Minocyklin

Měl bych jen jednoduchý spíše technický dotaz. Po dlouhodobém užívání Doxy uvažuji o výměně za Minociklin. V případě, že vám, jež mino užíváte píše recepty Klubal, je to speciálně u mina na "hradí pacient", nebo část také hradí pojištovna ? A jak to vychází cenově ? Možná stejný dotaz na ty, kteří se léčí v BCA. S doxy jsem prozatím neměl žádný problém, vše hradila pojišťovna, ale tady to asi bude jiné.

Minocyklin se dá sehnat

Minocyklin se dá sehnat několika způsoby. Objednat přes českou lékárnu z ciziny. Problém je, že to stojí 600- 900,-  za krabičku 100 tablet a doba, než to dovezou může být až 3 týdny. Nebo si najít na netu lékárnu blízko hranic v Rakousku nebo v Německu ( s Polskem nemám zkušenosti) předem tam zavolat, aby ho měli skladem a pak osobně vyzvednout. Cena je za krabičku cca 22,- Euro.Všude vyžadují recept. Vím, že někdo měl kdysi štěstí a prodali mu ho v Rakousku bez receptu. Pojišťovna na to nepřidá ani korunu.

Sonia

Ešte sa dá objednať Z

Ešte sa dá objednať Z nemeckej lekárne ak má eshops dôjde poštou domov len im treba poštou poslatrecept

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

My ho objednáváme přes

My ho objednáváme přes lékárnu Dr.Max, stačí jim naskenovat recept a za 2 dny si to tam s receptem vyzvedáváme. Cena je 900 Kč za 100 tbl.

900kc to je tak 33e. Pekné si

900kc to je tak 33e. Pekné si pridajú skoro 50 percent. Ale aj výjazd za hranice či poštovné niečo stojí takže pri jednej škatuľke je to asi jedno. 

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

No právě, taky jsme zvažovali

No právě, taky jsme zvažovali dojet, bydlíme kousek od Tábora, cesta by se prodražila a více balení nemá smysl kupovat, když jsme na začátku léčby (2 týdny) a nevíme, jak budeme minocyklin snášet a zda nám ho nevymění za doxy. Někde jsem tu našla, že lékárny Agel mají Minocyklin levnější (kolem 500 Kč), ale v jižních Čechách není. Jinak 2 lékárny v našem městě by mi Mino sehnali až za 5 týdnů a za 900 Kč!!! Proto jsme byli rádi za Dr.Maxe!

Děkuji všem za informace. Zdá

Děkuji všem za informace. Zdá se, že v této věci panuje mezi příznivci Minociklinu vzácná shoda.Cool Pro mne to bude bohužel další mínusová položka do rozpočtu, ke všem doplňkum, které už člověk hradí tak nějak automaticky, teď přibude ještě základní lék. S Doxy jsem nemusel nic neřešit. Tohle je asi nejdražší koníček, jaký jsem kdy provozoval !!!Lubor

Co se tyče mina, beru ho od

Co se tyče mina, beru ho od Agel.  100 tablet Hexalu me v patek stalo 575.  Trvá to zhruba 3 týdny než dovezou

Jestliže stojí Mino asi 23

Jestliže stojí Mino asi 23 eček, tak ho asi nikdo nepřiveze pod 500,- Kč. Ono se dá vyhlédnout lékárna za hranicemi, zavolat tam, případně poslat e.mail, ofotit jim  recept a pak si pro to zajet. Nebo sehnat někoho, kdo tam pracuje, aby dovezl.Lepší je mít na rec. kusy 3, v případě nesnášenlivosti někdo koupí.

Bohužel jsem již koupil za

Bohužel jsem již koupil za nekřesťanských 850,- ale příště bych zkusil ten Agel. Přeci jen je to téměř o 300 stovky levnější, tak pokud si to člověk naplánuje dopředu, mohlo by to klapnout. Jen pro jistotu, bavíme se všichni o balení po100ks 50mg. Mám brát 2x100mg, tak pokud existují 100mg tablety, možná by vyšly ještě levněji ? Díky za tipy.

Ještě zkuste velký lékárny,

Ještě zkuste velký lékárny, co bývají např. při okresních nemocnicích, fakt je tam mega rozdíl. U nás je to u dr. Maxe skoro jednou tolik, tam nechodím.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Ano, bavíme se o balení Mina

Ano, bavíme se o balení Mina 100 tab 50 mg. Já ty první koupila za 1500,  Kč pak 1200, než jsem sehnala recept.Tak těch 850 není taková tragedie. Opravdu drahý koníček :-(

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k