milí spolubojovníci

Pár slov, dnes som mala kontrolu u dr D. Výsledky testov imuno, v poriadku , pečeňové testy OK, trochu zvýšený cholesterol, z toho ma nemrazí, opať sa zníži, dobrý cholesterol však vysoký OK, D vitamín vysoký OK,

Pokračujeme v liečbe amoxi 1 g 2 x denne, klaritro 500 mg 2 x denne, Benemicín 300 mg 2 x denne , app 2 x, nac 2 x 1200 mg, dtc, opc, doplnky,C,D,B 100 , CoQ10,probiotika, enzýmy,  quercetin, bromealin, botswelia, omega 3,  pridala som citricidal, oregano , hlivu, klbnu výživu Alavis, kolagen, hyalurone, ginko, lecitin, lagoza, liv52, rôzne striedam,,,pravidelne ostáva chlorela o 16 hod. V noci enterosgel, veci na detox..inekcie polyoxidónium pokračovať.

Idem skúsiť pridať mladý jačmeň, skúša testuje na sebe aj syn dr. D, vraj by to malo čistiť toxiny z krvi, vyťahovať a cez pečeň, nasledne črevo to potiahne chlorela. Vraj je to hnusné, tak uvidím, vraj je tam aj mnoho minerálov, enzýmov a pod..

Pocitovo : cítim sa ozaj oveľa lepšie, mám za sebou dva pulzy s bene, pritom prvý bol na 2 x 150 mg, a teraz som dnes skončila ďalší na 2 x 300 mg bene . Prekvapilo ma , že okrem prvých dvoch dní opäť odpornej chuti , a ťažobe na žalúdku, nijaké mimoriadne herxy , ako som mávala sa nekonajú,,, teda zatiaľ.

Dr Ď si myslí, že sme boli tak dlho na doxi a potom na mino 2 x 50 , skoro dva roky, že sa telo dostatočne prečistilo a že už to bude len lepšie. Kontrola stačí vraj až o 4 mesiace, iba, ak by sa niečo vyskytlo. Lebo Bene musím min pol roka, aj keby neboli žiadne herxy, kvôli rezistencii.

Čo považujem za herxy, je akoby svalovica sústavná. Keď sa rozchodím v poho, keď si sadnem a ráno tvrdé svaly na stehnách. Pozná niekto ?? Mala som aj jeden večer opäť  zášklby, ale to sme dali rýchlu chôdzu 9 000 krokov... kde by som to dala pred rokom...

Stretli sme sa dnes na kontrole a obede  s ješterkou a nikolizinou, a boli z nás tri veselé baby, teda dve babenky a jedna 62, cítiaca sa však fajn..

Zatiaľ nebudem pritvrdzovať tinktúrami, vraj mi stacia tie namiešané z BCA,,,

Všetkých veľmi pozdravujem a povzdudzujem edit

 

Editko, skvělé, děkuju. Kolik

Editko, skvělé, děkuju. Kolik mg bereš chlorelly? Ať se daří dál. Laďka

Chlorelu beriem 15_20 tab z

Chlorelu beriem 15_20 tab z GW, dakujem Ti, myslim velmi na Teba, keby sa Ti konecne ulavilo

Dobře, ale kolik je to mg? Já

Dobře, ale kolik je to mg? Já mám 1 tabletu chlorelly á 500mg. Dík.

Pisu v baleni hmotnost sacku

Pisu v baleni hmotnost sacku 110 g / 440 ks x 250 mg / ak spravne ratam tak 15 je 3.75 g

Děkuju, tak zvýším na 6-8

Děkuju, tak zvýším na 6-8 tablet. Jsem na tom zle, hůř, nemožnost spát, bolesti doslova všude, jsem na sypaných bylinách, většinu času na posteli + krátká vycházka.

A infuzne atb,,dr D dava ,

A infuzne atb,,dr D dava , neviem vsak vsak,,6 tyzdnove , vraj to nahradi aj rok,,,mam z druhej rukyten rok??

U dr Kl, alebo na fb skupine vravia o dr Bouzek, vraj je dovry a dava tie infuzky cez kateter na doma, su k nemu cakacie doby, skus, je vraj na poistovnu..drz Ladka, velmi mi je to luto edit

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k