Malátnost

Trpím mnohaletou infekcí od Chlamydia Trachomatis. Jednou z mnoha potíží je hrozná malátnost, kdy se část dne nemohu soustředit na jakoukoli činnost nebo rovnou usnu. Beru Minocyklin + Azitrox + Entizol, ale je jasné že to může zabrat až po dlouhé době. Kvůli práci bych potřeboval trochu líp fungovat už teď. Máte někdo kladnou zkušenost s nějakými doplňky, které na malátnost působí ?

Zdravím, na malátnost by měl

Zdravím, na malátnost by měl velmi dobře působit ženšen pravý. (Na únavu, malátnost, zlepšení duševní bdělosti a na tisíc dalších věcí). Všude slyším, jak například chronickým boreliotikům trpící nepřekonatelnou únavou opravdu velmi na únavu pomáhá). Ale asi nemá smysl kupovat si ženšen formou tablet z lékárny, bude to slabé. Chtělo by to ti silnou verzi. Já objednávám vždy extrakty z bylin a sama si je kapsluju. Extrakty jsou mnohem silnější a účinek cítím prakticky hned. Níže máš odkazy na stránky, kde extrakty objednávám.

https://www.vinaturae.cz/eshop/suroviny/259-1452-zensen-pravy-panax-ginseng-extrakt.html#/26-baleni-5g

https://www.vinaturae.cz/eshop/ostatni-zbozi/98-zelatinove-kapsle-00-50ks.html

Čéče to zní zajímavě, kolik

Čéče to zní zajímavě, kolik toho bereš najednou nebo denně?

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Do velikosti kapslí "00" se

Do velikosti kapslí "00" se ti vejde 500 - 700 mg prášku. Jsou to ty největší. Extrakt s 80 % ginsenisidů se má dávkovat 500mg-1g/denně. - To je přesně ten extrakt, na který jsem dávala odkaz. Takže to máš 1-2 kapsle denně. Po měsíci užívání ženšenu si máš dát vždy 7-14 dní pauzu a pak jet zas.

Ženšen užívat s odstupem od

Ženšen užívat s odstupem od alkoholu a kofeinu !

Máte ještě někdo osobní

Máte ještě někdo osobní zkušenost s čímkoli dalším, co opravdu pomáhá proti malátnosti ?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k