Malátnost

Trpím mnohaletou infekcí od Chlamydia Trachomatis. Jednou z mnoha potíží je hrozná malátnost, kdy se část dne nemohu soustředit na jakoukoli činnost nebo rovnou usnu. Beru Minocyklin + Azitrox + Entizol, ale je jasné že to může zabrat až po dlouhé době. Kvůli práci bych potřeboval trochu líp fungovat už teď. Máte někdo kladnou zkušenost s nějakými doplňky, které na malátnost působí ?

Zdravím, na malátnost by měl

Zdravím, na malátnost by měl velmi dobře působit ženšen pravý. (Na únavu, malátnost, zlepšení duševní bdělosti a na tisíc dalších věcí). Všude slyším, jak například chronickým boreliotikům trpící nepřekonatelnou únavou opravdu velmi na únavu pomáhá). Ale asi nemá smysl kupovat si ženšen formou tablet z lékárny, bude to slabé. Chtělo by to ti silnou verzi. Já objednávám vždy extrakty z bylin a sama si je kapsluju. Extrakty jsou mnohem silnější a účinek cítím prakticky hned. Níže máš odkazy na stránky, kde extrakty objednávám.

https://www.vinaturae.cz/eshop/suroviny/259-1452-zensen-pravy-panax-ginseng-extrakt.html#/26-baleni-5g

https://www.vinaturae.cz/eshop/ostatni-zbozi/98-zelatinove-kapsle-00-50ks.html

Čéče to zní zajímavě, kolik

Čéče to zní zajímavě, kolik toho bereš najednou nebo denně?

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Do velikosti kapslí "00" se

Do velikosti kapslí "00" se ti vejde 500 - 700 mg prášku. Jsou to ty největší. Extrakt s 80 % ginsenisidů se má dávkovat 500mg-1g/denně. - To je přesně ten extrakt, na který jsem dávala odkaz. Takže to máš 1-2 kapsle denně. Po měsíci užívání ženšenu si máš dát vždy 7-14 dní pauzu a pak jet zas.

Ženšen užívat s odstupem od

Ženšen užívat s odstupem od alkoholu a kofeinu !

Máte ještě někdo osobní

Máte ještě někdo osobní zkušenost s čímkoli dalším, co opravdu pomáhá proti malátnosti ?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k