Interpretace WB na Borelii

Zdravím všechny bojovníky,

Mám po 1. konzultaci u dr. Klubala, jenže probrat výsledek už s ním jaksi nejde, tak se zkusím zeptat zde přítomných.

Z testovaných breber potvrzena Mykoplasma pn. (IgA, IgM), slabě Cpn, Anaplasma (obojí IgG hraničně) a Borelie dle komentáře Klubala již staršího data. Dělal se WB na Borelii a ocenila bych zkušenost někoho, kdo umí vyčíst interpretaci WB. Ve všech kolonkách je totiž psáno "negativní", tak nerozumím tomu, kde tam ta infekce je. Soubor přikládám.

Mám teď trošku zmatek a nevím, na co se v léčbě zaměřit - léčba každé brebery je trošku jiná. Jak moc vážně bych měla brát tu Borelii? Moje obtíže subjektivně spíš sedí na Mykoplasmu, prodělanou akutně před 10 měsíci - tam přesně začaly příznaky. Borelii jsem nikdy v životě nepocítila, snad jen mám vyšší tendence k sezónním virózám celoživotně. Kl se nezdály mé bolesti kloubů, prý na příznaky Mykoplasmy nesedí (na Borelii ale ano). 

Napsal mi klasické recepty, co dává asi všem - Mino 100mg denně (není to moc slabá dávka? Našla jsem i 200mg denně) + Azitro 250mg, oboje na 50 dní. Časem bych chtěla najet na Strattona, jestli budou nějaké reakce, či jiné protokoly (Plaquenil). Plus zkusit i byliny, doplňky beru půl roku.

Děkuju za jakékoliv postřehy! Smile Hodně štěstí všem!

PřílohaVelikost
borelie.jpg50.36 KB
borelie2.jpg49.39 KB

Ahoj, Myslím, ze mam podobný

Ahoj,

Myslím, ze mam podobný problém jako ty a jsem taky zubařka. Jak se ted cítíš po těch 2 atb? Zlepšila se ta únava? Nevím, jestli jsi pořád tady aktivní...

Ahoj Naty, Je pravda, ze tu

Ahoj Naty,

Je pravda, ze tu moc nejsem. Vic aktivni je skupina na FB, tak koukam tam. Trochu zlepseni prislo po cca mesici, ale opravdu jen velmi lehce. Vydrzelo 10 dni. U me jde zlepseni (i unava) ruku v ruce s teplotou. Ale vse je momentalne zpet.

Zatim jsem na kombinaci atb 2 mesice a asi zkusim pridat davkovani, anebo rovnou pridat dalsi atb. Najizdim Buhneruv protokol na borelii, za chvili uz budu na plnych davkach.

Priznaky mam uz rok, tak nejspis i ta delka lecby tomu bude odpovidat a nebude to hned. 

Preju hodne stesti!

Chronický únavový syndrom od 10/2018, Mycoplasma (IgM, IgA); Borelie, EBV, CMV, Cpn, Anaplasma (IgG). 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k