Doxybene 200 ak vážim 46 kg - Mycoplasma pneumoniae

Ahojte, vážim 46 kg, výška 157 cm, mám mykoplazmu pneumoniu, beriem Doxy 100 mg a AZI 500 mg /3 dni, 5 dní pauza/. Je tu niekto, kto váži menej než 50 kg a užíva Doxy 200 dlhodobo? Budem vďačná aj za odpovede, ako Vám takáto kombinácia pomohla na mykoplazmu pneumoniu. Predtým som mala 5 týždňov Ciplox a Sumamed, ale strašne sa mi zrýchlil tep pri tejto kombinácií, v kľudne na 90, tak som musela prestať. Ale zasa mám pocit, že Ciplox a Sumamed bol účinnejší než Doxy a Sumamed. Vďaka.

200 mg doxy je normalni davka

200 mg doxy je normalni davka pro cloveka s tvoji vahou. Ja mam taky pod padesat a brala jsem 200 mg roky. Ciplox a azi je nevhodna kombinace, protoze prodluzuje QT interval a zatezuje srdce prave. Kdyz uz chinolony tak s tetracykliny.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ahoj Emka, ja si liečim

Ahoj Emka, ja si liečim mycoplasmu hominis a ureaplasmu - tiež spadajú do skupiny mykoplaziem. Ja beriem doxy 200 a azi500 3xtýždenne, ale som ťažšia ako ty. Beriem to už 5 mesiacov, liečba asi zaberá, lebo je mi lepšie, len to ide slimačím tempom a myslím si že aj keď máš (mám) "len" mykoplazmy tak treba pridať entizolové pulzy podľa wp. Ja idem dať prvý pulz teraz od nedele. Napíšem  potom do blogu, ako to bude na mňa posobiť.

borelia, bartonela, ureaplasma, mycoplasma, chlamydia, ebv, cmv a boh vie este co.. od 2012

Díky, Paťka.

Díky, Paťka.

Jo a titry na mykoplazmu pn.

Jo a titry na mykoplazmu pn. mi spadly dolu do uplne negativity po trech a pul letech nonstop leceni a od te doby uz se nikdy nezvedly. Pred tim stale pozitivni. Potize, ktere se tehdy davaly do souvislosti s mykoplasmou pn. mi teda vymizely.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k