liečba

Ahojte, gynekologička mi zistila Chlamydie .. Nasadila mi antibiotiká mne aj partnerovi (Fromilid 500) na 14 dní + mi dala aqitox na výplach. Antibiotika sme dobrali a na kontrolné testy mám isť za 5 týždnov. Mám však otázku sex sme s partnerom nemali počas liečby traz už možme či máme čakať ešte tých 5 týdžnov?. A ešte mám dotaz neviem či si už namýšlam ale predtým som nemala žiadne príznaky že  ám chlamydie zistila mi to náhodne. Ale teraz po dobratí liečby mám pocit pri močení pálenia svrbenia. Ako to je možne? Je to možne že telo sa bráni ? Neviem si to vysvetliť že sa totiž citim horšie ako ked som o ničom nevedela. Alebo už z toho všetkeho čítania si to namýšlam. Za každú radu dakujem som v tomto nováčik ako tak čítam ... 

""predtým som nemala žiadne

""predtým som nemala žiadne príznaky že  mám chlamydie zistila mi to náhodne""

ta náhoda byla CO ?

od r.2000

Asi chlamydie trachomatis, a

Asi chlamydie trachomatis, a zjistila je stěrem nebo z krve? Pokud máš jakékoliv potíže, nejste vyléčeni. Problémy s pálením a svěděním při močení asi nebudou  ze čtení....bud je máš, nebo nemáš.

To není tak zcela pravda,

To není tak zcela pravda, velkou část dělá psychika a sugesce, je možné, že jste zcela v pořádku, se sexem bych raději počkal až do kontrolního stěru. Pozor na výsledky z krve, protilátky mohou být falešně negativní, u Trachomatis výsledky kŕve nejsou průkazné a rozhodně se na ně nespoléhejte.

A pozor, máme tady poraděnka.

A pozor, máme tady poraděnka. A co je tedy průkazné? PCR ze stěrů? Pozor na tyhle rady ala sugesce, psychika, psychosomatika! To jsou taková povidla co patlají lékaři co nemají buď dost znalostí nebo dost chuti se tím zabývat. To si tady užil kde kdo a mohl by jsi Trugate leckoho tím zde nasejřiti. U mně se ti to zrovna povedlo. Stojíce na prahu invalidity kydyž jsem slyšel ty psychosomatický mekty tak to fakt už nemusím. Jo a 5 týdnů jedno ATB? No vzpomeňme nestora Wheldona a jeho popis vyýskytu různých forem chlamydií. Ze zkušenosti to tak nějak vypadá nevěrohodně. Naopak  pokud jsou skutečně stále příznaky- pozor na to CTR totiž v pokročilé fázi začnou napadat klouby, oči, urogenitální trakt, až se z toho vyvine taký milý Reiterův syndrom. A to je pekelná věc, končící až "ve futrálu", skutečně. Takže - 5 týdnů - pozor na to, když jsou příznaky nebo se i horší - honem něco dělat, nasadit - nějaký - protokol. A dlouho, ne 5 týdnů. Tak měsíců. A pozor na psychosomatiky, sluníčkáře, zdravoživy, ...to jsou kydy pro zdravý lidi.

 Jen tak - nevěříce těm psycho sugetivním radám a krma se salvami ATB jsem letos jel závod 111. hodin na kole (2222 km) a v sobotu jedu Dokeskou šlapku. Když jsem začínal s léčbou, jsem často seděl v přízemí na schodech a tekly mi slzy, že to nejsem schopen vyjít (do 1. patra). Strašně jsem se styděl a následně měl vtzek na ty, co mně buď vůbec neléčili, nebo sáli o peníze (nebo voboje) a poslední korunu tomu dali sluníčkáři v čele s bývalou ženou...s jejich psychosomatikou...

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

U Trachomatis je průkazný

U Trachomatis je průkazný pouzde PCR stěr u mužů z uretry, prostatického sekretu či spermií. U žen nejsem informován do detailů. Krevní testy mohou vyjít negativní, ale infekce může být stále v těle. 

Bohužel je tomu tak, že psychika dělá opravdu hodně a například stres vše značně zhoršuje a v tom mají mudrové pravdu.

I já jsem obeznámen s tzv. Reiterovým syndromem, zapomněl jste ale dodat, že se jím z důsledku Chlamydií rozvine u max. 2 % nakažených a to převážně mužům. 

Není hezké tu hned někoho strašit tím, že díky chlamydím může i umřít. Někde jsem četl, že promořenost chlamydií všeobecně je až 80 %. CTR minimálně 10 %.. To má každý hned začínat s WP a pokud nezačne, tak ho čeká to, co jste zde napsal? nebo jak tomu mám rozumět?

 

 

PCR je negativní po atb kůře,

PCR je negativní po atb kůře, ta "sežehnou" vše z povrchu. V buňkách ale infekce perzistuje, většinou jako cystická forma. Ve stěru není nic. Neléčený nebo blbě léčený Reiter vede až k úmrtí, těžké invaliditě, sterilitě - a to hlavně u žen. Ze zkušeností skoro každého zde, 5 týdnů jedním ATB by byl skoro zázrak, kdyby to po nějaké době nevedlo k recidivě. Právě takové léčby - opakovaně jedním   ATB 2,3,4,5 týdnů způsobí rezistenci těchto mikrobů a z člověka se stane chronický pacient. O tom vím vše a můžou za to u mně hlavně urologové. Já ale neměl CTR ale hlavně Ureoplazma, Mykoplazma a v menší míře CPN.

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k