Minocyklin denná dávka

Ahojte, prosím, aká je správna denná dávka Minocyklinu? Vážim 46 kg a 2 týždne som brala 1x50 mg, teraz beriem 3 týždne 1x100 mg, neviem, či by som nemala zvýšiť? Aby nevznikla rezistencia. Reakcie som mala na začiatku, teraz už nie. Ďakujem.

Mně Klubal vždy naordionoval

Mně Klubal vždy naordionoval  Minocyklinn 2x50mg den.

kedysi tu niekto spomínal, že

kedysi tu niekto spomínal, že dávkovanie antibiotík nezáleží od hmotnosti ale hlavne od činnosti pečene (jater) a obličiek (ledvin). To jest, že deti berú nižšie dávky hlavne kvôli tomu, že funkcie obličiek a pečene u nich ešte nie sú úplne vyvinuté.

Ja mino neberiem, ale tuším väčšina ľudí tu spomínala dávkovania 2x50mg.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Já beru 2 x 100 a brala jsem

Já beru 2 x 100 a brala jsem chvíli i 3 x 100 - krátkodobě se skoro stejnou váhou. Otázka je, zda se léčit agresivně - každý to nesnese  a ten kdo to nesnese mívá i trvalé poškození. Ve světě se celkově od agresivní léčby upouští. Mě posunula velmi vpřed, ale u druhýho to může být průser.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Ja jsem z pocatku mela

Ja jsem z pocatku mela 2xdenne 50 tzn. 100 denne, pak mi to zvysil K. Na 150denne a ted mam 2x denne 100 tzn. 200 den. Ale postupne a pomalu, kazde zvyseni bylo znat:-(Nekdo zacina i na 25 2x denne a pomalu navysuje, ale ja to mela takto.

Já to mám přesně jako Silvie,

Já to mám přesně jako Silvie, dr. K. mi nejdřív dával 100mg denně, a teď mám 200mg. Ale dávky většinou upravuje až podle laboratorních testů. Pokud bych se léčila sama, tak bych asi byla opatrná. Je vždy lepší být pod kontrolou lékaře.

Já nejsem já....  :o(

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k