Nevim, co se mnou je

Zdravím Vás,

chtěl bych nastínit svůj příběh. Moje problémy začaly v červnu 2016 bolením žaludu a pálením při čůrání. Měsíc jsem to ignoroval a pak šel ke svojí doktorce. Ta mi předepsala fruolin. Pálení ustalo, ale žalud mě pálil a svědil dál. Následovalo kolečko po dermatovenerologii a urologii. Postupně mi bylo naordinováno užívání canestenu, fucidinu, fungicidinu, Imacortu (ten byl nejlepsí, ale po jeho dobrání bolest nezmizela), poté Imazol stále bez úspěchu. Pálení se snažím korigovat oplachy v hypermanganu a heřmánku, tím to držím jakž takž na uzdě. 

Nevěrný jsem manželce nebyl. Testovali mě na chlamydie, kapavku, HIV a syfilis. Samozřejmě negativní. Manželka měla gynekologické záněty způsobené kvasinkou podle stěrů. Musím dodat, že v tomtom období jsem byl poměrně ve stresu, protože začátkem června jsem dělal státnice a nervové vypětí, to bylo velké.

Na podzim 2016 mě z ničeho nic začaly brnět nohy, objevily se bolesti v kolenou a měl jsem pocit slabosti. Kdy se z velkého brnění stalo menší, ale neustálé, hlavně když sedím. Byl jsem na neuorologii v Thomayerově nemocnici, kde jsem se přes kamaráda dostal na mangetickou rezonanci. Nejdříve dolních končetin a poté mozku a asi i krku (to si nejsem jistý). Vše negativní, respektive nález v normě. Takže RS nebo nějaký nádor, či autoimunitní onemocnění, by to nemělo být. Doporučili mi brát hořčík. To je vše. 

V roce 2017 jsem šel ke své obvodní lékařce a předával ji papíry z nemocnice a poprosil ji o provedení testů na borelie a chlamydie. Nevím o jaký druh testů se přesně jednalo. Nijak jsem se  v tom neorientoval.  Pak mi telefonicky volala a říkala že mám pamětové protilátky na chlamydie, ale že to není nic vážného, že to má každý. Nevím jestli chlamydie pneumo nebo trach, ale pro jistotu mě poslala k ortopedovi a angiologovi, kvůli těm bolavým kolenů a brnění v nohou. Opět vše v pořádku

Na jaře 2017 mě začal svědit konečník a změnila se mi konzistence stolice z pevné na kašovitou. Aplikován Pimafucort došlo ke zlepšení. Nicméně diskomfort pociťuji stále. V roce 2017 jsem si všiml, že jsem stále častěji nemocný. To dříve vůbec nebylo. Měl jsem asi 3x chřipku, antibiotika jsem bral 2x a chřipkové stavy jsem měl jednou za dva měsíce. Doktorka řikala, že to je virozka, že to musím vyležet. Ke všemu se vždy po chřipce přidaly afty po celé puse a začalo mi občas zvonit v úších. Jednou pravé jednou levé. Rok 2017 byl pro mě štastný oženil jsem se. Se ženou jsme měli krásnou svatbu. Byli jsem na svatební cestě a ja na všechny svoje problémy zapomněl. Říkal jsem, že to bylo asi všechno stresem. Nicméně rok 2017 jsem zakončil chřipkou a bolestí na hrudi, která trvala asi měsíc.

Rok 2018

Leden - bez nějakých změn. Stále se vyskytují zvýšené problémy. Nicméně jsem se s tim naučil nějakým způsobem žít. Aspoň jsem si myslel.

Únor - chřipka a bolest pravé části krku a pravé strany hrudníku. Spíše svalové než uvnitř krku. Doktorka říkal, že je to asi skříplý nerv. Koncem února to bylo pryč.

Březen - postupně zvětšující se bolest krku ze zadní strany a bolest hlavy a spánků. Neustále pocit na zvraceni a pocit jako bych byl opilý. Tento týden to bylo nejhorší. V úterý po probuzení jsem měl pocit, že nevstanu z postele, jak se mi točila hlava. Během dne se to "nějak" upraví a jsem schopen fungovat. Nicméně začínám se  i psychicky zhoršovat, jak moje tělo postupně chřadne a všichni mi tvrdí, že mám být zdraví a šťastný.

Tento týden jsem se objednal k doktorovi Klubalovi. Problém je v tom, že jsem zjistil, že má vypověděnou smlouvu od pojišťovny VZP. Tak jsem se objednal až na první týden v červenci, kdy bych už měl být pojištěncem pojišťovny, se kterou má smlouvu. Dále jsem se objednal doktorovi Nedělkovi na neurologii. Jestli by mi nějak nepomohl. K tomu jdu 27.4. 

Mám velký strach, že to se mnou bude horší a horší. Naučil jsem, že jakákoliv bolest za čas přebolí, akorát jsem velmi unavený z toho, že se mi každou chvílí objeví někde jinde a do toho ty konstantní problémy. 

Psychicky bych měl prožívat radost. V práci je to v pořádku a umím se od ní odprostit. Ženu miluji jsme spolu přes 10 let. Je skvělá, ale teď mám občas myšlenky na rozvod. Nechci, aby se musela starat o mně. Její matka má autoimunitní onemocnění. Skončila na vozíku, ale nikdo neví přesně proč. Mám strach, abych neskončil stejně. 

 Mám na Vás otázky. Budu vděčný za jakýkoliv komentář a odpověď.

1) Chci se zeptat zda existuje pravděpodobnost, že za moje potíže mohou borelie, či chlamydie, když mi zatím nebyla zjištěna jiná příčina? Asi ano.

2) Dále jestli pro sebe můžu něco udělat, abych se aspon trochu zlepšil a nezhoršoval se? Zkoušel jsem brát dlouhodobě laktobacily. Stolice se občas zlepšila. Byl by lepší Nystatin?

3) Mám začít brát ACC long, když teď nemamám problém s dýchacími cestami? Nechtěl bych nějakým neuváženým jednáním zkreslit vyšetření u pana doktora Klubala.

4) Pokud mě bude doktor Klubal léčit. Asi to bude podle WP. Lze se na něj nějak připravit, když bych začal aplikovat nejdříve v srpnu 2018?

5) Existuje šance přenosu onemocnění ze tchýně na mně? Doktoři tvrdí, že to není přenosné. Ale já už mám opravdu strach ze všeho.

Děkuji pokud jste to dočetli až sem.

 

 

 

 

 

 

na strach, stres a

na strach, stres a psychologickú nadstavbu sa vykašli. sú totálne kontraproduktívne. časom začneš nejaké liečby, začneš si vážiť dobré dni a uvidíš aj zlepšenia aj keď možno dočasné. po 10 rokoch zbadáš, že aj keď nie si stopro fit, nejako sa to dopredu klepať dá. zmeníš v istých veciach pohľad na život, na svet. začneš si vážiť okamih. plakať nad osudom je kravina, milióny ľudí sú na tom horšie než my. to je bohužiaľ fakt. takže veľa zdaru a "vzhúru do boje!)))"

Děkuju za povzbuzení,

Děkuju za povzbuzení, momentálně je pro mě těžké se na to vykašlat, je to všechno nové. Chtěl bych cestovat, mít děti, dělat svoji ženu šťastnou a ne jenom ležet a čekat na smrt. To ji nemužu udělat. Děsí mě ta nejistota, že nikdo neví, co mi je. To jsem nikdy nezažil. Vždycky max angína, tady máš antibiotika a bylo to ok. Vím, že jsou lidi na tom huř než já. Nic jiného mi nezbyde, než se s tím nějak poprat. Děkuju

neistota sprevádza život

neistota sprevádza život vždy. nikdy nevieš či sa zajtra zobudíš. akí istí si boli tí na titanicu a my ich prežijeme o 30 rokov, všetko je relatívne. tvoje myšlienky sú jak cez kopirák moje spred 9 rokov. teraz sa na tom smejem. "zatrepať krpcami" nie je také ľahké kámo. a cestovať budeš - sám s tým cestujem a čo a decká detto, pohoda neboj. jasné že človeka mrzí že pohodový život kedy nič nebolelo je asi preč ale čo už... 

Budu hodně krátký. Silně to

Budu hodně krátký. Silně to připomíná můj životopis. Není co závidět. Jestli to je ta či ona breberka, to ví jen Lucifer s Ďáblem. Podstatné je ale asi toto "... Pak mi telefonicky volala a říkala že mám pamětové protilátky na chlamydie, ale že to není nic vážného, že to má každý...." Než se dostaneš ke Kl... asi nemáš moc možností. Zatím zkus 

ČAJ Z ČERSTVÉ ZÁZVOROVÉ ŠŤÁVY

http://www.chlamydie.info/content/neem-azadirachta-indica#comment-91677

http://chlamydie.info/content/cdc-removes-reference-disputed-mecfs-thera... pokud nemáš kameny ve žlučníku, to se musí prý opatrně...

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Ahoj Jane, děkuji za zprávu.

Ahoj Jane,

děkuji za zprávu. Výše zmíněné určitě vydržím. Muzu se te zeptat, jak na tom ted si koukam, že si CAP ukončil. Jak dlouho ti to trvalo? Si uplně v pořádku?

 Inu žiju, přišlo, lépe

 Inu žiju, přišlo, lépe řečeno přicházelo to nenápadně, plíživě, vždy se našel důvod od platfusu po stres ze zkoušek či přes studené pivo či snahu být zajímavý – všeobjímající psychosomatie má vysvětlení snad i na konec světa srážkou s miniplanetkou – no a trvalo to dlouho. Léčba počínaje ortopedickými vložkami do bot přes psychologickou intervenci, mraky rehabilitací, skotských střiků, mazání fastum gelem, olfenem atd. trvala dobře 40 let, než jsem se dopracoval k existenci plicních chlamydií a dalších neřádů a začal to řešit dle www.cpnhelp.org, resp. protokolem dle DW či Strattona. Bohužel to už jsem byl tak prolezlý tou havětí, že mi to trvalo 10 let se toho svinstva zbavovat. No a mezitím jsem drobet zestárnul. Takže v pořádku jsem, jen trochu už starý a unavený z toho boje s větrnými mlýny a lidskou blbostí mnohdy pomazanou honosnými univerzitními tituly.   

březen 2013 ukončení CAPu 

Chápu Tvoje stavy, prošli

Chápu Tvoje stavy, prošli jsme si tím tady skoro všichni. Sice symptomy se trochu lišily, ale postupné zhoršování, neznalost, strach a děsivé myšlenky co nám vlastně je, kolečka u lékařů, kteří nám nedokázali pomoct, to je asi u všech stejný. Žádnou chorobu od své tchyně nemáš, to je pitomost. Podle mého názoru byl u Tebe jasným spouštěčem stres (státnice), oslabila se ti tím imunita a ty breberky, které v sobě můžeš nosit klidně dlouho, ale imunita ti je držela na uzdě, vyběhly a začaly dělat neplechu. Zpátky se ta rovnováha  dostává velmi těžko, antibiotika Ti můžou pomoci pomlátit tu nejhorší zátěž, ale chce to přirozeně posilovat imunitu. Bylo by dobrý si nechat udělat pořádný testy, můžeš čekat na Klubala anebo si zaplatit llt testy v Německu, abys věděl, co Ti je. Anebo zajít k nějakýmu jinýmu dr, který by ti zopakoval testy na chlamky, udělal i borelku a taky herpetický viry (může v tom být i ebv), a vždycky si vem kopii výsledků (to si můžeš vyžádat i zpětně). Já bych určitě nasadila nac, uvidíš jestli na to budeš reagovat, pak vitamíny (vše si načteš v liště), doplňky si objednej přes iherbs, u nás ta kvalita nestojí za moc. Pak bych ti doporučila byliny na psychiku, skvělá je tinktura z ashwagangy, a taky rhodiola, aby ses trochu zklidnil, protože další stresování ti rozhodně neprospěje. A rozhodně žádoucí je si hlídat stravu, vynech úplně lepek, cukr a laktózu. Kup si kvalitní magnézium (glycinát), ten je na psychiku taky dobrej. Skvělý jsou medicinální houby (reishi, cordyceps, hericium), doporučuji, hlavně na neuro problémy. Máš problémy s trávením, je klíčový si dát do pořádku střevo. Dělej si dlouho vařený vývary z kostí, nejlépe z nějakého přirozeného chovu. Na internetu toho načteš spoustu. Hlavně si zapamatuj jedno, na doktory nemůžeš spoléhat, musíš vzít rozum do hrsti, a studovat sám. Žádná kouzelná tabletka, která by ti vyřešila tvůj problém na lusknutí prstu neexistuje, jde o celkovou změnu ve tvém životě, fyzično, duchovno a strava. Makat na psychice, posilovat tělo a necpat do sebe sajrajty.
b.

Ahoj barko, děkuji za dlouhou

Ahoj barko,

děkuji za dlouhou odpověď. To užívání myslíš ten NAC test nebo ho začít brát stále dokud nepujdu ke Klubalovi. 

Na ty ltt testy musím k paní doktorce D nebo musim do nemecka, či se vzorky daji nabrat v cechach?

Tak nějak už chápu, že me asi nebude stačit pár tabletek.

A ty kvasinky léčíte s ženou

A ty kvasinky léčíte s ženou jak, když to držíš jakž takž na uzdě? To může být hlavní příčina tvých potíží. Vyzkoušet domácí test, případně Nystatin, Flukonazol a další, dieta, potraviny, probiotika....candida je běh na dlouhou trať.

Kvasinky vyjdu zo steru

Kvasinky vyjdu zo steru kultivacne vo velkej vacsine pripadoch... rozhodne nemozu byt hlavnou pricinou problemov, hlavne ked sa opakovane preliecoval (aj manzelka dufam...)... 

....Toto urcite nesposobuju bezne fakultativne patogenne kvasinky... ak su aj niekde premnozene tak len preto ze inunita nefunguje pretoze bojuje s niecim inym... zbytocne teraz clovek bude brat dve mesiace Flukonazoly , si akurat vybije prirodezenu mikrofloru.... 

presne tak. tiez som kopec

presne tak. tiez som kopec casu a energie stratil v casoch, ked mi kadekto tvrdil, ze tam su pricinou fakultativne patogeny. to urcite... raz alfa hemoliticky streptokok, raz koagulaza negativne stafylokoky, potom niekto o kvasinkach zacal, to urcite... "prve zbadal - pricinu nasiel"... trochu blby priklad, ale pokazi sa vam motor na aute a mechanik zacne riesit hrdzu lebo to prve uvidel... 

Dneska mi říkala doktorka, že

Dneska mi říkala doktorka, že uvidíme podle výsledků příští týden. A kdyžtak cituji "zkusmo zkusíme nasadit nystatin nebo flukonazol na měsíc a uvidíme". Mám ji teda poslechnout nebo ne? Asi bych k tomu musel brát nějaká probiotika, že. Popřípadě nějaký další doplněk.

veď skús, za to nič nedáš,

veď skús, za to nič nedáš, probiotiká a kyslé mliečne nápoje určite, ale pri antimykotikách nie sú až také dôležité ako pri atb.

Žena brala normálně léky od

Žena brala normálně léky od svého gynekologa. Vypada to, že je "vyléčená". Žádné problémy nemá a cítí se zdráva.

Mě na penis zkoušeli bepanten, canesten, imacort, imazoll bez výsledku. To největší svědění a bolest tlumí ten heřmánek, ale stále cítím diskomfort. Ted mi naposledy předepsali Pimafucin, tak uvidím, co to udělá. Doktorka říkala, že bych mohl kvasinky v celém tělě. Mám takový bělavý povlak na jazyku. Dnes mi opět dělali stěry a nabírali moč. V úterý budu vědět výsledky.

Je možné, že by kvasinky zbusobily mé bolesti v kolenou, častou nemocnost a momentálně silnou bolest hlavy?

Jimmyboy, podla mna to mozne

Jimmyboy, podla mna to mozne je, ale bol by si asi jeden z desiatich ludi na zemi... 

Je daleko viac pravdepodobne ze mas v tele iny patogen (bakterialny alebo protozoalny) ktory zacal bujniet a sposobuje ti celkovu unavu a vycerpanost, ci uz psychicku alebo fyzicku.... vyvolal reiterov syndrom a rovnako narusanim imunity sposobuje celkovu dismikrobiu v tvojom organizme (biely povlak na jazyku)... 

Pockaj za vysledkami, riad sa rozumom... ked ti lekar povie ze je to banalna kvasinka tak to este neznamena ze je to aj pravda.. mozno sa ta iba chcel na mesiac zbavit aby mohol odflaknut dalsieho pacienta v cakarni... uvidis sam po case... 

Vyluc kvasinky, vyluc vsetky pohlavne choroby, vyluc dermatitidu spustenu stresom, vyluc ine patogeny ktore by mohli sposobovat podobne problemy (svrab, borelka? ), vyluc vsetky parazity v stolici (nie je "vyluc" ako "vyluc")...  odsleduj si co ti pomaha, ake doplnky, ake ATB.... potom mozes urcovat diagnozu.... ak nebudes ani po case mudrejsi, tak vtedy to bude zle... 

.. 

Vidím, že odborníků je tu

Vidím, že odborníků je tu neurekom. A proč ho tedy.....  žalud mě pálil a svědil dál?  Na to by se stěrem mělo snad přijít, něco mu tam žije, jinak by to nesvědilo, nepálilo nebo také ne? Hlavně, že pomáhá hypermangan a heřmámek........tak co ničí? 

Ahoj Ireno, Mě testy vyšly

Ahoj Ireno,

Mě testy vyšly vždy negativní. Doktorka vždy napsala jen nejakou mast a říkala, že musíme zkoušet a mazat dokoud to nepřejde. Poté se začaly nabalovat i ostatní problémy.

Irena dneska nebudem

Irena dneska nebudem ofenzivny ale reiterov syndrom moze sposobovat 100 druhov bakterii a popisuju saa hlavne kozne zmeny na predkozke, zapal v urethre a pod.... su to vsetko autoimunitne veci odstartovane prevazne bakteriami, ziadne mykozy.... jimmyboy pise ze lokalne mu liecba mykozy absolutne nezabrala...tak neviem preco by to mala byt mykoza? 

Inak na svete boli objavene iba 2 druhy plesni ktore mozu sposobovat reaktivne artritidy.... a ak nie presne 2 tak aj tak by si ich na prstoch jednej ruky spocitala.... 

Vyšetření Woodovou lampou by

Vyšetření Woodovou lampou by mohlo napovědět.  Zajímavé PDF  a je tam i něco o rukách /se tu kdosi ptal na ně :-)/ http://www.educomm.cz/kurzy/kurz14.pdf

Ak by bola v tele plesen tak

Ak by bola v tele plesen tak ATB by znamenali pre cloveka rapidne zhorsenie stavu... 

Ako som pisal, ak antimykotika nezabrali ani nepomohli tak je pes zakopany inde... 

Zdravím,se stejným problémem

Zdravím,se stejným problémem jsem navštěvoval doktory 25 let ,antibiotika jsou stála více rezistentní a velmi snižují imunitu už tak skroušeného člověka ,jejich léčba není jistá .S tímto problémem se hlásí cím dál více lidí .U mne zjištěno boreliza ,herpes simplex a chlamydie pneumonie  ,tato směsice bakterii a virů s člověkem dokáže pořádně zatočit .Doporučuji medicinální houby ,cordyceps a hericium s vydatným přispěnim lipoceaskoru .Jinak více informací na netu- Ůspěšná léčba - přeji brzké uzdravení .

 

"...antibiotika jsou stála

"...antibiotika jsou stála více rezistentní ..."

 

březen 2013 ukončení CAPu 

marcelino= napis mi sem

marcelino= napis mi sem proces biologicko fyzikalny,ze ako atb znizuju imunitu=ktoru cast imunity,ked je samotna imunita napadnuta intracelularnym patogenom? to som teda zvedavy....sa dobre smejem nad hlaskou ATB znizuje imunitu pri lecbe Th1 chorob

radsej nepis nic

Asi myslíí, že 80% imunity je

Asi myslíí, že 80% imunity je ve střevech a tam se vybijí bakterie, které jsou zdraví prospěšné.

a toto mas odkial zase ze 80%

a toto mas odkial zase ze 80% imunity je v crevach....dalsia blbost....

nastuduj si co je imunita,cim je tvorena,co ju tvori apod

Tady  ještě jeden případ

Tady  ještě jeden případ ohledně imunity - to si přečti zajímavé :)

Vyšetření a léčebné postupy Brusel + kdo jede Cowdena?

Diskusní vlákno
Zobrazit vše

 

Moje cesta do Bruselu za prof. De Meirlerem

Od: Troniq
19:24:07 - 20.02.2018

Ahoj všem,
doufám, že následující čtení někomu pomůže, případně někoho inspiruje...zároveň mám pár otázek...tak do toho!

Řešil jsem zde už mnohé, byl u Klubala, byl v BCL, byl u Ďurovské. Je to už 4,5 roku, co jsem po několika opakujících flu-like příhodách upadl do nevysvětlitelné chronické únavy s bolestmi svalů po námaze, do pocitů zánětu, horka bez teplot a občasné malátnosti s neustále vracejícími se flu-like příhodami.

Klubal byl první kdo vymyslel diagnózu a začal léčit, potom BCL a pár bylin + LDN, potom Ďurovská, která dle mého žila v zaslepení chlamydií, které mi kromě ní nikdo nenašel. Asi nejvíc pomohl Klubal, ale v té době jsem ještě o borelce a koinfekcích moc nevěděl...a už vůbec o opatřeních kolem toho.

Poslední rok jsem studoval hlavně problematiku CFS a snažil se přijít na to, zda vůbec byly diagnózy přesné...ono, nedá se úplně věřit žádným testům, když jde o chronickou borelku - však jsou k dohledání i výzkumy falešně pozitivních LTT z Ausburgu a Armin labs.

Můj stav se ale za poslední rok hodně, hodně zhoršil. Proto jsem se rozhodl letět do Bruselu, kde je klinika Himmunitas a prof. De Meirler. V Evropě je on rozhodně jedničkou v problémech CFS, Lyme a v RED labs tam mají několik vlastních testů, například na prozánětlivé cytokiny atd...

Profesor toho moc nenamluví, ale ten štos výsledků a detailní léčba za to asi stojí, říkám si po návratu...díky rodiče, že jste mi půjčili!

Nejvíc mě zarazilo, jak hodně De Meirleir řeší ostatní věci kolem, ne jen infekce... ale záněty v těle, problémy ve střevech, propustné střevo, chronicky aktivovaná imunita, zánětlivé cytokiny...a hromadu dalších věcí. Není divu, že se někdo na ATB prostě nelepší, protože často kvanta ATB nejsou řešení.
Však např. tetracykliny jsou hodně jedovaté pro mitochondrie - a mitochondriální dysfunkce se sakra těžko objevují a hlavně léčí. Potom různé anémie, zhoršení CFS při nadměrném užívání atb...
Je však jasné, že někdy jsou atb třeba, jen do toho nechce jít bezhlavě a cpát se třeba minocyklinem od rána do večera roky.

Moje diagnóza je sice ta, které jsem se obával - Active Chronic Lyme, ale velká část léčby se zaměřuje právě na léčbu střev a zbavení se zánětu. To profesor vidí jako zásadní, pokud má imunita ve střevech začít tvořit v pořádku. Důležité bude také překlopení z Th2 na Th1, protože hlavně imunita Th1 je účinná proti infekcím a bakteriím. Určitě k tomu pomůže léčba IVIG minimálně po 3 měsíce.

A pro borelu? Meirleir navrhuje jako nejdrsnější věc protokol od Horowitze "persister"
To je trojkombo IV atb - myslím že Flagyl/Ceftiazidim/Doxycyclin na 6 týdnů. Rozhodl jsem se však z obavy nad nežádoucími účinky po domluvě s profesorem na Cowdenovi a HBOT.

Opravdu mě zaráží nějaké výsledky lidí s dlouhodobými ponory v HBOT...holt anaerobní spirochety...jen ať s přílivem kyslíku pochcípaj! Ještě by šla terapie ozonem "ten pass", ale tam je možná trochu riziko otravy... HBOT je bez rizik.

Cowden - kdo zde má zkušenosti s tímto protokolem? Odkud je nejlepší brát? Případně, můžeme udělat nějakou společnou objednávku, pokud chce někdo ušetřit.
Především tento protokol je to, o čem bych se s vámi rád poradil - na bylinách jsem nebyl, když vyloučím ty "doléčující" z BCL...

Doufám, že někomu rozšíří léčba navržená Bruselem obzory, tady je většina vysledků a celá zpráva s protokolem: https://www.dropbox.com/sh/rp8b93jp8g5sv0w/AAAUm3jF8NLonNaSnrrHl-fba?dl=0

Všem jenom lepší dny!

Jak píšeš "postupně

Jak píšeš "postupně zvětšující se bolest krku ze zadní strany a bolest hlavy a spánků. Neustále pocit na zvraceni a pocit jako bych byl opilý. Tento týden to bylo nejhorší. V úterý po probuzení jsem měl pocit, že nevstanu z postele, jak se mi točila hlava"

Toto jsem taky měla, a zjistili mi boreliozu. Ale ne v labáku v čechách, v krvi nenašli nic, bez protilátek, našli borelu jen pod mikroskopem a potvrdili pak později v BCA. Přečti knihu od S. Buhnera Borelioza, tam je bylinná léčba na borelu, měl bys aspoň něco zatím než se dostaneš na atb. Koukni taky na sousední web borelioza.cz kde jsou popsané příznaky a léčba. Drž se.

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k