INFARKT A KORNATENI TEPEN DIKY CHLAMYDIIM?

 dobry den ..tk se hlasim do klubu .." 

a mam konkretni dotaz .. je tu nekdo kdo prodelal infarkt ..ma kornateni tepen ..patral po pricine a zjistili mu poz . na chlamidie? nebo slysel nekdo o tomto?? 

mam plno dotazu .nevim jestli ma nekdo zkusenost? dekujuu o)

O tom vedia všetci

O tom vedia všetci kardiológovia, internisti, infektológovia, imunológovia a aj šikovní všeobecní lekári. Len prosím nečakaj, že ťa budú dobrovoľne dlhodobo liečiť na tento infekt. Ak máš otázky, tak ich rovno polož. Niekedy tu prispievajú radou aj lekári, myslím že LEA je kardioložka. Inak čítaj aj blogy, viacerí majú kardioproblém a už sa tu o tom dosť diskutovalo.

mělas někdy diagnozu :

mělas někdy diagnozu : borelioza ?, mělas někdy klíště ?

od r.2000

dekuji zatim  se tu

dekuji zatim  se tu "rozkoukavam a jeste se nevyznam  a nestiham cist.

 proc nemam cekat ze me budou lecit na tuto diagnozu .. ja sem po inf .je mi 48 let nikdy jsem nekourila .vaha furt stejna .. logicky me  zajimalo co se stalo ..proc moje tepny odpovidaji stavu  80lete?..coz bohuzel kardiolozku moji opravdu vubec nezajimalo.. nasadila leky klasika  ..stativy ..leky na tlak a protisrazeni krve .. ¨tk jsem zacala "patrat " sama po pricine .pres zname lekare ..odber krve mi prokazal poz . na chlamydie ..nikdy jsem zadne problemy nemela .nikdy nemocna.

borelie pry nyni neni pozit ..ale mela jsem ji pres asi  16 lety ..a hodne lecene antibiotiky .. mela jsem tehdy otekle klouby na rukach i nohach .. 

me by zajimalo jestli  se nekomu podarilo to kornateni tepen po lecbe na chlamydie treba nejak pozastavit.. 

dekuji moc 

"".odber krve mi prokazal poz

"".odber krve mi prokazal poz . na chlamydie ..nikdy jsem zadne problemy nemela .nikdy nemocna. borelie pry nyni neni pozit ..ale mela jsem ji pres asi  16 lety ..a hodne lecene antibiotiky""

k chlamydiím : proč jsme tady  ? protože ty chlamydie máme také a prý je má 90% lidí, tak by bylo podezřelé, kdybychom je v testech neměli a kdyby je v lab nenašli.

Nikdys nebyla nemocná a žádné problémy jsi neměla ? Tak to jsme dva, já také ne, až do r. 2000.-, kdy mě kousla muška  a popsat léčbu, jako Ty nemohu,"" že byla léčená hodně"". Kdyby byla léčená hodně, tak tady nejsem já a ani Ty.  Takže co s tím ? Vzpomeň si co říkával V.I.Lenin...pokud  si to nepamatuješ, připomenu :

Učit se učit se učit se

od r.2000

až to všechno nastuduješ

až to všechno nastuduješ zjistíš, proč jsem  se  na LB  ptal. Jedno Ti napíši před studiem : Borelioza je tichá epidemie a je to Velký imitátor...u nás však bagatelizována a jsou Mudři co si myslí, že si tělo poradí, tak čekají a pokud se nedočají, tak jsou ochotni pouze k přeléčení (krátkodobému a nedostečnému) a výsledek ? : přišlas, tak jako já a před příchodem jsi googlovala

od r.2000

pokud ma nekdo prehled kde se

pokud ma nekdo prehled kde se da precist o tomto  budu rada za odkazy ..dekuji 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k