Nabízím zbytek léků

Ahoj, delala jsem cistec a mam doma dost antibiotik co muzu prodat a nevyuziju. Je to z doby me prvni nemoci a i ted jak jsem toho nasbírala hodne, kdyz se mi ta mrcha vratila. Je to doxycyklin, ciprofloxacin, azitromycin, klacid, entizol, augmentin vzdy po pár baleni. Kdyzby nekdo chtel dejte vědět do inboxu. 

Ps Je mi trochu lepe po znovunasazeni lecby, ačkoli jsem dostala zadanku na psychiatrii, jsem rada ze jsem se vydala-na vlastni pest-cestou reseni příčiny!

Marky, fakt je líp?.to jsem

Marky, fakt je líp?.to jsem ráda. Psychiatrie nevím, i když mě tam hnali hned z infekčního. Nesnáším, když v rodině někso jen řekne tohle...no kéž ty mrchy vybiješ :)

LB od II/III 2016, V/2016 léčba ceftriaxon-pauza anulovala-VII/2017 Doxy 3 měs, X/2016 Mino&Azi, XII/2016 MCP potvrz LB+CPN-dále WP, I/2017 pulzy Enti

Kéž by, no. Lip ve smyslu že

Kéž by, no. Lip ve smyslu že můžu chodit do prace...

Btw jestli si to nekdo precte, da se polykat Artemisinin soubezne s doxycyklinem? Nebo je lepsi dat odstup  (hodinu dve..)

Diky za info

mne to v luhacoviciach davali

mne to v luhacoviciach davali spolu app + mino 2x denne. uvidis od reakcie.

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

Jasne, spolu jo, ja jen

Jasne, spolu jo, ja jen jestli nevadi přímo spolu to vzit tzn např v deset doxy s app, o 12 hodin pozdeji zase doxy s app. Nebo zda je lepsi dat od byliny odstup..zda to nějak treba nesníží ucinek..

Ne je to v pohodě. Artemisin

Ne je to v pohodě. Artemisin podle některých otevírají a čistí buňky. Atb se tam pak lépe dostanou.

Koupím Ampicilin 90x 500 mg

Koupím Ampicilin 90x 500 mg nebo ekvivalent. Férové jednání. Děkuji. Nabídněte: jan.sejnost@seznam.cz

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k