Namíchání Metronidazolu v lékárné

Nevítě někdo náhodou o konkrétní lékárně, nejlépe v Praze, kde jsou ochotni Metronidazol namíchat ? Mě opakovaně tvrdili že to u nich nejde. Jen v jedné mi řekli že by to uměli, ale pak to odmítli, že nemají tolik surovin, protože balení je  na receptu příliš mnoho. Muselo by se zajít do několika lékáren. Kdyby se zde objevilo několik konkrétních adres, určitě by to pomohlo mnoha lidem.

 

Já bych zapátrala/zavolala u 

Já bych zapátrala/zavolala u  Dr. Kulicha,  http://www.kulich.cz/drkulichpharmacz/2-KONTAKTY       zda enti mají a jsou schopni ho zajistit do lékárny. Pak bych  oslovila  nějakou lékárnu, zda je schopná to od Dr Kulicha odebrat právě třeba i ve větším množství a nakapslovat. Všechny lékárny nemají kapslovačku. Pak už je to jen o ochotě lékárníků. Tak se to dělá i s Nystatinem na recept a pojištovnu !!! 

Zkus OC Černý Most...jednou

Zkus OC Černý Most...jednou mi rekli, ze je vypadek a nic a podruhé to šlo nakapslovat :-) vtipny...ale podruhy jsem teda uspěla :-)) cca mesic zpet..Benu lékarna..

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k