nielen chlamýdie...

Vkladám odkaz, pre všetkých, ktorí majú záujem naštudovať aj knihu od MD Horowitza: WHY CAN’T I GET BETTER?

Je v angličtine, formát EPUB. Verím, že nebudete mať problém s prekladom a bude pre vás užitočná.

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZtHszZMpigtrujebLDIuiHv99GIXTphV8X

 

 

 

formát EPUB, co to

formát EPUB, co to je?

 
http://download.audible.com/product_related_docs/BK_TANT_003458.pdf

je to to samé?

WHY CAN’T I GET BETTER?   
SOLVING THE MYSTERY OF LYME AND CHRONIC DISEASE     
BY RICHARD I. HOROWITZ, MD

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Epub je formát pro Kindle

Epub je formát pro Kindle čtečky.

No tak z toho toho vím...

No tak z toho toho vím... Kindle čtečky, hm, to je něco jako kindervajíčko?

Přelož to do češtiny pro lidi, co jako poslední vymoženost měli ve škole korálkové počítadlo a tyhle vymoženosti 21. století byly něco jako vrchol science fiction, telefonní rozhovor meziměsto se objednával den předem a spojovatelka k tomu používala ruce a kolíčky... to víš, vzhledem k tomu, jak to letí, až ti bude kolem 70., vnouček ti taky nebude rozumět a ty jemu jak bysmet...

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Jan nezlob(te) se, ale pokud

Jan nezlob(te) se, ale pokud obsluhujete toto forum, tak zadat "Kindle" do vyhledávače není o nic složitější, naopak :) Spoustu obrázků a informací.

Jedná se o formát dokumentu pro elektornické čtečky knih, zrovna formát EPUB je pro asi nejznámnější čtečku společnosti Amazon - Kindle. Proště elektronická e-kniha.

Píďalko, kolik ti je? Byly

Píďalko, kolik ti je?

Byly doby, kdy jsem ráno vstal, dostal chuť na pivo někde na druhém konci světa, vzal jsem si kartáček na zuby a jel, dnes po prodělání a přežití tohohle svinstva, o kterém jsou tyto stránky, a uběhlých let, vstanu vpoledne, vezmu kartáček na zuby a večer se divím, proč ho držím v ruce, ten kartáček na zuby...

Časem pochopíš!

Mimochodem, já nic neobsluhuji.

 

Jo a mimochodem, z tohoto  info/blogs/pidalka  to vypadá, že asi taky už máš problémy s chápáním, viď, to by svědčilo, že taky nejsi nejmladší, jinak bys věděla, že

"1. Blogy používáme pro navazující popis, jako např. záznamy a vlastní zkušenosti z léčby, úvodní poznámky, výpovědi apod. Pokud chcete na začátku uvést svůj příběh, založte si prosím vlastní blog (položka "vytvořit obsah" v menu vlevo dole)." a nikoliv na

"Koupím Artemisin - Pelyněk roční, nejlépe od Swansona. Díky moc za případné nabídky."

"Dobrý den, nemá prosím někdo na prodej Minocyklin a Sumamed (nemusí být případně celé balení, jen na překlenutí). Velmi děkuji za info do zprávy."

 Jinak zadat "Kindle" do vyhledávače umím, ale "Proště elektronická e-kniha" mi nic neříká, nemám jí, pro moje oči je to již nepoužitelná věc, jak to nemá 2 cm písmenka, je to jen divná šedivá plocha... potřebuji formát EPUB pro stolní počítač s velkou obrazovkou, a když říkáš, že Epub je formát pro Kindle čtečky, tak je mi to naprd!

 

Jinak když už jízlivost, tak už pořádně, na tvůj blog První testy u Dr. Klubala (13. 10. 2015) by asi příslušelo odpovědít stejně

 

"Píďalko, nezlob(te) se, ale pokud umíte napsat na toto forum, tak zadat " testy a referenční meze a třeba Buněčná imunitaCD3+ atd..." do vyhledávače není o nic složitější, naopak :) Spoustu obrázků a informací..." no a už bys byla zdravá!

 

Tak pa, pa, pa...

březen 2013 ukončení CAPu 

Ahoj, jenom mala technicka,

Ahoj, jenom mala technicka, Kindle od Amazonu umi pouze format Mobi, Epub je format urceny pro ostatni ctecky... Kazdopadne diky moc za Epub, da se do Mobi zkonvertovat napr. v programu Calibre.

A jak je to se stolním

A jak je to se stolním počítačem? Tam ten Epub funguje? A kde se dá vzít?

březen 2013 ukončení CAPu 

Vidíš to, poplelta jsem to,

Vidíš to, poplelta jsem to, protože já se vždycky pídím po Mobi a když není tak Epub, protože ten jde hezky zkonvertovat :) (ani mi to nedošlo)

Jane - právě zmíněný program Calibre se dá použít jako jakási čtečně elektornickcých knih pro počítače. Program je volně ke stažení a je mám dojem i v češtině. Já si v něm kontroluji jen správnou konverzi, ale měl by jít použít i pro čtení, případně převdo do formátu Pdf a ten pak otevřeš snadno v prohlížeči pro Pdf. 

 

Tak tomu už vůbec

Tak tomu už vůbec nerozumím!

nevím co je Mobi,  nevím co je Calibre,  nevím co je konverze...

 

Tak kopni do tý bedny, ať panstvo nečeká,
   jsou dlouhý schody do nebe a štreka daleká
   do nebeskýho baru, já sucho v krku mám....

 

Bedna vod whisky - Miki Ryvola 

březen 2013 ukončení CAPu 

Jane - nejsem stará a nemám

Jane - nejsem stará a nemám problémy s chápáním :) "Obsluhujete toto forum" jsem myslela ve smyslu - přispíváte zde, ne že jej provozujete. 

Nicméně - děkuji ze upozornění, že jsem své příspěvky vložila chybně, chtěa jsem je mít všechny pohromadě, vyvaruji se toho, abych tím zbyteně neprovokovala a neměla obavu, kdo co na mě vytasí :)

A ano - umím v googlu vyhledávat, ale přišla jsem na toto specializované forum, abych se dozvěděla a obohatila o osobní zkušenosti s nemocí, se kterou tady všichni - úspěšně či méně bojujeme. To je myslím trochu složitější věc, než zjsitit, co je to "elektornická čtečka knih". Ale rozumím. Mimochodem se na ní dá zvětšit písmo - tak by mohla být třeba vhodná i pro vás, pokud hůře vidíte. 

Zřejmě jste si v mém příspěvku našel své - že vám chci nějak ubližit, vaše volba. Příště se na to "vyprdnu" - jako jediná jsem vám zareagovala na to, co ten formát vlastně znamená. Dnes a denně se přesvědčuji o tom, že "za dobrotu na žebrotu" pořád platí :) Ale stejně příště někomu zase poradím, když vím. Uživatel, který tedy odkaz na knihu vložit si vůbec nelámal hlavu s tím, že vložil formát, který jde na počítači číst jen ve zvláštním programu (nevím v jakém, nepotřebuji jej) a že je to text v angličtině- měla jsem to tak nechat být :) Ale není nad to, se při pátku dozvědět, že již nejsem nemladší.

I vám popřeji familiární "pa, pa, pa..." a hezký nadcházející víkend.

 

 

"...Uživatel, který tedy

"...Uživatel, který tedy odkaz na knihu vložit si vůbec nelámal hlavu s tím, že vložil formát, který jde na počítači číst jen ve zvláštním programu (nevím v jakém, nepotřebuji jej) a že je to text v angličtině-..."

No vidíš, a v tom je právě ten problém. Konec konců na  bora byl ten dotaz. viz http://www.chlamydie.info/content/nielen-chlamydie#comment-83990

A krom toho jsem tam přidal odkaz na to samé v pdf, aby si to mohl přečíst i ten, kdo nemá formát EPUB a nechce si tahat dopočítače, co nezná a je na tom s počítači a formáty atd. jako třeba já, mírně řečeno nekamarád, protože se ve škole učil počítat na korálkovém počítadle a jaksi už nemá sil pochytat a strávit všechny ty nové vymoženosti 21. století...

Víš, kdyby lidi, co tyhle stránky spáchali, udělali překlady, dali dohromady všechny ty informace atd., přistupovali k věci stejným stylem, zbylo by z celých stránek pod úvodem jen  "pokud máš problém, tak zadat "chlamydie" do vyhledávače není o nic složitější, naopak :) Spoustu obrázků a informací...."

No a představ si, že to ti lidé, vesměs odepsaní skoroležáci v posledním tažení, neudělali, a když po tom má takový trouba provokativní dotaz na frajera, co všechno umí a hází tady formulkami o jakýchsi formátech, přijde druhý a do trouby si kopne, aniž by pochopil, ten druhý, že si jen ten trouba rejpnul, protože toho už má za těch 11 let plné zuby, toho samaritánství, dobročinnosti, lidumilnosti, filantropství, charity..., kdy tady dnes a denně se snažil každému extra polopatě cosi vykládat, pomáhat, i když jemu samotnému tady nikdo nikdy nijak nepomohl...

Inu je asi doopravdy načase se starat sám o sebe...   

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k