Entizol - zkušenosti

Máte někdo zkušenost s pulzem Entizolu delším než je 5 dní?  

Ahoj, ale jistě, že tu máme

Ahoj, ale jistě, že tu máme zkušenosti s pulzem Entizolu, já ho beru kontinuálně 2 měsíce, dohromady s Amoxicilinem a INH, tedy na kryptickou formu Chlamydie. Pokud chceš vědět zda žiji tak žiju:)  Samozřejmě provázeno hlavně v začátcích bolestmi kostí, pocity otravy, únavy, snad 2 dny průjmu a jedno zvracení cca po 3 týdnech:)  Od té doby se to pořád jen zlepšuje.  Tak že není důvod pouze 5 dnů, spíš bych to přizpůsobil celkovému stavu a reakcím těla na rozpad bakterií. To je u každého individuální. Stratton takto léčil mnoho měsíců a velmi úspěšně viz originální protokol. Tak že se není čeho bát. Hodně zdaru!

Ahoj, taky jsem brala

Ahoj, taky jsem brala Tinidazol kontinuálně, 50 dní jestli si to dobře pamatuju, nebo 55.

Jak přesně jsem to prožívala bych musela dohledat, výrazně si pamatuji hlavně na tu kovovou pachuť a jedovatý pocit ( moc jsem nemohla jíst, jela jsem jen na nějakých křupkách, po kterých jediných mi nebylo zle jako po prakticky všem ostatním - pálení žáhy, právě pocit otrávenosti, nevolnosti atd. ), únava postupně veliká, střídaly se nejrůznější symptomy, svalové slabosti, neuro potíže...průjmy jako roger jsem ale neměla, ani jsem nezvracela.

Sumasumárum to ale nijak strašný nebylo ( na stupnici ne " normálních " lidí samozřejmě, kdo si neprošel herxy po několika letech zanedbané nákazy, by z toho scípnul ;) ), nicméně těch doporučovaných 90 dní jsem nedala, protože jsem cítila, že dosť bolo.

Slyšela jsem to od víc lidí, že když dáš takovouhle dardu, tak si hodně pomůžeš, říká to i tady ten pán http://www.borelioza.cz/cs/clanky/nitroimidazoly__metronidazol_tinidazol...?, tak jsem do toho šla, a výsledek byl dobrý, řekla bych.

Mně se při 3. pulzu Entizolu

Mně se při 3. pulzu Entizolu (500-500-500) udělalo neskutečně dobře ... únava odpadla, mozek se vyčistil i oči se mi zlepšily. Život byl najednou "krásnější" .... vrátil jsem se na 90% původního stavu.

Ptal jsem se z důvodu, že hodně lidí mělo při nebo po pulzu špatné reakce. Napadlo mě, že když se mi tak ulevilo proč v tom nepokračovat...

Děkuji za reakce  

CTR,CPN,Borrelia,Anaplasma,Toxoplasma,EBV,Helicobacter,Yersinia-Mino+Sumamed 8,5/2016,Aug+Klac10/2016,Aug+Klac+Mino12/2016,Mino za Doxy4/2017,zpět na Mino5/2017,+Plaquenil7/2017,6.Enti

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k