Dnes jsem navštívila chlamýdiovou poradnu....

Ahoj všem, tak to mám za sebou a jsem chytrá jako rádio. Celé vyšetření, kdy si lékař přečetl výsledky krevních rozborů, vyptal se mne nač jsem se v minulosti léčila a nedržím-li doma nějaké zvířátko - a obdržela jsem antibotika (KLABAX 2 balení co 12 hodin),  to vše trvalo asi 15 minut.

Kdybych neměla info z "chlamydie info", pak se domnívám, že jde o banální záležitost nějaké nedoléčené věci.

Možná, že bylo zbytečné zdržovat se  ze strany lékaře vysvětlováním, koho ze to ve svých "buňkách" vlastně hostím, protože jsem nediplomaticky prozradila, že o tom něco vím z webu.

Co to je za nemoc, jak se léčí, jak dlouho trvá léčba, co smím a co nesmím......to jsem očekávala, že se dozvím. Zůstalo jen u očekávání. Jane, asi jsi měl pravdu, když jsi říkal, že si myslíš, že mi tam moc nepomohou. Zkusím tedy ATB a budu doufat, že to jsou ty správné, které všem mým chlamydiím dají pořádně na prdel.... Uvidím v únoru, jak jsem se s tím "popasovala" a jestli budu mít ten svůj optimismus. |Ale při té "mlze" v hlavě asi jo...

Už několikrát tu bylo

Už několikrát tu bylo důrazně řečeno, že 2 balení jakýchkoliv atb opravdu nezaberou, tak v co to doufáš? 
Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Bunny( a další), to víš

Bunny( a další), to víš - tonoucí se stébla chytá.... a doufám v to, - možná je to hloupé, že pomocí Klabaxu a své silné vůle to snad dokážu? za pokus to stojí a v únoru uvidíme, jestli se to hnulo. Mám ale ještě jedno esíčko v rukávu. Zkusila bych čínskou medicínu. Máte někdo zkušenosti ? Děkuji také za odpovědi od ostatních (Hunter, Jan) Aja.

Z čínský medicíny

Z čínský medicíny můžeš zkusit Cordyceps. Je dobrej, ale drahej jako prase...

2 balení Klabaxu tvým

2 balení Klabaxu tvým chlamydiím opravdu naprdel nedá, spíš to bude naopak. Ten recept bych hodil do záchoda a začal se shánět po doxycyklinu a azitroxu. Správná antibiotika to prostě nejsou, jak jsi se zde jistě dočetla. 

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

Klarithromycin má na

Klarithromycin má na chlamýdie podobný účinek jako azithromycin. Ten recept rozhodně nezahazuj. Spíš si sežeň další a další a další a .....

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k