Nedetekovateľne CTR pokračovanie

Zdravím všetkých,

odhodlal som sa a dal som sa testovať na chlam. tracho. a na borelie ako samoplatca v laboratoriu. Výsledky- všetko negatívne. 

Borrelia burg. IgM (ELISA)   -   0,167 (cut-off>0,4)  -  negatívne

Borrelia burg. IgG (ELISA)   -   <4,6  (cut-off>8)  -  negativne

Chl. Trachomatis DNA PCR   -  negatívne (z ejakulátu)

Neisseria gonorrhoeae DNA PCR  -  negatívne (z moču)

Mycoplasma genitalium+ M. hominis DNA PCR  -  negat. (z ejakulátu)

Ureaplasma parvum + U. urealyticum DNA PCR  -  negat. (z ejakulátu)

 

Som z toho na nervy, odprisahal by som, že mam CTR (alebo podobné svinstvo) niekde v tele, kedže pred cca. tromi rokmi bola partnerke CTR diagnostikovaná a liečili sme sa "klasickými" mono-ATB kúrami. Odvtedy máme viac-menej neznemené príznaky ale výsledky z labáku sú vždy negatívne. Ako aj teraz.

Došli mi nápady čo by to mohlo byť. Teraz idem na pár týždňov do zahraničia tak mam dosť času premýšlať na čo sa dám testovať keď sa vrátim do SR. Ocenil by som keby ste mi v mojom uvažovaní pomohli.

 

Moje signifikantné priznaky sú: Únava(minimálne 10 hodin spánku denne), bolesť kĺbov, svrbenie a zápach v uro-genitálno-rektálnej oblasti (napriek hygiene), rezanie oči-zhoršené videnie, hrozný brain-fog, problémy s trávením,opakovaný sinus pilonidalis, drobné krvácajúce ranky v oblasti rekta-nie hemoroid, nočné potenie- termoregulačne problemy, bolesti hlavy, neprijemná bodavá bolesť pri srdci, prostatitída, nadprodukcia lepkavej smegmy na žaludi...

 

LIEČBA ATB - makrolidy,tetracyklíny, chinolóny - VYRAZNE POMÁHA

LIEČBA ATB ako ampicilín, amoxicilín, cefalosporíny II. - NEPOMAHA

LIEČBA ENTIZOLOM - žiadna výraznejšia odozva

Mebendazol-jedno balenie- bez efektu, Diflucan 1 tableta-bez efektu

 

 

1. Mám vylúčiť možnosť Ctr keďže PCR z ejakulátu vyšlo negatívne? 

2. Čo iného by to mohlo byť? (protilátky na toxoplazmozu mám negat, na Cpl. protilátky negat. a aj veľa dalších veci negat.)

Mám 24 rokov. Takto sa žiť nedá.

Vopred ďakujem za cenné rady, postrehy a skúsenosti. 

 

 

Ahoj lidičky, jsem již 3 roky

Ahoj lidičky, jsem již 3 roky ve velmi dobrém stavu. Hlavně pomohlo odparazitování. Prodělala jsem protiparazitární kůru, byla jsem promořena neskutečně. Paraziti v sobě mají taktéž viry i bakterie, takže je to začarovaný kruh. Pak jsem asi půl roku ketoxikovala a nyní jsem fit. Od doktorů ale tuto kůru nečekejte, buď se vám vysmějí, nebo řekno, že to paraziti nemůžou být, to je k smíchu. Jsou všude, uschlé fekálie od psů, létají vzduchem vajíčka, vdechnete to a je vymalováno, máte parazita v plicích. Můžou být v krvi, v mozku, ve tkáních, prostě všude. Tasemnice může být i v mozku, dcera ji tam měla - v larvárním stadiu, už je také vyléčená, ale ne díky doktorům. Musíte si najít člověka, který měří zátěže v těle pomocí Salvie, toto jsem vše prošla. Nebýt toho, tak bych byla nad hrobem. Informace jsou na internetu - stačí zadat paraziti v nás. Nejhorší ale je, že u nás antipazitika ten slavný SÚKL zrušil, takže vše ze zahraničí. To co nabízejí je směšné. Nefunguje to na všechno a ještě to vlastně ani nefunguje tak jak má. Tak se držte.

Ukončení CAP 2012. Zcela bez potíží.

Ahoj, předpokládám, že to

Ahoj, předpokládám, že to bude od paní Ing. Bláhové. No, on si každý tu svojí cestu musí najít sám. Myslím, že většina máme toto za sebou.

Ahoj, tak já už těm laborkám

Ahoj, tak já už těm laborkám nevěřím ani nos mezi očima. Na minulém sedánku s Klubalem jsme to tam řešili.

 Takže já jsem si nechala odebrat jako samoplátce v Aeskulabu - Mycoplasma pneumonie - vše pozitivní, nechala jsem to nabrat i dceři - vše negativní . V ten stejný čas nám to nabral Mudr. Klubal (laboratoř Vidia)  a světe div se - Já mycoplasma - negatitivní, dcera - pozitivní.

Opravdu snad léčit podle klinických příznaků. V těch laborkách snad hrají sportku či co.

ahoj, mali ste zisťované

ahoj, mali ste zisťované protilátky alebo nejaké priame metódy? 

Ještě zkusit na borelie WB

Ještě zkusit na borelie WB nebo LTT. Ale snad někde v Německu, já už nevím, kde tomu můžu věřit.

Tu Borelii dcery jsme nechali dělat v Německu, možno poslat DHL. Ale potřebuješ tu odběrovou soustavu - zkus ještě zavolat do Luhačovic - to by se dalo stihnout do toho než zavřou.

Takže moje testy v ten jeden

Takže moje testy v ten jeden čas :

Aeskulab  : Mycoplasma pneumonie

Igg 2,76 (0-0,9) - pozitivní, IgA 1,59 (0-0,9) - pozitivní, IgM 0,88 (0-0,9) - negativní  -  závěra laboratoře - probíhající infekce

Vidia Diagnostika - Ab anti Mycoplasma pneumonie KFR - negativní , Ab anti Mycoplasma pneumonie IGM Elisa - negativní

U dcery .

Aeskulab  : Mycoplasma pneumonie

Igg 1,32 (0-0,9) - pozitivní, IgA 0,62 (0-0,9) - negativní, IgM 0,56 (0-0,9) - negativní  -  závěra laboratoře - anamnestické protilátky

Vidia Diagnostika - Ab anti Mycoplasma pneumonie KFR - pozitivní 1:16 , Ab anti Mycoplasma pneumonie IGM Elisa +- 14,41 - závěr laboratoře  Začínající akutní infekce...

 

Víš ono u toho vyšetření

Víš ono u toho vyšetření ejakulátu a zároveň prostatického sekretu je šance, že se zachytí nějaká ta bakterie cca 50%, proto to většina urologů ani neprovádí, jelikož to není vůbec směrodatné. 

Navrhuji raději odběr krve a prozkoumání protilátek, ačkoliv ani zde výsledky nemusejí znamenat vůbec nic.  

Jsem sice lajk, ale podle tvých příznaků a vzhledem k tomu, že je u mne také diagnostikována CTR, bych byl názoru, že jseš tímto patogenem nakažen také. 

Navrhuji : Stěr z močové trubice ( pozitivní většinou jen u akutních případů a né u chroniků), Protilátky z krve,  Moč - hned ta první ranní -  Leukocyty? 

 

 

CTR som mal z krvi vyšetrené

CTR som mal z krvi vyšetrené niekoľko krat (urolog, venerologička, obvodná).... vždy s negatívnym výsledkom... :/Nepoviem presne z hlavy aké metódy boli použite ani aké hodnoty z toho vyliezli ale záver bol Negat. (ani hranične nikdy neboli, vždy negat.)

Aj napriek tomu že partnerka ich mala v danom čase zo steru preukázane - moja krv bola vždy negatívna.

Moč som dal hneď prvý ranný a testoval sa spoločne v jednej sade s gonorheou PCR metódou, takže ani ten moč by nevyšiel podľa mna pozit.

Tá PCR metóda z ejakulátu by mala byť dostatočne smerodajná podľa mňa. Tiež sa do toho nevyznám ale čo rozpravali laboranti s ktorými som sa rozpraval tak PCR má k "neomylnosti" najbližšie. 

PCR z moči nebo ejakulátu u

PCR z moči nebo ejakulátu u chronické infekce nemá moc vypovídající hodnotu. Ctr jsou intracelulární, žijí uvnitř buněk, takže na vyšetření PCR je třeba udělat stěry, nejlíp abrazivním kartáčkem (něco jako se dělá cytologie na gyn.), aby tam těch buněk bylo co nejvíc. Pokud jsi byl léčen jenom monoterapií a máš pořád potíže, tak je jasné, že léčba byla nedostatečná.

Ahoj pety, viem že su

Ahoj pety, viem že su intracelularne parazity... manželke pred dvoma mesiacmi brali ster z krčku maternice a PCR vyšla tiež negatívna. 

Ja bych zkusila jeste tu

  1. Ja bych zkusila jeste tu borelii - pořádný testy WB ci LTT. Ta dela taky peknou paseku a pak clovek uz neustoji nic

Tak za pokus to stojí... 

Tak za pokus to stojí... 

Jenze kde- v jake laborce? a

Jenze kde- v jake laborce? a taky v tom umet cist i kdyz vysledek je seronegativni podle laborky. Seronegativni jeste vubec neznamena, ze ji nemas. Ten Aeskulab ten ne- tam nic nerozepisujou, divala jsem se, kde ted dela ten WB Klubal a je to Vidia Diagnostika - je to dobre rozepsane. Pak to Nemecko.

Neviem fakt... Ale podľa

Neviem fakt... Ale podľa mojich pocitov mam v tele taku silnú infekciu, že by ju mal najsť aj slepec voľným okom. Preto neverím že je až takáto obrovská diera v diagnostike. Pravdepodobnejšia je možnosť že nemám CTR (aj ked je to stále veľmi nepravdepodobne). 

 

Zkus ty LTT mě a doktorku

Zkus ty LTT mě a doktorku utvrdily, ze mam borelku, z Elisy tam nebylo snad nic a WB byl podle Ď.taky nejednoznačný..az LTT tp ukázalo v právem světle..ty testy děla Ďurovská Bratislava a nebo poslat sam do Německa - BCA- Augsburg.

Ale příznaků mas požehnané..toho budeš asi mit vic...

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

Durovskú pravdepodobne skúsim

Durovskú pravdepodobne skúsim v budúcnosti. - Dik za radu

HADANKA PRE VSETKYCH:zabudol

HADANKA PRE VSETKYCH:zabudol si na este na jeden dolezity test,ktory sa robi z ejakulatu a je to kvalitny test...... a v sprave som ti ho aj napisal,kde ho si ho mas dat spravit a komu

takze ja zase nechapem,preco si takyto nedosledny a zbrkly vrrrrrrr: byt mojim pacientom,tak preplesk

dal bysom si spravit do BCA LTT+webloty testy na CPN,CTR,borelie+CD57 ako som to spravil ja:

syfilis,HIV,brucelozu ti robili?

aky labak to bol? mas niekde vysledky v maily?

bloty ti nerobil nikto na SVK na vsetky chlamydie?

Candidu niekto otestoval?

1. Bitcoin, neber to v zlom,

1. Bitcoin, neber to v zlom, ale ja neviem prečo máš zakaždým tendencie komunikovať s ľudmi takto povýšenecky. Niesi viac ako my ostatní, keby si bol mudrejší a mal o koliesko viac (ako si o sebe myslíš) tak dennodenne nesedíš na týchto stránkach, pretože si už dávno vyliečený. Každy sa ti bojí to napísať narovinu, lebo v buducnosti ťa môžu ešte žadať o radu. Každopádne tvoj spôsob komunikácie je zbytočne ofenzivny. Keď chceš pomôcť, dá sa to aj bez uštipačnosti a grobianstva. Keď si chceš len "pohoniť ego", tak potom budiš. 

2. Nemôžem si dovoliť dvojdňový výlet- cestovať cez polovicu slovenska aby som sa dozvedel, že som vždy na všetko negatívny. PCR metóda v ejakuláte musí stačiť, ak nevyšla pozitívna znamená, že v ejakuláte nič nie je- bezohľadu na použitu metódu. 

3. Preplesk by si mi nedal za žiadnych okolností. 

4. Labák bol Medirex so sídlom v BA

5. Syfilis, Hiv, Candida sa vylúčili medzi prvými... 

6. Bloty skusim v najbližšej dobe... Brucelozu akú? Je ich asi 1000 druhov... 

A co k te Durovske, co je u

A co k te Durovske, co je u vas na Sk? Ta nedělá nejake dobre testy?. Jinak do Nemecka jezdit nemusis, odberovou soustavu Ti poslou z Luhacovic primo domu. V nejakem odberovem miste se domluvis se sestrou, zda Ti odebere krev - za nejakou kačku. Predtim domluvis DHL- uz tam bude ridic cekat a posilas hned do Nemecka.

Ale nie, Bitcoin myslel na

Ale nie, Bitcoin myslel na niečo iné... 

kamo, pcr z ejakulátu mi

kamo, pcr z ejakulátu mi robili viackrát na všetko možné a vždy bolo negatívne. ale ureaplazma serologicky igG vcelku vysoké kedysi ešte, odvtedy netestovaná. jediné preukázateľné sú okrem toho u mňa ešte samotné slávne chl.pneumoniae, ctr vždy negatívne. tiež som po roku dvoch brutálnej nechutnosti menom prostatitída čakal na rýchly zázrak. prd baraní! raz sa to riešilo (ak nespomínam monoterapie a podobné blbosti) wheldonom na pol roka (istý progres bol a cca 2 roky bez atb v stave ako - tak) a teraz už od novembra strattonom. ako nechcem byť za divného, ale je možné, že o 10 rokov zistíš, že "takto sa nedá žiť" bol ešte luxusný stav tela. a akokoľvek sa ti to zdá nepravdepodobné, tento hnus ťa v istom pohľade zocelí, donúti svet a hodnoty vnímať kus inak. a tešiť sa z každej chvíle ktorá je fajn. lebo: čo bolo, bolo, terazky...

Ahoj, aj Clp vraj sposôbuju

Ahoj, aj Clp vraj sposôbuju opakované prostatitídy... Je to napísane hneď na úvodnej strane... To by vysvetľovalo aj že CAP ti pomáha... Tymto smerom si neuvažoval? Resp. prečo súdiš že to je CTR? máš nejaké dôvodné podozrenie ako ja? 

Ja dúfam že za 10 rokov už konečne niekto urobí na problematiku klinické študie, dostane za to nobelovku a vymyslia sa nove druhy učinných ATB čiek.. :) optimista

Kazdy sme nejaky..Bitcoin ma

Kazdy sme nejaky..Bitcoin ma svojsky prejav..ale...v dusi je fajn chlap a vie...nemusi sem chodit..viem pozitivne ako na tom je...zdravotne..teda neriesi si tu svoj zdravotny stav...hod to za hlavu Mikulas ...aj mne reagoval uz tymto stylom...ale ja viem, ze to vsetko mysli dobre..v snahe vtlct nam to do palice..aj ja sama sa ho casto pytam na rovnaku vec..proste si musim robit elaborat , z prispevkou a viac studovat..Tie testy su klucove..mne tiez ako staremu chronikovy vysla borelia az v LTT testoch..

Bitcoin pokoj...klidek...sme len menej skuseni pacosi..

Dik za kazdu Tvoju dobre mienenu radu, ktoru si mi dal vratane do sprav..

Drzme sa vsetci , budme k sebe dobri..

Svadhi velmi Vas prosim, ak viete, napiste aj B ako sa teda mame liecit..Nic v zlom, ale povedat A nam co trebars sme nie " zdravotnicky vzdelani " len samouci, a Vy ste tu v obore vzdelana a skusena...radte nam prosim..inak tie prispevky nemaju vypovednu hodnotu dakujem edit

Ano,kazdy jsme nejaky...po

Ano,kazdy jsme nejaky...po dlouhe dobe jsem sem nakoukla a okamzite ten drzy fracek znovu urazi.... at Vam to B rekne  Vas ,bitkoin.kilipoint ,rene atd co se zde vydava za lekare (k tomu nema opravneni!)...uz mnohokrat tady rekl voloviny... ja po sobe plivat nenecham....a jak vidno chlapec to i s ostatnimi prehnal....

Paní Dr., tak proč sem

Paní Dr., tak proč sem chodíte, když vás tady urážejí? Bitcoin, Killpoint či René se tady prohlásil za lékaře? Prosím, vás ... že o tom nic nevím. Když tak sem hoďte prosím ten odkaz, ať se podívám, zřejmě jsem něco přehlédla ... Nakonec, co můžete očekávat od anonymního fóra? Tady se de facto má právo kdokoliv prohlašovat za cokoliv, kohokoliv. Pokud si myslíte opak, poraďte se, prosím, s vašimi právníky. Jak mám mít např. jistotu, že vy jste skutečně povoláním lékařka? Naštěstí to, jestli jste nebo nejste MUDr., vážená paní, mne opravdu nezajímá, aspoň tedy ne na anonymním fóru. Pokud jste MUDr., běžte si prosím, honit vaše Ego na nějakou tu lékařskou konferenci, třeba do NY. Tady to máte marný ... Sealed

a zase Švábi? ze ju to este

a zase Švábi? ze ju to este neprestalo bavit HAHAHA.... trubela jedna

Mikulas Novak: tak nebudem

Mikulas Novak: tak nebudem snad 100x nieco opakovat ako malemu decku dofrasa,si plne zodpovedny sam za seba.Ak nevies prijat vyzvu od zivota,tak budiz,Tvoj problem....... howgh:

uz som tu snad 10x pisal kde sa ist dat testovat na ejakulat na patogeny,ktore inde vychadzaju negativne: kriste pane: dajte si to do zaloziek a bude svaty pokoj 

to je take tazke zadat do googla vyrazy AGEL ZVOLEN 

http://www.nemocnicazvolen.sk/zamestnanci-nemocnice/okm/ing.jana-krokoso...

tato zena je podla mna jedina na SVK,ktora to vie robit,vie ake su dosledky takychto chorob a uznava,ze lekari to zanedbavaju a nepripisuju tomu vyznam....... napisem to posledny x

testnut to takto

  • elisa MEDY  free
  • western bloty na vsetky 4 druhy MEDY  free
  • antigen= budu zachytavat purifikovane ET chlamydii+pcr/dna=mozno uz vedia,v tej dobe to nevedeli este=Zvolen  free
  • LTT BCA 60€
  • CD57 BCA 110€

Kiss

 

este nieco k Tebe NOVAK: pises tu na tralala vety,ktorym mame akoze rozumiet? pises ze ATB zaberaju, ATB nezaberaju a co tak sa rozpisat co presne si kombinoval.My to nemame odkial vediet,co vsetko si ty chrumal dokopy a solovo.Ziadne etapy liecby co si mal, si nenapisal,davkovanie,kombinacie apod. Tie problemy co opisujes vyzera na 95% na CTR. A bud rad,ze aj trkvak ako ja Ti tu radi,lebo pokial viem,nikto tu to neporadi tak ako ja resp. ma z toho vacsina userov fora hokej,az na par vynimiek.Ziadnu Nobelovku na to netreba a lieky existuju na toto,len na to treba doslednejsiu liecbu a niekomu pasuju take a niekomu onake guidlines.Napr. kde mas vysledky z imunologie,ktore som Ti takisto kazal dat spravit?

Najchytrejší chlap na tejto

Najchytrejší chlap na tejto stránke a nevie vytvoriť jeden ucelený, prehľadný obsah pre začiatočníkov aby to nemusel vysveľovať každemu osobitne... A potom máme všetci dôverovať tvojmu intelektu.. Tak dobre, vyvršuj sa ďalej na chorých ľuďoch prosiacich o radu, keď ti to robí dobre... Just si dám tu namahu, pojdem do zvolena a potom ti to tu pridem otrepať o hlavu keď to vyjde negativne... Keď to vyjde pozitívne tak ti zložim poklonu... A pani Ing. Krokosovej taku istú.

Písal som to tu viac krat antibiotika som mal vždy monoliečby... vždy časovy odstup mesiac alebo viac

1. Azi 1500mg

2. Azi 1500 mg

3. Klacid 2 týždne

4.Ciplox mesiac

5.Doxy dva týždne

6. Azi

7. Doxy

8.1 Zinnat

8. Klacid

9. Azi

10. Amoxi+Entizol (2 týždne)

11. ampicilín (týždeň)

12. Azi

13. Klacid+entizol

atd atd. už si sám nepamatam čo som všetko vybral... vždy úľava po 2-3 týždnoch od začiatku liečby (keď nerátam ampicilín, amoxi,zinat a pod.)... potom sa do dvoch týždnov všetko vrátilo... entizol neviem objektívne zhodnotiť aký mal vplyv... 

Počuvaj bitcoin, prišiel si

Počuvaj bitcoin, prišiel si si tu niečo dokazovať alebo mi pomôcť? 

Vysledky z imunologie mám už dávno, poslala ma domov s tym že nemám alergie a všetko mam v poriadku, prepisovať tu stranu vysledkov nebudem... dostal som nejaké baktérie (streptokoky, stafylokoky, klebsiely a pod.) v tabletách na zlepšenie imunity. Efekt nula.... 

ja len že prestanme sa

ja len že prestanme sa naťahovať, na to som sem naozaj neprišiel... Necháp ma v zlom... Ocenujem všetky tvoje rady, ale vyberiem si z nich podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia... 

Mikuláš, nikdo se tady

Mikuláš, nikdo se tady nenatahuje. Ano, Bitcoin má možná trochu osobitý projev, ale já například už jsem si na to zvykla, že to prostě patří k jeho osobnosti. Je to tady poradna laiků a zoufalých pacientů, není to lékařské symposium! Tak si z příspěvků vyber, co se ti hodí a buď rád, že sem ještě vůbec někdo přispívá. Přeji brzké uzdravení. Barbara Wink

ty si bral monoliecbu? kriste

ty si bral monoliecbu? kriste pane, tak sa tu ani necudujme,ze preco ti to nepomahalo: vies citat? tak si precitaj horne zalozky ako to tu funguje resp. ako ma spravne vyzerat liecba: prajem skore uzdravenie

Ano na začiatku som bral

Ano na začiatku som bral monoliečbu lebo mi X lekárov povedalo, že to bude stačiť... Až keď sa po čase problémy vracali začal som pátrať tak som zistil že asi nemali celkom pravdu.. Potom mi ATB nechceli predpísať, keď tak len mono... ja si recept nevytlačím doma na tlačiarni, chápeš... Hral som s tými kartami čo mi rozdali mudri...

Ale liečiť sa 10 rokov CAP ako vy na niečo čo vôbec nemám potvrdené? ...to mi príde pritiahnuté za vlasy.... V podstate mi je úplne jedno či pojdem o 10 rokov na pečen kvoli ATB kúre alebo o 10 rokov skapem na chronickú infekciu keď mi napadne nejaký orgán... 

Mikuláši, na pečeň nezkapeš.

Mikuláši, na pečeň nezkapeš. Všichni Ti, co berou dlouhodbě atbk protokoly mají jaterní testy OK, lepší než před léčbou. 

Bitcoine - chováš se přesně arogantně a pokrytecky jak většina doktorů. Hlava mi to nebere, proč jednáš tak arogantně a děláš z lidí pitomce. Buď chceš radit a pomáhat, tak to dělej normálně a kultivovaně a nebo to do prčic nedělej vůbec.

mam77, mluv prosím, pouze za

mam77, mluv prosím, pouze za sebe, nemluv prosím za "všechny ty, co berou dlouhodobě atbk protokoly". Já např. mám po 6 měsících na protokolu játra velmi špatná, kvůli játrům (slovensky pečeň) a Candidě Albicans jsem musela přerušit kombinaci ATB.

Mas je v prdeli, protoze jsou

Mas je v prdeli, protoze jsou zanesena bakteriologickou zatezi. Mluvimza ty, co jsou na atbk protokole dlouhodobe. Pul roku neberu jako dlouhodoby protokol.

Je to asi individuální, ale

Je to asi individuální, ale já měl vyšší jaterní testy před léčbou a po cca 4 měsících CAPu o kterém jsem doktorovi na kontrole raději ani neřekl mi sdělil, mě už nechce vidět, že prý mám játra úplně v normě. Snad to vydrží i nadále. Je mi jasné, že bez NACu a dalších doplňků by to asi nešlo.....Mám jen zvýšený cukr. Dle Dr. Ď je napadená slinivka. Až to všechno uklidím, bude mi hej :-)

Bolest kloubů, svalů, fibromyalgie, chronická prostatitida, chronický únavový syndrom, hluboké deprese,  - od10/2016 Wheldon, od 11/2016 Stratton, 3/2017 Entizol

mam77, jak víš, že mám játra

mam77, jak víš, že mám játra zanesena bakt. zátěží? Viděl jsi moje testy? Pomlouváš tady Bitcoina za jeho jednání, ale ty sám mi připadáš poněkud arogantní a pokrytecký. Tak si to přeber Undecided

Ahoj, čo sledujem tak je to

Ahoj, čo sledujem tak je to veľmi relatívne s tou pečenou, niekto je po CAP OK, niekto nie je... ale každopadne si nechcem narúšať mikrofloru ešte viac ako ju mám, hlavne keď si nie som isty čo mi je... Keby som mal na papieri "niečo pozitívne" od čoho by som sa odrazil, tak by som bol za hociakú rozumnu liečbu.... Ale existuje aj možnosť že to niesu chlamydie ale niečo ineho... Preto ničiť si telo ATB liečbou a "pokúšať" vlastné zdravie mi nepride vhodné. 

No fajn, tak vlastne ti je

No fajn, tak vlastne ti je asi dobre, kdyz nepotrebujes lecbu.

Ale ja neviem čo mám liečiť

Ale ja neviem čo mám liečiť mam77. 

Modelova situácia- je mi špatne, dám sa testovať na leukémiu a keď mi vyjdu opakovane negatívne vysledky tak sa nechám ožarovať a dám si transplantovať kostnu dreň - len tak pre istotu? ....to je čo za logiku? 

Mikuláši, neradil ti tady už

Mikuláši, neradil ti tady už někdo, že by tedy stálo za to se nechat řádně otestovat? Budeš na to asi muset obětovat nějaké prachy, pokud budeš chtít vědět, co léčit a co je zbytečné, ba naopak škodlivé. To podle mne má logiku. Hodně zdaru Wink

Veď OK, som za...  Chvíľu to

Veď OK, som za...  Chvíľu to potrvá ale postupne sa môžem dať testnúť na všetko...

ja na Atb mam tu pecen lepsiu

ja na Atb mam tu pecen lepsiu ako ked som bol zdravy.....takze Milan ma pravdu

Miki: vsak existuje aj empiria predsa: na mesiac nasad AMOX+KLACID a uvidis,co to s Tebou spravi:ak nic,tak hod do toho na 5dni entizolovu polievocku a ak ani na tom nebudes nic citis:tak su to CO? paraziti ci oneee virusy

dokym sem nepostnes vsetky poriadne vysledky,tak to nema cenu dalej rozvijat v tejto teme: doviiiiii

Já osobně bych tak moc

Já osobně bych tak moc nebazíroval na tom, zjistit, který patogen mě to vlastně devastuje. Pokud víš, že Ti antibiotika pomáhají, že Ti ulevují od příznaků a že se po vysazení problémy vrací, věř, že ty CTR (nebo jiné mrchy) máš. Nakonec píšeš, že tvé partnerce zjištěny byly. A někde jsem četl, že riziko nákazy nechráněným stykem od infikované osoby je u CTR cca 60%.

K tomu přičti, jak vyvinuté strategie k přežití ten organismus má (viz třeba zde https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0944501305000455 ).

Pokud si dokážeš někde sehnat atb třeba na měsíc SP, poznáš jestli jsi na správné cestě. Ta analogie s ozařováním podle mne není moc trefná. A o játra bych se při tom množství problémů co máš až tak moc nebál.

Zajímalo by mne, jak jsi dopadl s těmi testy.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k