Čo ja viem ?...

Opäť pol roka na atb, posledné tri mesiace rifampicín, klindamycín, minocyklín a entizolové pulzy, v medziobdobí flukonazol. aj už sa mi zdalo, že lepšie, teraz zasa nejako nič moc... Máte niekto prudké zhoršenie stavu deň-dva po väčšej a dlhšej fyzickej námahe? Mne sa dostavilo po viacdňovej 100km túre a bolo mi na zdochnutie. Teraz sa už dá, ale celkový stav ma "nefascinuje"... 

Inak jedna otázka na Leraka - netušíš aký labák robí protilátky na ureaplazmy? U nás žiaden a kedysi v CZ som ich mal vždy pozitívne. A tu to nemám s čím porovnať. Myslím, že to sú tie hlavné kurviščá, čo mi robia gro problémov (i keď cpn a okrajovo borélie sú prítomné tiež)... 

Hele tohle se mi stalo asi 5

Hele tohle se mi stalo asi 5 x - v sobotu tůra 100 - najednou (kolmo), v pondělí večer se mi najednou přitížilo. Jen tak pro zajímavost, test z loňska i s adresou laborky

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Nevím proč ale příloha se

Nevím proč ale příloha se nepřiložila Frown, tak to napíšu:

VIDIA-Diagnostika spol.s r.o., Černý Most, ul. Gen. Janouška 902, 198 00 Praha 9, tel 281 911 908-10. Dával mi to tam Klubal.

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

A vysledky?

A vysledky?

Dakujem Lerak za info, no ja

Dakujem Lerak za info,

no ja to mam po takej vacsej a dlhsej namahe tak, ze z toho "kolmo dolu" sa niekedy vyhrabavam dni az tyzdne do akeho takeho normalu.

Inak som zistil aj ze ked je dost spanku a piano rytmus, tak kvazi ok, ale ak je malo spanku a tak pribudaju tie neuro potiaze ruky a pod - tj zhorsuju sa vtedy. 

Ten labak netusis ci robi aj samoplatcom? Ale jasne, mozem tam zavolat, len teraz asi priniest vzorku nebude az take jednoduche kvoli casu a pribudajucim obmedzeniam pre hrr covid paniku. 

Maj sa v ramci moznosti co najlepsie! P. 

to teda zkusim znova, ale

to teda zkusim znova, ale nějak se mi to nedařilo tam přiložit. Je to ale rok a půl staré.

 

 

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Lerak, podstatne je to ako sa

Lerak, podstatne je to ako sa citis, nie? Ako ti je? mne uz odislo na Strattone, som v poslednej faze takmer vsetko, zostava stale zapal prostaty nas kazdodenny.. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k