konopny olej

Jake mate zkusenosti s konopnym olejem?Me se zatim jevi jako velmi silny fungicid.

Mám ho ráda, chutná mi, ale

Mám ho ráda, chutná mi, ale neřekla bych, že něco dělá.....

Jakým způsobem ho užíváš,

Jakým způsobem ho užíváš, constantine? Já jsem zkoušel konopnou mast na kůži, byla příjemná, ale myslím, že malá koncentrace konopí, chtělo by to možná vlastní výrobek.

Teprve druhy den po jedne

Teprve druhy den po jedne polevkove lzici denne a u me to dela dost.

"...a jako zázrakem se mi

"...a jako zázrakem se mi povedlo najít v Praze spolupracující doktorku,díky které se mužu už pul roku zdárně léčit a zaplat pán buh chodit při lečbě do práce.
Je mi jasný,že nepíšu nic nového,ale třeba to někomu pomůže..."

neškodilo by trochu se zmínit o době mezi tímto a teď, jaká byla léčba, proč teď zkoušíš ten olej? Nezabrala léčba, nekonala se léčba nebo byla krátká...?

březen 2013 ukončení CAPu 

Na klasickém wp jsem byl cca

Na klasickém wp jsem byl cca rok a pul,pak následovalo asi 8 měsíců mms a nyní byliny a sem tam zaherxuju na nějakej fungicid,asi před dvěma měsíci extrakt z grepu,který pak přestali vyrábět,asi moc učinnej.. a ted ten oil.Jak wp tak mms mě vždy posunulo o trochu dále a nyní se žádné potíže nevrací,jediné co zůstává jsou uzliny,které po tom oleji docela cítim a psychika,což bude střevem,které dostalo řádně zabrat antibiotikama a mms.Vyřešené oči,klouby,unava.

Jak jsi to tak rychle

Jak jsi to tak rychle pořešila, tak to nebylo tělíčko asi moc zasáhlé infekty. To je dobře. Super je, když cokoliv pomáhá, někdy stačí tu imunitu nakopnout. To je velká naděje pro jiné nemocné.  Myslím, že na ty chronické- desetileté či stoleté zanedbané infekční  problémy toho asi z těchto přípravků už moc nezabere. Mám toho za sebou už hodně a stav se stále nelepší. Až nyní mě paní doktorka z infekčního ujistila, že zbavit se po 60ti letech borelií či chlamydií NENÍ problém. To mám zalezlé jen v kloubech. Tak jak se vrátím z nemocnice, dám vědět! A kdybych  sem již nenapsala, léčba se jen nezdařila :-)

Ja som ho bral, ale ziadnu

Ja som ho bral, ale ziadnu pomoc mi nepriniesol. 

Chlamidie pneum., borelie - bolest ruky chrbta, zly zrak (svetloplachost, zrnenie, zakalky sklovca, vypadky obrazu, kmitanie,blikanie)tinitus,bolesť na hrudi,tuhnutie sije, bolest ruk, bolesti kĺbov, zle prhltanie, bolest zaludka. teplota 37,2, nespavost,

Taky jsem ho nějakou dobu

Taky jsem ho nějakou dobu užíval, ale žádný efekt jsem nepozoroval. Pít jakýkoli olej navíc neni zrovna velká hitparáda :) Mno ale jestli to někomu pomáhá, nedejbože chutná...:)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k