to mi přišlo... Dostat se do rukou lékařům

Rodinný lékař:

"Předepíšu vám tři léky: Modré tabletky si vezměte ráno a večer, žluté 1x před spaním. Kdyby se vám snad po nich rozbolel žaludek, spolkněte si tyhle proužkované a to hned po každé z těch předchozích. Bolesti hlavy po těch modrých vám určitě zlepší tyhle kapky a na případnou vyrážku je nejlepší tato mast. Je to vzorek, ten vám přidávám zdarma. Je v něm sice trochu kortizonu, ale opravdu jen maličko, klidně se můžete pořádně namazat. A teď to důležité: je bezpodmínečně nutné, abyste bral léky pravidelně. No a to je všechno, nic jiného pro vás nemohu udělat." 

Internista:

"Nejprve si uděláme krevní obraz, jeden RTG snímeček, k tomu počítačovou tomografii a magnetickou rezonanci, samozřejmě zkoušku moči a stolice, takovou menší DNA analýzu a nesmíme zapomenout ani na analýzu vlasů, mozku a alergologické vyšetření. Že je nutné udělat také EKG, EEG a AEG vyšetření, to je vám snad jasné. Nakonec vypláchneme žaludek, močový měchýř, tlusté střevo a podíváme se vám zrcátkem do hrtanu a do hlavy. A než dostaneme výsledky, tak vám předepíšu něco uklidňujícího od Zentivy. 

Alternativní zubař:

"Všechny amalgamové plomby musí okamžitě ven, jsou plné jedu. Místo nich dáme všude bílé korunky. Jsou sice poněkud dražší, ale zato déle vydrží. A budete ke mně chodit pravidelně jednou týdně k výplachu úst, máte tam plno bakterií. Těch se hned tak nezbavíme." 

Homeopat (po dvouhodinové rozmluvě):

"Úplně jistý si ještě nejsem, jste těžký případ. Potřebuji ještě pár dní, musím to trochu promyslet. Globule vám pak pošlu rovnou domů. Stačí jedna vysoce potencovaná globulka denně, a k tomu třikrát denně tři s nízkou potencí. Když se vám udělá špatně, je to jasný důkaz, že léčba zabírá. Uvidíme se zas za 6 týdnů." Mrzí mne, že vám to pojišťovna nezaplatí. 

Akupunkturista:

"Meridiány máte úplně ucpané. Jak by v nich mohla proudit čchi? Kromě toho nemáte v rovnováze ani své elementy a jin-jang. S akupunkturou to ale hladce zvládneme, je to prastará léčebná metoda z Číny, účinnost ověřila celá tisíciletí. Vždyť Číňané tak léčí i fraktury a operují břicha. Teď si vás trochu propíchám a jehličkami budu chvíli vrtět doleva. Doma budete držet přísnou pětielementovou dietu, jednou denně si vezmete tygří mast a čaj z vlaštovčího hnízda. Také vám doporučuji 20 Čchi-kung cvičení, abychom ty meridiány pořádně posílili." 

Naturopat:

"Je to úplně jasné, plíseň ve střevech! Ta musí pryč… Hned se svlečte a zavedeme hydrokolonterapii." Budete žasnout, jak se po tom pořádném propláchnutí budete báječně cítit. Kdyby se střevo protrhlo, nic se neděje, máme tu šikovného chirurga. 

 Holistický poradce pro výživu:

"Žádné maso, žádná mouka, žádné mléčné produkty, žádná vajíčka, nic vařeného, žádný cukr, žádná sůl, žádný pepř ani tuk, žádná káva ani alkohol, žádný nikotin, žádné auto, žádný telefon, žádný sex. A co místo toho? Nejlépe jen ovoce, zeleninu, sóju, surové obiloviny, minerální vodu. Nebublinkovou! To zaručeně odstraní jakékoli nevolnosti a choroby, chodit k nám na kontrolu už nemusíte."

 

Biorezonanční medicína:  

"To jsem mohl vědět! Samozřejmě alergie na domácí prach, roztoče, mléčné bílkoviny, pšenici, rajčata, okurky a na práci. No, bude nám to trvat dlouho, ale máme na to nový moderní multifunkční biorezonátor. Touhle bezkontaktní sondou si zjistíme Vaše patologické vibrace a frekvence a   biorezonátor je podle speciálního programu předělá na harmonické. No, a ty vám pak zase pustíme do těla. Dvacetkrát to zopakujeme a budete zase chlapík." 

Radionika:

"Proboha, jak v tom můžete žít? Všude tady máte zemní záření, dračí žíly, křižují se tu čtyři geopatogenní zóny a k tomu cítím elektrosmog! Dívejte se, jak se ta virgule kroutí. Hned přestavte postel, pod ní dejte isolační speciální matraci a pár měděných spirál, a hned si nechte zainstalovat   aparaturu na přípravu léčivé Granderovy vody. Objednávku vyřídíme promptně." 

Psychoterapeut:

"Před čím zavíráte oči? Co nechcete vidět? Co vás tak unavuje? Musíte se svým problémům postavit čelem, příčiny hledat usilovně v minulosti, ale hlavně naučit se s tím žít a milovat sebe sama takového, jakým ve skutečnosti jste. A ještě něco. Když chcete, abych vám pomohl, tak musíte vyházet všechny doporučené tablety, po nich přestáváte být sám sebou." 

Psychoanalytik:

"To je jasný potlačený oidipovský komplex. Máte narušený otcovský přenos na vašeho šéfa, který vám připomíná vašeho někdejšího souseda v době vašeho raného dětství. Lehněte si prosím na gauč a ponechte volně plynout různé asociace. Já si zatím dám na svém křesle šlofíka. A nebojte se, za dva-tři roky to vyléčíme." 

Mistr Reiki:

"Ano, vnímám to zcela jasně: vaše energie neproudí tak jak by měla. Držte hlavu klidně, přidávám trochu Reiki energie. Nesmíte ale tolik mluvit -   prostě si lehněte a uvolněte se. Reiki to už zvládne sama. A je to. Přijďte desetkrát, pak uvidíme. Jestli chcete, mohu vás léčit také dálkově. Můžete si klidně sedět doma, a já se zatím na vás budu hluboce koncentrovat. Jedno sezení je za 800 Kč."

Kineziolog:

"Upažte, já trochu zatlačím a vaše tělo odpoví. Vidíte, jak vám ruka klesla.   Jste úplně rozhozený! Nezbývá než vám hned vybalancovat vaše mozkové hemisféry, doplnit energii a také vám ukázat, jak si doma budete masírovat   oči. Když přijdete 10x, začne se zase obnovovat vaše samouzdravující   schopnost." 

Astrolog:

"Data narození jste mi poslal, váš horoskop už mám vypracovaný. Co vidím?   Uran a Saturn se právě teď promítají přímo na Jupitera a Měsíc je v přesné   konjunkci s Plutem. Ekliptika je nějak zešikmená a ve třetím domě vidím Venuši. To je dost velký problém. Ale nebojte se, za rok se to zase srovná." 

Feng-shui:

"Podívej se, jak vypadá tvůj byt: v segmentu Vztahů máš špinavé prádlo, v segmentu Bohatství umírá uschlá kytka a v oblasti Sláva a Kariéra máš toaletu. Nejde to jinak? Poradíme, jak vše správně v prostoru rozmístit a hlavně také jak byt oživit našimi léčivými krystaly a energetickými mobilními aparátky. Slibuji ti, že se ti ta investice vyplatí stokrát." 

Channeling:

"Právě jsem dostal z Onoho světa poselství, že jste někým zcela jiným a nepatříte do tohoto světa. Jste určen k vyšším cílům. Spojte se proto s Vyššími mocnostmi a staňte se duchovním léčitelem. To bude vaše pravé povolání. Právě za měsíc startuje naše vzdělávací skupina, kde učím podobné lidi jako vy rozvíjet skryté schopnosti k prospěchu celého světa. Právě vy jste pro tento úkol mimořádně talentovaný. Lidstvo na vaši pomoc čeká." Kurz za pouhých 4.000 Kč. 

Rodinný terapeut:

"Nejprve probereme váš rodinný systém. Máte tam nějaké "černé ovce"?   Potracené děti, zapuzené strýce, tety nebo vnuky, vyděděné synovce nebo neteře, podvedeného manžela, líné záškoláky nebo zběhlé studenty? Ti narušují váš rodinný systém a to vás tíží. Napravte váš rodinný systém.   Skloňte se před svými rodiči, prarodiči i praprarodiči, před sourozenci a všemi příbuznými a za vše jim poděkujte, klesněte před nimi na kolena a plačte, plačte. Tím bude propletenec vašich vin vyřešen." 

Tachyonový poradce:

"To, co budeš při mé léčbě prožívat, to vše jsou jen projevy detoxikace.   Všechny staré nánosy se z tvého systému odplaví. Nebraň se tomu a kup si několik našich nových stále vylepšovaných tachyonových produktů, třeba tyhle zázračné modrozelené řasy. Je to nejčistší potrava pro mozek, ideální v naší postmoderní době. Uvidíš, jak se a hladina tvé energie zvedne jako nikdy předtím." 

Učitel tantry:

"V tobě se dosud nespojil mužský a ženský princip. Buď někdy celým mužem a jindy zas celou ženou. Modli se k Shaktimu, Šivovi, Šankarovi a Ganešovi,   Paramahansovi, Yoganandě, Bhagvad Gitě a Mahabharatovi..." 

Učitel jógy:

"Nejprve provedeme pár těžších pozic, až se ti klouby trochu vykloubí a skoro praskne páteř. To udělá celému tělu a tvé karmě moc dobře. Pak se usadíme v lotosové pozici a začneme meditovat na mantru "Óm" před obrazy Sri   Chimnoye, Sri Mataje, Krishnamurtiho, Maharischi Maheshe, Sai Baby a Ali Baby…“ 

Transpersonální psycholog:

"Dýchat, dýchat! Hlouběji a rychleji! A pořád! Ještě rychleji!   Nepřestávat!". Vidíte? Už jsme se dostali do vašeho embryonálního stadia. Za chvíli se stanete spermií. Nepřestávat! Dýchejte dál a už se ponoříte do svých minulých životů. Teď jste Napoleon! Starosti jsou pryč, problémy zmizely, jste neskonale šťastný. Holotropnímu dýchání se můžete také lacino naučit v našich pokračovacích kurzech nebo se řídit návody v bestselerech Stanislava Grofa. 

Šaman:

"Jste posedlý cizím duchem. Nejprve si lízněte trochu meskalinu a peyotlu.   Já zatím soustředím své síly na Vás, chvíli budu mlčet a chrastit tímhle magickým nástrojem. Pak si spolu zabubnujeme a budeme vzývat Velkého ducha   Manitú a Matku Zemi. Nakonec si zatancujeme, až upadneme do transu. Jenom tak usmíříme zlé duchy." 

Dobrý přítel:

"Člověče, vzpamatuj se! Vyžeň všechny ty šamany, léčitele a duchy z hlavy, zapomeň na jejich moudra a běž na dovolenou!"

 

 

 

Moc jsem se pobavila.ještě

Moc jsem se pobavila.ještě přidám něco zdarmahttp://www.transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=196:technika-leeni-hoa-oponopono-&catid=70:dali-zajimavosti&Itemid=102

 

veraokb

:)))) Jan na najblizsie

:)))) Jan na najblizsie vysetrenie sa objednavam k tebe!! Dufam ze budes mat skorsi termin ako za 3 mesiace. Lebo to je normalna cakacia doba, asi cakaju ze ci pacient dovtedy aj nezomrie a potom uz vysetrenie nechaju na patologa.

borelia, bartonela, ureaplasma, mycoplasma, chlamydia, ebv, cmv a boh vie este co.. od 2012

JJ,článek pro pobavení,ale

JJ,článek pro pobavení,ale nejsmutnějš na tom článku je to,že je to holá pravda a nikdo nám přesto nepomůže,pokuď si nepomůzeme sami.

Ja som bola v zaciatkoch u

Ja som bola v zaciatkoch u jednej samanky, kamoska ma nahovorila ze je skvela. Najprv mi porozpravala o mojich predkoch ako trpeli a ako sa to teraz vsetko prenieslo na mna a potom som lezala na lehatku a ona okolo mna behala s kadidlom:))) stalo to iba 2000 czk. Som ja ale tela, mohla som si radsej urobit vylet na ukrajinu .

borelia, bartonela, ureaplasma, mycoplasma, chlamydia, ebv, cmv a boh vie este co.. od 2012

Mám podobnou zkušenost, s

Mám podobnou zkušenost, s přídavkem kostelních písní zpívaných cca 20 minut nad hlavou. A bonus bylo odnesení si různých čajových směsí a předražených výživových doplňků Finclub v hodnotě cca 2500 Kč. No nekup to... 

"psychosomatické potíže - s tímto vám mladý pane bohužel lékař nepomůže, dopřejte si vycházky..." a díky tomu mám místo mozku spirochetami prolezenou housku...

A hlavně otázky na

A hlavně otázky na pravidelnou menstruaci, menze, menzes je pravidelný, pravidelné měsíčky? Kdybych to měla jednou za 8 měsíců tři týdny v kuse, tak to neřeknu. A kdyby pravidelná nebyla, tak zasvítí očičky a už se to řeší. Ptal se mě na to snad každý doktor, ke kterému jsem přišla. Řešit problémy, se kterými jsem přišla se už ale nechtělo.

Z toho si nic nedělej, já mám

Z toho si nic nedělej, já mám v jedné z prvních zpráv, že si nepamatuji menarche (první menstruaci), a že jsem zatloukl potrat a s tím mne poslali na kliniku pro nemoci z povolání...  setry si mne tam prohlížely, specilelně jedna taková tlustá Rebeka, jako ET. To jsem ještě netušil, co to v té zprávě je napsáno, neuměl jsem ještě doktorštinu!

březen 2013 ukončení CAPu 

Taky dobrý. Ty jsi na rozdíl

Taky dobrý. Ty jsi na rozdíl od lékaře či lékařky netušil, že jsi byl v minulém životě Kleopatra. Oni ti to takhle polopaticky naznačují a ty je vůůůůůůůbec nechápeš. :-)

No, hlavně tam bylo ještě

No, hlavně tam bylo ještě napsáno úplně na konci, že to nevysvětluje pacientovi potíže!

březen 2013 ukončení CAPu 

To znám, diagnóza

To znám, diagnóza nevysvětlující obtíže. Diagnóza neodpovídající příznakům. Takže vlastně člověk zbytečně jí léky, které vyvolávají další obtíže a pravá příčina problémů se bez léčby zhoršuje. Když jsem se ptala na nějaký problém, tak mi "specialistka" řekla: "Tak to nevim, co to způsobuje. Tak to nevim, co s tím. Na to nic není." nebo mlčela a čuměla z okna. Popř. se některým mým zdravotním problémům i smála. Tolik utrpení a úplně zbytečně.

Tak tohle mě opravdu dost

Tak tohle mě opravdu dost pobavilo.... :o)) Ale na druhou stranu je mi to hodně, hodně povědomé. Ale asi nás tady je takových spousty, co si tyhle všechny bláboly u všech možných specialistů a odborníků vyslechli.

Já přidám moc pěkný citát Marka Twaina:

 "Čas od času navštívím lékaře, nechám se vyšetřit, protože i lékař musí (z něčeho) žít. Potom dojdu do lékárny pro léky, protože i lékárník chce žít. Následně ty léky vyliji do kanálu -protože i já chci žít."

A jeden zajímavý odkaz, odkud je tento citát:

http://havlicekpetr.blog.idnes.cz/c/397040/Ve-zdravotnictvi-uz-davno-nejde-o-pacienta-ale-o-prachy.html

 

Já nejsem já....  :o(

Jane, výborně sepsáno,

Jane, výborně sepsáno, vtipné, výstižné! Každý si musí najít svojí cestu.....

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k