homocystein

Ja mám hornú hraničnú hodnotu

Ja mám hornú hraničnú hodnotu HC /12,6/, aj keď uviedli, že je to v norme, tak bude asi treba to začať znižovať. Máte niekto skúsenosti, že ste si znížili homocystein, ako? Stačí, keď si kúpim uvedené vit., minerály bežne dostupné? Díky.

Emko, HC není o všech

Emko, HC není o všech vitamínech. Mám dojem, že ti chybí právě jen B6, B12 a kys. listová. Takže ty musíš začít brát, aby se HC upravil! Já mám ted tytohttp://www.swansonvitamins.com/swanson-premium-folic-acid-800-mcg-500-caps?otherSize=SW035

http://www.swansonvitamins.com/q?kw=B12

http://www.swansonvitamins.com/swanson-premium-vitamin-b-6-pyridoxine-100-mg-250-caps

Beru /když nezapomenu/ B6 1 tab/den, B12 1,5/den a kys.list 6/den.

Možná někdo poradí lepší či levnější. U nás jsou třeba BU.met a jiné byznysové laskominy hodně drahé. Ale já jsem tak na tom zle, že HC není priorita.

Jinak by ti mohl endokrinolog udělat vyš. na  minerály a hormony, ty máme také všichni v nerovnováze a dělají si, co chtějí!

Ono je to cele divadlo okolo

Ono je to cele divadlo okolo vit. B trochu nejasne. 

 Podle vetsiny studi ma vliv na metobolizmus HC napriklad kyselina listova a quercetin. Oba doplnky jsou doporucenou soucasti protokolu.

Zle som to napísala - viem,

Zle som to napísala - viem, že treba vit. B6, kys. listovú a B12. Len som nevedela presne tie množstvá mg na deň z každého. Kyselinu listovú aj B12 mám v norme, robili mi na hematológií, tak neviem, či to môžem brať, aby som sa nepredávkovala. Skúsim aj ten quercetin.

Ja myslím, že v záujme

Ja myslím, že v záujme objektivity a akejsi vyváženosti informácií je vhodné prečítať si (pre záujemcov)aj tento článok o homocysteíne

viď:http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1198957290

Mna tento link nehodil na

Mna tento link nehodil na clanok, ale na knihu.

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

Evita myslíš odkaz odo mňa?

Evita myslíš odkaz odo mňa? (v radení príspevkov a reakcií sa niekedy neorientujem dobre), či ten od Veryok..

Ak ten odo mňa, tak je to určite článok:-)Mne funguje opakovane.

Ano, myslim ten odkaz od

Ano, myslim ten odkaz od teba. Ja som to skopiroval aj s viď a potom tam bola kniha. Uz to ide (bez viď)Surprised

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k