamek, musí se zbavit ještě těch, co se tam přifařily v době, kdy imunita byla díky chlamkám jaksi v řiti... 

březen 2013 ukončení CAPu 

Ahoj Michale, díky za

Ahoj Michale, díky za vyčerpávající shrnutí. To o čem mluvíš se dá podle mě ověřit jen tak, ze někam na delší dobu vypadnes. Někam do prirody, na vesnici. Vím ze je to těžký. 

kazdopadne to na mě ale děla dojem ze to považuješ za úspěch. Klobouk dolu, užil si si také své. Možná bych ještě vyzkoušel byliny. Dotáhnout to nějaKým buhnerem/cowdenem. Třeba by to pomohlo k uplne dokonalosti.

mej se a užívej jak jen to jde m.

Ano, aj napriek súčasnému

Ano, aj napriek súčasnému čiastočného zhoršeniu ten stav považujem za veľký úspech. Minimálne kvôli tomu, že mám jasný dôkaz, že dlhodobá ATB liečba (u mňa skoro 7 rokov) bola schopná úplne vyliečiť prejavy ťažkého chronického únavového syndrómu. Súčasný relaps môže byť jeden z doznievajúcich výkyvov choroby alebo nejaká nová reinfekcia.

Každopádne som si v posledných mesiacoch overil, že aj krátke dávky atb boli schopné už po niekoľkých dňoch skokovo zlepšiť stav. Takže týmto smerom pôjdem v najbližších mesiacoh. Momentálne čakám, kým získam potrebnú zásobu ATB na štart dlhodobejšej kúry (ideálne aspoň 2 mesiace v kuse), keďže v posledných 2 rokoch prerušovaného a stopnutého CAPu som si žiadne veľké zásoby liekov nebudoval. Potom sa uvidí.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Zdravím,  prečitajte si ak sa

Zdravím, 

prečitajte si ak sa vám chce toto: 

1. 

New Emerging Infections: Their Development, Testing and Resulting Diseases (Journal of Degenerative Diseases 2008; 9(2): 50-53.)

The emergence of new diseases and the increase in incidence rates of those with previously described signs and symptoms from the 1970s onward are due to our increasingly toxic environment, the emergence of previously isolated infections and the purposeful development and testing of new Biological Weapons of Mass Destruction agents (BWMD)

A misconception about BWMD agents is that they would have to cause large numbers of immediate deaths to be effective. Most BWMD agents do not cause widespread immediate deaths, or even large numbers of deaths within days of exposure, and most exposed patients might not even have a life-threatening disease in order to cause panic. The main function of BWMD is to cause disruption and chaos, so BWMD agents don’t have to cause a fatal disease to be effective. In fact, many biological warfare agents are categorized as ‘incapacitating agents’ that are not intended to produce fatal disease. They are more effective if they incapacitate and produce strain on a health care system and economic infrastructure by having many thousands of sick patients. 

Celý článok v pdf v odkaze. http://www.immed.org/bioterror%20files/10.01.11update/EmergingInfectionsJDD.pdf

Slovom, článok dáva do súvisu chronické degeneratívne ochorenia ako následok infekčných agens vyvinutých a použitých ako bojové chemické zbrane na obyvatelstve - jedným z nich je práve mycoplasma. A hovorí o tom, že bojové chem. zbrane nemajú sposobiť smrtelné ochorenia, ale naopak ich cieľom sú chronické ochorenia, ktoré nezabíjajú, ale sposobia trvalé zdrav. problémy obyvatelstva a tym ekonomické straty (zniženie vykonnosti ekonom. aktívneho obyvatelstva, zvysené vydaje do zdravotníctva, atd.) 

2.

Gulf War Illness and the Health of Gulf War Veterans (Research Advisory Committee on Gulf War Veterans’ Illnesses) 

A táto oficiálna vedecká správu sa zaoberá syndromom veteránov v golfskom zálive.

Hovorí, okrem iného to, že po čase - po návrate veteránov z vojny v zálive - začali mať aj ich rodiny - deti a ženy rovnaké zdrav. problémy ako oni. Čo samozrejme vedie k úvahe, že to, čo sposobilo ich problémy je infekčný agens, ktorým sa postupne nakazili aj ich rodiny. Za jeden z patogénov, ktorý bol testovaný a ktorý sa našiel v krvi veteranov a ich rodin bola práve mycoplasma. 

A high proportion of symptomatic family members of ill Gulf War veterans were also reported to test positive for M. fermentans. In case series reports, Dr. Nicolson indicated that treating mycoplasma-infected veterans with multiple extended courses of antibiotics successfully improved or eliminated their symptoms.

https://www.va.gov/RAC-GWVI/docs/Committee_Documents/GWIandHealthofGWVet...

It is much easier to spread a BWMD incapacitating agent from person to person, because it would not cause enough alarm to require quarantining of exposed persons, thus causing a failure 2 to limit additional exposures. BWMD incapacitating agents often have relatively long incubation times, allowing their widespread penetration into a population before they are ever diagnosed or detected by laboratory tests. Thus exposed individuals may bring the agent back ‘home’ to an unsuspecting family. This may have happened to veterans who returned from the first Gulf War only to slowly spread their chronic illnesses to spouses and children.

3. 

a v tomto odkaze sa hovorí o Texaskom experimente - kde v laboratóriách bola povodne neškodna mycoplasma pozmenená (weaponizovaná) a následne testovaná v jednej veznici v Texase na vaznoch. Experiment sa tak trocha vymkol kontrole -  po čase ochoreli aj dozorcovia a potom aj ich rodiny. Následne sa prirodzene tento nebezpečnejší rod mycoplasmy rozšíril do širšej populácie. A to je ten enormný nárast CFS v 80tych rokoch najprv v USA a potom celosvetovo. 

http://arthritistrust.org/wp-content/uploads/2012/10/Mycoplasma-Experime...

Ono informácie sú. A sú dohľadateľné. Samozrejme sa o nich verejne nikdy nebude písať. A ich odhaľovači sú a budú zosmiešňovaní a diskreditovaní. Z pochopiteľných dovodov. 

Rovnako ako sú diskreditovaní tí, ktorí píšu a zaujímajú sa o chemtrails. Že chemtrails nie sú bežné stopy vodnej pary je jasné. O tom ani v najmenšom nepochybujem. Pretože verím vlastným očiam. Jeden čas v Prahe - tuším r. 2015 som to pravidelne pozorovala - v určitých dňoch - ráno o 7-mej krásne modrá obloha, okolo 9-tej začali lietať lietadlá (možno len jedno) - hore dole - behom cca hodiny vytvorili na oblohe pravidelnú mriežku, ktorá sa v priebehu pár hodín rozptýlila a zahalila oblohu sivým súvislým oparom. Nie, takto previdelne cca každých 10 minút - v hustej cik cak formácii lietadlá nad Prahou bežne nelietajú. 

To, že existujú patenty na geo-inžineering - s cieľom zvýšit odrazovú plochu atmosféry (skrze hlinikové a iné kovové častice), aby na zem prenikalo menej slnečného svitu, aby sa zem menej prehrievala (boj proti glob. oteplovaniu), je fakt. Stačí gúglovať. Dajú sa vygúgliť aj videá priamo z konferencií, kde oficialni vedci, predstavitelia USA o tomto prednášajú. 

Že sa v chemtrails nachádza akrem hlinika aj stroncium, bárium a ďalšie radionuklidy (a tiež biologické častice - baktérie, fungy, atd) bolo tiež opakovane laboratórne zistené (z vody, z pody) po tom, čo nad určitým, pomerne úzkym územím, lietali tieto lietadlá. Tiež sa dajú vygúgliť. 

Že kde budú žiť tí, ktorí to realizujú? Nuž tam, kde k tomuto nedochádza. Sú určité územia, ktoré nie sú "práškované". Tak tam. :) 

 

Cpn, Mycoplasma, EBV (extrémna únava, bolesti svalov, klbov, celková slabosť, rozostreté videnie, atd.)

Popis vývoje léčby zajímavý,

Popis vývoje léčby zajímavý, chemtrails je chiméra. Už za války létaly B 29 ve výšce 10 000 m, kde se utváří kondenzeční stopa ze spáleného paliva (= krystalky ledu z vody).

https://www.google.cz/search?q=B+29+na+obloze+obr%C3%A1zek&tbm=isch&tbo=...

Položme si několik otázek, týkajících se chemtrails:

Proč by vlády používaly k oblbování svých poddaných právě takovýchto metod, když to může udělat tisíci jinými způsoby?
Bylo by možné utajit montáž obrovských nádob do dopravních letadel?
Dalo by se utajit plnění zmíněných chemikálií do letadel na letištích?
Našel se alespoň jediný pacient, u něhož nastala změna zdravotního stavu prokazatelně z důvodu posypání baryem nebo jinou zdravotně závadnou látkou z letadla?
Proč by se prášek shazoval z vysoko letících letadel, když by se kvůli výšce letu a vlivu atmosférického proudění ani nedostal k zemi?
Proč by se tajná akce dělala tak, aby to každý viděl?
Bylo chemické práškování už někdy potvrzeno někým z letectví?
Jaké množství prášku by se mohlo vejít do dopravního letadla? Bylo by ekonomické naložit letadlo např. 20 tunami prášku (tj. v celkovém efektu nula nula nic) a vypravit za drahé peníze letadlo na přelet?

Ale dost už toho. Můžeme jen litovat, že někteří lidé spotřebovávají svůj myšlenkový potenciál na vymýšlení hloupostí a nikoliv na užitečné věci.

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Lerák,  na tie otázky si

Lerák, 

na tie otázky si hľadaj odpovede sám...ak, samozrejme, chceš. 

Podobná otázka je: prečo neliečia lekári evidentne chorých pacientov, ale posielajú ich na psychiatriu? Smile Ktorí sa následne liečia a vyliečia? Ako je možné toto robiť celé dekády? Ako je možné, že sa to deje?

Občania sú a boli oblbovaní a manipulovaní tisícimi roznymi sposobmi...na niečo sa medzičasom prišlo, niektoré projekty boli odhalené a popísané a zastavené (MK Ultra napr.), niektoré nie... 

Ja verím vlastným očiam a vlastnému rozumu. A ak vidím, že v priebehu hodiny vznikne na nebi - v určitej štvrti mesta pravidelná mriežka, a v inej časti mesta nie je, tak sa evidentne nejedná o prelety bežných dopravných lietadiel, teda pravidelných liniek. Pretože tie lietadlá (alebo možno len 1 lietadlo) muselo letieť opakovane tam a spat, opakovane, aby tú pravidelnú štruktúru vytvorilo. Aké chemikálie tam sú alebo nie sú - to samozrejme neviem, ale toto, čo popisujem, som videla opakovane v niektoré dni, v jednom období - v lete 2015, na vlastné oči. A človek by musel byť fakt blbec, aby túto mriežku (6 x 6) považoval za nejaký "prelet" lietadla, prelet 12 krát nad určitou štvrťou? Každý deň, od 9 tej do 10 tej? V priebehu jednej hodiny? 

 

Cpn, Mycoplasma, EBV (extrémna únava, bolesti svalov, klbov, celková slabosť, rozostreté videnie, atd.)

Karlíku, však to není již

Karlíku, však to není již tajné, je mnoho dokumentů letadel, v nich sudy, trysky, výpovědi...to již není sci-fi ! Na víc s emusíš ptát na vyšší místa. Pod lampou je největší tma. Přece by nikoho nenapadlo, že se ve vzduchu za bílého dne dějí takové zvěrstva. Ale zas, je to můj názor.

Pre Leraka: re: "Proč by

Pre Leraka:

re: "Proč by vlády používaly k oblbování svých poddaných právě takovýchto metod, když to může udělat tisíci jinými způsoby?"

Možno si niečo počul o tzv. premnoženosti svetovej populácie a nutnosti jej redukcie. O tom, že existujú plány na tzv. Zlatú miliardu vyvolených, ktorí budú mať právo prežiť a zbytok má byť "redukovaný". Mnohí to stále berú ako konšpiračnú teóriu, ale je mnoho "konšpiračných" tém, ktoré sa v posledných rokoch potvridli ako pravda. Ako prvý náhľad sa dá použiť napr. toto: http://www.quintus-sertorius.net/news/genocidne-plany-svetovej-elity-pro... . Pamätaj na tom, že aj my na tomto webe sme konšpirátori, pretože "veríme", že chlamýdie treba liečiť dlhodobou atb liečbou a že nám lekári/vlády úmyselne túto liečbu blokujú.

re: "Bylo by možné utajit montáž obrovských nádob do dopravních letadel? Dalo by se utajit plnění zmíněných chemikálií do letadel na letištích?"

Ano, bolo by to možné utajiť. Kombináciou:
- profesionálna mlčanlivosť zainteresovaných vojakov (v prípade prezradenia súd za vlastizradu, možný trest smrti alebo zničujúce pokuty).
- V prípade korporátnych pilotov brutálne pokuty za prezradenie firemného tajomstva. Nie každý je ochotný obetovať dom nad hlavou a budúcnosť svojich detí len aby zverejnil správu, ktorá bude aj tak umlčaná
- mediálne mlčanie o uniknutých informáciach
- mediálne zosmiešňovanie témy (nálepkovanie typu "konšpiračná teória")
- vyhrážky až po fyzickú likvidáciu.

Viac napr tu:
- distribučná infraštruktúra: https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-3-...
- utajovanie a umlčiavanie: https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-0-...

re: "Našel se alespoň jediný pacient, u něhož nastala změna zdravotního stavu prokazatelně z důvodu posypání baryem nebo jinou zdravotně závadnou látkou z letadla?"

Podľa všetkého je ich veľa, ale je veľmi silný tlak to bagatelizovať alebo zhadzovať na iné náhodné príčiny, ako je chrípková sezóna, stres, smog, atď. Jeden z varovných dôkazov je, že v Amerike v posledných rokoch začal klesať priemerný vek dožitia. Nepretržite tam narastá výskyt rakoviny, autizmu, depresií a prekvapivo treťou najčastejšou príčinou smrti sú dýchacie choroby.

re: " Proč by se prášek shazoval z vysoko letících letadel, když by se kvůli výšce letu a vlivu atmosférického proudění ani nedostal k zemi?"

Pretože chemtraily majú množstvo rôznych účelov a otrava ľudí na zemi môže byť iba ich neplánovaný vedľajší efekt, dôsledok ľahostajnosti a arogancie prevádzkovateľov. Ako najčastejšie ciele chemtrails sa udáva:
- boj s globálnym otepľovaním (hliník, sírové zlúčeniny. Viac info tu: http://www.nwoo.org/2016/11/23/odborna-studia-na-temu-zdravotnych-dopado...)
- radary novej generácie (báriové soli, hliník, polymérové vlákna, zlúčeniny bária, stroncia a titánu. Všetky tieto látky vynikajúco vedú rádiové vlny a elektrický prúd atmosférou. Viac info napr. tu: http://www.nwoo.org/2016/12/13/styri-americke-vojenske-programy-spojene-... a tu: https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-4-... )
- hovorí sa o zbraniach budúcej generácie, schopných manipulovať počasím. Hlavne s cieľom ničiť nepohodlné štáty zničujúcim suchom. Existujú k tejto téme verejne prístupné patenty a uniknutá správa amerického letectva, že sa téme aktívne venujú.
- likvidácia nezávislých poľnohospodárov pomocou postrekov herbicídmi typu round-up. Prežijú iba patentované GMO plodiny, ktoré majú v sebe gén rezistencie proti glyfosátu. Toto sa podľa všetkého deje v USA.
- kozmické ionosferické zbrane (viac tu https://diskuter.wordpress.com/2016/04/03/haarp-a-chemtrails-skutocny-uc...)
- a okrem iného aj testovanie biologických zbraní.

re: " Proč by se tajná akce dělala tak, aby to každý viděl?"

Pretože to fyzikálne nie je možné urobiť neviditeľne. Keď rozprašujú z lietadiel kovový prach, tak okolo neho automaticky kondenzuje vzdušná vlhkosť a vznikajú viditeľné dlhožijúce čiary. Aby verejnosť nad týmto príliš nešpekulovala, tak umiestnili rozprašovače na lietadlá tak, aby simulovali výfukové plyny a verejnosti bolo nahovorené, že je to normálny stav. Len je zvlášne, že pred rokom 1999 na žiadnej fotke chemtraily nie sú (s výnimkou fotiek z Vietnamu).

re: " Bylo chemické práškování už někdy potvrzeno někým z letectví?"

Ano: AN AIRLINE MANAGER'S STATEMENT http://www.carnicominstitute.org/articles/mgr1.htm a tu výpoveď nemeckého technika: https://www.youtube.com/watch?v=zyRCuoAMgiY

re: "Jaké množství prášku by se mohlo vejít do dopravního letadla?"

Práškovanie realizujú predovšetkým americké tankovacie Boeingy Statotanker, t.j. lietadlá s veľmi veľkou nosnosťou určené pôvodne na zásobovanie stíhačiek palivom počas letu.

re: "Bylo by ekonomické naložit letadlo např. 20 tunami prášku (tj. v celkovém efektu nula nula nic) a vypravit za drahé peníze letadlo na přelet?"

Je to brutálne drahý projekt, ale keďže sa jedná o témy vysokej priority (radary novej generácie, boj proti globálnemu otepľovaniu atď), tak sa na to peniaze nájdu. Samozrejme že v účtovníctve nie je používaný pojem chemtrails ale niečo odborné a verejnosti nezrozumiteľné. Čiastočne je projekt financovaný z amerického rozpočtu pre armádu, čiastočne ho financujú štátne rozpočty krajín NATO a časť peňazí ide z klimatických fondov OSN.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

uz som ti 100x povedal Lerak

uz som ti 100x povedal Lerak aby si si pozrel toto video z CT https://www.youtube.com/watch?v=XlQKi4e3lEM praskovanie sa deje uplne legalne

co sa tyka nejakych letist.....nepraskuju to normalne dopravne letuny, uz kedy to pochopis? taketo projekty nerobi Ryanair ci Easyjet alebo CSA :D :D :D

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

A Karle co ty jak se mas? Mám

A Karle co ty jak se mas? Mám té za vyleceneho :)

jo, taky jsem o těch

jo, taky jsem o těch chemtrails slyšel. Prý na tom spolupracovala vláda USA s mimozemšťany. Už v roce 1947 ztroskotalo v Roswellu UFO a americká armáda ho pak zkoumala v Oblasti 51 (area 51). Následně se jim podařilo navázat kontakt s mimozemskou rasou ještírků, kterým se podařilo infiltrovat naše vládnoucí špičky a jejich tajným plánem je vytvořit na světě Nový světový řád. Na odvrácené straně měsíce prý mají základny. A taky jsou v tom zapojení Illuminati. Více třeba na webu vesmírní lidé

 

:D ....ešte Soros... 

:D ....ešte Soros... 

Soros ti pripadá ako zábavná

Soros ti pripadá ako zábavná "konšpiračná teória"? Tak čítaj, určite sa dozvieš veľa nového:

http://www.quintus-sertorius.net/news/sorosovy-dokumenty/

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Soros není "zábavná"

Soros není "zábavná" konspirační teorie. Je to konspirační teorie šířená ruskými tajnými službami v jejich boji proti otevřené demokratické společnosti. Jeden odkaz na té tvé stránce se odkazuje na RT (= Russia Today). 

http://hlidacipes.org/exkluzivni-rozhovor-s-reditelem-ceske-kontrarozved...

http://tapolitika.cz/slider/rusko-dezinformace-lzi-hoaxy-manipulace/

a tuto ruskou špínu co tu šíří bych rozhodně nepodceňoval. V Americe podobné metody vedly ke zvolení Trumpa, v GB k brexitu a u nás už Rusové 2x dosadili svého agenta do prezidentské funkce (Zeman a Klaus). Rusové např. vedou masivní kampaň proti uprchlíkům, jejich cílem je vytvořit pocit ohrožení a současně na tom ukázat na selhání elit západu, a pak financovat politické strany, které na tom profitují - Le Penová, Farage, Wilders, Trump, Zement - všichni napojení a financovaní Ruskem.

Takže pokud tady chceš šířit ruské bludy, tak si posluž. U mně tím dosáhneš jen jednoho ze dvou možných výsledků - buď si tě zaškatulkuju jako ruského trolla nebo jako oběť jejich propagandy

Jack, Tak to som sa zasmiala,

Jack,

Tak to som sa zasmiala, takže za to, čo sa v EU deje v súvislosti migráciou môžu zas Rusi. "Rusové např. vedou masivní kampaň proti uprchlíkům, jejich cílem je vytvořit pocit ohrožení..." LaughingTakže tých 22 detí zavraždených na koncerte v Manchestri je fiktívnych. Aj tých 130 ludí zavraždených a pred smrťou mučených v Bataclane je fiktívnych, aj tí ľudia zavraždení v Nice kamiónom boli fiktívni??? Laughing Tí nikdy neexistovali. To je všetko len ruská kampaň. Bože...kto už toto napíše, nemože byť normálny. Sorry. 

Cpn, Mycoplasma, EBV (extrémna únava, bolesti svalov, klbov, celková slabosť, rozostreté videnie, atd.)

a zase jsme u toho. Podsouváš

a zase jsme u toho. Podsouváš mi něco co jsem vůbec nenapsal a pak proti tomu bojuješ. Je to iritující a stojí to energii se to vůbec snažit vyvracet

a vůbec ten blog na který se

a vůbec ten blog na který se odkazuješ

http://www.quintus-sertorius.net/novinky/

buď je ten člověk naprostý dement, nebo (což je pravděpodobnější) je placený rusama k šíření desinformací. Takoví ruští trollové se rekrutují třeba z řad Rusů nebo jejich potomků, co u nás dlouhodobě žijí. 

Pri takýchto komentároch si

Pri takýchto komentároch si vždy spomeniem na slávnu scénu z Matrixu... Blue Pill or Red Pill?

https://www.youtube.com/watch?v=tZ4OQVXDYmM

Ty si si zvolil modrú pilulku, ja červenú. Ak si ten film nevidel, doporučujem nájsť si čas a potom hľadať Morfea. Mnohé veci budeš vnímať inak.

Pred 10 rokmi som začínal tu na chlamýdiovom webe a po prvý raz som sa stretol so situáciou, že niečo vo svete je inak, ako tvrdí oficiálna verzia a že túto alternatívnu informáciu sa snažia úrady nasilu umlčať. Medzičasom za posledné tri roky som získal výrazne širší rozhľad a pochopil som, že všetky tie problémy, s ktorými sme zápasili pri liečbe chronického únavového syndrómu, chlamýdií, boreliózy a nekonečná ľahostajnosť lekárov, nie sú náhodná chyba v systéme, ale súčasť výrazne väčšieho ľadovca, ktorý bežná verejnosť nevidela. A mnohí nevidia doteraz.

Keby ťa to zaujímalo, tak Quinus ten blog nepíše, preberá iba články z množstva zdrojov na webe, od súkromných blogov až po oficálne správy hlavno-prúdových médií. Mimochodom, možno by ťa zaujímalo, že Soros je vedený ako nežiadúca osoba v hromade štátov sveta: Veľká Británia, Maďarsko, Izrael, Filipíny, samozrejme Rusko... Prečo asi, keď je taký ľudomil?

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

ano, film Matrix znám, jen si

ano, film Matrix znám, jen si myslím, že si něco namlouváš, pokud máš pocit, že právě ty sis vzal červenou pilulku. Spíš ses zacyklil v hromadě nesmyslů a konspiračních teorií, kterých je plný web. Jak už tu někdo zmiňoval, tak tě nikdo nepřesvědčí, protože diskuze s tebou je podobná jako diskutovat se Svědkem Jehovovým. On si taky myslí, že spolkl červenou pilulku a všichni kolem něj žijí v matrixu a proto jim musí rozdávat Strážnou věž, aby je osvídil a přivedl na cestou pravdu. Realita je nejspíš uplně opačná. 

Ja som si tú realitu overil

Ja som si tú realitu overil relatívne jednoducho. Bolo v minulosti viacero správ, ktoré sa objavili najprv na "alternatívnych" weboch a následne o pár dní, resp. pár mesiacov ich priznal aj mainstream. O hroziacej imigračnej vlne písali alternatívne weby najmenej 4 mesiace predtým, než vypukla. O udalostiach na Ukrajine som si overoval informácie v interných debatných fórach vojnových veteránov. "Konšpiračné tvrdenia" o prepojenosti americkej vlády a ISIL už priznáva aj oficiálne Biely dom. Téma o škodlivých látkach vo vakcínach preniká aj do mainstreamu a hovoria o nej aj niektorí lekári. Plány o nutnosti depopulácie sveta sú v súčasnosti verejné, spomínajú ich oficiálne dokumenty OSN ako Agenda 21 a Agenda 2030. A o aktivitách Billa Gatesa, ako najväčšieho propagátora svetovej depopulácie škoda hovoriť, existujú verejné videá, kde je zachytený ako rozpráva o tejto téme.

Samozrejme nepopieram, že na alternatívnych weboch sa objavujú aj blbosti, hlavne na tých nižšej kvality. Také som už dávno vyradil a viem si úspešne tvrdenia krížovo overovať z skutočne dôveryhodných zdrojov.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

všechny ty tvé tzv.

všechny ty tvé tzv. důvěryhodné zdroje jsou články na internetu z pochybných zdrojů - vyfabrikované ruskou propagandou nebo konspiračními pomatenci. Už jen to, že používáš termín "mainstreamová média" z tebe dělá konspiračního teoretika, který si nejspíš myslí, že ta média někdo řídí, a že krom toho existují ještě jiná média, která ukazují pravdu. Tvrzení šéfa BIS o ruské propagandě nevěříš, ale budeš věřit, když aeronet napíše, že propojení ISIL a merické vlády přiznává bílý dům. Haha. To asi sotva. Čtu americká i britská média celkem pravidelně a nic takového jsem nezaznamenal. Ovšem ti tví autoři "alternativních zpráv" mají asi přístup k exlusivním zdrojům. Nejspíš přímo z řídící centrály GRU. 

Já vím že tě nepřesvědčím. Mám takového příbuzného - strýce. zemřel mu syn na rakovinu, on už začíná být senilní, žije sám, tráví spoustu času na internetu a stejně jako ty se zacyklil v konspiračních nesmyslech. Nejspíš je to pro něj forma psychoterapie. Já prostě těm tvým tvrzením nevěřím, nevěřím ani těm tvým zdrojům, "alternativních faktům", konspiracím o tom, že někdo něco přidává do vakcích nebo že tady OSN řídí depopulaci atd. Prostě si žiješ v alternativní realitě. 

S týmto sa dá ťažko

S týmto sa dá ťažko argumentovať. Navyše keďže sme na chlamýdiovom webe, nemá zmysel tu rozbiehať dlhú debatu o geopolitike. Uzavriem to známou hláškou: "Zhodneme sa na tom, že sa nezhodneme". Pokiaľ by si veľmi trval na debate, môžeme otvoriť samostatné vlákno v Jednorazových dotazoch vo fóre.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

"... A na anglické stránky mě

"... A na anglické stránky mě neodkazuj, úrověň mé angličtiny není na takové úrovni, abych porozumněl odborným textům. .."

versus 

 

"...Čtu americká i britská média celkem pravidelně a nic takového jsem nezaznamenal... "

 

Tak! 

březen 2013 ukončení CAPu 

Áno, na prvý pohľad, zvlášť

Áno, na prvý pohľad, zvlášť ak sa to vytrhne z kontextu, tak to vyzerá ako typické protirečenie(protimluv), t.j. argumentačný nezmysel.

Ale....ak som dobre čítala a pochopila, tak citovaná veta o úrovni angličtiny sa týkala ODBORNÝCH textov v oblasti MEDICÍNY (azitromicín v plazme,....)

Myslím, že medzi obtiažnosťou čítania a prekladu takých textov  a textov bežných (spravodajstvo,ap.) je dosť veľký rozdiel...

Haha. Nerad ti kazím radost z

Haha. Nerad ti kazím radost z toho jak jsi mne nachytal na švestkách, ale máme tu 2 rozdílné nicky - Jack a Jacck. Jack neumí anglicky. Jacck byl něco přes rok v USA a běžně se dívá na anglické filmy bez titulků.

Připadá mi to tady jako v

Připadá mi to tady jako v psychiatrické nemocnici. Mám dojem, že umělec Jack a Jacck je jedna a tatáž osoba.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Kto je Soroš? Nuž...

Kto je Soroš? Nuž... slovenský konzervatívny denník Postoj o ňom napísal nedávno toto. 

Postavu Georga Sorosa tiež nemožno vnímať inak ako postavu politickú. Hoci najčastejší prívlastok uvádzaný s jeho menom znie filantrop. Ten vychádza z toho, že Soros venuje stovky miliónov dolárov na podporu aktivít, ktoré mu nemajú priniesť žiadny priamy finančný benefit, teda sa označujú ako neziskové.

Nejde však o charitu v klasickom zmysle slova, väčšina jeho aktivít má vyhranený politický, resp. ideologický podtón.

Keď magazín Politico robil zoznam najvplyvnejších ľudí, ktorí vyformujú obraz Európy v roku 2017, zaradili naň aj Georga Sorosa, a to s týmto komentárom: „Hoci jeho vplyv sa preháňa, Soros je silným symbolom istého typu liberalizmu. Je obdivovaný medzi ľavičiarmi a zatracovaný v nacionalistickom okraji pravice.“

Portál pripomína, aký vplyv má sieť jeho organizácií a akú dôležitú úlohu zohráva pri mnohých významných revolučných udalostiach, napríklad počas nedávneho prevratu na Ukrajine. (Len pre informáciu, Politico nie je žiadny Sorosov kritik, všetko toto hodnotí pozitívne.)

G. Soros sám seba považuje aj za filozofa a o svojom pohľade na svet napísal niekoľko kníh.

Kultúrno-etické zápasy sú jednou z oblastí, kde Soros intenzívne vkladá svoje zdroje. Okrem podpory propotratových organizácií výrazne prispieva na kampane, ktorých cieľom je meniť spoločenské povedomie k eutanázii, či LGBTI aktivity, kde sa hrdo hlási k tomu, ako jeho organizácie dopomohli k presadeniu tejto agendy v USA.

V Sorosovom koncepte pritom hranice medzi krajinami a kultúrami nehrajú žiadnu úlohu, svoju agendu pretláča tam, kde chce. Jedna z najnovších tlačových správ hovorí, ako významne sa OSF angažuje v pretláčaní tejto agendy napríklad na Taiwane.

Spomínané dve knihy však stoja za pozornosť aj z iného dôvodu. Ukazujú, ako Soros rozmýšľa o svete. Opakovane sa v nich vracia k podstate svojho biznisu, ktorým sú finančné špekulácie najmä v menovej oblasti, a snaží sa ich prepojiť so svojím svetonázorom.

Soros sa preslávil niekoľkými veľkými menovými operáciami, kde sa mu podarilo zarobiť na tom, že stavil na kurzové otrasy. Problém je, že sa tiež priamo podieľal na ich vzniku, čím ochudobnil desiatky miliónov ľudí a milióny sa preto prepadli do chudoby. Túto povahu svojho biznisu rozoberá vo svojich knihách pomerne otvorene. K legendárnemu útoku na rozkývanú britskú libru z 1992 dodáva, že si je vedomý, že „v skutočnosti som vytiahol peniaze z vrecák anglických daňových poplatníkov. No ak by som vzal do úvahy spoločenské dôsledky svojho konania, ohrozil by som správnosť svojich kalkulácií a moje zisky by poklesli... Napokon, ak by som to neurobil ja, urobil by to niekto iný“.

Úvahu o svojom pôsobení na trhu uzatvára zavedením nového prívlastku pre špekulácie na trhoch. Podľa neho nie sú ani morálne, ani nemorálne, ale amorálne, teda morálne nevyhodnotiteľné.

George Soros patrí medzi najvplyvnejších politických hráčov. Pretláča konkrétnu agendu s cieľom poraziť názorových oponentov. Nevďačí za to žiadnemu demokratickému mandátu, ale moci získanej zo špekulácií na finančných trhoch, kde vždy, keď on vyhral, niekto iný prehral. A na druhej strane boli väčšinou obyčajní ľudia.George Soros spĺňa všetky atribúty toho, aby bol všeobecne vnímaný ako krutý globálny finančný oligarcha pretláčajúci svoju ideológiu mocou peňazí. Zdá sa, že jediná vec, ktorá ho chráni, je to, že ide o ideológiu populárnu v mienkotvorných kruhoch.

https://www.postoj.sk/25517/orban-maly-politik-soros-velky-politik

Cpn, Mycoplasma, EBV (extrémna únava, bolesti svalov, klbov, celková slabosť, rozostreté videnie, atd.)

a co vlastně ten Soros udělal

a co vlastně ten Soros udělal tak hrozného, krom toho že šlápl Rusům a Putlerovi na kuří očko? Pustil jsem si s ním pár rozhovorů a mluví velmi rozumně. Zbohatl na burze a po celém světě podporuje neziskovky, jejichž cílem je šířit hodnoty demokracie a otevřené společnosti. A to je právě to, co neobolševickému kábégáckému Rusku tak hrozně vadí. Oni svobodu nechtějí, oni chtějí autokracii, kde si vládnoucí elita dělá co chce. V současném světě se bohužel k moci dostali několik takových novodobých hitlerků a wannabe hitlerků - skrček Kaczynski v Polsku, ruská loutka Orbán v Maďarsku, islamista Erdogan v Turecku, a kábégák Putin v Rusku. Společného mají to, že likvidují demokracii a svobodu, ať už cenzurou internetu, zavíráním opozice, vražděním novinářů, zastrašováním, omezování soudů atd. 

re: "co vlastně ten Soros

re: "co vlastně ten Soros udělal tak hrozného"

Čo ma v rýchlosti napadá:
- v 90tych rokoch zrealizoval finančnú špekuláciu proti Britskej libre, kvôli ktorej takmer priviedol do bankrotu Bank of England a sám na transakcii zarobil za jediný deň 1 miliardu dolárov. Následne dostal doživotný zákaz vstupu do Británie
- rovnaký scenár zrealizoval o desať rokov neskôr vo Východnej ázii a vyvolal tam dlhotrvajúcu hospodársku krízu a finančne poškodil mnoho miestnych obyvateľov.
- v Rusku financuje aktivity na zvrhnutie vlády.
- jeho neziskovky, ktoré údajne podporujú demokraciu a otvorenú spoločnosť, v skutočnosti podporujú import imigrantov, podporu hsx ideológie, zasahujú do tvorby zákonov bez účasti vo volebnej súťaži, atď.

Ak máš dojem, že žijeme v demokracii, prečítaj si toto a možno zmeníš názor: https://diskuter.wordpress.com/2017/06/08/prednaska-profesora-rainera-ma...

Aj keď teda z vývoja diskusie mám dojem, že radšej neotváraš žiaden link, čo som sem dal, aby ti náhodou neohrozil tvoj súčasný svetonázor.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

stačí si ten tvůj link

stačí si ten tvůj link otevřít, první na co mi padne oko jsou odkazy na další ruské desinformační weby - sputnik, ac24, zvedavec. je mi líto, ale prostě se točíš v kruhu ruských lží a desinformací, kde jeden web odkazuje na další podobné weby, popř. na ruskem koupené novináře nebo politiky. Jsi v tom zacyklený a dostaneš se ven jen pokus se odvážíš vzít si červenou pilulku

http://forum24.cz/jana-poncarova-dezinformace-letaji-kolem-nas-jak-se-jim-branit/

Tak ty si inak

Tak ty si inak vybrainwashovaný Jack. Smile Nechce sa mi s tebou diskutovať. Poviem len toľko - človek ktorý obdivuje sociopata - a tým Soroš bezpochyby je (sám sa k tomu opakovane priznal, rovnako ako aj k svojmu megalomanstvu, nehovoriac, že o tom hovoria jeho skutky) ten je sám sociopat. A to ty zjavne si. Sorry ale je to tak. Tvoje spravanie a názory tu na fore to nakoniec najlepšie potvrdzujú. 

Cpn, Mycoplasma, EBV (extrémna únava, bolesti svalov, klbov, celková slabosť, rozostreté videnie, atd.)

Ono je zcela jedno, odkud

Ono je zcela jedno, odkud info je, nebo zda hltáme dezinformace. Trochu normální člověk vidí, co se děje. Po celoživotní práci lidi nemají na jídlo, na léky, matky na obědy dětí, je zde chudoba a neléčené nemoci. Novodobé otroctví v montovnách, zisky jdou do p...ryč.  A  do toho  nám někdo káže brát a živit fanatiky jiné kultury a světadílů, páchat  nucenou sebervaždu. Kdyby peníze, co dávají neziskovkám a jiným na migraci dávali na rozvoj populace bílých, Evropa by se zalidnila. Jenže s tím se nepočítá. Běloch na sebe musí vydělat. Myslím, že nám lžou všichni a mají nás jen za hloupé ovce. Ti oligarchové /ani koblihář/ nebudou andělé. Jsme tu na návštěvě a nevíme, jak dlouhá bude.......

 Ad.:"na rozvoj populace

 Ad.:"na rozvoj populace bílých"

Jj... bieli ľudia a tí druhí...Kam sa na nás hrabú.Irena ty si hotový anjel.

Ad.:"

je zde chudoba a neléčené nemoci"

To je relatívne.Na svete je mnoho miest, kde sa majú živé bytosti(zvieratá aj ľudia) OVEĽA horšie ako my.

Za mňa: mám sa skvele.Mám strechu nad hlavou, mám čo jesť, mám si čo obliecť, mám pitnú vodu, elektrinu,zdravotné poistenie,školstvo,....NIE JE tu VOJNA,neohrozujú ma zemetrasenia(často),.mám internet, telefón,auto,.....................

Len čo by kameňom dohodil (napr. Ukrajina)sa majú ľudia myslím horšie ako my (strávila som tam 3 mesiace)Poviem ti, veľmi rada som sa vracala domov na "zaostalé" Slovensko.

A to už ani nebudem spomínať iné časti sveta.

Tieto nezmysly, ktoré si tu

Tieto nezmysly, ktoré si tu vyprodukoval, akože "argumentácia" nikto nikdy netvrdil. Len sám si sa nimi ukázal ako demagóg. 

Pred inváziou do Iraku doslova celý svet uveril, že Sadam Husajn vlastní zbrane hromadného ničenia. O pár rokov neskôr vyšlo najavo, že to celé bol výmysel úmyselne šírený najvyššími predstaviteľmi americkej vojenskej moci. 

A to bol zložitejší prípad - vytvoriť fakty - novú realitu. Poprieť a zatlkať niečo je z hľadiska propagandy omnoho jednoduchšie. 

Nakoniec, veľmi úspešne sa to darí v prípade nebezpečnosti chronických infekcií. Státisíce ludí sú chorí, invalidizovaní a majú zo života peklo, napriek tomu - medicinsky establišment naďalej už celú dekádu tvrdí, že Cpn, a ďalšie sú celkom neškodné baktérie, ktorým netreba venovať pozornosť a ľudia nimi nakazenými netreba liečiť, a ak, tak jedine na psychiatrii. 

Cpn, Mycoplasma, EBV (extrémna únava, bolesti svalov, klbov, celková slabosť, rozostreté videnie, atd.)

Však nekontrolovaná invaze z

Však nekontrolovaná invaze z jihu je Nový světový řád v praxi za účelem likvidace bílého člověka /inkluze do škol, zákaz kouření, jak jich bude víc, to už pofrčí..../. To už nikdo netají, všichnu musí věřit v to, co nám i násilím vnutí, co nás převálcuje s tou naší "humanitou". Jsou k tomu směrnice a nařízení EU, hranice musí být nekontrolované a stále otevřené, ztráta suverenity států /Lisabonskou smlouvou/, ovládání lidí a pod.......dobré zvěrstvo na nás nachystali / svobodné radio online, či na youtube z archivu/.  Lidé ani netuší........a hlavně nevěří, že budoucnost není. Někdo si to nedovede dát dohromady, někdo to nechhce připustit. Byla bych ráda, kdybych byla případ pro Jacka, ale asi ne. Zpět do středověku a podporuje to i naše vláda / mimo Tomia/. Tak asi.....

Díky michale že jsi napsal a

Díky michale že jsi napsal a gratuluju ke zlepšení zdraví.

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Ďakujem

Ďakujem

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

tak test matiky...   Teda to

tak test matiky...

 

Teda to je výživné...

"...Ad.:"

 

je zde chudoba a neléčené nemoci"

 

To je relatívne.Na svete je mnoho miest, kde sa majú živé bytosti(zvieratá aj ľudia) OVEĽA horšie ako my.

 

Za mňa: mám sa skvele.Mám strechu nad hlavou, mám čo jesť, mám si čo obliecť, mám pitnú vodu, elektrinu,zdravotné poistenie,školstvo,....NIE JE tu VOJNA,neohrozujú ma zemetrasenia(často),.mám internet, telefón,auto,......................."

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k