Jak to pokračuje

Po cca 2 týždňoch bez liekov, lebo som ich nemala, som zase nabehla na rovnakú liečbu (Azi + Doxy + NAC). A je mi zle. Zle, zle...

Zatiaľ čo pred tym sa tie stavy "akútneho zhoršenia" opakovali raz za 2 týždne a trvali 1-2 dni, následne sa začali opakovať každý týždeň a teraz je mi zle takmer furt. Sem tam 1-2 dni trocha lepšie. A pritom beriem tie isté lieky čo pred tým. Entizol som teraz ešte nevzala. Bolesti celého tela, klbov - všetkých, od kyčelných, ramenných, až po prsty na rukách, svaly ma bolia ako pri svalovke, alebo po krči, každý jeden pohyb je bolestivý, v noci sa na bolesť tela budím, dokonca aj pokožka ma bolí. Zvýšená teplota, triašky. Stuhnutá šija, v hlave divný pocit, taký, že vačšinu dňa musím ležať, zhoršenie zraku. Dnes sa pridala bolesť hrdla. 

Vie mi niekto vysvetliť, ako je to možné? 

Rozmýšľam, či tým, že som sa vrátila na Slovensko do domácnosti k mame (kde som doteraz), nedošlo k re-infekcii a preto k zhoršeniu. 

Díky za nápady, hypotézy... 

Lukrecia, jestli

Lukrecia, jestli začínáš....bude to teda asik nějakou dobu herxovat. Ten Entizol po nějaké době určitě ano. Já se bez něj na léčbě nehnula z místa. No snad jsi v péči nějakého specialisty, třeba dr. Ďurovské u vás na Slovensku. Ta už by měla vědět. Držím palce, ať je co nejdřív líp.

LB od II/III 2016, V/2016 léčba ceftriaxon-pauza anulovala-VII/2017 Doxy 3 měs, X/2016 Mino&Azi, XII/2016 MCP potvrz LB+CPN-dále WP, I/2017 pulzy Enti

Ale ja práveže nezačínam.

Ale ja práveže nezačínam. Beriem ATB už viac než 4 mesiace. Brala som aj Entizol. A nič sa nedialo. A teraz zrazu takéto zhoršenie stavu. Preto mi je to divné. A to som na začiatku brala dokonca vyššie dávky než teraz.

Preto rozmýšľam, či nemohlo dojsť k re-infekcii a preto k zhoršeniu stavu. (od mojej mamy, ku ktorej som na Velku noc dorazila, inak žijem v Prahe). 

To je pre mňa dost doležité, lebo ak k tomuto bude dochádzať pravidelne, vždy keď docestujem domov na Slovensko, tak sa nevyliečim nikdy. 

Lukrecia

Cpn, Mycoplasma 

Bolesti svalov a klbov, brain-fog, zhoršené videnie, extenzívna únava, svalová slabosť, atď. 

lukrecia: a citala si hore v

lukrecia: a citala si hore v liste take nieco ako PRIRUCKA V LIECBE? ak nie,tak zacni citat: dozvies sa vela: 100x omielane dokolecka dokola......

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k