Kontrola u Dr. Ď zhodnotenie

  1,3  začínam 17 . mesiac a vtedy začnem 12. pulz. s enti

11, pulz som mala s odsunutím o 9 dní. Nič dramatického sa nedialo, dokonca po cca 8 dňoch som začala opäť so stacionárom cca 20 minút, občas prechádzka, mesto , lymfomasáž dvojhodinová a infrasauna. Čo ma zarazilo, že po pár , akoby OK dňoch som dala stacionár bicak  do totálneho spotenia a herx ako blesk do dvoch hodín, to sa mi deje , aj po infrasaune  60 stupňov aj po lymfomasáži... aj keď som už cca pár dní pred ďalším pulzom. Stále som slabá na aktivitu, to čo píšem robím len veľmi občas, keď je lepší deň...Inak mi odišli svaly úplne za tých 10 mesiacov tak skúsim popracovať na kondičke.. ide to ťažko, keďže nohy neposlúchajú..

Dr.D,. mi povedala, že väčšou aktivitou , resp teplom sa mi otvoria kapiláre  a nastane prienik atb  do kapilár a herx..

Budem zrejme patriť k tomu menej šťastnému  pacientovi , kde liečba bude dlhoročná.. Stále sa nevieme pohnúť ďalej som 10 mesiacov na pulzoch enti s  s doxi . Povedala, že má aj takých pacientov, hlavne dlhoročných .. chronikov .Desaťročia infekcii v tele " , čo sa musí ísť takto pomaly, vraj by som ešte benemicín nedala. Na moju otázku, či teda radšej prekonať herxy v kľude, alebo ich ešte vyhecovať .. aktivitou ak sa však v danom momente dá ... že je lepšie silnejšie herxy u mňa, keďže mám telo zanesené hrubou špinou .. ktorú musíme dať dole pred bene, Ale , je jasne, že všetko mám manažovať, tak, aby som to ešte ustála, a nejako vedela existovať. Zatiaľ nemám žiadne brain fog, hlava mi funguje úplne.. mysel mám tiež na to čo prekonávam docela OK, depky nemám.. Dr. predpokladá , že mám typ , ktorý napáda kĺby, kosti, pohybový aparát..

Po herxoch silných mi vždy ostane ten kĺb a chrbát. Takže je to na mne zvážiť, ako ďalej, vraj sa dá ísť na operáciu aj pri atb kombom...Ona však za seba by nešla, ale vraj chápe, že je možné, že vydratie je nezvratné,.

V utorok idem na pichnutie hyalurone do kĺbu pod navigáciou a skúsim ešte tak do mesiaca vybaviť MR na chrbticu. Či sa mi nezhoršila stará hernia disku ..

Môj postreh skutočne mi aj biorezonancia rozbieha a zosilní herx. Viem, že niekto René vravíš, že blbosť. Opäť som začala chodiť aj s terapiou spin terapy.. očista tela.. Dám tomu nejakých 10 - 20 sedení. Po druhom sedení tiež výrazne zhoršený stav v ten deň..

Dobre som si pokecala opäť aj s Ondrejom D,.. Vraj u niekoho naozaj cytokinové kaskady, teda reakcie sú takéto silné, ako u mňa,.. nie je to bežné.. Prirovnal to ku kukláčom, kde k zásahu príde jedna partia, kontrolovaný priebeh.. u mňa príde po enti veľa partií naraz a rozbehne sa chaos,.. a moj imunitný systém reaguje veľmi zosilene..

Výsledky z krvi ako pečeňové testy aj všetko ostatné uplne v norme , cukor dobrý, čo pred liečbou stále vysoký. To isté u Vlada, po rokoch, čo ho chceli nastavovať na liečbu je v norme všetko.

Teda v liečbe pokračujeme ďalej do juna, kedy budemem musieť meniť na mino, lebo som mala minulý rok tie popáleniny..

Pre zdatnejších vysvetlíte mi to . LYM  abs mi konečne vystúpallo na 2,24 , vraj to už je dobré, že potrebuje min, 2,2. V októbri som mala 1,75.. ref hranica je 0,8 - 4,0

No a Tí , ako spomína mariňaci NEU mám 51,9  / ref 46 - 73 / asi veľa ??? a vojsko   LYM 37,6 , / ref  18 - 44 / čo mám vraj  málo  postavené vojsko.. Kto mi to vie vysvetliť ?? isto to už niekde bolo skúsim aj ja pohľadať..

Vit. D mám stále dobre 50,, ref vysoká konc 30 - 44 .. Ale mohla by byť aj 60..

Vlado mal kontrolu v stredu začal 4,tý mesiac a ide o ďalší týžden pulz už s enti. Tak sa dohodli, lebo má dva predĺžené víkendy lyžovačku po sebe.. Keď je doma ten týždeň dáva 4 x hokej a keď lyžuje dáva 1 x hokej a tri dni lyže a to on je ozaj adrenalínový jazdec..Aj Dr. Ď nechápala, uvidíme , či ho neskolí enti. Predpokladám, že tým, že sa 4 x do týždne spotí do mokra a má aktivitu s vysokou frekvenciou tepu, zrejme sa mu toxíny z tela vyplavujú..Kiežby to aspoň on dával ako vraví René s prstom v nose..

EmbarassedČO viac idem ďalej držte mi palce a dik za prípadný koment., rady ako zvýšiť DETOX tu mám stále asi rezervu...krásny slnečný víkend u nás taký  je ...

Asi neutrofily a lymfocyty -

Asi neutrofily a lymfocyty - viz např. http://www.moje-krev.cz/bile-krvinky/

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k