Interpretace WB na Borelii

Zdravím všechny bojovníky,

Mám po 1. konzultaci u dr. Klubala, jenže probrat výsledek už s ním jaksi nejde, tak se zkusím zeptat zde přítomných.

Z testovaných breber potvrzena Mykoplasma pn. (IgA, IgM), slabě Cpn, Anaplasma (obojí IgG hraničně) a Borelie dle komentáře Klubala již staršího data. Dělal se WB na Borelii a ocenila bych zkušenost někoho, kdo umí vyčíst interpretaci WB. Ve všech kolonkách je totiž psáno "negativní", tak nerozumím tomu, kde tam ta infekce je. Soubor přikládám.

Mám teď trošku zmatek a nevím, na co se v léčbě zaměřit - léčba každé brebery je trošku jiná. Jak moc vážně bych měla brát tu Borelii? Moje obtíže subjektivně spíš sedí na Mykoplasmu, prodělanou akutně před 10 měsíci - tam přesně začaly příznaky. Borelii jsem nikdy v životě nepocítila, snad jen mám vyšší tendence k sezónním virózám celoživotně. Kl se nezdály mé bolesti kloubů, prý na příznaky Mykoplasmy nesedí (na Borelii ale ano). 

Napsal mi klasické recepty, co dává asi všem - Mino 100mg denně (není to moc slabá dávka? Našla jsem i 200mg denně) + Azitro 250mg, oboje na 50 dní. Časem bych chtěla najet na Strattona, jestli budou nějaké reakce, či jiné protokoly (Plaquenil). Plus zkusit i byliny, doplňky beru půl roku.

Děkuju za jakékoliv postřehy! Smile Hodně štěstí všem!

PřílohaVelikost
borelie.jpg50.36 KB
borelie2.jpg49.39 KB

Powered by Drupal - Modified by Danger4k